مشاوره رایگان۰۹۳۵۹۷۳۳۲۰۶

افزایش فروش اینترنتی با سئو

افزایش فروش اینترنتی با سئو

افزایش فروش اینترنتی با سئو
person
super admin 11:19 1402 مرداد 23
5دقیقه

افزایش فروش اینترنتی با سئو

افزایش فروش اینترنتی با سئو را میتوان اینگونه بیان کرد. اگر شما یک فروشگاه اینترنتی دارید باید با افزایش فروش اینترنتی با سئو آشنا باشید. می توان گفت افزایش فروش اینترنتی یکی از مهم ترین اهداف یک فروشگاه اینترنتی است.بدون شک در هر لحظه تعدادی از افراد جامعه در حال جستجوی محصولات شما در گوگل هستند آیا نمی خواهید این افراد را به سمت سایت خود سوق دهید و به فروش فوق العاده ای برسید. این روز ها کسب و کار های اینترنتی جای به خصوصی در جامعه دارند .واین نکته باعث می شود که فروشنده های سنتی به سمت فروش اینترنتی کشیده شوند . افزایش فروش اینترنتی با سئو

اولین قدم افزایش فروش اینترنتی با سئو

برای اینکه بتوان یک فروشنده موفق در دنیای اینترنت تبدیل شد نیاز به یک سایت قدرت مند دارید .برای این موضوع باید روش های موجود را به کارگرفت که یکی از این روش ها استفاده از افزایش فروش اینترنتی با سئو است که در ادامه مطلب  با سئو سایت اشنا میشوید.

سئو سایت  چیست؟

سئو بهینه سازی موتور جستجو گر گوگل هست که باعث میشود سایت شما در هنگام جستجوی مطلب مربوط به فروش شما در صفحات اول گوگل به خریدار نشان داده شود و این نکته فروش اینترنتی شما را افزایش خواهد داد.آیا می دانستید 75% از بازدید کنندگان فقط صفحات اول گوگل را بررسی می کنند.و44% مردم خرید های خود را از فروشگاه های آنلاین گوگل انجام می دهند .

درک فروش اینترنتی با سئو

افزایش فروش اینترنتی با سئو در فروش اینترنتی به خرید و فروش آنلاین کالا و خدمات اشاره دارد. این فرآیند با استفاده از دستگاه های هوشمند انجام می گیرد. امروزه فروش اینترنتی به مردم این امکان را می دهد که تقریباً هر چیزی را بخرند. می توان از آن به جای فروشگاه های فیزیکی استفاده کرد، اگرچه برخی از شرکت ها ترجیح می دهند هر دو را نگه دارند. فروش اینترنتی کمک قابل توجهی به رشد اقتصاد جهانی می کند.

آیا هزینه سئو سایت به صرفه هست

نقش افزایش فروش اینترنتی با سئو مهم ترین گام در موفقیت یک سایت اینترنتی است.همه ما میدانیم که برای رسیدن به اهدافمان باید تلاش کنیم و هیچ چیزی در دنیا بدون پرداخت بهای آن امکان پذیر نیست .هزینه ای که برای سئو سایت خود می گذارید در مقابل اثری که برفروشتان می گذارد هزینه اندکی است و شما میتوانید با فقط پرداخت 20% درصد از در آمدتان فروشتان را افزایش بدهید.شما با سئو سایت خود میتوانید خیلی زود به در آمد دلخواهتان برسید.با استفاده از سئو سایت خود هوشمندانه سرمایه گذاری کنید

برای سئو سایت چه اقداماتی باید کرد

برای افزایش فروش اینترنتی با سئو  اقدامات  زیادی می توان انجام داد برای اینکه بخواهید یک سایت در صفحات اول گوگل داشته باشید باید از کسی که دانش سئو دارد کمک بگیرید و شما به تنهایی نمی توانید صفحه خود رو به صفحات اول گوگل برسانید .در این بخش ما توضیحاتی را ارائه میکنیم .

سئو از سه بخش تشکیل میشود.

 • سئو داخلی
 • سئو خارجی
 • سئو تکنیکال
افزایش فروش با سئو

سئو داخلی

سئو داخلی (on page seo)همانظور که قبلا گفتیم سئوسایت بهینه سازی موتور جست و جو گر گوگل است و سئو داخلی اقداماتی که داخل سایت برای بهینه سازی سایت  درموتور های جست و جو گر انجام می شود.

سئو خارجی

سئو خارجی (off page seo) سئو خارجی به اقداماتی که خارج از سایت به منظور افزایش فروش اینترنتی با سئو و ارتقای آن در موتور های جستجو گر انجام می شود.که اگر این اقدامات را به درستی انجام دهید سایت شما جزو برترین سایت ها وارد صفحه اول می شود ولی نباید در کنار سئو خارجی از سئو داخلی غافل شد چون بدون سئوداخلی به نتیجه نمی رسید.

