مشاوره رایگان۰۹۳۵۹۷۳۳۲۰۶

سئو سایت

در هر 60 ثانیه،بیشتر از 150 هزار جستجو در موتورهای جستجوگر انجام می‌شود. میدونی یعنی چی؟ اهمیت بهینه سازی سایت و استفاده از خدمات سئو سایت اینجاست که مشخص میشه.از این 150 هزار سرچ 75% سهم گوگل هستش .

در عصر تکنولوژی برای رسیدن به موفقیت قطعا راه کسب و کار شما به گوگل و اینترنت خواهد افتاد. شما وارد دنیای رقابت بسیار بزرگی خواهید شد از این رو باید سعی کنید خود و کسب و کارتان را در دل گوگل جا کنید و اعتماد موتورهای جستجو و کاربران آن را به دست آورید. 

سئو سایت
سئو فنی (سئو تکنیکال)

سئو فنی (سئو تکنیکال)

سئو فنی ( سئو تکنیکال ) یکی از مهم ترین بخش های سئو سایت است و زیر مجموعه سئو داخلی است و وظیفه استاندار سازی فنی سایت را بر عهده دارد . سئو تکنیکال از مراحل بهینه سازی سایت می باشد که باعث می شوند تا موتور های جست و جو طوری بهینه شوند که ربات های گوگل به راحتی بتوانند در سایت خیزش و صفحات سایتتان را ایندکس کنند .

تحقیق کلمات کلیدی

تحقیق کلمات کلیدی

تحقیق کلمات کلیدی نکته خیلی مهمی است که باید دقت فراوانی به آن کرد از همین رو شما باید بدانید کاربرانتان در گوگل بیشتر چه کلماتی را سرچ می کنند . اگر کلمات کلیدی را انتخاب نمایید که کاربران به دنبال کسب و کار های محلی نباشند باید بدانید که با رقیب های اشتباهی رقابت نموده اید و همین باعث می شود که نتوانید کاربران درستی را پیدا کنید .

لینک سازی حرفه ای

لینک سازی حرفه ای

در سئو خارجی از مهم ترین اقدامات برای این که بتوانید بهترین رتبه ها را در گوگل کسب کنید ، لینک سازی حرفه ای است اما برای اینکه بتوانید بهترین نتیجه را در این راه کسب کنید باید لینک سازی را به صورت اصولی انجام دهید . اگر در این مسیر اشتباه کنید ممکن است که باعث شود که سایت تان توسط گوگل  به شدت مجازات شود و سبب شود که رتبه ای که سایتتان در گوگل دارد تنزل کند و به پایین برود .

hand-drawn-tech-repair

بهترین سرویسهای وب را از ما دریافت نماییـد

آیا تا به حال فکر کرده اید که بودن در صفحه شماره ۱ گوگل چگونه است؟ اگر به شما بگوییم از ۱ میلیارد صفحه ای موجود در اینترنت ، ۹۰.۸۸٪ از صفحات از گوگل هیچ بازدید ارگانیک ندارند چه فکری می کنید ؟

آیا می دانید ، متوسط سهم بازدیدکننده سایت های ذکر شده در صفحه اول نتایج جستجوی گوگل ۹۱.۵٪ است؟

بنابراین ، هدف ما این است که وب سایت شما را به ۹٪ برسانیم و برای این کار شما به یک آژانس سئو نیاز دارید که در زمینه سئو فنی ، سئو محلی ، سئو خارجی و داخلی سایت ، مدیریت و تولید محتوا متخصص باشد.

مشاوره رایگان : ۰۹۳۵۹۷۳۳۲۰۶
hand-drawn-cog
نمونه کارهای  خدمات سئو

مهم ترین نمونه کار در خدمات بهینه سازی سایت بررسی سایت همان شرکت است، در نمونه های زیر میتوانید برخی از کلماتی که افرند وب و مشتریان ما در آن در صفحه یک گوگل هستند را بررسی کنید.

