مشاوره رایگان۰۹۳۵۹۷۳۳۲۰۶

قیمت طراحی سایت فروشگاهی

قیمت طراحی سایت فروشگاهی

طراحی سایت فروشگاهی

قیمت طراحی سایت فروشگاهی تعرفه انجام طراحی سایت است که ممکن است در انجام هرکاری شما نیز مانند بقیه افراد، قبل از هر چیزی ترجیح دهید قیمت انجام آن را بدانید. در قیمت طراحی سایت فروشگاهی نیز بدون اطلاع از مراحل انجام کار و هزینه های آن برای طراح کننده سایت و ... در مورد قیمت آن می پرسید و چون اطلاع زیادی در این باره ندارید، احساس می کنید هزینه طراحی سایت فروشگاهی بالاست.

قیمت طراحی سایت فروشگاهی
person
super admin 11:38 1402 شهریور 16
5دقیقه

طراحی سایت فروشگاهی

قیمت طراحی سایت فروشگاهی تعرفه انجام طراحی سایت است که ممکن است در انجام هرکاری شما نیز مانند بقیه افراد، قبل از هر چیزی ترجیح دهید قیمت انجام آن را بدانید. در قیمت طراحی سایت فروشگاهی نیز بدون اطلاع از مراحل انجام کار و هزینه های آن برای طراح کننده سایت و ... در مورد قیمت آن می پرسید و چون اطلاع زیادی در این باره ندارید، احساس می کنید هزینه طراحی سایت فروشگاهی بالاست.

قیمت طراحی سایت فروشگاهی

در صورتی که اگر قبل از هر چیزی در این باره اطلاعاتی به دست آورید و هم چنین مزایای قیمت طراحی سایت فروشگاهی را در نظر گرفته باشید، خواهید دید این قیمت طراحی سایت در برابر مزایایی که پس از طراحی سایت فروشگاهی به دست خواهید آورد، خیلی هم زیاد نیست. قیمت طراحی سایت فروشگاهی در چشم انداز تجارت الکترونیک در چند سال گذشته بسیار تغییر کرده است. اولاً، تعداد تراکنش‌های آنلاین افزایش یافته است. فروش خرده‌فروشی تجارت الکترونیک در سراسر جهان از 2.3 تریلیون دلار در سال 2019 به 6.1 تریلیون دلار در سال 2023 افزایش یافته است. مطمئنا در این منظره شلوغ، شما نمی خواهید عقب بیفتید. پس تا انتهای این مقاله با ما باشید.
قیمت طراحی سایت فروشگاهی

ساخت سایت فروشگاهی

قیمت طراحی سایت فروشگاهی به ساخت و راه اندازی صفحات وب گفته می شود. این صفحات یک پایگاه اینترنتی، شامل اطلاعات و فایل ها و محتواهای شماست که کسب و کار شما را به کاربران معرفی کرده و همچنین محصولات بارگذاری شده در صفحات وب را به مشتری معرفی کرده و مشتری در صورت نیاز اقدام به خرید محصولی از سایت شما می نماید. در ادامه بیشتر با نحوه کارکرد و مزایای سایت فروشگاهی و قیمت طراحی سایت فروشگاهی آشنا می شوید.

ویژگی های طراحی سایت فروشگاهی

هر فروشگاه و هر کسب و کاری برای اینکه در بین مردم شناخته شود و اعتماد مردم را به دست بیاورد، نیاز دارد تا با انجام کارهایی کسب و کار خود را به مشتریان معرفی کند. قیمت طراحی سایت فروشگاهی و سئوی سایت یکی از روش های به روز است که امروزه اکثر کسب و کارها به جای هزینه برای سایر روش های تبلیغاتی از طریق سایت خود اقدام می کنند.

برآورد قیمت طراحی سایت فروشگاهی

در قیمت طراحی سایت فروشگاهی طراحی هر نوع سایتی عوامل و موارد زیادی هستند که هزینه های طراحی سایت را تعیین می کنند. در قیمت طراحی سایت فروشگاهی نیز شرایط و عوامل زیادی وجود دارند که تعیین کننده هستند. در ادامه مقاله این عوامل مهم و تعیین کننده قیمت طراحی سایت فروشگاهی را به شما معرفی می کنیم.
هزینه وب سایت های فروشگاهی در 2023 : اگر برنامه عملیاتی روشنی نداشته باشید، به راحتی می توانید در نهایت به مصرف بیش از حد بپردازید. اما نگران نباشید، wpbeginner و افرند وب اینجان تا کمک کنن. ما تمام اطلاعات را تجزیه می کنیم تا به شما یک ایده واضح از هزینه یک وب سایت تجارت الکترونیک ارائه دهیم. ما همچنین راه های مختلفی را برای جلوگیری از خرج کردن و به حداکثر رساندن سود به شما نشان خواهیم داد.

