مشاوره رایگان۰۹۳۵۹۷۳۳۲۰۶

خدمات سئو

خدمات سئو

خدمات سئو : لازمه رونق هر کسب و کاری پس از طراحی سایت ، خدمات سئو سایت در موتور های جستجو جهت افزایش بازدید سایت و دیده شدن توسط مخاطبان است. از آن جا که اکثریت مردم برای یافتن سایت مورد نظر خود از گوگل استفاده می کنند؛ در نتیجه مهم ترین ابزار برای این که کاربر سایت شما را به سایت های دیگر ارجعیت دهد، بهبود سئو وب سایت است که باعث افزایش رتبه و بازدید وب سایت و بالا آمدن در صفحه اول نتایج جستجو گوگل است.

خدمات سئو
person
super admin 12:07 1402 شهریور 05
5دقیقه
خدمات سئو : لازمه رونق هر کسب و کاری پس از طراحی سایت ، خدمات سئو سایت در موتور های جستجو جهت افزایش بازدید سایت و دیده شدن توسط مخاطبان است. از آن جا که اکثریت مردم برای یافتن سایت مورد نظر خود از گوگل استفاده می کنند؛ در نتیجه مهم ترین ابزار برای این که کاربر سایت شما را به سایت های دیگر ارجعیت دهد، بهبود سئو وب سایت است که باعث افزایش رتبه و بازدید وب سایت و بالا آمدن در صفحه اول نتایج جستجو گوگل است.

خدمات سئو 

خدمات سئو

سئو وب سایت در واقع به معنی پیاده سازی روش های هوشمند برای افزایش رتبه و رنک سایت در نتایج جستجو گوگل است که باعث افزایش بازدید سایت نیز می شود. سئو از سه بخش اساسی و اصلی تشکیل شده است که عبارتند از: سئو داخلی سایت، سئو خارجی سایت، سئو تکنیکال.

خدمات سئو افرند وب

چه زمانی می توانیم بگوییم که یک وب سایت از نظر سئو در وضع مطلوبی قرار دارد و بهینه است؟ این پرسش را نمی توان خیلی کوتاه و تنها در خط پاسخ داد چرا که بهینه سازی صفحات نیازمند توجه بر روی چند المان مهم است که هر کدام از آن ها نقش بسزایی در موفقیت وب سایت و قرار گرفتن در جایگاه های نخست نتایج گوگل دارند. بی توجهی به هر یک از این المان ها می تواند باعث این شود که شما در برابر رقیبانتان ضعیف تر شوید و آن ها بتوانند از شما سبقت بگیرند.
 • فرایند خدمات سئو وب سایت بر اساس دستور العمل های گوگل برنامه ریزی می شود. گوگل همواره پارامتر های خود را در زمینه ی بررسی وب سایت ها و ایندکس کردن آن ها و امتیازبندی آن ها به صاحبان وب سایت ها اعلام می کند. این موضوع باعث شده است که خدمات سئو وب سایت بخش های متعددی داشته باشد. ما در افرند وب این خدمات را در یک پکیج کامل و به منظور دستیابی به اهداف بلند مدت مورد نظر مشتری ارائه می کنیم. برخی از این خدمات عبارتند از:

آنالیز وب سایت

اولین و مهم ترین مورد در خدمات سئو وب سایت ، بررسی فعلی وضعیت وب سایت شماست. برای موفقیت در این زمینه باید جایگاهی را که دارید را در نظر بگیرید و سپس به جایگاهی که قرار است به آن برسید را به خوبی به خاطر بسپارید. وضعیت فعلی شما شامل نقاط ضعف و نقاط قوت وب سایت شماست.
 • به این منظور بخش های مختلف سایت شما مورد بررسی قرار می گیرد. اگر بخشی از وب سایت شما نیاز به تغیر داشته باشد برای آن برنامع ریزی می شود که در طی مدت زمانی آن تغییر را ایجاد کند. آگاهی از وضعیت فعلی وب سایت شما و چشم اندازه شما برای این وب سایت به سئو کاران ما این اجازه را می دهد تا زمان بندی درستی برای رسیدن به اهدافتان در اختیارتان قرار دهند.

