مشاوره رایگان۰۹۳۵۹۷۳۳۲۰۶

طراحی سایت

طراحی وب زمینه ای است که شامل رابط های دیجیتالی مانند وب سایت ها، برنامه های کاربردی و خدمات می شود. متخصصان حوزه وب، با استفاده از کد زبان هایی مثل HTML، CSS و JavaScript وب سایت هایی را برای تجربه دیجیتالی کاربران طراحی می کنند. معمولا هدف از این کار کمک به کسب و کارهای اینترنتی برای رسیدن به تارگت هایی مثل افزایش فروش، ارائه خدمات و برندسازی است.

در عصر تکنولوژی برای رسیدن به موفقیت قطعا راه کسب و کار شما به گوگل و اینترنت خواهد افتاد. شما وارد دنیای رقابت بسیار بزرگی خواهید شد از این رو باید سعی کنید خود و کسب و کارتان را در دل گوگل جا کنید و اعتماد موتورهای جستجو و کاربران آن را به دست آورید. 

طراحی سایت
هاست حرفه ای

هاست حرفه ای

هاست حرفه ای افرند وب ، مناسب طراحان سایتی است که نیازی اساسی هاست پر سرعت ، امنیتی بسیار بالا و تقسیم بندی منبعی تخصصی برای کاربران می باشد. هاست حرفه ای افرند وب مناسب سایت هایی است که سرعت و امنیت سایت از اهمیت بسیار بالایی برخوردار هستند.

مشاوره انتخاب دامین

مشاوره انتخاب دامین

انتخاب نام دامنه (دامین ) برای توسعه و پیشرفت سایت از مهم ترین مواردی است که در قبل از طراحی سایت باید به آن توجه شود. مشاوره انتخاب دامین با استفاده از مشاوران تیم افرند وب می تواند آسان تر و بهتر باشد. 

SSL رایگان

SSL رایگان

گواهی  رایگان SSL موجب می شود مدیران سایت بدون هیچ گونه پرداخت مبلغی و با صرفه جویی در هزینه های طراحی سایت می توانند امنیت اطلاعاتی که در سایت قرار دارد را تامین کنند. برای ثبت گواهی رایگان SSL نیازی به اطلاعات حقیقی و حقوقی نیست. 

ایمیل حرفه ای

ایمیل حرفه ای

ایمیل حرفه ای همان ایمیل کاری است که نمایشگر این است که سایت شما جزء کدام کسب و کار ها هستند. به طور کلی می توان گفت آدرس ایمیل حرفه ای مشخص می کند نام دامنه یک شرکت چه باشد. با دارا بودن ایمیل حرفه ای ، کاربرانی که از طریق سایت وارد کسب و کار شما شده اند ، با استفاده از ایمیل حرفه ای می توانید با کاربران ارتباط برقرار کنید. 

نمونه کارهای  طراحی سایت

مهم ترین نمونه کار در طراحی سایت بررسی سایت همان شرکت است، در نمونه های زیر میتوانید برخی از سایت های طراحی شده توسط تیم متخصص و مجرب ما رو ببینید.

طراحی زیبا

طراحی زیبا

سایت شما ویترینی بزرگ و مهمی است که می توانید با استفاده از آن کسب و کارتان را به نمایش بگذارید. برای داشتن یک سایت زیبا و جذاب ابتدا بعد از مشخص کردن نام دامنه باید از قالب های زیبایی که طراحان سایت افرند وب طراحی می کنند استفاده کنید. 

کد نویسی استاندارد

کد نویسی استاندارد

استاندار هایی که برای کد نویسی طراحی سایت انجام می شود ، مطابق با قالبی است که طراحی می شود. کد نویسی طراحی سایت به درستی انجام شود تا به نتیجه ای درست و مطلوب رسید. تنوع در مرورگر ها موجب شده همگام شدن صفحات کد نویسی کمی دشوار باشد.

