مشاوره رایگان۰۹۳۵۹۷۳۳۲۰۶

مشاوره دیجیتال مارکتینگ

مشاوره دیجیتال مارکتینگ

مشاوره دیجیتال مارکتینگ یکی از رایج ترین کارهایی است که کسب و کارها برای توسعه و بهبود کار خود انجام می دهند. در شرکت ما نیز متخصصان مربوطه تلاش می کنند تا به کسب و کارها مختلف کمک کنند تا درآمد خود را با این مشاوره ها افزایش دهند.

مشاوره دیجیتال مارکتینگ
person
super admin 14:46 1402 خرداد 02
5دقیقه
مشاوره دیجیتال مارکتینگ یکی از رایج ترین کارهایی است که کسب و کارها برای توسعه و بهبود کار خود انجام می دهند. در شرکت ما نیز متخصصان مربوطه تلاش می کنند تا به کسب و کارها مختلف کمک کنند تا درآمد خود را با این مشاوره ها افزایش دهند. مشاوره دیجیتال مارکتینگ 

مشاوره دیجیتال مارکتینگ

یکی از سوالات متداول در زمینه مشاوره دیجیتال مارکتینگ این است که آیا شرکت من به این مشاوره نیاز دارد؟ در پاسخ باید گفت که این مسئله به عوامل مختلفی مانند خدمات مورد نیاز شما ، سالها تجربه و تخصص شرکت ، میزان کار شرکت و موارد دیگر بستگی دارد. در ادامه بیشتر به این موضوع اشاره خواهیم کرد.

مشاوره دیجیتال مارکتینگ چیست؟

مشاوره دیجیتال مارکتینگ توسط یک بازاریاب دیجیتال با تجربه انجام می شود که مسئول ارتقا یا بازاریابی محصولات یا خدمات شرکتها با استفاده از تمام کانالهای بازاریابی آنلاین موجود است. وظیفه وی طراحی و نظارت بر اجرای استراتژی بازاریابی دیجیتال به منظور افزایش آگاهی از برند ، ترافیک و فروش است.

چرا به مشاوره دیجیتال مارکتینگ نیاز دارید؟

این یک راه حل مشاوره ای کامل است که بر اساس اهداف تجاری طراحی شده است. پس از مشاوره باید:
 • دیدگاه متخصص را به استراتژی بازاریابی خود اضافه کنید.
 • با رویکرد مبتنی بر داده ، حسابرسی بصیرتی بدست آورید.
 • تعهد و تخصص انعطاف پذیر در تمام کانال های بازاریابی به دست آورید.

ارزش تجاری استخدام آژانس مشاوره دیجیتال مارکتینگ

مشاوره دیجیتال مارکتینگ برای چندین دهه یک گروه بسیار تخصصی از خدمات تجاری بوده است. اصطلاح مشاوره محدود به شرکت های مشاوره ای پیچیده و آژانس های تبلیغاتی است. مشاوره بازاریابی به سرعت در حال پیشرفت است. بنابراین ، این سوال که چگونه مشاوره بازاریابی تکامل یافته است ، می تواند به درک بهتر عملکرد خدمات مشاوره بازاریابی دیجیتال منجر شود؟

تعهد به اهداف تجاری

ارزش عمده خدمات مشاوره بازاریابی مشارکت استراتژیک است. مشاوران عمدتا برای کمک به کسب و کار در دستیابی به اهداف تجاری استخدام می شوند. مشاوره این است که در فرآیند تصمیم گیری طولانی یا درگیری های داخلی مانند بخش بازاریابی دخالت نمی کند ، بنابراین یک کار مستقیم با تعهدات منحصر به فرد است.

