مشاوره رایگان۰۹۳۵۹۷۳۳۲۰۶

طراحی سایت تخصصی

طراحی سایت تخصصی

طراحی سایت تخصصی؛ طراحی سایت را می توان یکی از اصلی ترین نیازهای ورود به دنیای دیجیتال و بازاریابی آنلاین دانست. امروزه طراحی سایت تخصصی در هر شغلی مورد نیاز است، طراحی وبسایت اختصاصی  چیزی بسیار بیشتر از طراحی رنگ ، تصاویر و فونت های وب سایت است. طراحی وبسایت اختصاصی به معنی فرایند یادگیری و درک کسب و کار شما و استفاده از استراتژی ، تجربه کاربر ، طراحی ، برنامه نویسی و بازاریابی برای ایجاد مشاغل آنلاین است.

طراحی سایت تخصصی
person
super admin 12:07 1402 مرداد 31
5دقیقه

طراحی سایت تخصصی

طراحی سایت تخصصی؛ طراحی سایت را می توان یکی از اصلی ترین نیازهای ورود به دنیای دیجیتال و بازاریابی آنلاین دانست. امروزه طراحی سایت تخصصی در هر شغلی مورد نیاز است، طراحی وبسایت اختصاصی  چیزی بسیار بیشتر از طراحی رنگ ، تصاویر و فونت های وب سایت است. طراحی وبسایت اختصاصی به معنی فرایند یادگیری و درک کسب و کار شما و استفاده از استراتژی ، تجربه کاربر ، طراحی ، برنامه نویسی و بازاریابی برای ایجاد مشاغل آنلاین است.

طراحی سایت تخصصی

شما نیز اگر قصد راه اندازی سایت تخصصی برای حرفه و کسب و کار خود دارید، تا آخر این مقاله همراه ما باشید تا با نحوه طراحی سایت و مزایا و ضرورت وجود یک سایت آشنا شوید. آن چه در این مقاله درباره طراحی سایت تخصصی می خوانید:
 • طراحی سایت تخصصی چگونه انجام می شود؟
 • اهداف و مزایای طراحی سایت
 • انواع طراحی سایت
 • روش های طراحی سایت
 • طراحی سایت اختصاصی
 • طراحی سایت با قالب های آماده
 • قیمت طراحی سایت تخصصی
 • زمان موردنیاز برای طراحی سایت تخصصی

طراحی سایت اختصاصی

در طراحی سایت تخصصی، شرکت یا تیم طراحی که سایت شما را طراحی می کند، یک سایت کاملا تخصصی در حوزه کار و حرفه شما را به صورت اختصاصی و منحصر به فرد برای شما طراحی می کند. تا بتوانید با همکاران خود رقابت داشته باشید. تمام بخش های وب سایت شما به طور خاص برای اهداف سازمانی شما ساخته شده است. ما معتقدیم که با طراحی وبسایت اختصاصی برای کسب و کار خود می توانید قدم مهمی در جهت پیشرفت کار خود بردارید. در ادامه بیشتر در این باره صحبت خواهیم کرد. 
طراحی سایت تخصصی 

اهداف و مزایای طراحی سایت تخصصی

ممکن است هر شخصی از طراحی سایت تخصصی، هدفی داشته باشد ولی در حالت کلی اکثر کسب وکارها از طراحی سایت تخصصی اهداف مشترکی دارند و راه اندازی سایت برای همه آن ها مزایایی به همراه دارد. در زیر به چندی از این اهداف اشاره می کنیم:
 • افزایش بازدید کاربران و بالا رفتن تعداد مشتریان
 • افزایش فروش
 • افزایش درآمد
 • رشد و توسعه کسب وکار
 • اطلاع رسانی به کاربران و مشتریان
 • برند سازی
 • رقابت با سایر کسب و کار ها
 • تسهیل در خرید
 • امکان انجام مشاوره برای خرید یا دریافت خدمات
 • بالا بردن سطح اعتماد و اطمینان کاربران
 • سئو سایت تخصصی