امنیت بالا

امنیت بالا

بعد از راه اندازی وب سایت برای امنیت اطلاعات کاربران ، اطلاعات محتوای سایت و توسعه یافتن وب سایت در مقابل سایت های رقیبان نیاز است امنیت سایت را ایجاد کرده و در بالاترین حد خود نگه دارید. امنیت سایت در اساس مواردی است که هرکدام جداگانه از اهمیت بالایی برخوردار هستند. 

ضمانت کیفیت

ضمانت کیفیت

شرکت افرند وب ضمانت کیفیت وب سایت را در  چهار عنوان تعریف می کند: طراحی حرفه ای سایت ،  پشتیبانی درست و به موقع ، بهینه سازی محصولات و سایت مورد نظر و تامین هزینه  مناسب توسط کاربران. 

مراحل خدمات طراحی سایت

مستند سازی

مستند سازی

طراحی گرافیکی

طراحی گرافیکی

برنامه نویسی

برنامه نویسی

آموزش

آموزش

تست و رفع باگ

تست و رفع باگ

شروع پشتیبانی

شروع پشتیبانی

چرا طراحی سایت در رشد کسب و کار موثر است؟

در دنیای امروز دیگر داشتن یک سایت برای کسب و کار، یک نیاز نیست، بلکه می توان آن را یک امر واجب دانست. با بکارگیری از خدمات “طراحی سایت حرفه ای” ، شما می توانید در دنیای رقابت حرفی برای گفتن داشته باشید، سود خودتان را بیشتر کنید و در جامعه، یک آگاهی عمومی از برند خود بسازید. بدون اینکه نیازی باشد که برای تبلیغات، هزینه های غیر منطقی کنید.

طراحی سایت خوب چه ویژگی هایی دارد؟

استفاده از ابزارهای تحلیلی، قرار دادن دکمه های مربوط به رسانه های اجتماعی، انتشار محتوای باارزش و کاربرپسند بودن، سازگاری با دستگاه های همراه و داشتن نقشه راه و نوار مسیریابی و... اینها نمونه هایی از پارامترهایی بود که یک سایت خوب باید داشته باشد.

مراحل طراحی سایت به چه صورت است؟

بطور خلاصه میتوان گفت که: شناخت نیازهای مشتری، تعریف اهداف مشخص پروژه و بررسی راه های موجود برای رسیدن به هدف، مشخص کردن زمان و هزینه و انعقاد قرارداد، طراحی گرافیک، سایت و تایید از طرف مشتری، برنامه نویسی و پیاده سازی وب سایت، تست و تحلیل بخش های مختلف، راه اندازی نسخه آزمایشی، تحویل نهائی مراحا اصلی طراحی سایت میباشد.

طراحی سایت چقدر طول می کشد؟

زمان طراحی بسته به خواسته و طرح کاربردهای سایت مورد نظر متفاوت است. با توجه به اصول معماری سایت و موارد خواسته شده از سمت کارفرما نمیتوان دقیق گفت که چقدر زمان نیاز است تا سایت اماده شود.

قیمت و هزینه طراحی سایت

اصولا طراحی یک سایت قبل از شروع این سوال را بوجود می آورد که چقدر هزینه خواهد داشت. میتوان گفت که بسته به استفاده و انتخاب شما از قالب سایت در بردارنده و مشخص کننده هزینه آن میباشد.بسته به استفاده شما از یک قالب اختصاصی یا قالب آماده مشخص میکند که هزینه طراحی سایت شما چقدر خواهد بود.

چگونه یک وبسایت را مدیریت کنیم؟

طراحی واکنش گرا ، استفاده از سرویس میزبانی معتبر، سئوی سایت را همواره بروز کنید، منوی کاربری ساده، تیم حرفه ای مدیریت سایت، محتوا همه چیز است، ساده ولی کارآمد، نکات امنیتی. نکاتی که ذکر شد شما را در بهتر مدیریت کردن سایتتان کمک میکند.