پاسخگویی و حل مشکلات خلاقانه

هنگامی که یک کسب و کار به دنبال خدمات بازاریابی است ، آنها نه تنها به دنبال اجرای فعالیتهای بازاریابی نیستند ، بلکه به متخصصانی در این زمینه نیاز دارند. در نتیجه ، مشاوره دیجیتال مارکتینگ یک راه حل بسیار موثر به منظور کسب موفقیت و ایجاد رشد در کسب و کار است. در حالی که بازاریابی داخلی و آژانس ها ممکن است برای آزمایش روش های خود زمان ببرند ، مشاوران می توانند راه حل های اثبات شده را ارائه دهند. به طور معمول ، این می تواند در دسترسی به بازارهای جدید و یا پیاده سازی یک کانال خاص ، اعم از ارگانیک یا پولی هزینه داشته باشد. علاوه بر این ، یک آژانس مشاوره دیجیتال مارکتینگ می تواند راه حل ها و استعدادهای بسیار خلاقانه ای ارائه دهد که می تواند به بخش بازاریابی ارزش افزوده دهد.

غنی سازی ، تعمیق دانش بازاریابی

دانش بازاریابی یک مزیت گسترده برای مشاغل است. مشاوران می توانند دانش بازاریابی پیچیده و بسیار تخصصی را به تیم ارائه دهند و جلسات آموزشی و پشتیبانی را نشان دهند. علاوه بر این ، روشهای سفارشی تحقیقات بازار و تجزیه و تحلیل داده ها که توسط مشاور ارائه می شود ، به شرکت در ارزیابی درک آنها از محصول و مصرف کننده هدف کمک می کند.

ادغام انعطاف پذیر و سریعتر

اصلی ترین مانع برای ایجاد یک برنامه بازاریابی موثر ، یافتن استعدادهای مناسب است. این معمولاً در مورد نیروی انسانی است ، نه سرمایه گذاری مالی یا موانع بازار. با این حال ، به دست آوردن آن بازاریابان بسیار با استعداد از نظر استخدام ، سازگاری ، اجرا و مدیریت فرآیند کندی است. در محیط کسب و کار ، ادغام مشاوره بازاریابی به عنوان شخص ثالث در شرایط قرارداد برای ارزیابی نیازهای شرکت و برنامه بازاریابی آسان تر است. علاوه بر این ، مشاوره انواع مختلفی دارد که شرایط انعطاف پذیر را برای مشاغل فراهم می کند. خدمات مشاوره می تواند به صورت ماهانه ، سالانه یا بر اساس ارزش باشد.

خدمات مشاوره دیجیتال مارکتینگ استاندارد

در ادامه موارد و خدماتی را که در مشاوره دیجیتال مارکتینگ وجود دارند، را می شماریم:
 • تحقیقات بازار:

  جمع آوری بینش بازار و انجام تجزیه و تحلیل رقابتی اساساً یکی از پایه های اصلی فرایند مشاوره است. به طور سنتی ، بازاریابان از روش هایی مانند نظرسنجی و مصاحبه برای جمع آوری بینش های مفید استفاده می کردند. در نهایت ، بازاریابی اینترنتی شیوه کار محققان را تغییر داده و فرصت های جدیدی را برای منابع دقیق تر فراهم کرده است. در حال حاضر آژانس های مشاوره بازاریابی قادر به جمع آوری داده های دقیق با استفاده از ابزارهای آنلاین مانند SimilarWeb ، Social Mention ، Google Keyword Tool ، Klout و بسیاری دیگر هستند. این ابزارها به محققان اجازه می دهد تا بینش های موثری را در دست بگیرند.
در گذشته ، وظیفه تحقیق مستلزم بودجه هنگفت و شرکتهای تحقیقاتی بود که تجزیه و تحلیل موثری ارائه دهند. در حال حاضر ، همه چیز تغییر کرده است و داده ها به صورت آنلاین در دسترس هستند.
 • استراتژی بازاریابی:

