مشاوره رایگان۰۹۳۵۹۷۳۳۲۰۶

هزینه سایت فروشگاهی

هزینه سایت فروشگاهی

هزینه سایت فروشگاهی برای شمایی که می خواهید یک فروشگاه آنلاین در فضایی اینترنت داشته باشید نصبت به مواردی که باید در فروشگاه خود به کار بگیرید متفاوت است ولی اصلی ترین مسئله انتخاب نوع فروشگاه شما است آیا شما می خواهید یک فروشگاه ورد پرسی داشته باشید یا یک فروشگاه اختصاصی ، باید بگوییم که هزینه سایت فروشگاهی اختصاصی نصبت به سایت وردپرسی بیشتر و در مقابل سایت فروشگاهی اختصاصی بهتر از سایت فروشگاهی وردپرسی است. با این حال شما باید در نظر داشته باشید که هر چقدر برای سایت خود هزینه کنید نتیجه های خوبی از سایتتان دریافت خواهید کرد . با ما همراه باشید تا به بررسی هزینه سایت فروشگاهی بپردازیم .
 

هزینه سایت فروشگاهی
person
super admin 13:11 1402 شهریور 18
5دقیقه
هزینه سایت فروشگاهی برای شمایی که می خواهید یک فروشگاه آنلاین در فضایی اینترنت داشته باشید نصبت به مواردی که باید در فروشگاه خود به کار بگیرید متفاوت است ولی اصلی ترین مسئله انتخاب نوع فروشگاه شما است آیا شما می خواهید یک فروشگاه ورد پرسی داشته باشید یا یک فروشگاه اختصاصی ، باید بگوییم که هزینه سایت فروشگاهی اختصاصی نصبت به سایت وردپرسی بیشتر و در مقابل سایت فروشگاهی اختصاصی بهتر از سایت فروشگاهی وردپرسی است. با این حال شما باید در نظر داشته باشید که هر چقدر برای سایت خود هزینه کنید نتیجه های خوبی از سایتتان دریافت خواهید کرد . با ما همراه باشید تا به بررسی هزینه سایت فروشگاهی بپردازیم .

هزینه سایت فروشگاهی

هزینه سایت فروشگاهی اختصاصی

سفارش سایت فروشگاهی به صورت اختصاصی می تواند یکی از بهترین گزینه ها برای سفارش سایت فروشگاهی باشد . شما در این سفارش خود یونیک ترین ها را برای سایت خود انتخاب می کنید و مانند سایت شما در هیچ جا وجود ندارد امکاناتی را که دوست دارید در سایت باشد را اضافه خواهید کرد و سایت شما برای کاربران جالب تر خواهد بود و در ادامه با کارکرد سایت به مشکل بر نخواهید خورد و می توانید روز به روز به سایت فروشگاهی خود وسعت بخشید انتخاب سایت فروشگاهی به صورت اختصاصی باعث افزایش هزینه سایت فروشگاهی خواهد شد ولی در مقابل یک سایتی بی نظیر خواهید داشت .

هزینه سایت فروشگاهی ورد پرس

ساخت سایت با استفاده از سیستم مدیریت محتوا ورد پرس می تواند هزینه سایت فروشگاهی کم تری را برای شما داشته باشد چون در این سایت شما سایتی بدون کد نویسی خواهید داشت و بیشتر از موارد آماده مانند قالب آماده ، افزونه های آماده و.. استفاده خواهید کرد که باعث کاهش هزینه سایت فروشگاهی می شود ولی باید در نظر داشته باشید که طراحی سایت به صورت وردپرسی ضعیف تر از طراحی سایت اختصاصی است و این مسئله باعث می شود که برای فروشگاه های بزرگ مناسب نباشد.

عوامل تاثیر گذاربرهزینه سایت فروشگاهی

عوامل زیادی وجود دارد  که هزینه سایت فروشگاهی شما را متغیر می کند و تا همه موارد مشخص نشود نمی توان به نتیجه نهایی هزینه سایت فروشگاهی دست یافت . باید در نظر داشته باشید که هزینه سایت فروشگاهی از بقیه طراحی سایت ها بیشتر است چون این سایت فروشگاهی امکانات خاصی دارد که در بقیه سایت ها نیازی به آن امکانات نیست . از جمله این امکانات که می شود مثال زد فیلتر هوشمند برای محصولات است که باعث افزایش هزینه سایت فروشگاهی می شود . شما می توانید سفارش طراحی سایت فروشگاهی خود را با کم ترین هزینه ممکن به افرند وب بسپارید. هزینه سایت فروشگاهی 1

هزینه سایت فروشگاهی بر اساس گرافیک

وقتی که شما می خواهید یک سایت فروشگاهی داشته باشید باید یک گرافیک برای آن در نظر داشته باشید . اگر شما یک طراحی حرفه ای برای گرافیک خود در نظر بگیرید به طبع هزینه سایت فروشگاهی شما بالا خواهد رفت . و شما نصب به هزینه ای که می خواهید برای سایت خود بکنید می توانید طراحی گرافیکی حرفه ای یا طراحی گرافیگی معمولی را داشته باشید ولی در هر صورت با ید اصول ui\ux سایت خود را در نظر بگیرید که باعث استاندارد سازی ظاهر سایت شما می شود .

امنیت سایت در هزینه سایت فروشگاهی

امنیت یکی از مهم ترین مسائل در هر موردی است شما نیز اگر بدانید مکانی دارای امنیت نیست وارد آن مکان نمی شوید یا اگر مکانی از لحاظ امنیت تامین نباشد به راحتی مورد حمله قرار می گیرد پس شما باید حتما به فکر امنیت سایت فروشگاهی خود باشید . با این کار از حریم شخصی کاربران خود نیز حفاظت کرده اید ، تضمین امنیت پرداخت ، و جلو گیری از هک سایت شده اید هر چقدر سایت شما بزرگ تر باشد به بسته های امنیتی بیشتری نیاز دارید و هر چقدر امنیت بیشتر بخواهید هزینه سایت فروشگاهی شما افزایش خواهد یافت.