سرعت بالا

سرعت بالا

در حال حاضر یکی از اصلی ترین و مهم ترین فاکتور هایی که در طراحی سایت می تواند مهم باشد ، سرعت بالای سایت می باشد. برخی از طراحان به این مورد توجهی نمی کنند ولی طراحانی که به این نکته اهمیت می دهند و مدام سایتشان را چک می کنند و در تلاش هستند سایتی با سرعت بالا داشته باشند ، سایتی بسیار موفق خواهند داشت.

تنظیمات پیشرفته

تنظیمات پیشرفته

بعد از طراحی سایت باید مطابق با استاندار هایی که نیاز است در طراحی سایت انجام شود این است که تنظیمات سایت را اصولی انجام دهید. تنظیمات سایت شامل تغییراتی است که در سایت پیاده سازی شده و آن را مدیریت می می کند. تنظیمات همگانی اولین بخشی است که می توانید در آن تغییراتی ایجاد کرد ، این تنظیمات در بخش زیر منوی همگانی صورت می گیرد.

امکانات مدیریتی کامل

امکانات مدیریتی کامل

مدیران سایت افرادی هستند که سرپرستی و هدایت فعالیت هایی را برعهده دارند که هدف اصلی وب سایت می باشد. هدف اصلی سایت هم جذب کاربرانی واقعی می باشد که به سوددهی واقعی دستیابی داشته باشند.مدیران سایت باید مهارت های لازم در خصوص مدیریت زمان ، مهارت در تولید محتوا و نوشتاری اصولی ، مهارت عیب یابی مشکلات سریع و درست. 

رعایت استاندارد جهانی

رعایت استاندارد جهانی

کنسرسیوم شبکه جهانی وب مجوعه ای از قوانینی است که برای طراحی سایت پیاده سازی می شود. برخی از شرکت ها و سازمان ها از اعضای این شبکه جهانی می شود. در این انجمن به منظور بهبود و ارتقای اصول و قوائد طراحی سایت ، کارشناسان و صاحب نظران ، پیشنهادات و نظرات خود را اعلام می کنند.

تعرفه خدمات طراحی سایت

پایه پیشرفته حرفه ای سفارشی
طراحی قالب اختصاصی
طراحی صفحه ویژه محصولات
مدیریت مقالات
طراحی بنر اختصاصی ندارد 1 بنر 2 بنر 3 بنر
پشتیبانی سایت 3 ماه 6 ماه 8 ماه 1 سال
یک سال میزبانی هاست رایگان
ثبت دامنه رایگان ( سال اول ) --- ir. ir. , com. , org. , net. ir. , com. , org. , net.
مدیریت منو های سایت
سیستم عضویت (ورود و خروج اعضاء )
ورود اطلاعات اولیه
آمار تفضیلی بازدید های سایت
سیستم نظرسنجی
ریسپانسیو بودن سایت
گالری تصاویر
امکان نظر سنجی در پایان هر مطلب
نقشه سایت
صفحه درباره ما و معرفی
صفحه تماس با ما
زمان تحویل 15 روزه 20 روزه 30 روزه تماس بگیرید
شروع قیمت از 13,9 میلیون تومان 19,9 میلیون تومان 35,9 میلیون تومان تماس بگیرید


طراحی سایت: همانطور که می دانیم، طراحی وب برای اینترنت ضروری است. در این مقاله یاد می گیرید که این حوزه شامل چه چیزهایی می شود و دلایل اهمیت و مهارت های مورد نیاز طراحی آن چیست.

