مشاوره رایگان۰۹۳۵۹۷۳۳۲۰۶

سئو حرفه ای

سئو حرفه ای

سئو حرفه ای و یا بهینه سازی موتور های جستوجو یکی از مواردی است که هنگام اجرای یک وبسایت باید به آن مسلط شد! چون نحوه رتبه بندی گوگل و سایر موتور های جستجو دائما تغییر می کند، این به این معناست که اگر می خواهید از رقبا پیشی بگیرید باید همیشه آپدیت باشید! اکنون مردم در سراسر جهان از گوگل در زندگی روزمره استفاده می کنند،که بیشتر استفاده مردم از گوگل برای خرید انجام می شود.

سئو حرفه ای
person
super admin 14:26 1402 مرداد 23
5دقیقه

سئو حرفه ای

سئو حرفه ای و یا بهینه سازی موتور های جستوجو یکی از مواردی است که هنگام اجرای یک وبسایت باید به آن مسلط شد! چون نحوه رتبه بندی گوگل و سایر موتور های جستجو دائما تغییر می کند، این به این معناست که اگر می خواهید از رقبا پیشی بگیرید باید همیشه آپدیت باشید! اکنون مردم در سراسر جهان از گوگل در زندگی روزمره استفاده می کنند،که بیشتر استفاده مردم از گوگل برای خرید انجام می شود.

سئو حرفه ای سایت

خب حالا بحث اینجاست اگر در موتور های جستجو برای آنها قابل مشاهده نباشید. طبیعتا از سایت و یا کسب و کار شما خریدی صورت نمی گیرد و در نهایت انها را از دست می دهد به همین دلیل شرکت های بزرگ و یا فروشگاه های بزرگ آنلاین در گوگل تمام قدرت و تمرکز خود را بر روی سئو سایت حرفه ای گذاشته اند، بهترین اژانس خدمات سئو حرفه ای در ایران (افرند وب) نیاز های کامل وبسایت شما را براورده می کند و رتبه شما را در موتور های جستجو بالا میبرد. در ادامه می خوانیم!
 • سئوحرفه ای چیست؟
 • اقدامات الزامی که در سئو حرفه ای باید انجام شود!
 • آیا سئو برای هر کسب و کاری نیاز است؟
 • چرا سفارش سئو از اهمیت زیادی برخوردار است؟
 • مزایای سئو در کسب و کار شما!
 • سئو حرفه ای 

سئو چیست؟

seo یا همان ( search Engine Optimization)  که مخفف کلمه (seo) به زبان ساده همان بهینه سازی سایت و زیر مجموعه دیجیتال مارکتینگ است که با فرایند تحلیل کلمات کلیدی و انالیز رقبا شروع می شود!البته تعریف  سئو فقط در اینجا به پایان نمی رسد و ما در ادامه بیشتر راجب seo صحبت خواهیم کرد.که تمام عوامل seo را می توان به دو دسته تقسیم کرد.
 • سئوداخلی
 • سئو خارجی

سئو داخلی

سئو حرفه ای یا seo داخلی به طور کلی یعنی کلمات کلیدی، محتوا، ادرس صفحات، عکس ها و ده ها موارد دیگر که مربوط به seo داخلی می باشد. سئوداخلی یا همان( On.page.seo ) که به تمامی تکنیک ها و یا ابزار های که در رابطه با داخل سایت انجام می شوند را سئو دا خلی می گویند.

نکات ریز سئو  داخلی

 • کلمات کلیدی سئو یعنی مهم ترین و اساسی ترین کلمه کلیدی را انتخاب می کنید!
 • شما بعد از اینکه کلمه کلیدی مورد نظر کسب و کار خود را انتخاب کردید باید در این مرحله کیورد تارگت کنید! یعنی چی؟
یعنی باید برسی کنید که کدام کلمه کلیدی باید رو کدام صفحه تارگت بشه یا به اصطلاح بالا بیاد و در گوگل رتبه بگیره.
 • در مرحله سوم باید تولید محتوای متنی کنید؛ البته این نکته بسیار مهم را در نظر بگیرید که منظور ما از محتوا یعنی:محتوای درست اصولی و کاربردی و نه هر محتوایی!

