مشاوره رایگان۰۹۳۵۹۷۳۳۲۰۶

سئو و بهینه سازی وبسایت

سئو و بهینه سازی وبسایت

سئو و بهینه سازی وبسایت؛ اگر با هدف افزایش فروش و درٖآمدتان، برای کسب و کار خود سایتی طراحی و راه اندازی کرده اید ولی نتیجه لازم را نگرفته اید، فروش شما افزایش چندانی ندارد و اصلا سایت شما برای مخاطبان در صفحات اول گوگل نشان داده نمی شود، مطمئنا به فکر سئوی آن نبوده اید. سئو و بهینه سازی وبسایت برای نمایش آن به کاربران امری ضروری است. پس اگر به دنبال پیشرفت در کسب و کار خود هستید همزمان با طراحی سایت به فکر سئو و بهینه سازی آن نیز باشید. پیشنهاد می کنیم تا پایان این مقاله با ما باشید تا با سئو و بهینه سازی وبسایت بیشتر آشنا شوید. آن چه در این مقاله می خوانید:

سئو و بهینه سازی وبسایت
person
super admin 14:01 1402 خرداد 02
5دقیقه
سئو و بهینه سازی وبسایت؛ اگر با هدف افزایش فروش و درٖآمدتان، برای کسب و کار خود سایتی طراحی و راه اندازی کرده اید ولی نتیجه لازم را نگرفته اید، فروش شما افزایش چندانی ندارد و اصلا سایت شما برای مخاطبان در صفحات اول گوگل نشان داده نمی شود، مطمئنا به فکر سئوی آن نبوده اید. سئو و بهینه سازی وبسایت برای نمایش آن به کاربران امری ضروری است. پس اگر به دنبال پیشرفت در کسب و کار خود هستید همزمان با طراحی سایت به فکر سئو و بهینه سازی آن نیز باشید. پیشنهاد می کنیم تا پایان این مقاله با ما باشید تا با سئو و بهینه سازی وبسایت بیشتر آشنا شوید. آن چه در این مقاله می خوانید:
  • سئو
  • اهمیت و ضرورت سئوی سایت
  • مزایای سئو و بهینه سازی وبسایت
  • معایب سئو و بهینه سازی وبسایت
  • تکنیک های سئو
  • هزینه سئو و بهینه سازی وبسایت
  • انتخاب شرکت یا تیم سئو
  • سئو و بهینه سازی وبسایت در افرند وب

سئو

سئو به این معنی است که شما محتوا و صفحات سایت خود را برای موتورهای جست و جو بهینه کنید، سئو و بهینه سازی وبسایت اصولی دارد که شما باید با رعایت تک تک این مراحل و قوانین، سایت خود را طبق قوانین گوگل بالا بیاورید. در ادامه با هریک از این اصول و مراحل سئو آشنا خواهید شد. ابتدا بهتر است مزایا و همچنین معایبی که سئو سایت می تواند داشته باشد آشنا شوید.
سئو و بهینه سازی وبسایت 

اهمیت و ضرورت سئوی سایت

پس از طراحی سایت، سئو و بهینه سازی وبسایت امری بسیار مهم و ضروری است و در واقع اگر سئوی سایت را جدی نگیرید، به نتیجه دلخواه خود نخواهید رسید و هزینه ای که برای طراحی سایت کرده اید، ممکن است به هدر برود و عملا وجود سایت کمکی به دیده شدن کسب و کار شما و یا افزایش درآمد شما، نکند. همچنین برای اینکه از رقیبانتان غافل نشوید و آن ها از شما پیشی نگیرند، مهم است که سئوی سایت خود را به صورت دقیق و مستمر ادامه دهید.

مزایای سئو و بهینه سازی وبسایت

گفتیم که سئوی سایت برای سایت شما و در نتیجه پیشرفت کسب وکار شما امری بسیار ضروری است. و سئو وب سایت مزایا و ویژگی های زیادی دارد و به دلیل همین ویژگی هاست که بسیار مهم بوده و سایت شما را بالا می آورد. در زیر با این مزیت ها و کارهایی که سئو سایت انجام می دهد، آشنا شوید.