  نقش مشاوره دیجیتال مارکتینگ در ایجاد یک استراتژی بازاریابی بسیار زیاد است. در طول سالها ، من آژانس های بازاریابی را دیده ام که مجموعه ای از تاکتیک های عمومی را برای مشتریان خود بدون سفارشی سازی رویکرد اعمال می کنند.
این در نهایت شامل بازاریابی رسانه های اجتماعی و کمپین ها برای ایجاد ترافیک و فروش می شود. بعداً ، مشتری متوجه خواهد شد که آن ترفندهای سریع مقرون به صرفه نیستند و به رشد نام تجاری کمک نمی کنند. راه اندازی کمپین های بازاریابی به یک نقشه راه اولیه و استراتژی موثر نیاز دارد. با این حال ، هنوز تصور نادرستی در مورد سرمایه گذاری زمان و پول در استخدام یک آژانس مشاور بازاریابی برای تنظیم استراتژی قبل از شروع کمپین های بازاریابی وجود دارد.
 • برندسازی:

  متداول ترین سوال این است که تفاوت نمایندگی برند با آژانس بازاریابی چیست؟ نام تجاری فقط در مورد خدمات و طراحی خلاقانه نیست ، بیشتر در مورد ایده ها ، خلاقیت ها و تصورات مربوط به شرکت است. این یک اساس استراتژیک برنامه بازاریابی محسوب می شود. نقش آژانس زمانی موثر است که استعدادها و قابلیت های لازم برای نشان دادن دستورالعمل های تجاری قوی ، برای خلاقیت و پیام در کانال های مختلف بازاریابی را داشته باشد.
 • فناوری:

  یک آژانس مشاوره دیجیتال مارکتینگ زمانی بسیار کارآمد است که بتواند قابلیت های فنی را ارائه دهد. وقتی فناوری از بین برود ، رویکرد استراتژیک کافی نیست. بنابراین ، نقش مشاور بازاریابی ارائه یک طرح Techstack است که شامل اتوماسیون و ابزارهای تحلیلی است. این بخش مهمی از برتری و مزایای مشاوره است. اساساً ، نقش در اینجا فقط ترسیم نمودارها و ارائه دستورالعمل ها نیست ، بلکه ایجاد فناوری مقرون به صرفه در فرایند بازاریابی به منظور افزایش و مقیاس گذاری است. مشاوره دیجیتال مارکتینگ1 

چگونه می توان یک مشاور دیجیتال مارکتینگ موفق شد؟

در اینجا مراحل تبدیل شدن به یک مشاور موفق بازاریابی دیجیتال در سال 2021 آورده شده است:
 • مهارت های لازم را ایجاد کنید
 • حوزه کار خود را مشخص کنید
 • برند شخصی خود را ایجاد کنید
 • تیم خود را بسازید
 • در مورد ساختار قیمت گذاری خود تصمیم بگیرید
 • ابزارهای خود را انتخاب کنید
 • شبکه خود را بسازید
 • به آموزش خود و تیم خود ادامه دهید

مهارتهای لازم را در خود ایجاد کنید

برای تبدیل شدن به یک مشاور بازاریابی آنلاین به چه مهارتهایی نیاز دارم؟ برای تبدیل شدن به یک مشاور بازاریابی ، باید خود را به مهارت های زیر مجهز کنید:
 • بهینه سازی موتورهای جستجو (SEO)
 • تبلیغات و بازاریابی پولی
 • بازاریابی رسانه های اجتماعی (SMM)
 • بازاریابی محتوا
 • بازاریابی ایمیلی
 • بهینه سازی تبدیل
 • تجزیه و تحلیل و گزارش
 • مهارتهای مدیریت کسب و کار

