مشاوره رایگان۰۹۳۵۹۷۳۳۲۰۶

ساخت اپلیکیشن حرفه ای

ساخت اپلیکیشن حرفه ای

ساخت اپلیکیشن حرفه ای یکی از عوامل مهمی است که تاثیر بسیاری در کسب و کار آنلاینی دارید یا خواهید داشت ، دارد. طراحی اپلیکیشن حرفه ای از جمله مواردی است که می توانید تقریبا برای راحتی و آسان شدن کار هایتان استفاده کنید. با آماری که به تازگی به دست آمده نزدیک به 6.5 میلیلارد از افراد جهان از تلفن همراه هوشمند به بیشترین بخش مربوط به اپلیکیشن ها اختصاص داده شده است. این آمار می تواند خبر از تغییرات بزرگی بدهد که می تواند به کسب و کارتان تاثیر گذار باشد. امکانات بی شماری که اپلیکیشن ها در اختیار کاربران قرار داده اند موجب شده آمار استفاده از اپلیکیشن ها در میان کاربران روزانه بیشتر و بیشتر شود. به همین عنوان بهتر است به روز باشید و به مراتب اطلاعات و نیاز های کاربران را آپدیت کنید.

ساخت اپلیکیشن حرفه ای
person
super admin 17:34 1402 شهریور 27
5دقیقه

ساخت اپلیکیشن حرفه ای یکی از عوامل مهمی است که تاثیر بسیاری در کسب و کار آنلاینی دارید یا خواهید داشت ، دارد. طراحی اپلیکیشن حرفه ای از جمله مواردی است که می توانید تقریبا برای راحتی و آسان شدن کار هایتان استفاده کنید. با آماری که به تازگی به دست آمده نزدیک به 6.5 میلیلارد از افراد جهان از تلفن همراه هوشمند به بیشترین بخش مربوط به اپلیکیشن ها اختصاص داده شده است. این آمار می تواند خبر از تغییرات بزرگی بدهد که می تواند به کسب و کارتان تاثیر گذار باشد. امکانات بی شماری که اپلیکیشن ها در اختیار کاربران قرار داده اند موجب شده آمار استفاده از اپلیکیشن ها در میان کاربران روزانه بیشتر و بیشتر شود. به همین عنوان بهتر است به روز باشید و به مراتب اطلاعات و نیاز های کاربران را آپدیت کنید. ساخت اپلیکیشن حرفه ای

 ساخت اپلیکیشن حرفه ای

برای ساخت اپلیکیشن حرفه ای با کیفیت باید اصول و قوائدی را رعایت کرد تا با کیفیت ترین اپلیکیشن را اختیار کاربران قرار دهید. برای ساخت اپلیکیشن حرفه ای باید به عوامل مهمی از جمله امنیت و سرعت لازمه برای اپلیکیشن ، استفاده از رابط کاربری متفاوت و مناسب ، بهینه سازی اصولی ، استفاده از قالب های آماده مناسب ، زبان های برنامه نویسی درست و به روز  ، به روز رسانی بودن اطلاعات ، دسترسی راحت و آسان به اپلیکیشن حرفه ای و....

مزایای ساخت اپلیکیشن حرفه ای

طراحی و ساخت حرفه ای اپلیکیشن مزایای بی شماری می تواند داشته باشد. تیم حرفه ای افرند وب با کارشناسان متخصص و کار بلد خود تعداد به خصوص و مهمی از مزایای ساخت اپلیکیشن حرفه ای را در اختیار کاربران اپلیکیشن حرفه ای قرار می دهند. از مهم ترین عوامل تاثیر گذار در ساخت اپلیکیشن حرفه ای

معتبر شدن برند

مهم ترین عاملی که موجب افزایش کسب و کار و افزایش اعتبار برند شما می شود ساخت و طراحی اپلیکیشن حرفه ای است. استفاده از اپلیکیشن حرفه ای بهترین راهی است که می توانید کاربرد ، مزایا ، محصولات و دیگر عوامل اپلیکیشن خود را به کاربران معرفی کنید. هرچه اعتبار برند افزایش یابد ، کاربران بیشتری هم جذب اپلیکیشن شما می شوند. به عنوان مثال شرکت گوگل.