سئو خارجی

به تمامی بهینه سازی ها و ترفند های که خارج از سایت انجام میشود seoخارجی گفته میشود. برای مثال می توان گفت: هنگامی که شما سایت خود را تبلیغات می کنید و در شبکه های اجتماعی لینک سایت خود را به اشتراک می گزارید! off خارجی یا Off.page.seo گفته می شود.

نکات سئوخارجی

 • برند سازی
 • کانتنت مارکتینگ
 • لینک سازی و فعالیت در شبکه های اجتماعی
 • و در اخر پیاده سازی این استراتژی ها بر روی سایت

اقدامات الزامی که در سئو حرفه ای باید انجام شود!

 • بک لینک سازی
 • ریسپانسیو سازگاری
 • سرعت لود سایت
 • بهبود تجربه کاربری
 • تولید محتوای اصولی
 • اشتراک گزاری و تبلیغات در شبکه های مجازی
 • بروز رسانی سایت
 • استقاده از ترفندهای بازاریابیCAT

سئو سایت حرفه ای

اگر سئو حرفه ای باشد بله! امروزه گوگل بیش از 40000 جستجو در ثانیه را پردازش می کند پس از آنجایی که بهینه سازی سایت با ترفند های بسیار زیاد برخوردار است و این ترفند ها به فرایند پیشرفت سایت کمک بسیار زیادی می کند پس بله سئو برای هر کسب و کاری بسیار مهم است. از آنجایی که اگر سایت شما سئو نشده باشد! فقط در گوگل وجود دارد ولی رتبه ای در بین رقیبان خود ندارد و هیچ گونه ترافیکی نیز ایجاد نمی شود!
 • هنگامی که شروع به seo کردن یک سایت می کنید کم کم نتایج آن را می بینید که در حال رتبه گرفتن و جذب ترافیک است. در نظر داشته باشید که seo فقط جذب ترافیک نیست!! بلکه در مورد بهبود کیفیت پیمایش کاربران در سایت نیز است! یعنی چه فایده ای دارد که افراد زیادی به سایت شما بیایند در صورتی که نتوانید آنهارا جذب کنید؟
سئو حرفه ای1

چرا سفارش سئو از اهمیت زیادی برخوردار است؟

سئو حرفه ای : شما در دنیای بروز دیجیتالی زندگی می‌کنید که در آن همه چیز از جمله بازاریابی به صورت آنلاین انجام می‌شود. امروزه ، بازاریابی دیجیتال جایگزین تبلیغات سنتی شده ‌است و با استفاده از بازاریابی دیجیتال مارکتینگ؛ شما مطمئن هستید که به افراد بیشتری دسترسی خواهید داشت که در نهایت منجر به افزایش فروش شما خواهد شد! به همین دلیل سفارش بهینه سازی سایت از اهمیت بالای برخوردار است. سعی کنید سئو سایت خود را به یک تیم یا شرکت حرفه ای بسپارید تا در مورد جذب ترافیک سایت خود مطمئن باشید!
بهینه سازی موتورهای جستجو (SEO) یک هنر است. این هنر این است که به طور ارگانیک در بالای صفحه نتیجه گوگل حضور داشته باشید. برای متخصص بودن در سئو، مانند هر هنر دیگری، داشتن مجموعه ای مناسب از مهارت ها ضروری است. به زبان ساده سئو عبارت است از توسعه و بهینه سازی محتوا به گونه ای که بتواند در بالای صفحه نتایج موتور جستجو (SERP) برای یک کلمه کلیدی خاص ظاهر شود. که افرند وب و skillsyouneed به خوبی این کار برای شما انجام می دهند.

مزایای سئو حرفه ای در کسب و کار شما

سئو شاید یک غالب پیچیده و زمان بر باشد اما همیشه ارزشش را دارد سئو مزایای بسیار دارد که مهم ترین آنها عبارتند از:
 • افزایش ترافیک و نمایش در نتایج
 • مزیت رقابتی پایدار
 • کاهش هزینه های بازاریابی
 • برتری در نتایج نصبت به رقبا
 • موجب افزایش ارزش کسب و کار شما
 • ماندگاری رتبه شما در گوگل
 • کاربران ورودی را به مشتریان شما تبدیل می کند.