ضرورت طراحی سایت فروشگاهی

شما تصمیم گرفته اید که یک تجارت الکترونیک جدید راه اندازی کنید. احساس ترس با هیجانی عجیب در دل دارید. شما محصولات فوق العاده ای دارید، با قیمت‌هایی مقرون‌به‌صرفه، حتی شروع به کار روی یک وب‌سایت کاملاً جدید کرده اید تا کالاهای خود را به نمایش بگذارید و شروع به فروش آنلاین کنید. به نظر می رسد هیچ چیز بین شما و موفقیت فوری که برای خودتان تصور می کنید وجود ندارد، درست است؟ شناخته شدن شما و اعتبار شما در بین مردم، باعث افزایش فروش محصولات و اجناس شما شده و در نتیجه درآمد شما در حد قابل ملاحظه ای افزایش می یابد. پس ساخت و وجود یک سایت برای توسعه کسب و کار شما و افزایش درآمد شما، بسیار ضروری است. اگر افزایش درآمد برای تان مهم است باید هر چه زودتر سایت خود را راه اندازی کنید تا از سایر رقیبان خود عقب نمانید.
طراحی سایت فروشگاهی
واقعیت به این سادگی نیست. قدم بعدی پس از داشتن محصول فوق العاده، قیمت طراحی سایت فروشگاهی (نه یک سایت معمولی) است. امری که در صورتی که اصولی انجام نشود، منجر به شکست شما می شود. آنچه شما از وب سایت تجارت الکترونیک خود می خواهید جذب مشتریان است. و طراحی بخش مهمی از موفقیت در این کار است.
برای دریافت اطلاعات بیشتر و یا مشاوره رایگان با کارشناسان افرند وب در ارتباط باشید.

نقش دامنه در قیمت طراحی سایت فروشگاهی

قیمت طراحی سایت فروشگاهی : دامنه سایت همان آدرس سایت شما و اسم برند شماست. آدرسی که کاربر آن را در نوار جست و جو وارد می کند تا به سایت شما برسد، دامنه سایت شماست. این دامنه از چند قسمت تشکیل می شود که نام انتخابی شما ( معمولا نام فروشگاه و یا برند ) و پسوند دامنه ( com. ، .ir و ... ) می باشد. به طور مثال در آدرس  ، https یا http یک پروتکل برای تبدیل IP و:www به عنوان زیر دامنه وارد شده اند. پس از آن نام انتخابی که در اینجا afrandweb است، آمده و در آخر com. که زیر دامنه است می آید: یکی از عوامل مهم و ضروری ثبت دامنه برای سایت است. بدون وجود دامنه تقریبا راه اندازی یک سایت غیر ممکن خواهد بود. برای ثبت دامنه در ابتدا هزینه ای پرداخت می شود و مانند این است که شما برای راه اندازی سایت فروشگاهی، این آدرس ( با یک آدرس مشخص برای مشتریان ) را اجاره کرده اید و سالیانه یا در مدتی معلوم باید برای تمدید دامنه مبلغی را بپردازید. در صورت عدم پرداخت این هزینه در وقت مقرر، دامنه از دسترس شما خارج شده و ممکن است به خریداران دیگر فروخته شود.
قیمت طراحی سایت فروشگاهی 1

هاست و نقش آن در قیمت طراحی سایت فروشگاهی

قیمت طراحی سایت فروشگاهی : هاست به معنی یک فضای میزبانی است. به زبان ساده هاست یک کامپیوتر یا بخشی از سرور است که همیشه آنلاین است و سایت شما را به صورت شبانه روزی آنلاین نگه می دارد و تمام فایل ها و اطلاعات شما را ذخیره کرده و این امکان را به کاربر می دهد تا هر زمان که نیاز به استفاده از سایت شما داشت، وارد سایت شما شده  و نیاز خود را رفع نماید. پس برای راه اندازی سایت نیاز به ثبت هاست نیز دارید. ثبت هاست یکی از فاکتورهای ضروری دیگر برای راه اندازی سایت است. ثبت هاست نیز مانند دامنه هرساله یا در زمان های مشخص، مستلزم تمدید خواهد بود، هاست و دامنه مانند مغازه ای است که شما برای راه اندازی کسب و کار خود اجاره کرده اید و باید مبلغی را برای تمدید آن ها پرداخت کنید، که در صورت عدم شارژ و تمدید سایت شما از دسترس خارج می شود.