تحلیل رقبا

علاوه بر آنالیز وب سایت شما، تحلیل رقبایتان نیز نیاز است. برای داشتن رقابتی موفق حتما باید رقبای خود را بشناسید. اگر می خواهید به صفحه اول گوگل برسید باید ببینید که صفحاتی که بین 10 نتیجه اول هستند چه کار هایی انجام می دهند. سپس باید بررسی کنید که دلیل موفقیت آن وب سایت ها چیست؟ آن ها از چه استراتژی هایی برای حفظ جایگاه خود استفاده می کنند. این موضوع سبب می شود که شما با چشم به رقابت با رقبای خود بپردازید و از نقطه ضعف آن ها برای موفقیت وب سایت خود استفاده کنید.
 • آنالیز رقبا از خدمات پیوسته سئو است و در پشتیبانی و بهینه سازی به طور مداوم به آن پرداخته می شود. چرا که ممکن است رقبای شما مدام استراتژی های خود را تغییر دهند و نیاز است که شما همواره آن ها را رصد کنید و گاهی نیز رقبای جدید از راه می رسند و شما نباید از آن ها غافل شوید.

خدمات سئو 1 

خدمات سئو داخلی

به تمامی کارهایی که در داخل سایت شما انجام می شود، سئو داخلی می گویند. در واقع می توان گفت که بخش اعظمی از سئو را سئو داخلی پوشش می دهد.

برخی از خدمات سئو داخلی سایت ها:

 • بروزرسانی تگ های عناوین و توضیحات متا
 • بهینه سازی لینک های داخلی
 • بهینه سازی تصاویر مورد استفاده سایت
 • تحقیق کلمه کلیدی و بهینه سازی سایت بر اساس کلمه کلیدی

خدمات سئو خارجی

کارهایی که در خارج از وب سایت شما صورت می گیرد را سئو خارجی سایت می گویند. سئو خارجی تاثیر بسیار بالایی در جایگاه شما در گوگل دارد و اگر این کار به صورت تخصصی انجام نشود برعکس عمل می کند و وب سایت شما بجای رسیدن به صفحه اول به صفحه های پایین تر می رود.

از جمله اقداماتی که در این زمینه انجام می شود عبارتند از:

 • انتشار محتوای مربوط به وب سایت شما در وبلاگ و سایت های پر بازدید(رپورتاژ)
 • انتشار محتوای ارزشمند در وبلاگ سایت
 • مدیریت شبکه های اجتماعی اعم از اینستاگرام، فیس بوک و لینکدین
 • قرار دادن لینک های خود در سایت های پربازدید

خدمات سئو تکنیکال

سئو تکنیکال بخش بسیار مهمی از سئو است. زیرا شما ممکن است محتوای خوبی داشته باشید و ریپورتاژ انجام دهید. و بک لینک نیز برای وب سایت خود انجام دهید ولی نتیجه ای نگیرید. سئو تکنیکال برای ساختار پیج شما می باشد. که می توان به چند نکته آن اشاره کرد که سرعت سایت، رسپانسیو بودن. و موبایل فرندلی بودن از نکات اصلی سئو تکنیکال است. امروزه اکثر افراد با تلفن همراه خود از گوگل استفاده می کنند. به همین خاطر گوگل به وب سایت هایی که موبایل فرندلی هستند. امتیاز بیشتری می دهد و جایگاهی بالاتر از وب سایت هایی که به این موضوع اهمیت نمی دهند قرار می گیرند.

گزارش عملکرد و وضعیت سئو وب سایت

اگر قصد دارید از خدمات سئو وب سایت افرند وب بهره ببرید، فراموش نکنید که یکی از بخش های مهم در این زمینه ارائه گزارش به شکلی منظم و اثر بخش است. با توجه به استراتژی تیم سئو این گزارش ها می تواند به صورت ماهانه ی بازه های زمانی مختلف ارائه شود. در این گزارش ها اطلاعات مفید و مهم فرایند سئو در اختیار شما قرار می گیرد. برای مثال آگاهی از اطلاعاتی همچون ترافیک سایت شما، نرخ تبدیل، رتبه بندی و میزان پیشرفت وب سایت شما به شما کمک خواهد کرد تا وضعیت را به شکلی دقیق دنبال کنید.  

خدمات سئو 11

بهینه سازی سایت

خدمات سئو وب سایت یک فعالیت مقطعی نیست. در حقیقت شما نمی توانید یک بازه ی زمانی کوتاه را برای دریافت چنین خدماتی در نظر بگیرید و سپس از آن صرف نظر کنید. همانطور که پیش تر گفتیم رقبای شما به طور پیوسته در حال آزمودن استراتژی های نوین هستند. از طرفی نیز دستور العمل های گوگل روز به روز در حال به روز شدن هستند و شیوه های ایندکس کردن سایت ها توسط گوگل نیز مدادم در حال تغییر است. بنابراین اگر شما هم با این تغییرات همگام نشوید، محکوم به شکست هستید. حتی اگر شما به جایگاه اول گوگل نیز برسید باید در حفظ آن جایگاه کوشا باشید و به صورت مداوم سایت خود را به روز کنید.