طراحی وبسایت اختصاصی می تواند به تجارت شما کمک

 • شما بر اساس سفارشی سازی کامل وب سایت خود طراحی منحصر به فردی خواهید داشت. هیچ کس مانند شما وب سایت دقیقی نخواهد داشت. این یک مزیت بزرگ برای برجسته کردن نام تجاری شما در جهت مثبت است.
 • با طراحی وبسایت اختصاصی ، می توانید هویت تجاری خود را از طریق اینترنت ایجاد کنید.
 • در وب سایت های سفارشی می توانید ویژگی هایی را که برای استفاده مشتریان از خدمات شما ضروری است ، اضافه کنید.
 • سایت های سفارشی بسیار دوستدار SEO هستند و برای بازاریابی آنلاین مناسب هستند. بنابراین ، آنها می توانند در موتورهای جستجو بسیار بهتر از سایت هایی که از قالب های آماده استفاده می کنند ، صعود کنند. طراحی سایت تخصصی
 • وب سایت سفارشی این امکان را فراهم می کند که وب سایت شما واقعاً “متعلق به شما” باشد. همچنین به مشتریان و سایر بازدیدکنندگان کمک می کند تا وب سایت شما را به خاطر بسپارند.
 • طراحی وب سایت سفارشی برای ایجاد وب سایتی که به وضوح نشان دهنده نام تجاری منحصر به فرد کسب و کار است بسیار مناسب است.
 • شما می توانید مقیاس پذیری را در نظر بگیرید. این بدان معناست که وب سایت شما می تواند همزمان با توسعه کسب و کار شما بدون استرس و پیچیدگی توسعه یابد.

چه کسی به طراحی وبسایت اختصاصی نیاز دارد؟

طراحی وبسایت اختصاصی : طراحی وب سایت بخشی جدایی ناپذیر از تجارت در این عصر دیجیتال است. اما چه کسی واقعاً به یک وب سایت حرفه ای نیاز دارد؟ خوب ، آن دسته از شرکت هایی که باید حضور آنلاین غالب خود را تضمین کنند و مایل هستند که از رقبای خود جلوتر باشند ، به دنبال طراحی وبسایت اختصاصی هستند. بنابراین ، تقریباً هر شرکتی آژانس طراحی لوگو ، آژانس طراحی وب سایت ، شرکت طراحی بروشور یا هر نوع شرکتی در بازار رقابتی سخت به دنبال وب سایت منحصر به فردی است که برجسته می شود. چنین وب سایتی دارای رنگ ها و فونت های نام تجاری ، تصاویر مربوط ، نمادها ، محتوا و غیره است که ارزش ها و پیام های تجاری شرکت را منعکس می کند. طراحی یک صفحه وب خوب و مورد نیاز برای جذب بازدیدکنندگان با ویژگی های کاربر پسند و تبدیل آنها به مشتریان احتمالی است.

خدمات طراحی وب سایت افرند وب

شرکت طراحی وب حرفه ای ما ، یک مدیر پروژه مجرب و ماهر را در اختیار شما قرار می دهد. مدیر پروژه خواسته های شما را یکپارچه می کند. از جمله این خواسته های شما عبارتند از :
 • مدیر پروژه اختصاصی
 • طراحی دلخواه
 • کپی نویسی حرفه ای
 • سئو
 • طراحی تعاملی
 • ادغام پایگاه داده
 • قابلیت تجارت الکترونیک با طراحی سایت تخصصی
 • CMS

فرآیند طراحی وب سایت در 7 مرحله ساده

برای طراحی، ساخت و راه اندازی وب سایت خود، مهم است که مراحل زیر را دنبال کنید: 1. شناسایی هدف 2. تعریف محدوده 3. نقشه سایت و ایجاد فریم 4. تولید محتوا 5. عناصر بصری 6. آزمایش 7. راه اندازی

انواع طراحی سایت تخصصی

طراحی سایت تخصصی به دو نوع استاتیک ( ایستا ) و داینامیک ( پویا ) طراحی می شود. در زیر در مورد تفاوت های طراحی به روش استاتیک و داینامیک صحبت می کنیم.

طراحی به روش استاتیک

در طراحی استاتیک محتوای سایت شما ثابت خواهد بود و امکان ویرایش محتوای سایت برای شما امکان پذیر نخواهد بود. اگر بخواهید چیزی را داخل سایت تغییر دهید و یا بخواهید چیزی را حذف نمایید باید دانش برنامه نویسی را بدانید و یا به یک برنامه نویس مراجعه کنید. طراحی به این روش برای سایت های خدماتی، فروشگاهی، شرکتی و سایر سایت های تخصصی در حوزه کاری، مناسب نمی باشد. زیرا اینگونه سایت ها به طور مداوم نیاز به بروزرسانی دارند پس استفاده از این روش کار با سایت را بسیار مشکل می کند.

طراحی سایت به روش داینامیک

در طراحی داینامیک محتوا تغییر پذیر هستند، به این معنی که مدیر سایت یا ادمین هر زمانی که نیاز بود محتوایی را حذف کند یا محتوای جدیدی را به سایت اضافه کند و همچنین می تواند در صورت نیاز به تغییر یک محتوایی در سایت آن را ویرایش نماید. معمولا این روش برای طراحی هر نوع سایتی مناسب بوده و می توان برای طراحی سایت تخصصی و سایت های فروشگاهی و ... از این روش استفاده کرد که به روز رسانی محتوا در این سایت ها راحت انجام می شود.
طراحی سایت تخصصی 1 

روش های طراحی سایت

طراحی سایت معمولا به دو روش طراحی سایت اختصاصی و طراحی با قالب های آماده انجام می شود. در ادامه با نحوه طراحی هر یک از این روش ها بیشتر آشنا می شویم.