ضرورت ساخت سایت فروشگاهی

شناخته شدن شما و اعتبار شما در بین مردم، باعث افزایش فروش محصولات و اجناس شما شده و در نتیجه درآمد شما در حد قابل ملاحظه ای افزایش می یابد. پس ساخت و وجود یک سایت برای توسعه کسب و کار شما و افزایش درآمد شما، بسیار ضروری است. اگر افزایش درآمد برای تان مهم است باید هر چه زودتر سایت خود را راه اندازی کنید تا از سایر رقیبان خود عقب نمانید.

خرید سایت فروشگاهی

امروزه بعضی از کاربران و یا صاحبان کسب و کار های کوچک فکر می کنند می توانند یک سایت فروشگاهی آماده را خریداری کنند، اما باید بدانید خرید سایت فروشگاهی ممکن نیست و شما باید برای سفارش سایت فروشگاهی اقدام کنید. از اونجایی که خرید سایت فروگاهی یعنی همان قیمت طراحی سایت فروشگاهی بصورت سفارشی شما باید تصمیم بگیرید سایت شما چه قالبی داشته باشد اختصاصی باشد یا وردپرس چون قطعا شما بهتر درک میکنید که مشتریان کسب و کار شما چه نوع سایتی را بیشتر دوس دارند پس باید خودتان برای سفارش سایت فروشگاهی یا همان خرید سایت فروشگاهی اقدام نمایید.

طراحی سایت به صورت اختصاصی

در طراحی سایت به صورت اختصاصی، تمام کدنویسی ها و برنامه نویسی ها و طراحی گرافیک و قالب و خلاصه همه موارد کاملا به صورت اختصاصی نوشته و طراحی می شوند. در طراحی اختصاصی، سایت طراحی شده مختص به شما بوده و مشابه سایت شما و یا قالب و طراحی های گرافیکی آن را در سایت های دیگر مشاهده نخواهید کرد. در طراحی سایت اختصاصی با توجه به تخصصی بودن طراحی هر بخش، تعداد افرادی که با یکریگر همکاری می کنند تا سایت شما را راه اندازی کنند بیشتر خواهد بود و هر فردی یک بخش را طراحی می کند. اصلی ترین بخش های قیمت طراحی سایت فروشگاهی به صورت اختصاصی به دو قسمت فرانت اند و بک اند تقسیم می شود.

 نحوه طراحی سایت و تاثیر آن بر قیمت

طراحی سایت ممکن است با به صورت اختصاصی طراحی شود و یا کارفرما درخواست طراحی سایت با سیستم مدیریت محتوای آماده را داشته باشد. تعیین روش طراحی سایت مهم ترین عامل تعیین کننده قیمت طراحی سایت فروشگاهی است. قبل از بررسی قیمت این موضوع، توضیحی درباره طراحی سایت اختصاصی و قیمت طراحی سایت فروشگاهی با قالب های آماده، می دهیم.

طراحی سایت فروشگاهی به صورت اختصاصی

در طراحی سایت به صورت اختصاصی، برنامه نویسان تیم، سایتی منحصر به فرد را مخصوص کسب و کار شما طراحی می کنند و این سایت برای کسی دیگر قابل استفاده نیست. طراحی سایت اختصاصی در دو بخش اصلی فرانت اند و بک اند طراحی می شود که طراحی هر بخش نیاز به متخصص همان بخش دارد، فرد کدنویس مجموعه بخش های ظاهری سایت را با زبان های لازم کدنویسی می کند ( فرانت اند ). و نفر بعدی تیم بخش های مربوط به روابط کاربر و سرور را با زبان های برنامه نویسی مربوطه، طراحی می کند ( بک اند ).

طراحی سایت بخش فرانت اند

در طراحی بخش فرانت اند یا طراحی سمت کاربر، شخص کدنویس قسمت هایی را که در ظاهر سایت هستند و برای کاربر قابل مشاهده است را با استفاده از زبان های اچ تی ام ال، سی اس اس، جاوا اسکریپت کدنویسی می کند.