حوزه کار خود را مشخص کنید

گام بعدی در فرآیند تبدیل شدن به مشاور بازاریابی دیجیتال ، تعیین جایگاه شما است. این جمله دو معنی دارد:
 • تعریف زمینه اصلی تخصص خود
 • تعیین بازار هدف خود
به عنوان یک مشاور بازاریابی دیجیتال ، شما باید از تمام کانال های بازاریابی دیجیتال دانش خوبی داشته باشید ، اما باید حوزه ای را انتخاب کنید که واقعاً بتوانید برتری داشته باشید. این معمولاً به تجربه کاری قبلی و موفقیت شما مربوط می شود. به جای تلاش برای جلب هر نوع مشتری از هر صنعت ، بهتر است در یک زمینه تخصص داشته باشید. از طریق تخصص ، می توانید روند کار خود را استاندارد کنید ، موفقیت بیشتری در کار خود به دست آورید و در نهایت به عنوان متخصص بازاریابی دیجیتال برای آن حوزه شناخته شوید.

برند شخصی خود را ایجاد کنید

مرحله بعدی با آنچه در بالا توضیح دادم ارتباط تنگاتنگی دارد. به منظور کار به عنوان مشاور و دریافت هزینه بیشتر برای خدمات خود ، باید نام تجاری شخصی خود را ایجاد کنید. حتی اگر شما یک آژانس یا تیم را مدیریت می کنید ، چهره شرکت و آنچه مشتریان جدید را به خود جلب می کند ، نام تجاری شخصی شما است. داشتن یک نام تجاری شخصی ، قوی تر از داشتن یک نام تجاری است زیرا افرادی که به دنبال خدمات مشاوره دیجیتال مارکتینگ هستند ، می خواهند پیشینه و تجربه شخصی را که استراتژی بازاریابی آنها را مدیریت می کند ، بدانند.

تیم خود را بسازید

به عنوان مشاور بازاریابی دیجیتال ، هنگام کار با مشتری باید با دو سناریو روبرو شوید. اولین سناریو این است که شما فقط برای ارائه خدمات مشاوره دیجیتال مارکتینگ استخدام می شوید و اجرای آن توسط یک تیم داخلی انجام می شود. سناریوی دوم این است که شما برای انجام کار از ابتدا تا انتها استخدام می شوید. در این سناریو ، غیرممکن است که همه کارها را به تنهایی و بدون داشتن تیم انجام دهید.
مشاوره دیجیتال مارکتینگ2 

افراد مورد نیاز در یک تیم

 • کارشناس SEO - کسی که کار SEO را انجام می دهد.
 • توسعه دهنده – 99% پروژه ها نیاز به تغییر در وب سایت یا توسعه صفحات جدید دارند ، بنابراین داشتن یک توسعه دهنده در تیم شما الزامی است.
 • PPC Expert - بازاریاب دیجیتال با دانش خوب در مورد نحوه بهینه سازی کمپین های PPC می تواند به شما در پیدا کردن استراتژی موثر کمک کند.
 • یک یا چند نویسنده - مطمئناً برای کمپین های خود به محتوای زیادی احتیاج دارید و داشتن چند نویسنده خوب در تیم شما می تواند بسیار مفید باشد.
 • متخصص رسانه های اجتماعی - شخصی که به شما در وظایف رسانه های اجتماعی که تکراری هستند و ارزش صرف وقت با ارزش شما را ندارند ، کمک می کند.

درباره ساختار قیمت گذاری خود تصمیم بگیرید

یکی از اولین سوالاتی که مشتریان بالقوه هنگام درخواست خدمات مشاوره ای شما خواهند پرسید ، این است که "چقدر باید هزینه کنند؟". این یک سوال قابل پیش بینی است زیرا هزینه یک عامل مهم برای هر معامله تجاری است.

ابزارهای خود را انتخاب کنید

گام بعدی در این فرایند انتخاب ابزارهای بازاریابی دیجیتال است. اینها ابزارهایی هستند که برای اداره کار به آنها نیاز دارید و به مشتریان خود توصیه می کنید. وقتی صحبت از ابزارها می شود ، گزینه های زیادی در دسترس است. توصیه من این است که تا آنجا که ممکن است از ابزارهای کمی استفاده کنید.