روند طراحی وبسایت اختصاصی در شرکت افرندوب

به عنوان شریک شما ، شرکت طراحی وب حرفه ای قصد دارد یک فرایند بدون دردسر و راحت را برای تیم شما ارائه دهد. مراحل زیر را مرور کنید تا ببینید مراحل کار چگونه است:

مراحل اول طراحی سایت اختصاصی (مشاوره)

طراحی وبسایت اختصاصی : هنگامی که یک شرکت طراحی وب سایت حرفه ای را انتخاب می کنید ، یک مدیر پروژه اختصاصی با شما همکاری می کند. مدیر پروژه شما به عنوان یک نقطه تماس اختصاصی برای تیم شما عمل می کند و هر سوال ، نظر یا هر چیزی که در ذهن شما باشد ، می توانید با او در میان بگذارید. در ابتدای کار ، با مدیر پروژه خود ملاقات می کنید ، چه بصورت حضوری و چه از طریق تلفن. این مشاوره به مدیر پروژه اختصاصی شما اجازه می دهد تا در مورد کسب و کار ، نام تجاری ، چشم انداز و اهداف طراحی سایت تخصصی شما اطلاعات بیشتری کسب کند.

ماکت سایت اختصاصی

پس از ملاقات شما ، تیم طراحی شروع به ساختن مجموعه ای از ماکت ها و نمونه های اولیه برای سایت شما می کند. هنگامی که تیم شما این نمونه های اولیه را مشاهده کرد ، می توانید نمونه ای را انتخاب کنید که مناسب سلیقه و نیازهای شما باشد.

انتخاب طرح سایت

طراحی وبسایت اختصاصی : با انتخاب طرح کلی شما ، طراحان و توسعه دهندگان ، روند ایجاد سایت شما را آغاز می کنند. از طراحی صفحه اصلی شما تا توسعه CMS ، تیم طراحی با کارآمدی و دقت برای آماده سازی وب سایت شما و اطمینان از بهینه سازی آن برای SEO کار می کند. در طول این فرآیند ، شما به روزرسانی های معمول را از مدیر پروژه خود دریافت می کنید. در بیشتر موارد ، تیم شما همچنین با مدیر پروژه اختصاصی شما ملاقات می کند تا پیشرفت سایت شما را مورد بررسی قرار دهد. این جلسات و همچنین به روز رسانی های معمول ، به شرکت طراحی وب حرفه ای اجازه می دهد تا اطمینان حاصل کند که وب سایت شما انتظارات و خواسته های شما را برآورده می کند.

آزمایش سایت

هنگام طراحی وبسایت اختصاصی ، انتظار یک وب سایت بی عیب و نقص را دارید. به همین دلیل تیم طراحی و توسعه ، آزمایشات کاملی را انجام می دهد. عملکرد ناوبری ، سیستم پایگاه داده ، راه حل تجارت الکترونیک و موارد دیگر را بررسی می کند. همچنین سرعت و عملکرد سایت شما را ارزیابی می کند تا تجربه کاربری و رتبه بندی وب سایت شما را به حداکثر برساند.

راه اندازی سایت تخصصی در افرندوب

طراحی وبسایت اختصاصی : در تاریخ راه اندازی دلخواه شما ، مدیران پروژه ، توسعه دهندگان و طراحان شرکت ، فرایند راه اندازی وب سایت شما را انجام می دهند. پس از راه اندازی سایت شما ، شرکت طراحی وب سایت برای بار دیگر بررسی های لازم را انجام می دهد تا مطمئن شود وب سایت شما عاری از خطا است. اگر در مورد نحوه بازاریابی سایت خود و به حداکثر رساندن عملکرد آن سوالی دارید ، همیشه می توانید با مدیر پروژه خود صحبت کنید. همچنین می توانید قبل از شروع طراحی وب سایت خود با صحبت با یک استراتژیست مجرب ، مشاوره فوری دریافت کنید.

طراحی وبسایت اختصاصی

در طراحی سایت اختصاصی برای طراحی سایت تخصصی  نیاز به برنامه نویسی هست و نیاز به تسلط به زبان های برنامه نویسی است، اگر با زبان های برنامه نویسی آشنا نباشید، نمی توانید طراحی سایت تخصصی را خودتان انجام دهید. در حالت کلی طراحی سایت اختصاصی کار ساده ای نیست و بهتر است این کار را به متخصصان برنامه نویسی بسپارید. طراحی سایت اختصاصی دو بخش دارد‌ طراحی فرانت اند و طراحی بک اند که در ادامه هر یک از‌ این ها را توضیح می دهیم.