بک لینک سازی

در سئو حرفه ای  یکی ازمهم ترین فاکتور های که در سئو خارجی وجود دارد بک لینک سازی است! میتوان گفت: بک لینک سازی نیز یک نوع بازاریابی است یعنی لینک های سایت شما در سایت های معتبر قرار میگیرند و ترافیک در آن سایت باعث میشود بازدید کنندگان به سایت شما هم سربزنند. البته اغلب سایت های معتبر به سایت های که محتوای اصولی کار نکرده اند حتی با هزینه هم به آن ها بک لینک نمی دهند چون اعتبار آنها در خطر است!

ریسپانسیو و سازگاری

همان طور که می دانید استفاده از تلفن هوشمند یا همان تلفن همراه امروزه بیشتر و بیشتر می شود و روز به روز در حال افزایش است! و کاربران هم بیشتر مواقع با تلفن همراه خود وارد اینترنت و سایت ها می شوند خب وقتی سایت شما با تلفن های همراه سازگار شده باشد یعنی ریسپانسیو است. امروز نیز برای طراحی سایت ازAMPبیشتر استفاده می شود. چون بر تعداد بازدید کنندگان تلفن همراه و سرعت لود سایت بسیار تاثیر دارد.

سرعت لود سایت

سرعت لود سایت بسیار مهم است چون کاربران همیشه به سرعت لود سایت توجه زیادی می کنند. مثال زمانی که سرعت لود سایت شما بیشتر از چند ثانیه طول بکشد کاربر سایت شما را بسته و از سایت خارج می شود! که البته برای سرعت لود بهتر است از عکس و فیلم های کم حجمی در محتوا استفاده کنید، از کد های با حجم بالا استفاده نکنید! کد ها هم تعثیر بسیاری در بهینه سازی سایت و سرعت لود دارند.

کاربر پسند بودن سایت یا بهبود تجربه کاربری

یعنی چی؟ یعنی کاربرانی که وارد سایت شما می شوند را مورد پسند قرار بدید مثال بعضی از کاربرانی که وارد سایت می شوند کامنت یا نظرات رضایت بخشی را برایتان می گزارند به این شکل است که اگر کاربران سایت شما را دوست داشته باشند گوگل نیز از شما راضی است و اینگونه سایت شمارا بیشتر به مخاطبان خود نشان می دهد.

تولید محتوای اصولی

سئو حرفه ای : خب همه میدانیم تمامی کاربران فقط بخاطر محتوای ما وارد سایت می شوند و اگر سایتی محتوای مناسبی نداشته باشد کاربر در ارض چند ثانیه سایت را ترک می کند.سعی کنید از محتوای اصولی و کاربردی استفاده کنید زیاد از کلمات سخت بکار نبرید و محتوا و منظور خود را ساده بیان کنید که کاربر به راحتی منظور شما را متوجه بشود.سعی بر این بگزارید که کاربر را درگیر کنید طوری که از محتوای شما خوش شان بیاید و آن را با دوستان خود به اشتراک بگزارد.
 • از لینک های خارجی برای سایت خود در محتوا استفاده کنید چون بسیار مفید است!استفاده از کلمات کلیدی در متن هنگام سئو کردن سایت استفاده کنید!توجه داشته باشید که محتوای شما کپی نباشد و کلمات تکراری استفاده نکنید در غیر انین صورت ربات های گوگل شما را جریمه خواهند کرد!
سئو حرفه ای2
خدمات شرکت افرند
سئو حرفه ای : شرکت افرند درارومیه با بیش از7سال سابقه کاری در زمینه سئو و بهینه سازی تمامی خدمات سئوسایت را پوشش می دهد!این شرکت با بیش از 10ها نمونه کار حرفه ای اماده برای خدمت گزاری به شما عزیزان می باشد!درضمن شرکت افرند پس از دریافت هر پروژه ای پشتیبانی 24ساعته در هفت روز هفته را دارا بوده و پاسخگوی سوالات شما عزیزان است! جهت اطلاعات بیشتر و مشاوره با ما تماس بگیرید.
منبع: افرند وب