مراحل خدمات  سئو سایت

ما برای شما چه کار می کنیم :

 1. تحقیق کلمات کلیدی
 2. آنالیز رقبا
 3. بهینه سازی داخلی
 4. تولید محتوا
 5. بهینه سازی خارجی
 6. سنجش نتایج
 7. تحلیل رفتار کاربر
 8. بهبود جایگاه کلمات
 9. بدون هزینه های جانبی و اضافی
 10. خدمات سئو سایت و فروشگاه اینترنتی تضمینی
 11. سئو با کلاس و ویژگی های جهانی
seo-optimization

با انجام سئوی سایت به چه دستاوردهایی می رسیم؟

با بهینه سازی سایت خواهیم توانست:

صفحه اول گوگل

صفحه اول گوگل

مطمئنن هر کسی که صاحب یک سایت است می خواهد که سایتش در صفحه اول و در عالی ترین حالت در رتبه اول قرار بگیرد و به همین علت است که سعی می کنند که بهترین متخصصان سئو را استخدام کنند. ولی همانطور که می دانید در هر صفحه فقط 10 لینک وجود دارد و شما برای اینکه بتوانید درصفحه اول گوگل قرار بگیرید باید مراحل سئو را به کامل ترین و درست ترین حالت ممکن انجام دهید.

برندسازی با سئو

برندسازی با سئو

برای اینکه بتوانید در صفحه اول گوگل باشید  باید برند سازی کنید . برند سازی یعنی اینکه سایت شما دارای هویت باشد  و سئو تنها به لینک سازی و کلمات کلیدی محدود نمی شود و این موضوع باز هم به سئو مربوط می باشد و همانطور که همه ی ما می دانیم گوگل به کاربران خود خیلی ارزش قائل می باشد و اگر بتوانید رضایت کاربران را جلب کنید پس صد در صد می توانید رضایت گوگل را نیز جلب بنمایید

افزایش بازدید

افزایش بازدید

 یکی از مهم ترین نکاتی که فکر صاحبان سایت را مشغول کرده است افزایش بازدید سایت است که چگونه می توانند بازدید سایت شان را افزایش دهند . و اگر از صاحبان سایت ها و یا فروشگاه های اینترنتی بپرسید که آرزور قلبی تان چیست صد در صد می گویند که مشتری شان زیاد شود و فروش بیشتری داشته باشند .

افرند وب ؛ خدمات سئوی سایت تضمینی

تنها راه داشتن رتبه بالا در موتورهای جستجو، سرمایه گذاری در خدمات SEO متناسب با نیازها، خواسته ها و مشتریان هدف کسب و کارتان است. اگر به دنبال ارتقا سئو و بهبود سئو سایت تضمینی خود هستید، اگر وب سایت شما در صفحه نتایج ظاهر نمیشود، اگر ترافیک وب سایت شما اخیراً کاهش یافته است و نمیدانید چرا! اگر میزان تماس و فروش شما کاهش یافته است، اگر در حال راه اندازی یک وب سایت جدید هستید و میخواهید به سرعت کسب و کار جدید را رشد دهید … پس شما نیاز به دریافت خدمات سئو سایت تضمینی دارید.

مشاوره رایگان : ۰۹۳۵۹۷۳۳۲۰۶
seo-process_2

سئو کلاه سفید (White Hat SEO) چگونه است ؟

مجموعه ای از تکنیک و نکاتی که در بهینه سازی سایت استفاده می شود و با قوانین گوگل مطابقت دارد را سئو کلاه سفید می گویند . در این سئو سعی می شود که با رعایت تمامی قوانین گوگل رتبه و جایگاه سایتمان را بالا بیاوریم و ثابت نگه داریم . و دقیقا با سئو کلاه سیاه متفاوت است .

سئو کلاه خاکستری (Gray Hat SEO)چگونه است ؟

سئو کلاه خاکستری یکی از تکنیک هایی است که به هیچ وجه توسط موتور های جست و جو گوگل به شما پیشنهاد نمی شود . و برای این از این تکنیک استفاده می شود تا سایت تان به جایگاه های بالایی در سئو برسد. تمامی سئو کاران معتقدند که سئو کلاه خاکستری بین سئو کلاه سفید و سئو کلاه سیاه قرار دارد.

سئو کلاه سیاه (Black Hat SEO) چیست ؟

دقیقا برعکس سئو کلاه سفید است و یه مجموعه از تکنیک و نکاتی گفته می شود که با قوانین گوگل مطابقت ندارد . در سئو کلاه سیاه سعی می شود که با زیر پا گذاشتن قوانین گوگل ، رتبه و جایگاه سایت را بالا برد و معلوم نیست که این جایگاه ثابت بماند و یا با پنالتی گوگل روبرو شود .

