مشاوره رایگان۰۹۳۵۹۷۳۳۲۰۶

سئو سایت تضمینی در ارومیه

سئو سایت تضمینی در ارومیه

سئو سایت تضمینی در ارومیه : امروزه سئو یکی از اصلی ترین عامل فروش و ترافیک هر سایت در دنیا شده است! همگی می دانیم بهینه سازی وبسایت و خدمات سئو در نتایج موتور های جستجو و رتبه های برتر گوگل بر این پایه و اساس ساخته شده است که ترافیک سایت را بالا ببرد و مخاطب بیشتری برای سایت شما جذب کند.

سئو سایت تضمینی در ارومیه
person
super admin 14:38 1402 خرداد 02
5دقیقه
سئو سایت تضمینی در ارومیه : امروزه سئو یکی از اصلی ترین عامل فروش و ترافیک هر سایت در دنیا شده است! همگی می دانیم بهینه سازی وبسایت و خدمات سئو در نتایج موتور های جستجو و رتبه های برتر گوگل بر این پایه و اساس ساخته شده است که ترافیک سایت را بالا ببرد و مخاطب بیشتری برای سایت شما جذب کند.

سئو سایت تضمینی در ارومیه

که این کار نیاز به تخصص بالای دارد! سئو وبسایت بسیار مهم! است چرا که باعث رشد سایت و ترافیک چشم گیری می شود البته علاوه بر ترافیک سایت! کسب و کار شما نیز سریع تر شناخته می شود. اگر تا به امروز سایت شما سئو نشده است یا به دنبال شرکت قابل اعتمادی هستید تا بهینه سازی سایت شما را انجام دهد پس ادامه این مقاله را از دست ندهید.در ادامه می پردازیم به:
 • سئو چیست؟
 • آیا سئو سایت برای هر کسب و کاری مهم است؟
 • چرا سفارش سئو از اهمیت زیادی برخوردار است؟
 • خدمات سئوسایت!
 • خدمات شرکت افرند!
 • سئوسایت تضمینی در ارومیه 

سئو چیست؟

سئو سایت تضمینی در ارومیه : سئو یا همان(search Engine Optimization) که مخفف کلمه (seo) به زبان ساده همان بهینه سازی سایت و زیر مجموعه دیجیتال مارکتینگ است که با فرایند تحلیل کلمات کلیدی و انالیز رقبا شروع می شود! لبته تعریف  سئو فقط در اینجا به پایان نمی رسد و ما در ادامه بیشتر راجب سئو صحبت خواهیم کرد. که تمام عوامل سئو را می توان به دو دسته تقسیم کرد.
 1. سئو داخلی
 2. سئو خارجی

سئو داخلی

سئو سایت تضمینی در ارومیه : سئو داخلی به طور کلی یعنی کلمات کلیدی، محتوا، ادرس صفحات، عکس ها و ده ها موارد دیگر که مربوط به سئو داخلی می باشد. سئو داخلی یا همان( On.page.seo ) که به تمامی تکنیک ها و یا ابزار های که در رابطه با داخل سایت انجام می شوند را سئو داخلی می گویند.

نکات ریز سئو داخلی

 • کلمات کلیدی سئو داخلی یعنی مهم ترین و اساسی ترین کلمه کلیدی را انتخاب می کنید!
 • شما بعد از اینکه کلمه کلیدی مورد نظر کسب و کار خود را انتخاب کردید باید در این مرحله کیورد تارگت کنید! یعنی چی؟ یعنی باید برسی کنید که کدام کلمه کلیدی باید رو کدام صفحه تارگت بشه یا به اصطلاح بالا بیاد و در گوگل رتبه بگیره.
 • در مرحله سوم باید تولید محتوای متنی کنید؛ البته این نکته بسیار مهم را در نظر بگیرید که منظور ما از محتوا یعنی: محتوای درست اصولی و کاربردی و نه هر محتوایی!