افزایش ترافیک سایت

با سئوی سایت، سایت شما در نتایج اول گوگل قرار گرفته و معمولا کاربر جذب سایت هایی می شود که در ابتدای صفحه قرار دارند، با کلیک کاربر روی سایت شما و وارد شدن او به صفحه شما، ترافیک سایت شما افزایش یافته و در نتیجه کاربران و مشتریان شما افزایش خواهند یافت.

معرفی به مخاطبان و کاربران

امروزه اکثر انسان ها، انجام کارهای خود را از قبیل خرید، نوبت گیری، مشاوره و ... از طریق سایت ها انجام می دهند. هنگامی که کاربر بنا بر نیاز خود کلمه یا عبارتی را جست و جو می کند، سایت هایی که برای گوگل سئو و بهینه سازی شده اند به ترتیب اولویت ( رعایت اصول سئو )، رتبه بندی شده و به کاربر نمایش داده می شوند. پس یکی از مزایای سئو این است که سایت شما را به کاربر نمایش می دهد.
سئو و بهینه سازی وبسایت 1 

افزایش مشتری

هنگام جست و جو در گوگل، کاربر ترجیح می دهد وارد صفحاتی شود که گوگل آن ها را در صفحه اول نتایج ( سرپ ) نمایش می دهد. زمانی که سایت شما در صفحات اول گوگل نشان داده می شود، کاربر وارد آن شده و احتمال خرید وی از سایت شما بالاست و در صورت رضایت از قیمت ها و محصول تبدیل به یک مشتری دائمی خواهد شد.

افزایش فروش و درآمد

سئوی صحیح و مداوم سایت، مشتری ها و کاربران را جذب سایت شما خواهد کرد و با ورود تعداد بالای کاربران به سایت شما و تبدیل آن ها به مشتری و همچنین محبوب شدن شما بین مشتریان و معرفی شما به یکدیگر، باعث افزایش فروش سایت شما شده و در نتیجه درآمدتان تا حد چشمگیری افزایش می یابد.

عدم نیاز به تبلیغات

سئوی سایت دیگر شما را از انجام تبلیغات در فضاهای مجازی و همچنین تبلیغات سنتی با چاپ تراکت ها و بنرهای اضافی، بی نیاز می کند. زمانی که سایت شما در صفحات اول قرار می گیرد، کسب و کار شما به اکثر کاربران معرفی شده و هنگام جست و جوی کاربر، سایت شما به وی نمایش داده می شود، در نتیجه نیازی نیست دیگر شما وقت و هزینه اضافی برای تبلیغات خود انجام دهید.

بالا رفتن اعتبار کسب و کار

سئوی وب سایت و نمایش آن به کاربران، ورود کاربران به سایت و خرید آن ها از سایت شما، در نهایت منجر به بالا رفتن اعتبار کسب و کار شما خواهد شد و اعتماد کاربران به سایت شما، باعث بالا رفتن اعتبار سایت شما خواهد شد.

کاهش در سایر هزینه ها

درست است که سئو و بهینه سازی وبسایت نیاز به هزینه ای دارد، ولی این هزینه در برابر درآمدی که شما خواهید داشت، ناچیز است. همچنین سئو سایت شما را از صرف هزینه های اضافی برای تبلیغ و تبلیغ هایی که دائمی نبوده و فقط برای مدت محدودی وجود دارند، بی نیاز می کند.

برتری از رقبا

سئوی مستمر سایت، سایت شما را همیشه به روز و مطابق قوانین گوگل نگه داشته و هنگام جست و جوی کاربر سایت شما را بالاتر از سایت های رقیب به کاربر نمایش می دهد. در صورت جدی نگرفتن سئو و یا کم کاری و بی اهمیت تلقی کردن سئو، باعث افت رتبه سئو سایت شما شده و از رقیبان خود عقب می مانید.سئو و بهینه سازی وبسایت 2 

معایب سئو و بهینه سازی وبسایت

با توجه به اینکه سئوی سایت بسیار ضروری است ولی سختی هایی نیز به همراه دارد، که این سختی ها گاهی به عنوان عیب سئو شناخته می شوند. در ادامه با اشکالات و سختی هایی که سئو و بهینه سازی وبسایت دارد آشنا شوید.