طراحی سایت بخش بک اند

در طراحی بک اند یا طراحی سمت سرور، شخص متخصص طراحی های مربوط تعامل و ارتباط بین کاربر و سرور را با استفاده از زبان های پی اچ پی، پریل و یا پایتون برنامه نویسی می کند.
  قیمت طراحی سایت فروشگاهی 2

سیستم مدیریت سایت فروشگاهی

طراحی با سیستم های مدیریت محتوای آماده که از محبوب ترین و پرکاربردترین آن ها وردپرس است، قالب هایی از قبل طراحی شده هستند که وردپرس کار مجموعه با توجه به نیاز ها و سلایق شما، قالبی را که مطابق نظر شماست انتخاب کرده و سایت شما را طراحی می کند و بنا به درخواست و اهداف شما، افزونه های موردنیاز را روی سایت نصب می کند. در این روش طراحی سایت، سایت شما منحصر به فرد نیست و ممکن است کسب و کارهای دیگر نیز از همین قالب برای قیمت طراحی سایت فروشگاهی خود استفاده کرده باشند.

تعامل کاربر در سایت فروشگاهی

یک سایت فروشگاهی عمدتاً برای خرید مشتریان ساخته شده است. برای افزایش فروش، وب سایت شما باید به گونه ای طراحی شود که UI (رابط کاربری) و UX (تجربه کاربری) مناسبی داشته باشد به عبارت دیگر ویژگی های بصری مناسبی برای استفاده آسان کاربر به کار بگیرد. برای رسیدن به تعامل کاربر در سطح بعدی، چند مفهوم وجود دارد که باید همیشه در هنگام طراحی وب سایت خود در نظر داشته باشید.

انسجام و هماهنگی سایت

شما می خواهید طراحی شما با آنچه می فروشید در ظاهر و احساس کلی منسجم و هماهنگ باشد. اگر این کار را به درستی انجام بدهید، شانس تعامل با مخاطبانی که به دنبال نوع محصولاتی هستند که شما ارائه می دهید، بیشتر است. رنگ ها، تصاویر، فونت ها، همه چیز باید مطابقت داشته باشد. برای اینکه بتوانید به این امر تحقق بخشید، نه تنها باید ابتدا محصول خود را بشناسید، بلکه باید مخاطبان هدف خود را نیز بشناسید. اگر مشتری شما شخصی باشد که به دنبال خرید یک ماشین لوکس تیره می گردد. در تصویر اول او با حمله رنگ های روشن به خود مواجه می شود. عاملی که روی احساس مشتری تاثیر منفی می گذارد و در کسری از ثانیه از وب سایت فروشگاهی شما خارج می شود در صورتی که در تصویر دوم، تعادل فوق العاده ای بین رنگ و لعاب وب سایت با محصول وجود دارد.

منوها در طراحی سایت

بسته به انواع مختلف محصولاتی که می فروشید، از فهرست های کشویی با آیتم های زیر منو استفاده کنید. برای وضوح، از عبارات کلی برای تقسیم بندی اقلام محصول استفاده کنید.

توضیحات نوار جستجوی

فقط در صورتی که سایت شما محصولات زیادی داشته باشد، نوار جستجو یک مورد ضروری است. در غیر این صورت، فقط نویز است. اما در صورت امکان، به کاربران کمک می کند تا دقیقاً آنچه را که به دنبال آن هستند، سریعتر بیابند. آنها باید بتوانند بر اساس دسته بندی محصولات و همچنین محصولات خاص جستجوی خود را انجام دهند.

نماد سبد خرید در سایت

این آیکون نه تنها باید از هر صفحه در سایت شما در دسترس باشد، بلکه این نماد باید نشان دهد که در هر زمان چند مورد اضافه شده است. با کلیک بر روی نماد، کاربران می توانند به سبد خرید بازگردند و به تسویه حساب دسترسی پیدا کنند. برای یک وب‌سایت تک محصولی، ممکن است بخواهید دعوت به اقدام خود را در هر صفحه یا حداقل در بیشتر آنها تکرار کنید.

 لوگوهای شناخته شده در سایت فروشگاهی

اگر وب سایت شما محصولات نام های تجاری بزرگی را می فروشد، باید آن را در هر کجا که ممکن است نشان دهید. این لوگوها به دلیل وابستگی به رهبران صنعت به کسب و کار شما اعتبار می بخشد. همچنین یک سیگنال تعامل کاربر مهم را که قبلاً به آن اشاره کردم را راه اندازی می کند: اعتماد.