طراحی فرانت اند

طراحی فرانت اند به کد نویسی بخش ظاهری سایت که گفته می شود که برای کاربر قابل مشاهده است و مربوط به طراحی گرافیک و قالب سایت می شود. به این بخش برنامه نویسی سمت کاربر نیز گفته می شود. در طراحی فرانت اند تسلط به زبان های زیر ضروری است.

HTML

برای طراحی ظاهر نیاز به یک زبان برنامه نشانه گذاری است که معمولا از زبان اچ تی ام ال برای طراحی این بخش استفاده می شود. اچ تی ام ال در طراحی یک سایت نقش چهارچوب را دارد و بسیار مهم است. پس یک برنامه نویس سایت حتما باید به زبان اچ تی ام ال تسلط داشته باشد.

CSS

این زبان نیز یک زبان نشانه گذاری است که ممکن است کمی پیچیدگی داشته باشد ولی برای جذاب شدن و زیبایی سایت مورد نیاز است. پس برای طراحی ظاهر جذاب سایت نیاز به تسلط به اچ تی ام ال و سی اس اس می باشد.

جاوا اسکریپت

پس از برنامه نویسی ظاهر سایت با استفاده از اچ تی ام ال و سی اس اس، نوبت به امکاناتی می رسد که می خواهید داخل سایت قرار داده شوند. ممکن است بخواهید داخل سایت خود از امکانات و قابلیت هایی نظیر تقویم، ساعت و ... استفاده کنید که این افزودن این امکانات با زبان جاوا اسکریپت میسر می شود. طراحی سایت تخصصی

طراحی بک اند

طراحی بک اند به طراحی بخش های مربوط به رابطه بین کاربر و سرور و انجام بخش هایی که برای کاربر قابل مشاهده نیست، گفته می شود، به بخش بک اند، برنامه نویسی سمت سرور نیز گفته می شود. طراحی بک اند نیز شامل مراحل زیر می شود:
 • انتخاب یک زبان برنامه نویسی: در این بخش باید به دنبال یک زبان برنامه نویسی سمت سرور باشید، معمولا زبان PHP یک از زبان های محبوب است که اکثر برنامه نویسان از این زبان برای طراحی بک اند استفاده می کنند. از زبان های دیگری که در بخش برنامه نویسی سمت سرور از آن ها می توان استفاده کرد می توان به پریل، پایتون و ... اشاره کرد.
 • دیتا بیس: پس از طراحی بک اند، برای ذخیره اطلاعات نیاز به یک دیتا بیس یا پایگاه اطلاعات داده دارید، برای ایجاد پایگاه داده نیز معمولا از MYSQL استفاده می شود.
طراحی سایت تخصصی 2 

مزایا و معایب طراحی سایت اختصاصی

طراحی سایت تخصصی مزایا و معایبی نیز دارند که از مزایای آن می توان موارد زیر را نام برد:
 • امنیت بالای صفحات وب
 • امکان اضافه کردن قابلیت ها وامکانات دلخواه بدون هیچ گونه محدودیتی
 • کد نویسی و برنامه نویسی اصولی مطابق هدف و درخواست شما
 • برندسازی موثر
 • تعویض آسان قالب سایت و ...
و از معایبی که طراحی سایت تخصصی خواهد داشت، می توان موارد زیر را نام برد:
 • هزینه بیشتر نسبت به طراحی با قالب آماده
 • نیاز به زمان بیشتر برای طراحی
 • هزینه نگه داری و تمدید سالیانه نسبتا بیشتر

چند نوع وب سایت مختلف در طراحی وبسایت اختصاصی

در اینجا 8 نوع مختلف وب سایت وجود دارد که هر کدام برای کسب و کار شما و نقش آنها در کسب و کارتان بسیار مهم است.

صفحه های اصلی

طراحی وبسایت اختصاصی : صفحه اصلی مرکز اصلی سایت شما است و به عنوان چهره یک نام تجاری عمل می کند. صفحه اصلی شما به بازدیدکنندگان سایت در دسترسی به مناطق مختلف سایت کمک می کند. از آنجا که اکثر مردم از طریق صفحه اصلی شما به شما مراجعه می کنند ، اینجاست که طراحی بیشترین اهمیت را دارد. یک صفحه اصلی می تواند شکل های مختلفی داشته باشد ، اما هنگام طراحی ، به یاد داشته باشید که هدف از صفحه اصلی به عنوان ناوبری اصلی و مورد توجه بازدیدکنندگان سایت است. از پالت رنگ ، لوگو و تصاویر نام تجاری خود استفاده کنید که بسیار مرتبط با تجارت است.