چرا کسب و کارها به خدمات سئو نیازمند هستند؟

تمامی شرکت ها و فروشگاه هایی که برای سایت های خود از سئو استفاده نموده اند رویکرد مثبتی برایشان داشته و هر هزینه ای که برای سئو شان انجام داده اند بیشتر از آن را از سایت هایشان بدست آورده اند . به قطع می توانیم بگوییم که سئو سایت از بخش های مهم بازاریابی دیجیتالی است و اهمیت سئو این است که موجب می شود سایت کسب و کار شما بیشتر دیده شود.

خدمات سئو ( خدمات seo ) چیست؟

اگر بخواهیم به زبان ساده تر برایتان توضیح دهیم . خدمات سئو شامل مجموعه ای از اقداماتی است که شما در خارج و یا داخل سایت انجام می دهید تا بتوانید رتبه و جایگاه کلمات کلیدی خود را بالا بیاورید و به کسانی که سئو سایت شما را انجام می دهند متخصص سئو و یا سئو کار گفته می شود . خدمات سئو دارای دو دسته می باشد که شامل سئو کلاه سفید و سیاه می باشد .

مراحل خدمات سئو سایت و بهینه سازی

ثبت درخواست سئو سایت

ثبت درخواست سئو سایت

تماس کارشناسان فروش با مشتری و ارائه مشاوره رایگان

تماس کارشناسان فروش با مشتری و ارائه مشاوره رایگان

بررسی فنی سایت و سختی کلمات کلیدی توسط تیم سئو

بررسی فنی سایت و سختی کلمات کلیدی توسط تیم سئو

برگزاری جلسه و عقد قرارداد

برگزاری جلسه و عقد قرارداد

تدوین استراتژی سئو

تدوین استراتژی سئو

تنظیم تقویم محتوایی و استارت تولید محتوا

تنظیم تقویم محتوایی و استارت تولید محتوا

ارسال گزارش ماهانه به کارفرما تا پایان قرارداد

ارسال گزارش ماهانه به کارفرما تا پایان قرارداد

جایگاه کرفتن کلمات کلیدی در صفحه اول گوگل

جایگاه کرفتن کلمات کلیدی در صفحه اول گوگل

چرا خدمات آنالیز سئو سایت تضمینی ؟

برندینگ مناسب توام با افزایش بازدید سایت و بهبود سئو رتبه و رنک الکسا، ورود بازدید کنندگان و تبدیل آنها به مشتریان و در نتیجه رونق بیشتر کسب و کار را رقم میزند. اگر به دنبال توسعه کسب و کارتان از طریق فروش اینترنتی و با کمترین هزینه و بازدهی بالا هستید، بهره گیری از خدمات سئو حرفه ای متخصصین بازاریابی اینترنتی همیار سایت در بهینه سازی و سئو وب سایت، انتخابی هوشمندانه در جهت بهبود رتبه الکسا و ورودی گوگل بیشتر برای سایت و وبلاگ شماست.

استراتژی سئو

استراتژی سئو

استراتژی سئو برنامه ای است که در آن شما باید بخش های مختلف سئو سایت را طوری سازماندهی کنید که بتوانید رتبه اول گوگل را بدست آورید اگر بخواهیم ساده تر توضیح دهیم منظور از استراتژی سئو این است هدف مشخصی داشته باشید و برای رسیدن به این هدف مشخص مسیری بهینه انتخاب نمایید .

مشاوره سئو

مشاوره سئو

برای اینکه سئو سایت بی نظیری داشته باشید حتما باید مشاوره سئو داشته باشید . منظور از مشاوره سئو تیمی است که سئو و اصول سئو و بهینه سازی سایت کاملا مسلط باشد و تمامی راه کارهای مربوط به این حوزه را به خوبی بداند و همچنین بتواند با بررسی و آنالیز سئو سایت تکنیک های مناسبی را برای افزایش رتبه سایت انجام دهد و ندانستن این ها باعث می شود که با این که برخی از سایت ها سئو کار دارند ولی نتیجه ای که می خواهند را بدست نمی آورند .