کامنت مشتری

این رفتار یک ویژگی انسانی است که به دنبال اثبات اجتماعی باشد. این یک مفهوم قوی در تجارت الکترونیک است. لازم نیست منتظر بمانید تا یک کاربر در صفحه محصول فرود بیاید تا توصیفاتی را به او نشان دهد که خدمات شما را تحسین می کند. کامنت های مشتری را می توان در اکثر صفحات پیدا کرد، مخصوصا در پاورقی تا با محتوای اصلی تداخل پیدا نکند.طراحی سایت فروشگاهی 2

طراحی صفحه اصلی

در طراحی سایت وردپرس، صفحه اصلی، مانند ثانیه های اول یک ملاقات، اولین فرصت شما برای ایجاد یک تاثیر خوب است، بنابراین آن را هدر ندهید. این مکانی برای فروش نام تجاری خود به تازه واردان است. این بازدیدکنندگان جدید باید بتوانند در عرض چند ثانیه هسته اصلی تجارت شما را درک کنند.

طراحی صفحه لیست

کاربران معمولاً از طریق نوار جستجو یا با انتخاب دسته بندی محصول به صفحه فهرست (یا کاتالوگ) محصولات می رسند. طراحی باید به گونه ای باشد که کاربر بتواند به لیستی از دیگر محصولات مشابه به محصول مدنظر خود دسترسی داشته باشد. البته، اگر فقط چند محصول را می فروشید، ممکن است نیازی به تقسیم آنها به دسته ها نباشد. در این صورت، صفحه فهرست شامل تمام اقلامی است که می فروشید. قیمت طراحی سایت فروشگاهی

طراحی صفحه محصول

همه چیز خیلی خوب پیش می رود؛ شما مشتریان بالقوه را تا صفحه یک محصول مجزا هدایت کرده اید. دکمه خرید همانجاست، در چهره آنها، فروش بسیار نزدیک است… در عین حال خیلی دور. بسیاری از چیزها هنوز هم می توانند در اینجا اشتباه پیش بروند. اینجاست که سخت ترین مانع روانی برای غلبه بر آن ظاهر می شود؛ خرید محصولی که نمی توانید آن را به صورت فیزیکی ببینید، لمس کنید یا امتحان کنید.

طراحی سبد خرید و پرداخت

اکنون به آن هدفی نزدیک می شویم که برای به دست آوردن آن بسیار تلاش کرده اید. تنها چیزی که می تواند بین یک سفارش تکمیل شده و یک سبد خرید رها شده تفاوت ایجاد کند یک فرآیند پرداخت است. فرآیند پرداخت باید به گونه ای باشد که باز کردن سبد خرید باعث ایجاد وقفه در خرید نشود. نگاهی سریع به محتوای سبد خرید باید آسان باشد و در صورت نیاز دوباره به خرید برگشت. اگر محصولاتی در سبد خرید وجود دارد کاربران باید به سرعت عناصری مانند موجودی محصول، قیمت تک تک کالاهای سبد، قیمت کل و … را ببینند.

هزینه ساخت سایت فروشگاهی

قیمت طراحی سایت فروشگاهی : هزینه ساخت سایت فروشگاهی طراحی شده به صورت اختصاصی، بالاتر خواهد بود، با توجه به توضیحاتی که در بالا برای قیمت طراحی سایت فروشگاهی  اختصاصی دادیم، متوجه شدید که طراحی سایت اختصاصی نسبتا پیچیده بود و به تخصص بالایی نیاز دارد، طراحی اختصاصی به دلیل این پیچیدگی ها زمان بر نیز خواهد بود. گفتیم که برای قیمت طراحی سایت فروشگاهی اختصاصی، چند متخصص در کنار یکدیگر سایت شما را طراحی می کنند، خلاصه تمام این موارد مختص برای سایت شما انجام می شود و بنا به این دلایل هزینه ساخت سایت فروشگاهی بالاتر خواهد بود. طراحی با وردپرس نسبتا ساده تر بوده و پیچیدگی زیادی نداشته و مراحل انجام آن نسبتا کم تر و ساده تر است. طراحی با وردپرس زمان کم تری نیاز دارد. در طراحی سایت با وردپرس نوع قالب و افزونه هایی که نصب خواهند شد در هزینه لازم برای ساخت سایت، تاثیر خواهند داشت. ولی در حالت کلی هزینه ساخت سایت فروشگاهی با استفاده از قالب های آماده کم تر از ساخت سایت به صورت اختصاصی خواهد بود.