زمان نتیجه گیری

معمولا نتایجی که از پس از سئو و بهینه سازی وبسایت، حاصل می شود، آنی نبوده و نیازمند زمان است. رتبه بندی و فهرست بندی سایت شما ممکن است مدتی در حدود چند هفته و یا چند ماه نیاز باشد تا سایت شما به نتیجه مطلوب برسد. پس هنگامی که سفارش سئو و بهینه سازی وبسایت را می دهید، باید صبور باشید و انتظار نداشته باشید طی چند روز سایت شما به رتبه اول برسد.

سرمایه گذاری

برای انجام سئو سایت خود، باید سرمایه را کنار بگذارید، ولی با توجه به زمان بر بودن رسیدن به نتیجه، سرمایه گذاری شما بازده سریعی نخواهد داشت و نیازمند گذشت زمان و تلاش و انجام صحیح سئو می باشد تا سرمایه گذاری شما به نتیجه برسد.

هزینه سئو

معمولا هزینه ای که سئو و بهینه سازی وبسایت دارد، به دلیل پیچیدگی، نیازداشتن به صرف زمان زیاد و مداوم و همچنین دقت بالا و ... ممکن است کمی گران به نظر برسد. این دلیل و عیبی است که گاهی صاحبان سایت را از سفارش سئو منصرف می کند. ولی اگر کمی با قوانین و اصول سئو آشنا باشید، می فهمید که این کار زحمت زیادی برای یک سئو کار دارد. ولی نتایجی که شما در آخر به دست می آورید، دیگر این عیب را به عنوان یک مزیت می بینید.

استفاده از سئوی کلاه سیاه

ممکن است شرکت یا تیمی که سئوی سایت شما را انجام می دهند، سایت شما را با تکنیک سئوی کلاه سیاه بالا آورند، که این مورد نیز ممکن است یک عیب محسوب شود. چرا که سئوی کلاه سیاه پس از مدتی توسط گوگل شناسایی شده و ممکن است سایت شما پنالتی شود یعنی برای مدتی و یا دائم از دسترس خارج شود. سئو و بهینه سازی وبسایت 3 

تکنیک های سئو

انجام سئو و اصول سئو تکنیک هایی دارد، که هر سئوکار یا شرکت سئو طبق آن اصول، سئوی سایت شما را انجام می دهد. که متاسفانه برخی از سئوکارها به دلیل راحت رتبه گرفتن و یا دریافت پول بیشتر و تلاش کم تر، تکنیک هایی ممنوع را به کار می گیرند. در ادامه با ۳ تکنیک اصلی سئو و بهینه سازی وبسایت آشنا شوید.

سئو کلاه سفید

سئو کلاه سفید مجموعه اقداماتی است که کاملا طبق قوانین و الگوریتم های گوگل بوده و سایت شما را اصولی بالا می آورد و همچنین با سئوی ‌اصولی سایت، رتبه و جایگاه سایت شما را حفظ می کند.

سئو کلاه سیاه

سئو کلاه سیاه، اقدامات و عملیاتی است که برخلاف قوانین گوگل بوده و در واقع قوانین گوگل را دور می زند. این تکنیک اصلا به نفع سایت شما نبوده و در آینده سایت شما را با مشکلاتی از جمله جریمه توسط گوگل، پنالتی و ... مواجه می کند.

سئو کلاه خاکستری

سئو کلاه خاکستری نیز ما بین کلاه سفید و کلاه سیاه قرار دارد، در این روش نیز ممکن است از اقداماتی خلاف قواعد گوگل استفاده شود ولی این اقدامات در حدی نیستند که گوگل به راحتی متوجه آن ها شود، ولی بهتر است از این روش نیز برای سئو و بهینه سازی وبسایت استفاده نشود.

نتیجه گیری

با توجه به ویژگی های این تکنیک ها بهتر است به تیمی اعتماد کنید که مطمئن شوید سئوی سایت شما را با روش کلاه سفید انجام می دهد.

هزینه سئو و بهینه سازی وبسایت

در مورد قیمت و هزینه دقیق سئو و بهینه سازی وبسایت، نمی توان نظری داد، پس از بررسی سایت شما و نیاز شما به دیده شدن چند صفحه از سایت تان ( تعداد کلمات کلیدی ) و سایر موارد تعیین می شود که چه مقدار هزینه باید صرف کنید.