وب سایت های مجله و ژورنال

طراحی سایت اختصاصی : یک وب سایت مجله شامل مقالات ، عکس ها و فیلم های آموزنده است. در بیست سال گذشته ، صنعت مجلات از یک پلت فرم فقط قابل چاپ به فرمت عمدتا دیجیتالی تبدیل شده است. نوع وب سایت مجله برای وب سایتهای اطلاعاتی ، به ویژه نشریات دانشگاهها و سازمانها ، خوب کار می کند. همانطور که در مورد طراحی سایت اختصاصی مجله فکر می کنید ، با ایجاد یک چارچوب اساسی شروع کنید. صرف نظر از روزی که در صفحه اصلی شما قرار می گیرند ، کاربران باید یک طرح مشابه را ببینند و هر مقاله باید دارای طرح بندی و ناوبری مشابه باشد.

وب سایت های تجارت الکترونیک

وب سایت تجارت الکترونیک مقصد خرید آنلاین است که کاربران می توانند محصولات یا خدمات را از شرکت شما خریداری کنند. یک وب سایت تجارت الکترونیک قوی ، مرور محصولات ، فیلتر بر اساس دسته ها ، برجسته کردن فروش ویژه و خرید را آسان می کند.

وبلاگ ها در سایت

طراحی سایت اختصاصی یک وبلاگ به طور مرتب مقالات ، عکس ها و ویدئوها را به روز می کند. وبلاگها در مقایسه با مجلات با محتوای شخصی و معمولی شروع به کار کردند. اما در حال حاضر بسیار عادی است که برند ها و مشاغل اصلی وبلاگ خود را داشته باشند. افزودن محتوای متخصص اعتبار کلی یک شرکت یا فرد را بهبود می بخشد. وبلاگ ها همچنین مطالبی را برای پست های رسانه های اجتماعی و کمپین های ایمیل ارائه می دهند. با این حال ، یک وبلاگ همچنین می تواند برای شرکت های کوچکتر دست و پا گیر باشد. قبل از شروع راه اندازی یک تیم و استراتژی برای تازه نگه داشتن محتوا ، مطمئن شوید. در واقع بهتر است وبلاگ نداشته باشید و در عوض چند ویدیو یا راهنما ارائه دهید تا داشتن یک وبلاگ ناامید کننده قدیمی.

وب سایت های نمونه کار

یک وب سایت نمونه کار به متخصصان خلاق مکانی برای نمایش بهترین آثار خود می دهد. این برای هنرمندان ، نویسندگان ، طراحان ، فیلمسازان ، مبلمان سازان مناسب است. هنگام ایجاد نمونه کارها ، نیازی به افزودن تک پروژه ای که تا به حال روی آن کار کرده اید نیست. در عوض ، بر ایجاد دسته بندی اقلام و برجسته کردن بهترین آثار از هر دسته تمرکز کنید. یک وب سایت نمونه کارها طبیعتاً کمی خلاق تر است ، بنابراین این مکان برای آزمایش طرح های منحصر به فرد و افزودن ویژگی های جالب است.

صفحات فرود

صفحه فرود یک نوع صفحه خاص است که برای یک کمپین بازاریابی ایجاد شده است و بازدیدکنندگان را به انجام یک اقدام خاص سوق می دهد. محتوای صفحه فرود باید محدود باشد و به سمت فراخوانی برای اقدام (CTA) که می خواهید کاربر انجام دهد ، اشاره کند. مقدار زیادی فضای سفید در اطراف CTA خود بگذارید و عناصری که به هدف آن کمپین مربوط نمی شوند را برای سایر صفحات ذخیره کنید.

وب سایت های رسانه های اجتماعی

طراحی سایت تخصصی تقریبا 2.77 میلیارد نفر در شبکه های اجتماعی با ده ها پلتفرم مختلف در دسترس هستند. مهم نیست مخاطبان شما چه کسانی هستند ، احتمالاً آنها را در گوگل، فیس بوک یا توییتر یا اینستاگرام یا Snapchat یا LinkedIn پیدا خواهید کرد. اگرچه نمی توانید خود پلتفرم ها را دوباره طراحی کنید ، اما بر ظاهر صفحه خود کنترل دارید و می توانید محتوایی ایجاد کنید که باعث اشتراک گذاری رسانه های اجتماعی شود. هنگام ایجاد محتوا ، بر مواردی تمرکز کنید که پتانسیل بالایی برای به اشتراک گذاشتن در رسانه های اجتماعی دارند ، مانند فیلم های سرگرم کننده ، اینفوگرافیک ها ، الگوهای رفتاری ، گزارشات عمیق و پیشنهادات رایگان.