شبکه خود را بسازید

دو راه برای ایجاد شبکه و بهبود شهرت و در عین حال ایجاد منبع جدیدی برای مشاغل مشاوره شما وجود دارد.

با سایر مشاوران در حوزه کار خود ارتباط برقرار کنید

با اینکه شبکه های رسانه های اجتماعی ، اولین مکان برای جستجوی مشتریان جدید نیستند ، اما در ایجاد نام تجاری شما عالی هستند. وظیفه شما این است که سایر مشاوران را پیدا کرده و با آنها ارتباط برقرار کنید و به تدریج طرفداران خود را افزایش دهید. بهترین ابزار برای این کار LinkedIn ، Twitter و Facebook هستند (به ترتیب). داشتن تعداد مناسبی از فالوئرها و تحت تأثیر قرار دادن آنها در زمینه خود ، برای شهرت و برند شما مفید است.

با مشتریان و دوستان آنها ارتباط برقرار کنید

در بالا اشاره کردم که "بازاریابی دهان به دهان" راهی عالی برای به دست آوردن مشتریان جدید است و یکی از راه های تحقق این امر ارتباط با "دوستان" مشتریان است. ابزار مورد استفاده برای این کار LinkedIn است. هنگامی که یک مشتری جدید دریافت می کنید ، در چک لیست داخلی خود اضافه کنید تا با آنها در LinkedIn ارتباط برقرار کنید. سپس از صفحه مشخصات آنها دیدن کرده و با دوستان ، کارکنان و شرکای تجاری خود ارتباط برقرار کنید.

به آموزش خود و تیم ادامه دهید

یادگیری بازاریابی دیجیتال هرگز متوقف نمی شود. هرگز نمی توانید بگویید که همه چیز را که باید بدانید ، می دانید زیرا تکنیک های بازاریابی دائماً تغییر می کند. مجموعه ای از دوره های آموزشی بازاریابی دیجیتال وجود دارد که می توانید از آنها برای کمک به تیم خود در تقویت مهارت ها و کارآمدتر شدن در کار خود استفاده کنید. حتی می توانید آنها را تشویق کنید تا مدرک بگیرند و هنگام بحث با مشتریان خود از آن به عنوان یک نقطه فروش اضافی استفاده کنند. مشاوره دیجیتال مارکتینگ3 

5 روش توسعه کارتان با مشاوره دیجیتال مارکتینگ

یک مشاور بازاریابی دیجیتال به شما کمک می کند تا از طریق استراتژی و برنامه ریزی ، تجارت خود را توسعه دهید. این امر از آن جهت اهمیت دارد که بازاریابی که برای کمپین ها و پروژه ها کمک میکند تا احتمال موفقیت خود را افزایش دهند. آنچه یک مشاور بازاریابی دیجیتال می تواند برای شما انجام دهد ، عبارت اند از:

یک استراتژی بازاریابی دیجیتال موثر ایجاد کنید

یک مشاور می تواند یک استراتژی بازاریابی دیجیتال دقیق و کاربردی را بر اساس اهداف تجاری شما تنظیم کند. آنها این کار را با تجزیه و تحلیل عمیق موقعیت فعلی و مخاطبان هدف شما انجام می دهند. این به احتمال زیاد با تجزیه و تحلیل SWOT شروع می شود که نقاط قوت ، ضعف ، فرصت ها و تهدیدها را ارزیابی می کند. این بینش بسیار خوبی در مورد نحوه اداره کسب و کار شما ، اثربخشی بازاریابی شما ، موقعیت شما در بازار رقابتی و موارد دیگر ارائه می دهد.