نظرات

person
ریحانه پرویزی 1402 دی 20

ممنون از مطلب پر محتواتون. شرایط سئو تضمینی به چه صورتی است. سئو سایت تضمینی انجام میدین؟

person
سعید کرمی 1402 دی 21

آیا سئو حرفه ای واقعا تاثیرگذاره؟ میخوام بدونم با سئوی حرفه ای ترافیک سایتم بهتر میشه؟ اگه کسی اطلاعی در این زمینه داره خوشحال میشم راهنماییم کنه. ممنون.

person
سالار نقی زاده 1402 دی 22

سلام و خسته نباشید مطالب جالبی بحث شده بود. بهینه سازی سایت رو به چه صورت انجام میدید. سئو تضمینی سایت رو بعهده میگیرید؟

person
taha amiri 1402 دی 22

تا قبل استفاده از خدمات سئو حرفه ای شرکت افرند وب با مشکل دیده شدن سایتم در نتایج جستجوی گوگل مواجه بودم. اما بعد استفاده از خدمات این تیم ترافیک سایتم به شدت افزایش یافته و کار و درآمدم بهتر شده. به دوستان و همکاران پیشنهاد میکنم حتما از این فرصت برای بهبود سئو و کسب رتبه در گوگل استفاده کنن.

person
مسعودحسیبی 1402 دی 22

سلام تو مطالبتون خوندم که گفته بودید سئو حرفه ای سایت هزینه های بازاریابی رو کاهش میده و سئو باعث افزایش فروش میشه منکه آنلاین شاپ دارم برام این دغدغه ها وجود داره ممنوون میشم شرایط رو برام بفرستین تا ادرس سایتمو در اختیارتون بزارم برا سئوحرفه ای!؟

دیدگاه خود را به اشتراک بگذارید
آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد، قسمت‌های مورد نیاز با * علامت گذاری شده‌اند

تعرفه خدمات سئو سایت

پایه پیشرفته حرفه ای سفارشی
تولید محتوا 8 مقاله 12 مقاله 16 مقاله 20 مقاله
تحقیق کلمات کلیدی 20کلمه 30کلمه 45کلمه 60کلمه
افزایش رتبه کلمات کلیدی 3 کلمه 5 کلمه 8 کلمه 12 کلمه
آنالیز url ها
آنالیز بک لینک ها
آنالیز محتوا های تکراری
انالیز رقبا
بهینه سازی عنوان صفحات
بهینه سازی دیسکریپشن
بهینه سازی لینک های داخلی
بهینه سازی تصاویر
لینک سازی خارجی 5 لینک 10 لینک 15 لینک 20 لینک
استراتژی ریپورتاژ اگهی
ساخت شبکه های اجتماعی 1 2 4 6
ثبت سایت در سرچ کنسول
ثبت نقشه سایت
بهبود سرعت وب سایت
مشاوره رایگان سئو تا 45 دقیقه تا 1 ساعت تا 2 ساعت تا 3 ساعت
قیمت ماهانه پروژه 5,9 میلیون تومان 8,9 میلیون تومان 13,9 میلیون تومان تماس بگیرید
نمونه کارهای  مرتبط

افرند وب در یک نگاه


شرکت افرند وب یکی از پیشروان در زمینه طراحی سایت و سئو سایت در ایران است. این شرکت با تیمی مجرب، خدمات متنوعی از جمله طراحی سایت تخصصی و طراحی سایت وردپرسی ارائه می‌دهد که به کسب و کارها کمک می‌کند حضور آنلاین خود را تقویت کنند. افرند وب با استفاده از آخرین تکنولوژی‌ها و روش‌های مدرن، سایت‌هایی منحصربه‌فرد و با کیفیت بالا طراحی می‌کند که هم کاربری آسان و هم جذابیت بصری دارند.

افرند وب علاوه بر طراحی سایت، خدمات سفارش سئو سایت را نیز ارائه می‌دهد تا وب‌سایت‌ها در نتایج جستجوی گوگل رتبه بهتری کسب کنند. همچنین، برای کسب و کارهایی که به دنبال راه‌حل‌های مقرون به صرفه هستند، گزینه‌های طراحی سایت ارزان فراهم شده است. با افرند وب، می‌توانید تمام نیازهای خود در زمینه طراحی و توسعه وب‌سایت و بهینه‌سازی موتورهای جستجو را با کیفیت بالا و هزینه مناسب برآورده کنید