فهرست و صفحات تماس

یک فهرست یا صفحه تماس مکانی است که کاربران می توانند با شما یا دیگران ارتباط برقرار کنند. وقتی می خواهید مخزنی از مشاغل یا افراد درون یک سازمان را فهرست کنید ، این نوع وب سایت به خوبی کار می کند. به عنوان مثال ، یک فهرست رستوران محلی دارای غذاخوری هایی در این منطقه با منوها ، محدوده قیمت ، شماره تلفن و نظرات است. ماهیت یک سازمان فرصتی برای وب سایت فهرست راهنما ایجاد می کند. به عنوان مثال ، انجمن دندانپزشکان محلی در یک شهر ممکن است هر یک از اعضا ، حوزه تخصص و اطلاعات تماس آنها را لیست کند.

طراحی سایت با قالب های آماده

در طراحی سایت تخصصی با قالب های آماده، از قبل قالب ها و افزونه هایی طراحی و ایجاد می شوند که هر کسی نیاز به ایجاد سایت داشت می تواند از این قالب های آماده استفاده نماید. از محبوب ترین قالب های آماده وردپرس است که امروزه بیشتر از این قالب برای طراحی سایت تخصصی ها استفاده می شود. برای طراحی سایت تخصصی در حرفه خود می توانید با استفاده از ورد پرس سایت مورد نظر را طراحی کنید و پلاگین های موردنیاز برای شغل و تخصص خود را نصب و استفاده نمایید. ولی اگر می خواهید یک سایت تخصصی کاملا اختصاصی داشته باشید و مشابه سایت شما وجود نداشته باشد، باید سایت خود را به روش اختصاصی طراحی کنید.

سئو سایت تخصصی

سئو به معنی بهینه سازی صفحات وب برای موتورهای جست و جو است، سایت شما برای اینکه بیشتر دیده شود و به کاربران نمایش داده شود، نیاز است تا سئوی سایت خود را به صورت مستمر انجام دهید. برای انجام سئوی اصولی و صحیح بهتر است به متخصصان سئو اعتماد کنید تا از نتیجه کار خود مطمئن باشید. 
طراحی سایت اختصاصی

قیمت طراحی سایت تخصصی

 

قیمت طراحی سایت تخصصی ثابت نیست و بستگی به شرایط و عوامل زیادی دارد، اگر طراحی سایت تخصصی خود را به صورت اختصاصی می خواهید، قیمت آن به تعداد صفحات، چند زبانه بودن سایت، امکاناتی که در سایت ایجاد می شوند و... بستگی دارد. طراحی سایت تخصصی به صورت اختصاصی هزینه نسبتا زیادی می خواهد در طراحی سایت با استفاده از وردپرس قیمت طراحی سایت مناسب تر خواهد بود و قیمت آن به افزونه هایی که روی سایت نصب می شوند بستگی خواهد داشت.
 • می توانید برای اطلاع دقیق درباره قیمت طراحی سایت با مشاوران افرند وب تماس بگیرید تا پس از انتخاب شرایط درخواستی خود از قیمتطراحی سایت تخصصی مورد نظر اطلاع یابید.

زمان موردنیاز برای طراحی سایت تخصصی

زمان لازم برای طراحی سایت تخصصی به عوامل زیادی از جمله تعداد صفحات، حجم مطلب اولیه، وردپرس بودن یا اختصاصی بودن سایت و ... بستگی دارد. هر کدام از این شرایط در تعیین قیمت و زمان لازم برای طراحی یک سایت تخصصی تاثیر گذار خواهند بود. در حالت کلی برای طراحی یک سایت 10 الی 20 روز زمان مورد نیاز خواهد بود. چندیدن نکته مهم برای کسانی که می خواهند خودشان طراحی سایت تخصصی خود را انجام دهند. ادامه مطلب

نکته مهم در طراحی وبسایت اختصاصی

طراحی سایت تخصصی می تواند، نشان دهنده برند شما است ، بنابراین طراحی آن باید نشان دهنده برند شما باشد. مهم این است که شما طرحی را انتخاب کنید که متناسب با نام تجاری شما باشد زیرا مردم شما را با آن به یاد خواهند آورد. نوع کسب و کار شما ، طراحی شما را تعیین می کند. اگر شما یک شرکت طراحی گرافیک هستید ، ممکن است یک طراحی وب داشته باشید که دقیق تر است. از طرف دیگر ، مطب پزشک دارای طرحی است که ساده و منعکس کننده تجارت آنها است. با انتخاب یک طرح تمیز و مدرن که نشان دهنده شرکت شما باشد ، مشتریان بیشتری را در صفحه خود حفظ خواهید کرد.