مراحل اجرای خدمات سئو وب سایت

یک وب سایت زمانی می تواند در رتبه ی یک گوگل قرار بگیرد که به خوبی سئو و بهینه سازی شده باشد. اما برای سئو و بهینه سازی چه کار هایی باید انجام داد و سئو و بهینه سازی مستلزم چیست؟ برای پاسخ به این سوال بیایید نگاهی مختصر به مراحل سئو و بهینه سازی بیاندازیم:
 • آنالیز کلمات کلیدی و بررسی میزان رقابت آن ها
 • بهینه سازی سئو داخلی و سئو خارجی سایت
 • بهینه سازی سرعت ساید و رساندن آن به رتبه ی یک گوگل
کلام اخر
امروزه کمتر کسب و کاری را می توان یافت که به فکر فروش بیشتر و ارتقای کسب و کار خود نباشد. روزانه بالغ بر هزاران جستجو برای کالا و یا خدمات در گوگل انجام می شود که سهم کسب و کار هایی که در رتبه های اول گوگل هستند بیشتر از تمامی سایت ها است. ما در این مقاله در مورد خدمات سئو سایت افرند وب با شما صحبت کردیم. آیا شما مایل به ترافیک بیشتر و فروش چند برابری محصولاتتان هستید؟ با تماس با شماره های شرکت افرند وب شما می توانید مشاوره ی رایگان در مورد وب سایتتان دریافت کنید. و سئو وب سایت خود را به یک تیم کار بلد و متخصص در زمینه سئو بسپارید.
منبع:‌ افرند وب

نظرات

person
محمدرضا 1402 بهمن 20

افرند وب پشتیبانی رایگان هم داره؟ اگه جواب بله هست به چه شکلیه؟

دیدگاه خود را به اشتراک بگذارید
آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد، قسمت‌های مورد نیاز با * علامت گذاری شده‌اند

تعرفه خدمات سئو سایت

پایه پیشرفته حرفه ای سفارشی
طراحی قالب اختصاصی
طراحی صفحه ویژه محصولات
مدیریت مقالات
طراحی بنر اختصاصی ندارد 1 بنر 2 بنر 3 بنر
پشتیبانی سایت 3 ماه 6 ماه 8 ماه 1 سال
یک سال میزبانی هاست رایگان
ثبت دامنه رایگان ( سال اول ) --- ir. ir. , com. , org. , net. ir. , com. , org. , net.
مدیریت منو های سایت
سیستم عضویت (ورود و خروج اعضاء )
ورود اطلاعات اولیه
آمار تفضیلی بازدید های سایت
سیستم نظرسنجی
ریسپانسیو بودن سایت
گالری تصاویر
امکان نظر سنجی در پایان هر مطلب
نقشه سایت
صفحه درباره ما و معرفی
صفحه تماس با ما
زمان تحویل 15 روزه 20 روزه 30 روزه تماس بگیرید
شروع قیمت از 13,9 میلیون تومان 19,9 میلیون تومان 35,9 میلیون تومان تماس بگیرید
نمونه کارهای  مرتبط

افرند وب در یک نگاه

شرکت ایده پردازان هوشمند افرند با نام تجاری افرند وب در زمینه فناوری اطلاعات و دیجیتال مارکتینگ در شاخه طراحی سایت با توجه به نیاز روز کسب و کارها به طراحی سایت فروشگاهی ، طراحی سایت اختصاصی ، طراحی سایت با وردپرس و سفارش طراحی سایت با کاهش هزینه ها بنا به دلایل اقتصادی این روزها در تلاش است که در کنار هموطنان عزیزمان بعنوان کوچکترین عضو این جامعه خدمت رسانی کند. در زمینه سئو سایت و بهینه سازی سایت با کادری مجرب حاظر به خدمت رسانی و ثبت سفارش سئو سایت و سئو حرفه ای برای رونق بخشیدن به تمامی کسب و کار ها میباشد. شما میتوانید با طراحی اپلیکیشن به راحتی روی گوشی خدمات و محصولات خود را به اشتراک بگذارید سفارش طراحی اپلیکیشن خود را به ما بسپارید.