طراحی سایت چیست؟

طراحی وب زمینه ای است که شامل رابط های دیجیتالی مانند وب سایت ها، برنامه های کاربردی و خدمات می شود. متخصصان حوزه وب، با استفاده از کد زبان هایی مثل HTML، CSS و JavaScript وب سایت هایی را برای تجربه دیجیتالی کاربران طراحی می کنند. معمولا هدف از این کار کمک به کسب و کارهای اینترنتی برای رسیدن به تارگت هایی مثل افزایش فروش، ارائه خدمات و برندسازی است.

طراحی گرافیک سایت

گرافیک سایت شامل همه چیز، از رنگ ها و فونت ها گرفته تا طرح کلی صفحات را شامل می شود به استفاده از تکنیک های طراحی گرافیک در وب سایت می پردازد. طراحان گرافیک سایت باید جنبه های مارکتینگ یک وب را با معیارهای زیبایی شناختی متعادل کنند. از دیگر اهداف آنها تلاش برای احتمال رتبه یافتن سایت در نتایج گوگل است و لذا گرافیک سایت جنبه تبلیغاتی دارد.

طراحی رابط کاربری (UI)

UI بطور کلی به هرچیزی که به عنوان واسطه بین کاربر و سیستم یا وب سایت عمل می کند، می پردازد. در واقع رابط کاربری شامل رنگ و قالب عناصر وب سایت، فونت متون و سایز تصاویر و دیگر ویژگی های بصری صفحات وب سایت می شود و هدف از آن، ارائه یک رابط ساده، شهودی و سازگار با ویژگی های مخاطب است.

طراحی تجربه کاربری (UX)

متخصص طراحی تجربه کاربری، وظیفه ایجاد یک تجربه واقعا ارزشمند را برای کاربر برعهده دارد. این امر، با بررسی نیاز های مخاطب و ارائه UX متناسب با آن میسر می شود. تعامل با کسب و کار شما باید همیشه یک لحظه مثبت برای کاربران باشد، بطوری که هیچ مانعی نداشته باشند و همیشه به اهداف خود دست پیدا کنند.

بهینه سازی موتور جستجو (SEO)

طراحی اختصاصی سایت، همچنین شامل بهینه سازی موتور جستجو یا به اختصار سئو (SEO) نیز می شود. سئو سایت این اطمینان را می دهد که وب سایت ما در صفحه نتایج موتور جستجوهایی مثل گوگل یا بینگ و … به کاربران نمایش داده شود. در واقع سئو سایت اقداماتی است که به محتواها و صفحات وب سایت ما کمک می کند تا در رتبه بندی صفحه نتایج گوگل به مرتبه های بالاتری دست یابد که این امر باعث افزایش ترافیک و فروش سایت می شود.

اهمیت طراحی وب سایت

طراحی سایت به شما کمک می کند تا برند و کسب و کار خودتان را در معرض دید مردم قرار بدهید و در صورتی که از استراتژی و رویکرد کارآمدی در بازاریابی بصری استفاده کنید، وب سایت شما می تواند مخاطبان بسیاری را جذب و آنها را به مشتری تبدیل کند. کاربران با وب سایت هایی تمایل به همکاری یا خرید دارند که بتوانند به آن اعتماد کنند یا با آن اعتماد برقرار کند یا برایشان مفید باشد. به همین دلیل کار با طراحان حرفه ای سایت بسیار مهم است.

یک برنامه نویس ماهر می تواند نیازهای برند و کسب و کار شما را تجزیه و تحلیل کند و از ابزارهای مناسبی برای ظاهر کلی آن استفاده کند.