هزینه سایت فروشگاهی با تعداد صفحات سایت

شما هر چقدر فروشگاه بزرگی داشته باشید محصولات بیشتری نیز خواهید داشت و محصولات بیشتر نیاز به صفحات زیاد دارد کار کردن روی صفحات به افراد و زمان نیاز دارد که هر کدام از این عوامل باعث افزایش هزینه سایت فروشگاهی شما می شود ولی شما باید در نظر داشته باشید هر چقدر محصول بیشتر و کتمل تری داشته باشید باعث افزایش فروش شما خواهد شد و هزینه ای که در برار این صفحه ها می کنید در مقابل سود آوری که برای شما دارد نا چیز است .
هزینه سایت فروشگاهی2

طراحی وبلاگ در سایت فروشگاهی

اگر شما گزینه طراحی وبلاگ را در سایت فروشگاهی خود انجام دهید باعث می شوید تعداد افرادی که وارد سایت شما می شوند افزایش یابد و محصولات شما را دیده و تبدیل به مشتریان سایت شما شوند. پس نتیجه می گیریم که  قرار دادن وبلاگ  می تواند باعث افزایش فروش در فروشگاهتان باشد .  قرار دادن بخش طراحی وبلاگ نیز باعث افزایش تعداد صفحات و صرف زمان و کار بشود که همه این عوامل موجب افزایش هزینه سایت فروشگاهی است .

سئو در هزینه سایت فروشگاهی

شما بعد از طراحی سایت فروشگاهی خود نیاز به بهینه کردن سایتتان را داردید . بهینه کردن یا سئو سایت به مجموعه اعمالی که برای دیده  شدن سایت شما برای موتور های جستجو گر انجام می شود می گویند . شما با انجام سئو سایت باعث می شوید سایت شما در بین رقیبانتان جزو اولین سایت هایی باشد که به مخاطبانتان نمایش داده می شود اگر شما سئو را بر سایتتان اعمال نکنید سایت شما هیچ فایده ای برای فروشتان نخواهد داشت چون اصلا به مخاطبان نمایش داده نمی شود بودن در لینک یک گوگل باعث افزایش هزینه سایت فروشگاهی می شود ولی در مقابل سود چند برابری را نصیبتان خواهد کرد.

کلام آخر
ما در شرکت ایده پردازان هوشمند با سابقه طولانی در زمینه طراحی سایت فروشگاهی و بقیه طراحی سایت ها و همچنین انجام کار هایی مانند سئو و داشتن نمونه کار های قوی در این زمینه سعی در گفتن عوامل موثر در هزینه سایت فروشگاهی را داشته ایم در صورت داشتن هر گونه سوال یا سفارش سایت فروشگاهی با کم ترین هزینه ممکن خود می توانید به صورت 24 ساعته با کارشناسان ما در تماس با شید.

نظرات

اولین نفر برای نظرات باشید!
دیدگاه خود را به اشتراک بگذارید
آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد، قسمت‌های مورد نیاز با * علامت گذاری شده‌اند

تعرفه خدمات سئو سایت

پایه پیشرفته حرفه ای سفارشی
طراحی قالب اختصاصی
طراحی صفحه ویژه محصولات
مدیریت مقالات
طراحی بنر اختصاصی ندارد 1 بنر 2 بنر 3 بنر
پشتیبانی سایت 3 ماه 6 ماه 8 ماه 1 سال
یک سال میزبانی هاست رایگان
ثبت دامنه رایگان ( سال اول ) --- ir. ir. , com. , org. , net. ir. , com. , org. , net.
مدیریت منو های سایت
سیستم عضویت (ورود و خروج اعضاء )
ورود اطلاعات اولیه
آمار تفضیلی بازدید های سایت
سیستم نظرسنجی
ریسپانسیو بودن سایت
گالری تصاویر
امکان نظر سنجی در پایان هر مطلب
نقشه سایت
صفحه درباره ما و معرفی
صفحه تماس با ما
زمان تحویل 15 روزه 20 روزه 30 روزه تماس بگیرید
شروع قیمت از 13,9 میلیون تومان 19,9 میلیون تومان 35,9 میلیون تومان تماس بگیرید
نمونه کارهای  مرتبط

افرند وب در یک نگاه


شرکت افرند وب یکی از پیشروان در زمینه طراحی سایت و سئو سایت در ایران است. این شرکت با تیمی مجرب، خدمات متنوعی از جمله طراحی سایت تخصصی و طراحی سایت وردپرسی ارائه می‌دهد که به کسب و کارها کمک می‌کند حضور آنلاین خود را تقویت کنند. افرند وب با استفاده از آخرین تکنولوژی‌ها و روش‌های مدرن، سایت‌هایی منحصربه‌فرد و با کیفیت بالا طراحی می‌کند که هم کاربری آسان و هم جذابیت بصری دارند.

افرند وب علاوه بر طراحی سایت، خدمات سفارش سئو سایت را نیز ارائه می‌دهد تا وب‌سایت‌ها در نتایج جستجوی گوگل رتبه بهتری کسب کنند. همچنین، برای کسب و کارهایی که به دنبال راه‌حل‌های مقرون به صرفه هستند، گزینه‌های طراحی سایت ارزان فراهم شده است. با افرند وب، می‌توانید تمام نیازهای خود در زمینه طراحی و توسعه وب‌سایت و بهینه‌سازی موتورهای جستجو را با کیفیت بالا و هزینه مناسب برآورده کنید