سئو خارجی

سئو سایت تضمینی در ارومیه : به تمامی بهینه سازی ها و ترفند های که خارج از سایت انجام میشود سئو خارجی گفته میشود. برای مثال می توان گفت: هنگامی که شما سایت خود را تبلیغات می کنید و در شبکه های اجتماعی لینک سایت خود را به اشتراک می گزارید! سئو خارجی یا Off.page.seo گفته می شود.

نکات سئوخارجی

 • برند سازی
 • کانتنت مارکتینگ
 • لینک سازی و فعالیت در شبکه های اجتماعی
 • و در اخر پیاده سازی این استراتژی ها بر روی سایت

آیا سئو برای هر کسب وکاری مهم است؟

سئو سایت تضمینی در ارومیه : بله! امروزه گوگل بیش از 40000 جستجو در ثانیه را پردازش می کند پس از آنجایی که سئو سایت با ترفند های بسیار زیاد برخوردار است و این ترفند ها به فرایند پیشرفت سایت کمک بسیار زیادی می کند پس بله سئو برای هر کسب و کاری بسیار مهم است.از آنجایی که اگر سایت شما سئو نشده باشد!
 • فقط در گوگل وجود دارد ولی رتبه ای در بین رقیبان خود ندارد و هیچ گونه ترافیکی نیز ایجاد نمیشود!هنگامی که شروع به سئو کردن یک سایت می کنید کم کم نتایج آن را می بینید که در حال رتبه گرفتن و جذب ترافیک است.در نظر داشته باشید که سئو فقط جذب ترافیک نیست!! بلکه در مورد بهبود کیفیت پیمایش کاربران در سایت نیز است! یعنی چه فایده ای دارد که افراد زیادی به سایت شما بیایند در صورتی که نتوانید آنهارا جذب کنید؟

مزایای سئو سایت تضمینی در ارومیه در کسب و کار شما

سئو شاید یک غالب پیچیده و زمان بر باشد اما همیشه ارزشش را دارد سئو مزایای بسیار دارد که مهم ترین آنها عبارتند از:
 • افزایش ترافیک و نمایش در نتایج
 • مزیت رقابتی پایدار
 • کاهش هزینه های بازاریابی
 • برتری در نتایج نصبت به رقبا
 • موجب افزایش ارزش کسب و کار شما
 • ماندگاری رتبه شما در گوگل
 • کاربران ورودی را به مشتریان شما تبدیل می کند.
 • سئوسایت تضمینی در ارومیه1 

چرا سفارش سئو سایت تضمینی در ارومیه از اهمیت زیادی برخوردار است؟

سئو سایت تضمینی در ارومیه : شما در دنیای بروز دیجیتالی زندگی می‌کنید که در آن همه چیز از جمله بازاریابی به صورت آنلاین انجام می‌شود. امروزه ، بازاریابی دیجیتال جایگزین تبلیغات سنتی شده ‌است و با استفاده از بازاریابی دیجیتال مارکتینگ؛ شما مطمئن هستید که به افراد بیشتری دسترسی خواهید داشت که در نهایت منجر به افزایش فروش شما خواهد شد!  به همین دلیل سفارش سئوسایت از اهمیت بالای برخوردار است. سعی کنید سئو سایت خود را به یک تیم یا شرکت حرفه ای بسپارید تا در مورد جذب ترافیک سایت خود مطمئن باشید!