در طراحی سایت به چه نکاتی توجه کنیم؟

همانطور که قبلا گفتیم، طراحی وب سایت می تواند وجهه قدرمندی از کسب و کار بزرگ تجاری به نمایش بگذارد و یکی از ستون های اصلی بیزینس باشد. اما باید گفت به مانند دیگر جنبه های هر کسب و کاری، طراحی سایت نیاز به رعایت یک سری نکات است و باید بر اساس تصمیمات درستی برنامه ریزی شود. انتخاب های اشتباه می تواند تاثیر منفی در حضور شما در اینترنت بگذارد. در ادامه برای طراحی وبسایت و ارائه قدرتمند آن، به نکاتی اشاره می کنیم:
 

طراحی سایت اختصاصی

زیباشناسی:

هر زمان که مردم درباره طراحی سایت بحث می کنند، ظاهر سایت چیزی است که بیشتر به آن توجه می شود. این ظاهر به رابط کاربری و تجربه کاربری بستگی دارد. اینکه از رنگ و گرافیکی استفاده کنید که با ماهیت وب سایت سازگار باشد و کاربران بتوانند در کنار ارتباط گیری، با آن تعامل کنند.

قابلیت استفاده بهتر:

هرگز فراموش نکنید که افراد واقعی از وب سایت شما استفاده خواهند کرد، بنابراین طراحی وب سایت باید قابلیت استفاده خوبی داشته باشد. منظور از قابلیت استفاده، این است که وب سایت شما توسط تمامی افراد با سلیقه های مختلف جستجو شود. سادگی لازم را داشته باشد و از دکمه ها و منو های اضافی پرهیز شود.

کیفیت محتوا:

حتی اگر دیگر کامپوننت یا عناصر وب سایت نیز به نحو عالی طراحی شوند و کار کنند، در صورتی که وب سایت شما، محتوای مفید و باارزشی نداشته باشد، به درد نمی خورد. در واقع محتوای شماست که در اغلب مواقع کاربران را به سمت وب سایت شما جذب می کند. از این رو است که در استراتژی دیجیتال کسب و کار ها، بازاریابی محتوا در اولویت اول قرار دارد و تلاش می کنند محتوای باکیفیتی برای جذب مردم به خواندن و به اشتراک گذاری آن ارائه کنند. محتوا باید به گونه ای نگاشته شود که با ارائه اطلاعات صحیح و مناسب به زمان کاربران ارزش قایل شود.

سرعت:

احتمالا شما هم به هنگام سرچ کلمه ای، وارد یک سایتی شده اید و بعد از اینکه لود شدن سایت، کمی طول کشیده، از آن خارج شده اید. بررسی ها نشان می دهد که در صورتی که بالا آمدن وب سایت شما، بیشتر از 3 ثانیه طول بکشد، نرخ پرش (bounce rate) شما 38 درصد افزایش می یابد که این یک عامل منفی برای وب سایت شماست.

سازگاری با موبایل:

طبق آخرین آمار، دستگاه های تلفن همراه بیش از 50 درصد از کل ترافیک آنلاین را تشکیل می دهند. این بدان معناست که اگر وب سایت شما به درستی روی گوشی های هوشمند و تبلت ها بارگذاری نشود، ممکن است تقریباً نیمی از مخاطبان بالقوه خود را از دست بدهید! برای جلوگیری از این مورد، شرکت طراحی سایت استراتژی ای تنظیم می کند تا اطمینان حاصل شود که محتوای شما با صفحات موبایل نیز سازگار باشد یا به عبارت دیگر وب سایت شما ریسپانسیو شود. منظور از ریسپانسیو کردن سایت، تنظیم و سازگار کردن صفحات وب به نمایشگرهای دستگاه های مختلف مثل تبلت و لپ تاپ و موبایل است.

بدترین اشتباهات طراحی وب

طراحی سایت و پشتیبانی از آن به تقویت ثبات و قدرت برند شما از طریق تجارت بصری و کیفیت کمک می کند. با این حال، نتایج خوب تنها زمانی به دست می آیند که از یک سری اشتباهات که پتانسیل خنثی کردن تلاش های شما را دارند، خودداری کنید. در ادامه به تعدادی از آنها اشاره می کنیم.
•    در نظر نگرفتن مخاطب هدف خود به هنگام برنامه ریزی و اجرای طرح
•    استفاده از عناصر بسیار زیاد که باعث حواس پرتی کاربر می شوند.
•    عدم وجود دعوت به اقدام مناسب برای هدایت مشتریان بالقوه به انجام خرید
•    مستند نکردن تصمیمات طراحی وب تا در آینده از آنها برای بررسی استفاده کرد. 