هزینه دامنه و هاست

دامنه آدرسی است که شما برای سایت خود انتخاب می کنید، هاست نیز یک فضای میزبان است که محتوا و مطالب سایت شما را ذخیره کرده و به صورت شبانه روزی آنلاین نگه می دارد تا کاربر در هر ساعت از شبانه روز که خواست از سایت شما استفاده کند. برای ثبت و خریداری دامنه و هاست در ابتدا باید هزینه ای را پرداخت کنید. در آینده نیز باید برای تمدید مدت زمان استفاده از دامنه و هاست مبلغی را طبق قرارداد پرداخت نمایید.

دامنه و هاست را از کجا می توان تهیه کرد؟

دامنه و هاست را می توانید از شرکت های ارائه دهنده خدمات هاستینگ خریداری کنید. همچنین برخی از شرکت های قیمت طراحی سایت فروشگاهی دامنه و هاست را در کنار سایر خدمات ارائه می دهند. شرکت افرند وب نیز جزء شرکت هایی ست که دامنه و هاست را نیز ارائه می دهد.

موارد موثر در قیمت ساخت سایت فروشگاهی

در ساخت یک سایت ممکن است امکانات و قابلیت هایی اضافی را نیاز داشته باشید. مثلا ممکن است بخواهید سایت شما به صورت چند زبانه طراحی شود، سایت شما واکنش پذیر باشد، قیمت طراحی سایت فروشگاهی به روش داینامیک باشد یا استاتیک، محتواهای اولیه که برای بارگذاری در سایت نیاز دارید، ایجاد درگاه های بانکی و موارد و قابلیت های دیگری که در قیمت ساخت سایت فروشگاهی تاثیر دارند.
برای دریافت اطلاعات بیشتر و یا مشاوره رایگان با کارشناسان افرند وب در ارتباط باشید.

طراحی گرافیک سایت

پس از تعیین روش قیمت طراحی سایت فروشگاهی ، نوبت به طراحی گرافیک سایت و رابط بصری است. طراحی رابط بصری یا همان رابط کاربری به مفهموم طراحی ظاهر و گرافیک سایت است که در طراحی یک سایت اهمیت ویژه ای دارد. گرافیک و ظاهر سایت اولین چیزی ست که کاربر با ورود به سایت آن را مشاهده می کند، پس هر چه این طراحی زیباتر و جذاب تر باشد احتمال اینکه کاربر در صفحه شما بماند و خرید انجام بدهد بیشتر است ولی در صورت طراحی ضعیف، کاربر ترک کردن صفحه شما را ترجیح می دهد. بنا به اهمیت این بخش، طراحی این قسمت نیز هزینه بر خواهد بود.
قیمت طراحی سایت فروشگاهی 3

سئو سایت و نقش آن در قیمت طراحی سایت فروشگاهی

سئو سایت به منظور بهینه سازی سایت شما برای موتورهای جست و جو انجام می شود. و شامل اقداماتی از جمله تولید محتوا، لینک سازی و ... می باشد. سئو وبهینه سازی سایت فروشگاهی پس از قیمت طراحی سایت فروشگاهی ، برای بالابردن رتبه سایت و دیده شدن سایت شما، بسیار ضروری است. سئوی اولیه سایت نیز پس از قیمت طراحی سایت فروشگاهی شامل هزینه ای خواهد بود و پس از آن برای ادامه مداوم سئو نیاز به پرداخت هزینه خواهید بود. در نظر داشته باشید که بخش سئو از بخش طراحی سایت جدا بوده و هزینه ای جداگانه دارد که در صوتر درخواست کارفرما به قیمت طراحی سایت فروشگاهی اضافه می شود. برای اطلاعات بیشتر درباره سئو و بهینه سازی وبسایت به مقاله مربوطه مراجعه کنید.

امنیت و پشتیبانی سایت فروشگاهی

یک سایت پس از راه اندازی نیاز به مراقبت دارد تا مورد حملات خارجی مثل هک شدن، از دسترس خارج شدن سایت، قرار نگیرد. معمولا یک شرکت خوب و متعهد قیمت طراحی سایت فروشگاهی خدمات حفظ امنیت و پشتیبانی سایت را نیز تا مدتی به صورت رایگان، ارائه می دهد. و پس از آن نیز با دریافت مبلغی امنیت و پشتیبانی سایت شما را انجام می دهد.