خدمات سئو سایت تضمینی در ارومیه

سئو سایت تضمینی در ارومیه : سئو وبسایت خدمات فراوانی دارد مهم ترین آنها:
 • بک لینک سازی
 • ریسپانسیو سازگاری
 • سرعت لود سایت
 • بهبود تجربه کاربری
 • تولید محتوای اصولی
 • اشتراک گزاری و تبلیغات در شبکه های مجازی
 • بروز رسانی سایت
 • استقاده از ترفندهای بازاریابیCAT
 1. بک لینک سازی

یکی ازمهم ترین فاکتور های که در سئو خارجی وجود دارد بک لینک سازی است! می توان گفت: بک لینک سازی نیز یک نوع بازاریابی است یعنی لینک های سایت شما در سایت های معتبر قرار میگیرند و ترافیک در آن سایت باعث میشود بازدید کنندگان به سایت شما هم سربزنند. البته اغلب سایت های معتبر به سایت های که محتوای اصولی کار نکرده اند حتی با هزینه هم به آن ها بک لینک نمی دهند چون اعتبار آنها در خطر است!
 1. ریسپانسیو و سازگاری

همان طور که می دانید استفاده از تلفن هوشمند یا همان تلفن همراه امروزه بیشتر و بیشتر می شود و روز به روز در حال افزایش است! و کاربران هم بیشتر مواقع با تلفن همراه خود وارد اینترنت و سایت ها می شوند خب وقتی سایت شما با تلفن های همراه سازگار شده باشد یعنی ریسپانسیو است. امروز نیز برای طراحی سایت از AMP بیشتر استفاده می شود. چون بر تعداد بازدید کنندگان تلفن همراه و سرعت لود سایت بسیار تاثیر دارد.
 1. سرعت لود سایت

سرعت لود سایت بسیار مهم است چون کاربران همیشه به سرعت لود سایت توجه زیادی می کنند. مثال زمانی که سرعت لود سایت شما بیشتر از چند ثانیه طول بکشد کاربر سایت شما را بسته و از سایت خارج می شود! که البته برای سرعت لود بهتر است از عکس و فیلم های کم حجمی در محتوا استفاده کنید، از کد های با حجم بالا استفاده نکنید! کد ها هم تعثیر بسیاری در بهینه سازی سایت و سرعت لود دارند.
 1. کاربر پسند بودن سایت یا بهبود تجربه کاربری

سئو سایت تضمینی در ارومیه : یعنی چی؟ یعنی کاربرانی که وارد سایت شما می شوند را مورد پسند قرار بدید مثال بعضی از کاربرانی که وارد سایت می شوند کامنت یا نظرات رضایت بخشی را برایتان می گزارند به این شکل است که اگر کاربران سایت شما را دوست داشته باشند گوگل نیز از شما راضی است و اینگونه سایت شمارا بیشتر به مخاطبان خود نشان می دهد.
 1. تولید محتوای اصولی

سئو سایت تضمینی در ارومیه : خب همه میدانیم تمامی کاربران فقط بخاطر محتوای ما وارد سایت می شوند و اگر سایتی محتوای مناسبی نداشته باشد کاربر در ارض چند ثانیه سایت را ترک می کند. سعی کنید از محتوای اصولی و کاربردی استفاده کنید زیاد از کلمات سخت بکار نبرید و محتوا و منظور خود را ساده بیان کنید که کاربر به راحتی منظور شما را متوجه بشود. سعی بر این بگزارید که کاربر را درگیر کنید طوری که از محتوای شما خوش شان بیاید و آن را با دوستان خود به اشتراک بگزارد.
 • از لینک های خارجی برای سایت خود در محتوا استفاده کنید چون بسیار مفید است! استفاده از کلمات کلیدی در متن هنگام سئو کردن سایت استفاده کنید! توجه داشته باشید که محتوای شما کپی نباشد و کلمات تکراری استفاده نکنید در غیر انین صورت ربات های گوگل شما را جریمه خواهند کرد!

سفارش سئو سایت در افرند وب

شرکت افرند درارومیه با بیش از7سال سابقه کاری در زمینه سئو و بهینه سازی تمامی خدمات سئوسایت را پوشش می دهد! این شرکت با بیش از 10ها نمونه کار حرفه ای اماده برای خدمت گزاری به شما عزیزان می باشد!