بازاریابی

یکی از تاثیر گذار ترین و موثر ترین عاملی که موجب می شود کاربران بیشتری جذب برند شما شود که در نهایت منجر به فروش بالا از اپلیکیشن شما شوند بازاریابی است. یکی از عواملی که به بازاریابی اپلیکیشن حرفه ای شما کمک بسیاری می کند فعال کردن اعلانات اپلیکیشن برای کاربران می شود این عامل موجب می شود کنجکاوی کاربران بیشتر شود و از اطلاعات و محصولات جدیدی که وارد اپلیکیشن شده است دیدن فرمایند. شما می توانید در مورد طراحی اپلیکیشن از ایده هایی که در وبلاگ افرند وب و یا از سایت های معروف مانند سایت دربیل برای اپ خود الگو برداری کنید. ما در نمونه کارهای کلی طرح های متفاوتی داریم به نمونه کار های طراحی اپلیکیشن ما سر بزنید.

سبقت از رقبا


ساخت اپلیکیشن حرفه ای می تواند بزرگ ترین عاملی باشد که از رقیبان خود سبقت بگیرید. ساخت یک اپلیکیشن مفید و کاربردی و با اصولی ترین قوانین ساخت اپلیکیشن می توانید از رقیبان خود سبقت بگیرید و کاربران واقعی و بیشتری را جذب کنید. داشتن یک اپلیکیشن حرفه ای می تواند موجب اعتماد بیشتر کاربران از برند شما کنند و این عامل می تواند موجب پیشرفت شما در کسب و کارتان باشد.
 

کم شدن هزینه ها و زمان

ساخت اپلیکیشن حرفه ای ابتدا ممکن است کمی پر هزینه باشد ولی با دقت بیشتر به این موضوع می توانید در زمان کم علاوه بر از برگشت هزینه و پرداخت مبلغ بابت ساخت اپلیکیشن حرفه ای  سود بالایی در این روش خواهید داشت. علاوه بر از ساخت اپلیکیشن حرفه ای  می تواند با استفاده از ساخت بنر تبلیغاتی برند  خود می تواند به جذب کاربران به کسب و کار خود کمک کنید. خرید از اپلیکیشن به صورت آنلاین از تلف شدن زمان جلوگیری می کند.
 

آشنایی با محصولات و خدمات


معرفی محصولات و خدمات می تواند عاملی باشد که کاربران بیشتری از اپلیکیشن کسب و کارتان استفاده کنند. برای مجذوب شدن کاربران می توانید محصولات خود را به بهترین شکل برای کاربران توضیح دهید و آشنا کنید.

پشتیبانی آنلاین


پشتیبانی آنلاین یکی از راه هایی است که موجب می شود اعتماد کاربران از برند و کسب و کار شما بیشتر شود. پشتیبانی آنلاین این امکان را به کاربران می دهد تا در هر زمان که می خواهند سوالات یا درخواست های خود را برطرف کنند.

 

 

 

انواع اپلیکیشن حرفه ای

برای ساخت اپلیکیشن حرفه ای باید به کسب و کاری که در نظر گرفته اید توجه کرد معمولا اپلیکیشن برای کاربرد های مختلف برای کاربران مرود استفاده قرار می گیرند. طراحی و ساخت اپلیکیشن حرفه ای از مهم ترین عواملی است که در انتخاب کاربران بین رقبا تاثیر گذار خواهد بود. برای داشتن اطلاعات کامل در خصوص تمامی اپلیکیشن های ذکر شده می توانید از سایت افرند وب بازدید کنید.