عوامل تاثیر گذار در قیمت طراحی سایت فروشگاهی

دیگر عواملی که در تعیین قیمت طراحی سایت نقش دارند، عبارتند از: رابط کاربری، نوع طراحی سایت ( داینامیک یا استاتیک )، هدف از قیمت طراحی سایت فروشگاهی، ریسپانسیو بودن، مدت زمان مورد نیاز برای طراحی و ... .
قیمت طراحی سایت فروشگاهی 4

مزایای طراحی سایت فروشگاهی

وجود یک سایت به توسعه و گسترش کسب و کار شما کمک بسیاری کرده و مزایای زیادی هم برای شما که صاحب کسب و کار هستید و هم برای مشتریان شما خواهد داشت، برخی از این مزایا عبارتند از:
 • افزایش تعداد مشتریان
 • افزایش فروش و درنتیجه بالا رفتن در آمد
 • کسب اعتبار و کمک به برندسازی کسب و کار
 • جلب اعتماد مردم و مشتریان
 • امکان فروش به تمام نقاط کشور
 
 • با ایجاد یک سایت این امکان را به مشتریان خود می دهید تا هنگام وجود حراجی ها و فروش اجناس و مجصولات جدید، با خبر شوند و مشتریانی که امکان خرید حضوری ندارند نیز بتوانند از طریق سایت اقدام به خرید و استفاده از حراجی ها نمایند.
 • وجود یک سایت به صرفه جویی در وقت و هزینه مشتریان کمک زیادی می کند.
 • همچنین یک سایت به صرفه جویی وقت شما و فروش بیشتر در زمان کمتر کمک بسیاری می کند. شما در فروش حضوری امکان فروش به تعداد مشتری محدودی دارید و زمان و حوصله کافی به پاسخ به سوالات تمام مشتریان ندارید، ولی با وجود یک سایت

سایر مزایای طراحی سایت فروشگاهی

 • مشتری بدون نیاز به گرفتن وقت شما، محصول را در سایت مشاهده کرده و به راحتی اقدام به خرید می نماید.
 • مهم ترین مزیت وجود یک سایت، افزایش فروش و درآمد شماست.
 • کسب اعتبار بین مردم و بالا رفتن اعتماد مشتریان از مزیت های مهم دیگر و پیش زمینه ای برای سایر مزیت هاست.
 • برند سازی
 • فراهم کردن امکان خرید از هر نقطه برای مشتریان

ادامه سایر مزایای طراحی سایت فروشگاهی

 • صرفه جویی در زمان مورد نیاز برای خرید مشتریان
 • امکان استفاده مشتریان از حراجی ها و تخفیفات‌ و اطلاع از موجودی ها، در هر شهری که باشند.
 • امکان مقایسه قیمت ها
 • دسته بندی محصولات برای انتخاب سریع و راحت مشتری
 • امکان جست و جوی محصول دلخواه
 • راهنمای کاربران و مشتریان برای خرید
 • وجود درگاه های پرداخت برای پرداخت آنی مبلغ و خرید محصول
  برای دریافت اطلاعات بیشتر و یا مشاوره رایگان در زمینه سئو سایت فروشگاهی با کارشناسان افرند وب در ارتباط باشید.

سفارش طراحی سایت فروشگاهی

با توجه به ویژگی ها و ضرورت وجود سایت، بهتر است نسبت به سفارش ساخت سایت فروشگاهی هرچه زودتر اقدام کنید. در توضیحات بالا تا حدودی با روش قیمت طراحی سایت فروشگاهی آشنا شدید و فهمیدید که طراحی سایت فروشگاهی به صورت اختصاصی هزینه بیشتری نیاز دارد، اگر زمان و بودجه کافی برای سفارش ساخت فروشگاهی به صورت اختصاصی ندارید می توانید ساخت سایت را با استفاده از وردپرس سفارش دهید. برای سفارش ساخت سایت فروشگاهی و دریافت مشاوره رایگان می توانید با کارشناسان ما در افرند وب تماس حاصل فرمایید.