پشتیبانی از کلمات سئو شده

پشتیبانی از کلمات سئو شده

تمامی سایت های سئو شده توسط افرند وب دارای پشتیبانی دائمی می باشند و این بدین معنی است که شما برای بالا بودن در نتایج گوگل و پایدار بودن رتبه های کلمات کلیدیتان میتونید رو متخصصان ما حساب برید.

تعرفه خدمات سئو سایت

پایه پیشرفته حرفه ای سفارشی
تولید محتوا 8 مقاله 12 مقاله 16 مقاله 20 مقاله
تحقیق کلمات کلیدی 20کلمه 30کلمه 45کلمه 60کلمه
افزایش رتبه کلمات کلیدی 3 کلمه 5 کلمه 8 کلمه 12 کلمه
آنالیز url ها
آنالیز بک لینک ها
آنالیز محتوا های تکراری
انالیز رقبا
بهینه سازی عنوان صفحات
بهینه سازی دیسکریپشن
بهینه سازی لینک های داخلی
بهینه سازی تصاویر
لینک سازی خارجی 5 لینک 10 لینک 15 لینک 20 لینک
استراتژی ریپورتاژ اگهی
ساخت شبکه های اجتماعی 1 2 4 6
ثبت سایت در سرچ کنسول
ثبت نقشه سایت
بهبود سرعت وب سایت
مشاوره رایگان سئو تا 45 دقیقه تا 1 ساعت تا 2 ساعت تا 3 ساعت
قیمت ماهانه پروژه 5,9 میلیون تومان 8,9 میلیون تومان 13,9 میلیون تومان تماس بگیرید

نظرات کاربران

دکتر شکوهی
دکتر شکوهی
سایت نوبت دهی انلاین

شاید باورتون نشه اعتماد من به افرند وب باعث افزایش چند برابری مراجعه کننده هام شده ، اول کار یکم تردید داشتم ولی با حرفه ای گری و مدیریت فوق العاده تیم سئو شرکت افرند سایت من الان بیش از 100 کلمه در حوزه کاری خودم جزو لینک های برتر هستش.ممنون از لطفتتون

واحد احمد وند
واحد احمد وند
مدیر فروشگاه دوربین استور

ما تونستیم با تیم سئو افرند وب سریعترین حالت ممکن رو برای رسیدن به ص 1 گوگل بدست بیاریم. مهندس ابراهیمی عزیز تیم شما مارو تو این مسیر همراهی کرد، زحمات و حرفه ایی گری شما قابل ستودن است.

الهام پیشرو ثانی
الهام پیشرو ثانی
مدیر موسسه بیاموز

با برنامه ریزی و مدیریت دقیق شرکت افرند وب در زمینه استراتژی سئو ما توانستیم در تمامی کلمات اصلی حوزه کاریمون جزو 4 لینک اول گوگل قرار بگیریم. افرند نماد پیشرفت هر برندی خواهد بود. مفتخر هستم که با چنین تیم با علم و آپدیتی همکاری کردم.

سمانه میرزا طلوعی
سمانه میرزا طلوعی
طراح مد و لباس

وقتی داشتیم برای اینده رویا پردازی میکردیم فک نمیکردم زودتر از هر وقت دیگه ای به واقعیت برسیم ما با اعتماد به افرند وب خیلی راحت تونستیم مرزهای محدود فروش حضوری رو بشکنیم و با چند برابر کردن فروش خودمون از طریق وب سایت رویا ها مون رو به واقعیت برسونیم. مرسی افرند وب

مهرداد عظمتی
مهرداد عظمتی
وکیل

تیم افرند وب با وجدان کاری که دارن مطمینا جزو معدود تیم های سئو و بهینه سازی سایت هستن که کارشون رو تضمینی انجام میدن و دقیق و با حوصله و مشاوره کامل میتونن شما رو برای یک انتخاب درست راهنمایی کنن

سؤالات متداول

سئو سایت معمولا چقدر زمان می برد؟

مدت زمان سئو سایت به عوامل زیادی بستگی دارد. اینکه الان سایت شما چه رتبه ای دارد، رقبای شما چقدر فعالیت می کنند و موارد زیاد دیگری که روند سئو سایت رو تغییر میدهد. اما معمولا در اکثر موارد این زمان 6 ماه تا 12 ماه خواهد بود.