ایجاد یک استراتژی فروش با قابلیت تبدیل بالا

آیا می خواهید فروش خود را افزایش دهید؟ یک مشاور بازاریابی دیجیتال نیز می تواند در استراتژی تبلیغاتی به شما کمک کند. تبلیغات پولی باعث افزایش ترافیک و افزایش فروش می شود. به ازای هر 1 دلار هزینه برای تبلیغات Google ، 2 دلار درآمد دریافت می کنید.با این حال ، Google تنها کانال تبلیغاتی در دسترس شما نیست. یک مشاور تعیین می کند که کدام کانال تبلیغاتی بهترین بازدهی سرمایه را برای شما به ارمغان می آورد ، خواه Google باشد یا تبلیغات بومی ، تبلیغات پولی رسانه های اجتماعی ، تبلیغات ویدیویی یا سایر مکان ها. یک مشاور می تواند کمپین های تبلیغاتی تأثیرگذار را برای شما از ابتدا تا انتها برنامه ریزی کند.

KPI های مفید ایجاد کنید

شما ممکن است قبلاً تصوری از اهداف بازاریابی خود داشته باشید. اما چگونه می دانید که در حال پیشرفت در جهت رسیدن به آن اهداف هستید؟ یک مشاور بازاریابی دیجیتال شما را راهنمایی می کند که کدام شاخص ها و معیارهای کلیدی عملکرد را باید با توجه به اهداف و استراتژی های خاص خود دنبال کنید. آنها به شما در ایجاد سیستمی خوب کمک می کند که می توانید عملکرد پروژه های خود را اندازه گیری و گزارش دهید. آنها همچنین می توانند شما را با ابزارها و نرم افزارهای مناسب تجزیه و تحلیل هدایت کنند. این به شما کمک می کند رشد کسب و کار را ردیابی کرده و در صورت لزوم تغییراتی ایجاد کنید.

ایده های نوآورانه پیشنهاد دهید

یکی دیگر از ویژگی های شگفت انگیز در مورد همکاری با مشاور بازاریابی دیجیتال این است که آنها دیدگاهی تازه و بی طرفانه در مورد استراتژی شما دارند. به عنوان متخصصان در زمینه بازاریابی دیجیتال ، آنها از آخرین روندها آگاه هستند. بنابراین ، آنها می توانند ایده های پیشرفته ای ارائه دهند که باعث رشد کسب و کار شما شود.

چندین کانال را برای رشد خود بررسی کنید

این روزها یک رویکرد omnichannel برای بازاریابی دیجیتال ضروری است. یکی از دلایل این است که افراد قبل از خرید در چندین نقطه تماس با برند شما تماس می گیرند. علاوه بر این ، می توانید با افراد بیشتری که کانال های مختلف را ترجیح می دهند یا استفاده می کنند ، تماس بگیرید. بهترین مشاوران بازاریابی دیجیتال در طیف وسیعی از سیستم عامل ها و فعالیت های بازاریابی از SEO تا بازاریابی ایمیلی تا رسانه های اجتماعی تجربه دارند. بنابراین ، آنها می توانند به شما در ایجاد کمپین های مداوم که در چندین کانال بازاریابی نتیجه می دهند ، کمک کنند ، با تأکید ویژه بر کانال هایی که بیشترین اهمیت را برای مخاطبان هدف شما دارند.

چگونه می توان با مشاوره دیجیتال مارکتینگ شروع کرد؟

اگر می خواهید بیشترین ارزش را از همکاری با یک مشاور بازاریابی دیجیتال کسب کنید ، چند کار باید انجام دهید تا آماده شوید:

انتظارات خود را تنظیم کنید

هر مشاور بازاریابی دیجیتال که ارزش کار خود را میداند ، تمام تلاش خود را برای شاد کردن شما انجام می دهد. اما ، این تنها در صورتی می تواند اتفاق بیفتد که از ابتدا انتظارات روشنی داشته باشید. پس از مشاوره اولیه ، بیش از یک یا چند جلسه در ماه با یک مشاور کار می کنید. در مورد آنچه انتظار دارید به دست آورید و در چند جلسه صحبت کنید. سپس مشاور می تواند تمام تلاش خود را برای تحقق این امر انجام دهد.