سئو سایت تضمینی در ارومیه

شما می توانید با خیال راحت در شرکت افرند وب سفارش سئو خود را بدهید و سایت خود را به بالاترین رتبه ممکن برسانید! درضمن شرکت افرند پس از دریافت هر پروژه ای پشتیبانی 24ساعته در هفت روز هفته را دارا بوده و پاسخگوی سوالات شما عزیزان می باشد! برای ثبت سفارش و یا اطلاعات بیشتر می توانید از طریق تلگرام به ایدی  (@Afrandweb2022)   پیغام دهید و منتظرتماس کارشناسان ما باشید. و یا می توانید با    شماره تلفن:09359733206تماس حاصل فرمایید و مشاوره رایگان دریافت کنید. سئوسایت تضمینی در ارومیه2 
 سئو سایت تضمینی در ارومیه با شرکت افرند وب در ارومیه
سئو سایت تضمینی در ارومیه شرکت افرند واقع در شهر ارومیه با بیش از 7 سال سابقه کاری در زمینه سئو و بهینه سازی تمامی خدمات سئوسایت را پوشش می دهد! این شرکت با بیش از 10ها نمونه کار حرفه ای اماده برای خدمت گزاری به شما عزیزان می باشد! برای مشاوره و یا اطلاعات بیشتر با مشاوران ما در ارتباط باشید!
منبع: افرند وب

نظرات

اولین نفر برای نظرات باشید!
دیدگاه خود را به اشتراک بگذارید
آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد، قسمت‌های مورد نیاز با * علامت گذاری شده‌اند

تعرفه خدمات سئو سایت

پایه پیشرفته حرفه ای سفارشی
تولید محتوا 8 مقاله 12 مقاله 16 مقاله 20 مقاله
تحقیق کلمات کلیدی 20کلمه 30کلمه 45کلمه 60کلمه
افزایش رتبه کلمات کلیدی 3 کلمه 5 کلمه 8 کلمه 12 کلمه
آنالیز url ها
آنالیز بک لینک ها
آنالیز محتوا های تکراری
انالیز رقبا
بهینه سازی عنوان صفحات
بهینه سازی دیسکریپشن
بهینه سازی لینک های داخلی
بهینه سازی تصاویر
لینک سازی خارجی 5 لینک 10 لینک 15 لینک 20 لینک
استراتژی ریپورتاژ اگهی
ساخت شبکه های اجتماعی 1 2 4 6
ثبت سایت در سرچ کنسول
ثبت نقشه سایت
بهبود سرعت وب سایت
مشاوره رایگان سئو تا 45 دقیقه تا 1 ساعت تا 2 ساعت تا 3 ساعت
قیمت ماهانه پروژه 5,9 میلیون تومان 8,9 میلیون تومان 13,9 میلیون تومان تماس بگیرید
نمونه کارهای  مرتبط

افرند وب در یک نگاه

شرکت ایده پردازان هوشمند افرند با نام تجاری افرند وب در زمینه فناوری اطلاعات و دیجیتال مارکتینگ در شاخه طراحی سایت با توجه به نیاز روز کسب و کارها به طراحی سایت فروشگاهی ، طراحی سایت اختصاصی ، طراحی سایت با وردپرس و سفارش طراحی سایت با کاهش هزینه ها بنا به دلایل اقتصادی این روزها در تلاش است که در کنار هموطنان عزیزمان بعنوان کوچکترین عضو این جامعه خدمت رسانی کند. در زمینه سئو سایت و بهینه سازی سایت با کادری مجرب حاظر به خدمت رسانی و ثبت سفارش سئو سایت و سئو حرفه ای برای رونق بخشیدن به تمامی کسب و کار ها میباشد. شما میتوانید با طراحی اپلیکیشن به راحتی روی گوشی خدمات و محصولات خود را به اشتراک بگذارید سفارش طراحی اپلیکیشن خود را به ما بسپارید.