 انواع اپلیکیشن حرفه ای

 • اپلیکیشن فروشگاهی

 • اپلیکیشن آگهی

 • اپلیکیشن گردشگری

 • اپلیکیشن خدماتی

 • اپلیکیشن پرداخت

 • اپلیکیشن کتاب

 • اپلیکیشن بازی ها

 • اپلیکیشن آموزشی

 • اپلیکیشن سبک زندگی

 • اپلیکیشن سلامتی و تناسب اندام

 • اپلیکیشن غذا و نوشیدنی

 • اپلیکیشن موزیک

ساخت اپلیکیشن حرفه ای در افرند وب

تیم حرفه ای و کار بلد افرند وب دارای کارشناسان با تجربه در خصوص طراحی و ساخت اپلیکیشن حرفه ای که می توانید با بازدید از سایت افرند وب می توانید نمونه کار های طراحی و ساخت اپلیکیشن های حرفه ای را متوجه ظرافت ، استفاده از تکنیک های به روز و حرفه ای را در نمونه کار های اپلیکیشن حرفه ای افرند وب مشاهده خواهید کرد.

کاربرد ساخت اپلیکیشن حرفه ای

طراحی و ساخت اپلیکیشن حرفه ای دارای کاربرد هایی است که برای کسب و کار شما و نیاز های کاربران مورد نیاز است و استفاده می شود. خدمات و کاربردی که برای کاربران واقعی کسب و کار خود نیاز است.

 • افزایش کاربران واقعی

 • افزایش برند کسب و کار

 • افزایش ارتباط کاربران

 • افزایش در آمد و سود

 • افزایش کمک به سئو سایت

 • افزایش محصولات و خدمات کسب و کار

 

 

 

سخن آخر
مطالبی که در این مقاله ذکر شده تمامی اطلاعات مورد نیاز در خصوص شناخت کافی درباره ساخت اپلیکیشن حرفه ای است که برای دانستن اطلاعات بیشتر و دقیق تر می توانید به سایت افرند وب سری بزنید و یا می توانید با تیم مشاوران افرند وب در ارتباط باشید به تمامی سوالات و برای درخواست سفارش ساخت اپلیکیشن حرفه ای اقدام کنید.

نظرات

اولین نفر برای نظرات باشید!
دیدگاه خود را به اشتراک بگذارید
آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد، قسمت‌های مورد نیاز با * علامت گذاری شده‌اند

تعرفه خدمات سئو سایت

پایه پیشرفته حرفه ای سفارشی
طراحی قالب اختصاصی
طراحی صفحه ویژه محصولات
مدیریت مقالات
طراحی بنر اختصاصی ندارد 1 بنر 2 بنر 3 بنر
پشتیبانی سایت 3 ماه 6 ماه 8 ماه 1 سال
یک سال میزبانی هاست رایگان
ثبت دامنه رایگان ( سال اول ) --- ir. ir. , com. , org. , net. ir. , com. , org. , net.
مدیریت منو های سایت
سیستم عضویت (ورود و خروج اعضاء )
ورود اطلاعات اولیه
آمار تفضیلی بازدید های سایت
سیستم نظرسنجی
ریسپانسیو بودن سایت
گالری تصاویر
امکان نظر سنجی در پایان هر مطلب
نقشه سایت
صفحه درباره ما و معرفی
صفحه تماس با ما
زمان تحویل 15 روزه 20 روزه 30 روزه تماس بگیرید
شروع قیمت از 13,9 میلیون تومان 19,9 میلیون تومان 35,9 میلیون تومان تماس بگیرید
نمونه کارهای  مرتبط

افرند وب در یک نگاه

شرکت ایده پردازان هوشمند افرند با نام تجاری افرند وب در زمینه فناوری اطلاعات و دیجیتال مارکتینگ در شاخه طراحی سایت با توجه به نیاز روز کسب و کارها به طراحی سایت فروشگاهی ، طراحی سایت اختصاصی ، طراحی سایت با وردپرس و سفارش طراحی سایت با کاهش هزینه ها بنا به دلایل اقتصادی این روزها در تلاش است که در کنار هموطنان عزیزمان بعنوان کوچکترین عضو این جامعه خدمت رسانی کند. در زمینه سئو سایت و بهینه سازی سایت با کادری مجرب حاظر به خدمت رسانی و ثبت سفارش سئو سایت و سئو حرفه ای برای رونق بخشیدن به تمامی کسب و کار ها میباشد. شما میتوانید با طراحی اپلیکیشن به راحتی روی گوشی خدمات و محصولات خود را به اشتراک بگذارید سفارش طراحی اپلیکیشن خود را به ما بسپارید.