قیمت طراحی سایت

بسته به این که حجم وب سایت چه اندازه باشد و از چه زبان هایی در طراحی آن استفاده شود. این وظیفه به چه تیمی با چه سطح تخصصی سپرده شود قیمت طراحی وب می تواند متغییر باشد. استفاده از قالب ها و سیستم مدیریت محتوای آماده ای مثل wordpress یا جوملا در طراحی وب سایت، مطمئنا هزینه کمتری نسبت به سایت هایی که هر بخش آن، مثل بک اند، فرانت اند، رابط کاربری و … توسط متخصص جداگانه ای طراحی شده، دارد.

مهم ترین مهارت ها برای طراحی وب سایت

باتوجه به اهمیت این حوزه، حال میخواهیم به مهارت هایی اشاره کنیم که شخص یا شرکتی که می خواهد خدمات طراحی سایت ارائه دهد، باید در برنامه ریزی و اجراهای خود از آنها استفاده کند.
•    تسلط به زبان هایی مثل HTML و CSS و JAVASCRIPT و فریمورک هایی مثل REACT برای طراحی فرانت اند سایت
•    تسلط به زبان هایی مثل پایتون یا php و فریمورک هایی مثل جنگو یا لاراول برای طراحی بک اند سایت
•    تسلط به UI و UX برای ارائه هرچه بهتر ظاهر کلی سایت
•    تسلط به سئو سایت برای ارتقای رتبه وب سایت در صفحه نتایج موتور جستو (SERP)
و چندین مهارت مدریتی دیگر که پرداخت به آنها خارج از محتوای این مقاله است.

سخن آخر

چنانچه کسب و کاری دارید و می خواهید بعد اینترنتی آن را راه اندازی کنید. چناچه خدمات یا محصولاتی دارید که فکر می کنید در بستر اینترنت می توانید به مردم بفروشید، داشتن وب سایت چیزی است که به آن نیاز دارید. شرکت افرند، با بیش از چند سال تجربه و با داشتن سابقه همکاری به کسب و کارهای نوپا و بزرگ، آماده طراحی وب سایت اختصاصی شما است. همینطور می توانید از طریق صفحه افرند با نمونه طراحی سایت آشنا شوید. با شماره تماس های زیر تماس بگیرید و از مشاوره رایگان ما بهره مند شوید.

 

نظرات مشتریان

مجید افضلی
مجید افضلی
موسس فروشگاه طرلان

تیم افرند وب با تجربه، متشخص و دارای شخصیت کاملا حرفه ای هستن. من از بابت اینکه طراحی سایتم رو به این شرکت سپردم بسیار خرسندم و امیدوارم همیشه پیروز و موفق باشن.

مهسا طالع فیروز
مهسا طالع فیروز
مدیر مسئول هیوان

میتونم بگم فوق حرفه ای از مدیریت مجموعه جناب مهندس ابراهیمی کمال تشکر رو دارم و یه دست مریزاد به تیم مجربشون که واقعا وقت شناس و حرفه ای در زمان مشخص شده کار بنده رو تحویل دادن، قبل از این کار بنده با چند شرکت IT همکاری داشتم ولی خب افرند وب عالی بود.

میثم راستگو
میثم راستگو
مدیر باشگاه موج فرمانیه

افرند وب علاوه بر خدمات پس از فروش فوق‌العاده‌ای که داره، کار شرکت ما را آنقدر ساده کرده که پنجمین وب‌سایت خودمان را همین تازگی‌ها خریدیم

سینا پیر احمدی
سینا پیر احمدی
آهن لند

تیم افرند در تمام طول پروژه بسیار حرفه‌ای، متعهد، مشتری‌مدار، قابل اعتماد، صبور و منعطف بودند و تمام نیازهای ما رو در اسرع وقت و به بهترین نحو برطرف کردند. قطعا همکاری با افرند وب باعث افتخار ماست.