یک صفحه اصلی ساده و جذاب ایجاد کنید

طراحی سایت اختصاصی چه از تبلیغات بهینه سازی موتورهای جستجو (SEO) و چه از پرداخت به ازای کلیک (PPC) استفاده کنید ، معمولاً افراد را برای اطلاع از کسب و کار خود به صفحه اصلی خود هدایت می کنید. هنگامی که آنها در آنجا هستند ، می توانند در وب سایت شما حرکت کنند تا اطلاعات عمیق تری را بیاموزند. با این حال ، صفحه اصلی نمایشی اولیه از نام تجاری شما است ، بنابراین منبع مفیدی برای اطلاع از مشتریان در مورد شرکت شما است. این مهم است که شما یک صفحه اصلی ساده اما موثر طراحی کنید. شما نمی خواهید بازدیدکنندگان خود را با اطلاعات فراوان غرق کنید. اگر وب سایت شما بیش از حد شلوغ است ، شما را از هدف اصلی خود باز می دارد. به جای بلوک های متنی ، می توانید عناصر بصری ایجاد کنید که به صفحات با اطلاعات بیشتر پیوند دارند. این به خوانندگان کمک می کند تا جنبه های مختلف کسب و کار شما را ببینند و به آنها امکان می دهد تصمیم بگیرند که در آینده به چه چیزی نگاه کنند.

ایجاد یک ناوبری کاربردی

طراحی وبسایت اختصاصی برای ناوبری شما یکی از مهمترین بخش های وب سایت شما است. وقتی افراد می خواهند اطلاعاتی در سایت شما پیدا کنند ، از ناوبری شما استفاده می کنند. شما می خواهید مردم بدون مشکل صفحات مناسب را پیدا کنند. وقتی ناوبری خود را طراحی می کنید ، باید اطمینان حاصل کنید که استفاده از آن ساده و آسان است. شما می خواهید عناوین گسترده ای ایجاد کنید که می تواند شامل زیرنویس های خاص باشد. طراحی سایت تخصصی : این به شما کمک می کند وب سایت خود را منظم نگه دارید و همچنین به بازدیدکنندگان خود در پیدا کردن اطلاعات کمک می کند. اگر ناوبری ضعیفی دارید ، کاربران اطلاعاتی را پیدا نمی کنند. آنها برای یافتن صفحات مناسب تلاش می کنند. این باعث می شود آنها سایت شما را ترک کرده و سایت رقیب را انتخاب کنند.

طراحی واکنش گرا یا ریسپانسیو

طراحی وبسایت اختصاصی : یکی از مهم ترین مواردی که برای وب سایت خود نیاز دارید طراحی ریسپانسیو است. طراحی واکنش گرا بسیار مهم است زیرا بر تجربه کاربران از سایت شما تأثیر می گذارد. وقتی وب سایت شما طراحی ریسپانسیو داشته باشد ، با دستگاهی که کاربر از آن استفاده می کند سازگار می شود. چه تلفن همراه باشد یا لپ تاپ ، هر دو کاربر سایت شما را به گونه ای می بینند که متناسب با دستگاه آنها باشد. این امر برای حفظ تعامل کاربران در سایت شما بسیار مهم است.

قرار دادن خلاصه مطالب برای مرور

طراحی وبسایت اختصاصی : بسیاری از سرنخ ها سایت شما را برای یافتن اطلاعات محدود می کنند. آنها به دنبال اطلاعات خاصی هستند ، بنابراین به سرعت در سایت شما جستجو می کنند تا آن را پیدا کنند. این امر به ویژه در مورد کاربران تلفن همراه صادق است. شما باید طرحی ایجاد کنید که بتواند صفحات شما را برای کاربر آسان کند. مهم است که آنها به سرعت اطلاعات مناسب را پیدا کنند. شما می توانید طراحی سایت تخصصی خود را طوری طراحی کنید که مخاطبین شما بتوانند در  سایت شما به راحتی تردد کنند.

10 گرایش برتر طراحی وب که در سال 2024 انتظار می رود

1. طراحی متمرکز بر UX
2. جلوه های Y2K
3. گرادیان های پر جنب و جوش
4. تایپوگرافی جنبشی یا پویا
5. داستان سرایی تعاملی
6. متن بزرگ یا بزرگ
7. Glassmorphism برای بخش قهرمان
8. تصاویر دست ساز
9. مرزهای واضح یا قابل مشاهده
10. جلوه های حرکت در صفحه اصلی

سخن آخر
در این مقاله با طراحی سایت تخصصی با وردپرس و روش اختصاصی آشنا شدید. می توانید برای اطلاعات بیشتر در این مورد و پاسخ به سوالات خود با کارشناسان ما تماس بگیرید تا شما را در زمینه طراحی سایت تخصصی راهنمایی کنند.