اشتراک دسترسی

دارایی ها و حساب های خاصی وجود دارد که یک مشاور بازاریابی دیجیتال برای انجام کار خود ، باید به آنها دسترسی داشته باشد. به همین دلیل کار با مشاوری که می توانید به آن اعتماد کنید ، بسیار مهم است. در مرحله اول ، آنها می خواهند هرگونه گزارش و داده موجود را مشاهده کنند. شما باید دسترسی خود را به Google Analytics ، حساب های رسانه های اجتماعی (برای مشاهده تجزیه و تحلیل های اجتماعی) و سایر حساب های مرتبط ارائه دهید. علاوه بر این ، شما باید اسناد مرتبط مربوط به کسب و کار خود را به اشتراک بگذارید. به عنوان مثال ، این ممکن است تحقیقات مخاطبان موجود ، تجزیه و تحلیل بازار ، دستورالعمل های نام تجاری ، بیانیه ماموریت شما و موارد مشابه باشد.  مشاوره دیجیتال مارکتینگ4 
 کلام اخر
بنابراین اگر به دنبال مشاوره دیجیتال مارکتینگ هستید ، حتما با ما تماس بگیرید. تا شما را به صورت حرفه ای و رایگان راهنمایی کنیم.
منبع :‌ افرند وب

نظرات

اولین نفر برای نظرات باشید!
دیدگاه خود را به اشتراک بگذارید
آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد، قسمت‌های مورد نیاز با * علامت گذاری شده‌اند

تعرفه خدمات سئو سایت

پایه پیشرفته حرفه ای سفارشی
تولید محتوا 8 مقاله 12 مقاله 16 مقاله 20 مقاله
تحقیق کلمات کلیدی 20کلمه 30کلمه 45کلمه 60کلمه
افزایش رتبه کلمات کلیدی 3 کلمه 5 کلمه 8 کلمه 12 کلمه
آنالیز url ها
آنالیز بک لینک ها
آنالیز محتوا های تکراری
انالیز رقبا
بهینه سازی عنوان صفحات
بهینه سازی دیسکریپشن
بهینه سازی لینک های داخلی
بهینه سازی تصاویر
لینک سازی خارجی 5 لینک 10 لینک 15 لینک 20 لینک
استراتژی ریپورتاژ اگهی
ساخت شبکه های اجتماعی 1 2 4 6
ثبت سایت در سرچ کنسول
ثبت نقشه سایت
بهبود سرعت وب سایت
مشاوره رایگان سئو تا 45 دقیقه تا 1 ساعت تا 2 ساعت تا 3 ساعت
قیمت ماهانه پروژه 5,9 میلیون تومان 8,9 میلیون تومان 13,9 میلیون تومان تماس بگیرید
نمونه کارهای  مرتبط

افرند وب در یک نگاه

شرکت ایده پردازان هوشمند افرند با نام تجاری افرند وب در زمینه فناوری اطلاعات و دیجیتال مارکتینگ در شاخه طراحی سایت با توجه به نیاز روز کسب و کارها به طراحی سایت فروشگاهی ، طراحی سایت اختصاصی ، طراحی سایت با وردپرس و سفارش طراحی سایت با کاهش هزینه ها بنا به دلایل اقتصادی این روزها در تلاش است که در کنار هموطنان عزیزمان بعنوان کوچکترین عضو این جامعه خدمت رسانی کند. در زمینه سئو سایت و بهینه سازی سایت با کادری مجرب حاظر به خدمت رسانی و ثبت سفارش سئو سایت و سئو حرفه ای برای رونق بخشیدن به تمامی کسب و کار ها میباشد. شما میتوانید با طراحی اپلیکیشن به راحتی روی گوشی خدمات و محصولات خود را به اشتراک بگذارید سفارش طراحی اپلیکیشن خود را به ما بسپارید.