مبینا عسگر اولادی
مبینا عسگر اولادی
مدیر عامل دکو طرح

خب مطمینا دوستانی که با افرند وب تجربه همکاری رو داشتن میدونن که شخصیت حرفه ای تمامی اعضا اولین و بارزترین نقطه قوت این تیمه. من واقعا افتخار میکنم که با همچین تیمی آشنا شدم از تیم پشتیبانی صبور افرند وب هم کمال تشکر رو دارم

سؤالات متداول

چقدر زمان میبره سایت رو تحویل بدین؟

اینکه طراحی سایت چقدر طول می کشد کاملا بستگی به یک سری عوامل خاصی دارد. اینکه سایت شما چه نوع سایتی باشد، طراحی آن با چه سیستم مدیریت محتوایی انجام بشود، شما چه انتظاراتی از یک سایت داشته باشید و در کل اینکه شرایط کار به چه صورتی باشد.

سایت رو که تحویل دادین کار کردن باهاش هم بهمون یاد میدین؟

سایتی که به شما تحویل داده می شود،یک سایت حرفه ای است. پس بعد از طراحی، شما نیاز دارید که بتوانید با کار کردن با سایت خودتان را آموزش ببینید. از بابت این موضوع نگران نباشید، ما کار کردن با سایت را به شما آموزش خواهیم داد.

هزینه طراحی سایت چگونه محاسبه میشه؟

برای “طراحی سایت” نمی شود قیمت کلی تعریف کرد و هر شرکتی قیمت خاص خودش را دارد. اما در کل عوامل گوناگونی بر هزینه طراحي سایت تاثیر می گذارند که در قسمت تعرفه طراحی سایت به آن پرداختیم.

آیا سایتی که طراحی می شود در آینده قابلیت ارتقا دارد؟

بله ، تمامی سایت هایی که توسط مجموعه افرند وب طراحی می شود قابل گسترش بوده و ما برنامه نویسی سایت را به گونه ای انجام میدهیم که در هر زمان بتوانیم با کمترین هزینه ممکن سایت شما را ارتقا دهیم. همچنین سایت ها به صورت کاملا رایگان بروزرسانی می شوند.

آیا سایت من بعد از طراحی شامل پشتیبانی می شود؟

بله  تمامی سایت ها 6 ماه پس از طراحی به صورت کاملا رایگان پشتیبانی می شوند و تمامی موارد به سایت از طرف ما حل و برطرف می شود. پس از آن نیز با پرداخت هزینه ای جزئی می توانید پشتیبانی خود را تمدید نمایید. 

افرند وب در یک نگاه

شرکت ایده پردازان هوشمند افرند با نام تجاری افرند وب در زمینه فناوری اطلاعات و دیجیتال مارکتینگ در شاخه طراحی سایت با توجه به نیاز روز کسب و کارها به طراحی سایت فروشگاهی ، طراحی سایت اختصاصی ، طراحی سایت با وردپرس و سفارش طراحی سایت با کاهش هزینه ها بنا به دلایل اقتصادی این روزها در تلاش است که در کنار هموطنان عزیزمان بعنوان کوچکترین عضو این جامعه خدمت رسانی کند. در زمینه سئو سایت و بهینه سازی سایت با کادری مجرب حاظر به خدمت رسانی و ثبت سفارش سئو سایت و سئو حرفه ای برای رونق بخشیدن به تمامی کسب و کار ها میباشد. شما میتوانید با طراحی اپلیکیشن به راحتی روی گوشی خدمات و محصولات خود را به اشتراک بگذارید سفارش طراحی اپلیکیشن خود را به ما بسپارید.