قیمت و هزینه سئو سایت چقدر است؟

قیمت سئو سایت هم مثل زمان سئو به این برمیگردد که روی چه کلمه ای قرار است سئو انجام شود و رقبای شما در آن صنعت چقدر هزینه می کنند، اما به صورت تقریبی می توان گفت هزینه سئو سایت ماهانه از 5.900.000تومان شروع می شود

از روی چه مواردی به یک سئو کار و یا شرکت سئو اطمینان کنیم؟

سئو سایت را حتما به متخصص این حوزه بسپارید.همکاری با شرکت و یا فردی سئو کار که تجربه ی کارهای مشابه رو داشته باشد، هزینه سئو را قرارداد ببندد و گزارش های ماهانه برای روند کارها و پیشرفت پروژه سئو تحویل دهد.

کلمات کلیدی چیست و چگونه کلمات کلیدی مناسب پیدا کنم ؟

کلمات کلیدی، عباراتی دو تا پنج کلمه ای هستند که مشتریان بالقوه شما درهنگام جستجوی سایت شما یا مشاغلی مانند شما در موتور جستجو تایپ می کنند. برای یافتن کلمات کلیدی مناسب، تمام کلمات احتمالی را لیست کنید که ممکن است بازدیدکنندگان یا مشتریان بالقوه استفاده کنند تا شما را آنلاین بیابند. به این فکر نکنید که چگونه شغل خود را توصیف کنید. بلکه تمرکز خود را بر روی آنچه افراد بصورت آنلاین جستجو می کنند حفظ کنید.  انتخاب و درج کلمات کلیدی مناسب در محتوای سایت شما بسیارمهم است.

متا تگ و تگ های هدینگ چه هستند ؟

وقتی درمورد متاتگ ها صحبت می کنیم، دراصل به عنوان متا یا عنوان سئو به علاوه ی توضیحات متای شما اشاره می کنیم. همراه با URL شما، اینها در نتایج جستجوی شما نشان داده می شوند. به همین دلیل، توجه به این عناصر متنی بسیارمهم است.تگ های هدینگ از H1 تا H6، شرایط SEO برای عناوین و هدینگ ها است. افزودن تگ های هدینگ باعث می شود مطالب شما براحتی توسط بازدیدکنندگان و ربات های گوگل قابل خواندن باشد و به بهبود سئوی سایت شما کمک می کند.

مزایای سئو کدامند؟

از مهمترین مزایای سئو می توان به فروش محصولات و خدمات و برند شدن در حوزه کسب و کار اشاره کرد. چنانچه شرکتی، سازمان، فروشگاه مغازه و یا هر بخش دیگری دارید که خدمات و محصول می فروشید، سئو سایت این قابلیت را دارد که فروشتان را چندین برابر کنید.

چرا افرند وب را برای سئو وب سایت خود انتخاب کنم؟

تنها دلیلی که می تواند برای این امر از سمت ما و شما منطقی باشد، نمونه کارهایی است که افرند وب در زمینه سئو دارد. و به داشتن نمونه کارهای خود افتخار می کنیم.

افرند وب در یک نگاه

شرکت ایده پردازان هوشمند افرند با نام تجاری افرند وب در زمینه فناوری اطلاعات و دیجیتال مارکتینگ در شاخه طراحی سایت با توجه به نیاز روز کسب و کارها به طراحی سایت فروشگاهی ، طراحی سایت اختصاصی ، طراحی سایت با وردپرس و سفارش طراحی سایت با کاهش هزینه ها بنا به دلایل اقتصادی این روزها در تلاش است که در کنار هموطنان عزیزمان بعنوان کوچکترین عضو این جامعه خدمت رسانی کند. در زمینه سئو سایت و بهینه سازی سایت با کادری مجرب حاظر به خدمت رسانی و ثبت سفارش سئو سایت و سئو حرفه ای برای رونق بخشیدن به تمامی کسب و کار ها میباشد. شما میتوانید با طراحی اپلیکیشن به راحتی روی گوشی خدمات و محصولات خود را به اشتراک بگذارید سفارش طراحی اپلیکیشن خود را به ما بسپارید.