نظرات

person
زهرا محمدزاده 1402 مهر 24

با سلام مطلب جالبی بود چند نکته کلیدی در زمینه طراحی سایت اختصاصی بود که من نمیدونستم .ممنون از افرند وب

person
محدثه 1402 دی 19

مطالب خیلی مفید بودن فقط یه چیزیو من متوجه نشدم الان برای طراحی سایت بصورت اختصاصی چقد باید هزینه کرد. یکیم خیلیا میگن طراحی سایت بصورت تخصصی خوب نیست و اگر از قالب اماده استفاده کرد سایت بهتر عمل میکنه درسته؟

person
حسین 1402 دی 19

با تشکر از مطالب آموزنده سایتون ، خیلی مفید بود. برای طراحی سایت اختصاصی فروشگاهی به چه صورت باهاتون ارتباط برقرار کنم؟

person
امیرحسین جابری 1402 دی 19

مطالب جالبی تو مقالتون بود.نمونه کارهای کاملتون که بصورت طراحی سایت تخصصی انجام دادین رو من از کجا ببینم. واینکه مدت زمان طراحی سایت اختصاصی چند روزه انجام میدید

person
پوریا حسینی 1402 دی 24

میخواستم برای فروشگاهم سایت طراحی کنید اما نمیدونم با طراحی سایت اختصاصی زودتر به نتیجه میرسم یا طراحی سایت با استفاده از قالبهای آماده؟ اگه میشه در این زمینه راهنماییم کنید. با تشکر

person
پریساحسیبی 1402 دی 24

سلام من میخواستم برام طراحی سایت اختصاصی انجام بدین با قالب های امده بهتر است یانه؟ صفحه ی اصلی برام مهمه میخوام جذاب باشه با رنگ بندی خوب، ممنوون میشم راهنماییم کنید

person
حمید نوری 1402 دی 24

من شرکت خدماتی دارم و قصد دارم فروشگاهم رو آنلاین کنم. همونطور که از مقالتون متوجه شدم باید برای سفارش سایت از طراحی سایت تخصصی به روش داینامیک استفاده کنم.

person
ناهید لطف زاد 1403 اردیبهشت 07

سلام ممنون از مطالب ارزندتون. در مورد طراحی سایت اختصاصی با فریمورک لاراول از نظر سئو سایت و بهینه سازی سایت به مشکل بر نمیخوریم؟!

دیدگاه خود را به اشتراک بگذارید
آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد، قسمت‌های مورد نیاز با * علامت گذاری شده‌اند

تعرفه خدمات سئو سایت

پایه پیشرفته حرفه ای سفارشی
طراحی قالب اختصاصی
طراحی صفحه ویژه محصولات
مدیریت مقالات
طراحی بنر اختصاصی ندارد 1 بنر 2 بنر 3 بنر
پشتیبانی سایت 3 ماه 6 ماه 8 ماه 1 سال
یک سال میزبانی هاست رایگان
ثبت دامنه رایگان ( سال اول ) --- ir. ir. , com. , org. , net. ir. , com. , org. , net.
مدیریت منو های سایت
سیستم عضویت (ورود و خروج اعضاء )
ورود اطلاعات اولیه
آمار تفضیلی بازدید های سایت
سیستم نظرسنجی
ریسپانسیو بودن سایت
گالری تصاویر
امکان نظر سنجی در پایان هر مطلب
نقشه سایت
صفحه درباره ما و معرفی
صفحه تماس با ما
زمان تحویل 15 روزه 20 روزه 30 روزه تماس بگیرید
شروع قیمت از 13,9 میلیون تومان 19,9 میلیون تومان 35,9 میلیون تومان تماس بگیرید
نمونه کارهای  مرتبط

افرند وب در یک نگاه


شرکت افرند وب یکی از پیشروان در زمینه طراحی سایت و سئو سایت در ایران است. این شرکت با تیمی مجرب، خدمات متنوعی از جمله طراحی سایت تخصصی و طراحی سایت وردپرسی ارائه می‌دهد که به کسب و کارها کمک می‌کند حضور آنلاین خود را تقویت کنند. افرند وب با استفاده از آخرین تکنولوژی‌ها و روش‌های مدرن، سایت‌هایی منحصربه‌فرد و با کیفیت بالا طراحی می‌کند که هم کاربری آسان و هم جذابیت بصری دارند.

افرند وب علاوه بر طراحی سایت، خدمات سفارش سئو سایت را نیز ارائه می‌دهد تا وب‌سایت‌ها در نتایج جستجوی گوگل رتبه بهتری کسب کنند. همچنین، برای کسب و کارهایی که به دنبال راه‌حل‌های مقرون به صرفه هستند، گزینه‌های طراحی سایت ارزان فراهم شده است. با افرند وب، می‌توانید تمام نیازهای خود در زمینه طراحی و توسعه وب‌سایت و بهینه‌سازی موتورهای جستجو را با کیفیت بالا و هزینه مناسب برآورده کنید