سئو تکنیکال

سئو تکنیکال(Technical seo)سئو تکنیکال یا سئو فنی به اقداماتی مانند: سرعت بارگذاری، معماری سایت، بهینه سازی برای موبایل، که باعث بهینه سازی سایت در موتور های جستو جو گر می شود .

برند سازی با سئو سایت

برند یکی از مشخصات مهم یک شرکت است که بهترین روش برای افزایش فروش اینترنتی با سئو  به حساب می آید.فروشگاه های که معروف هستند و برند شناخته شده ای دارند در جذب مشتریان خود و این که چه خدماتی ارائه می دهند مشکلی ندارند. سئو سایت به شما این امکان را می دهد که برند و خدمات خود را به دیگران معرفی کنید و یک برند معروف داشته باشید که با آن بتوانید به راحتی با برند خود بازاریابی کنید.در جهان همه در مورد اهمیت  دیده شدن اسم برند هم نظر هستند. بهترین دیده شدن دراینترنت و سایت گوگل است.افرادی که در کل جهان در گوگل سرچ می کنند با شما آشنا نیستند وقتی سایت شما در ردیف اول گوگل نمایش داده می شود شما با استفاده از سئو سایت یک بازاریابی برای برند شرکت خود انجام داده اید.

افزایش فروش با بازاریابی سئو

بار ها شده  وارد گوگل شده و مطلب مورد نظر را سرچ کرده اید اولین سایت را که در لیست است لمس کرده و مطلبی را که میخواید مطالعه میکنید اگر نیاز تان برطرف شد دنبال سایت های بعدی نمیروید و این قدرت سئو است اگر فروشگاه اینترنتی شما اول لیست باشد به احتمال زیاد فروشتان هم افزایش خواهد یافت چون تعداد بازدید کنندگان سایت شما 100%افزایش یافته است.

محتوای مهم برای افزایش فروش اینترنتی با سئوسایت

برای اینکه فروشتان را با افزایش فروش اینترنتی با سئو کردن سایتتان افزایش دهید باید تبلیغات مناسبی را هم در کنار این موضوع داشته باشید. نکته بعدی و تاثیر گذار در سئو سایت تولید محتوای مناسب و تاثیر گذار از جمله عکس های با کیفیت، ویدیوهای پرهیجان، و فایل های صوتی واضح در مورد محصول....میتوانند کمک به خصوصی برای سایتتان باشند که همه این موارد را اگر در کنار یک سئو کار خوب باشید به شما خواهد گفت.
راهنمای نهایی سئو در سال 2023 با بهینه سازی موتورهای جستجو، بازاریابی محتوا و ایجاد لینک، دید و رتبه سایت خود را در افرند وب و hubspot افزایش دهید.

شبکه های اجتماعی برای افزایش مخاطب در سئو

با افزایش روز افزون مخاطبین شبکه های اجتماعی بستر مناسبی است برای جذب مشتریانی که دنبال خرید آنلاین هستند. در اولین قدم باید دنبال شبکه های محبوب در جامعه رفت، هر چقدر حضور پر رنگ تر داشته باشید می توانید برند خود را بیشتر معرفی کنید و این نوعی تبلیغات برای کسب و کار شما به حساب می آید و کمک فراوانی برای سئو سایت شماست. فروش با سئو

ایجاد امکان خرید آسان از سایت با سئو

گاها برای همه ما پیش آمده که قصد خرید اینترنتی داشته  ولی آنقدر مراحل خرید سایت طولانی و سخت بوده که از خرید خود صرف نظر کرده باشیم. پس هر چقدر مراحل خرید از سایت خود را ساده تر در نظر بگیریم مشتریان خود را به سمت فروشگاه اینترنتی خود سوق می دهیم.و روز به روز فروشمان افزایش یافته و به در آمد دلخواهمان خواهیم رسید .

ایجاد اطمینان برای مشتریان با بازاریابی سئو

 • شما برای اینکه به بازدید کنندگان سایت خود از کیفیت محصولات وخدمات خود توضیحی دهید بهترین کارایجاد نظرات برای کاربرانی که قبلا از آن محصول استفاده کرده اند .شما با این کار اطمینان مراجعه کنندگان سایت خود را به دست می آورید
 • کار بعدی که می توان در افزایش فروش اینترنتی با سئو انجام داد و کاربرر پسند است ایجاد صفحه سوالات متداول برای مشتریانی که می خواهند سوالی بپرسند واطلاعاتی در مورد محصول به دست آورند.
 • قرار دادن آدرس و اطلاعات ارتباطی با فروشگاهتان یکی از عوامل اعتماد مشتریان به شماست

    اعتبار و شهرت خود را  در سئو سایت مدیریت کنید

در بحث افزایش فروش اینترنتی با سئو در مورد اعتبار وشهرت حرفی زده نمی شود اما نباید این موضوع را نادیده گرفت به طور مثال شما در فضای مجازی برخورد های منفی دارید در این صورت وقتی مشتری دنبال محصولات شماست بازخورد های منفی نسبت به شما باعث ایجاد ذهنیت منفی می شود.