انتخاب شرکت یا تیم سئو

با توجه به این مطالب خیلی مهم است شرکت یا سئو کاری که برای سئو و بهینه سازی وبسایت خود انتخاب می کنید چه کسی یا چه شرکتی است؟ چه رزومه ای دارد؟ آیا سوابق و تجربه کافی در این زمینه دارد یا خیر؟ پس مهم است که در انتخاب سئو کار خود دقت نمایید. تیمی که سئوی سایت شما را برعهده می گیرد باید در این زمینه تخصص داشته و بالا بردن سایت شما را تضمین کند.
سئو و بهینه سازی وبسایت 4 

سئو و بهینه سازی وبسایت در افرند وب

شرکت افرند وب یکی از قوی ترین تیم ها را در زمینه سئو و بهینه سازی وبسایت، دارد. این شرکت سئوی سایت شما را به صورت تضمینی و با ارائه ضمانت انجام می دهد تا خیال شما از بابت نتیجه کار راحت باشد. تیم افرند وب سئوی سایت شما را به طور دائم بر عهده می گیرد و می توانید برای پشتیبانی سایت خود به این تیم اعتماد کنید.
سخن آخر
در این مقاله با سئو و بهینه سازی وبسایت ‌مزایا و معایب آن و همچنین تکنیک های سئو آشنا شدید، می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی در این زمینه و همچنین دریافت مشاوره رایگان با کارشناسان ما در ارتباط باشید. منبع:  افرند وب

نظرات

اولین نفر برای نظرات باشید!
دیدگاه خود را به اشتراک بگذارید
آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد، قسمت‌های مورد نیاز با * علامت گذاری شده‌اند

تعرفه خدمات سئو سایت

پایه پیشرفته حرفه ای سفارشی
تولید محتوا 8 مقاله 12 مقاله 16 مقاله 20 مقاله
تحقیق کلمات کلیدی 20کلمه 30کلمه 45کلمه 60کلمه
افزایش رتبه کلمات کلیدی 3 کلمه 5 کلمه 8 کلمه 12 کلمه
آنالیز url ها
آنالیز بک لینک ها
آنالیز محتوا های تکراری
انالیز رقبا
بهینه سازی عنوان صفحات
بهینه سازی دیسکریپشن
بهینه سازی لینک های داخلی
بهینه سازی تصاویر
لینک سازی خارجی 5 لینک 10 لینک 15 لینک 20 لینک
استراتژی ریپورتاژ اگهی
ساخت شبکه های اجتماعی 1 2 4 6
ثبت سایت در سرچ کنسول
ثبت نقشه سایت
بهبود سرعت وب سایت
مشاوره رایگان سئو تا 45 دقیقه تا 1 ساعت تا 2 ساعت تا 3 ساعت
قیمت ماهانه پروژه 5,9 میلیون تومان 8,9 میلیون تومان 13,9 میلیون تومان تماس بگیرید
نمونه کارهای  مرتبط

افرند وب در یک نگاه


شرکت افرند وب یکی از پیشروان در زمینه طراحی سایت و سئو سایت در ایران است. این شرکت با تیمی مجرب، خدمات متنوعی از جمله طراحی سایت تخصصی و طراحی سایت وردپرسی ارائه می‌دهد که به کسب و کارها کمک می‌کند حضور آنلاین خود را تقویت کنند. افرند وب با استفاده از آخرین تکنولوژی‌ها و روش‌های مدرن، سایت‌هایی منحصربه‌فرد و با کیفیت بالا طراحی می‌کند که هم کاربری آسان و هم جذابیت بصری دارند.

افرند وب علاوه بر طراحی سایت، خدمات سفارش سئو سایت را نیز ارائه می‌دهد تا وب‌سایت‌ها در نتایج جستجوی گوگل رتبه بهتری کسب کنند. همچنین، برای کسب و کارهایی که به دنبال راه‌حل‌های مقرون به صرفه هستند، گزینه‌های طراحی سایت ارزان فراهم شده است. با افرند وب، می‌توانید تمام نیازهای خود در زمینه طراحی و توسعه وب‌سایت و بهینه‌سازی موتورهای جستجو را با کیفیت بالا و هزینه مناسب برآورده کنید