چند نکته که باید در تعامل با مشتری رعایت کرد عبارتند از:

 • هنگام ارتباط آنلاین با مشتریان خود حرفه ای رفتار کنید
 • بازخورد های مشتریان خود در فضای مجازی بررسی کنید
 • به طور دقیق و قانع کننده به نظرات منفی پاسخ دهید
 • تشکر کردن از مشتریانی که نظرات مثبت خود را ثبت کرده اند

چگونه باید به سئوسایت افرندوب اعتماد کرد

از کجا باید فهمید که با افزایش فروش اینترنتی با سئو و سئو کردن سایت فروشمان افزایش پیدا خواهد کرد .شما به راحتی میتوانید با کمی بررسی نسبت به در آمد رقبا هم صنف خود در صفحات اول گوگل وهمکارانی که فروش سنتی دارند به راحتی به این نتیجه برسید که موفقیت کدام روش بیشتر خواهد بود .ما در افرند وب تمام تلاشمان را برای همراهی شما در این مسیر انجام می دهیم امیدواریم مورد اطمینان و انتخاب باشیم.

خدمات شرکت افرند وب برای افزایش فروش

 • تولید محتوای یونیک
 • تضمین اضافه کردن سایت شما به صفحات اول وب
 • آموزش رایگان درج محصولات
 • پشتیبانی بعد از تحویل
 • مشاوره رایگان
سئو

کلام آخر

سئو تضمینی سایت در شرکت افرند وب از اونجایی که با اهمیت افزایش فروش اینترنتی با سئو سایت اشنا شده اید پس ما به شما افرند وب را پیشنهاد میکنیم!چرا که افرند وب همه پروژه های خود رو به صورت تضمینی و اصولی انجام می دهد! و البته یکی از بهترین شرکت های فناوری اطلاعات در ایران بوده و تمامی خدمات سئو و البته حتی بعد از تحویل پروژه نیز سایت شما را پشتیبانی می کند. برای اطلاعات بیشتر با مشاوران ما تماس بگیرید .

نظرات

person
سهیلا قویدل 1402 بهمن 14

سلام خدمت شرکت افرند وب خوشحالم که شمارو برای سئو کردن سایت فروشگاهم انتخاب کردم که باعث شد افزایش فروش اینترنتی ام چند برابر بشه،ممنووونم ازتون.

دیدگاه خود را به اشتراک بگذارید
آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد، قسمت‌های مورد نیاز با * علامت گذاری شده‌اند

تعرفه خدمات سئو سایت

پایه پیشرفته حرفه ای سفارشی
طراحی قالب اختصاصی
طراحی صفحه ویژه محصولات
مدیریت مقالات
طراحی بنر اختصاصی ندارد 1 بنر 2 بنر 3 بنر
پشتیبانی سایت 3 ماه 6 ماه 8 ماه 1 سال
یک سال میزبانی هاست رایگان
ثبت دامنه رایگان ( سال اول ) --- ir. ir. , com. , org. , net. ir. , com. , org. , net.
مدیریت منو های سایت
سیستم عضویت (ورود و خروج اعضاء )
ورود اطلاعات اولیه
آمار تفضیلی بازدید های سایت
سیستم نظرسنجی
ریسپانسیو بودن سایت
گالری تصاویر
امکان نظر سنجی در پایان هر مطلب
نقشه سایت
صفحه درباره ما و معرفی
صفحه تماس با ما
زمان تحویل 15 روزه 20 روزه 30 روزه تماس بگیرید
شروع قیمت از 13,9 میلیون تومان 19,9 میلیون تومان 35,9 میلیون تومان تماس بگیرید
نمونه کارهای  مرتبط

افرند وب در یک نگاه

شرکت ایده پردازان هوشمند افرند با نام تجاری افرند وب در زمینه فناوری اطلاعات و دیجیتال مارکتینگ در شاخه طراحی سایت با توجه به نیاز روز کسب و کارها به طراحی سایت فروشگاهی ، طراحی سایت اختصاصی ، طراحی سایت با وردپرس و سفارش طراحی سایت با کاهش هزینه ها بنا به دلایل اقتصادی این روزها در تلاش است که در کنار هموطنان عزیزمان بعنوان کوچکترین عضو این جامعه خدمت رسانی کند. در زمینه سئو سایت و بهینه سازی سایت با کادری مجرب حاظر به خدمت رسانی و ثبت سفارش سئو سایت و سئو حرفه ای برای رونق بخشیدن به تمامی کسب و کار ها میباشد. شما میتوانید با طراحی اپلیکیشن به راحتی روی گوشی خدمات و محصولات خود را به اشتراک بگذارید سفارش طراحی اپلیکیشن خود را به ما بسپارید.