شرکت های طراحی سایت

معمولا سفارش های طراحی سایت را تیم ها یا شرکت طراحی سایت انجام می دهند. طراحی یک سایت شامل مراحلی است که نیاز به همکاری چندین نفر دارد. و به نفع شماست که این کار را به طور کامل به یک شرکت طراحی سایت بسپارید تا از آخر کار خود مطمئن باشید و سایت خود را به سلیقه و درخواست خودتان و طی یک قرارداد در وقت مقرر شده و با هزینه ای به صرفه تر، تحویل بگیرید. شرکت افرند وب شامل مجموعه ای از متخصصان است که قیمت طراحی سایت فروشگاهی شما را طبق قراردادی، انجام و تحویل به موقع کار شما را همراه با ارائه ضمانت بانکی، تضمین می کند. می توانید با مشخص کردن نیاز های خود از ایجاد سایت و در نظر داشتن عوامل گفته شده در مقاله، نسبت به استعلام قیمت طراحی سایت فروشگاهی با کارشناسان ما تماس بگیرید.
قیمت طراحی سایت فروشگاهی 5
سخن آخر
امروزه طراحی یک سایت فروشگاهی یکی از نیازهای مهم هر فروشگاه است. هر فروشگاه یا مغازه ای برای توسعه کسب و کارش، طراحی سایت فروشگاهی را لازمه ی این توسعه و پیشرفت دانسته و اقدام به طراحی سایت فروشگاهی می نماید. در این مقاله سعی داشتیم در مورد عوامل تعیین کننده قیمت طراحی سایت فروشگاهی با شما صحبت کنیم تا کسانی است که به فکر توسعه و افزایش درآمد خود هستند بهتر تصمیم بگیرند. امیدواریم توانسته باشیم تا حدودی شما را با طراحی سایت فروشگاهی و هزینه ها و قیمت طراحی سایت فروشگاهی، راهنمایی کنیم.

نظرات

person
پریساحسیبی 1402 دی 25

سلام من یک سایت فروشگاهی دارم با دوتا شعبه هم در استان و هم در شهرستان،میخواستم قیمت طراحی سایت فروشگاهی رو بدونم،و چه طوری میتونم عکس هارو براتون بفرستم؟

person
بهار 1402 دی 25

قیمت طراحی سایت فروشگاهی تو شرکت شما ثابت هست یا به عوامل دیگه ای بستگی داره؟

person
مارال حبیبی 1402 دی 25

سلام وقت بخیر من پوشاک فروشی دارم و میخوام برام سایت طراحی کنید. قیمت طراحی سایت فروشگاهی تقریبا چقدر میشه؟ و اینکه با اینهمه پیج و سایت فروش پوشاک که هست، میتونم نتیجه قابل قبولی از این کار بگیرم؟ ممنون میشم راهنماییم کنید.

person
پریساحسیبی 1402 دی 26

سلام من فروشگاه لوازم جانبی انواع ماشین رو دارم و محصولاتم زیاده برام قیمت طراحی سایت فروشگاهی رو میگین و پشتیبانیش به چه صورته؟

دیدگاه خود را به اشتراک بگذارید
آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد، قسمت‌های مورد نیاز با * علامت گذاری شده‌اند

تعرفه خدمات سئو سایت

پایه پیشرفته حرفه ای سفارشی
طراحی قالب اختصاصی
طراحی صفحه ویژه محصولات
مدیریت مقالات
طراحی بنر اختصاصی ندارد 1 بنر 2 بنر 3 بنر
پشتیبانی سایت 3 ماه 6 ماه 8 ماه 1 سال
یک سال میزبانی هاست رایگان
ثبت دامنه رایگان ( سال اول ) --- ir. ir. , com. , org. , net. ir. , com. , org. , net.
مدیریت منو های سایت
سیستم عضویت (ورود و خروج اعضاء )
ورود اطلاعات اولیه
آمار تفضیلی بازدید های سایت
سیستم نظرسنجی
ریسپانسیو بودن سایت
گالری تصاویر
امکان نظر سنجی در پایان هر مطلب
نقشه سایت
صفحه درباره ما و معرفی
صفحه تماس با ما
زمان تحویل 15 روزه 20 روزه 30 روزه تماس بگیرید
شروع قیمت از 13,9 میلیون تومان 19,9 میلیون تومان 35,9 میلیون تومان تماس بگیرید
نمونه کارهای  مرتبط

افرند وب در یک نگاه


شرکت افرند وب یکی از پیشروان در زمینه طراحی سایت و سئو سایت در ایران است. این شرکت با تیمی مجرب، خدمات متنوعی از جمله طراحی سایت تخصصی و طراحی سایت وردپرسی ارائه می‌دهد که به کسب و کارها کمک می‌کند حضور آنلاین خود را تقویت کنند. افرند وب با استفاده از آخرین تکنولوژی‌ها و روش‌های مدرن، سایت‌هایی منحصربه‌فرد و با کیفیت بالا طراحی می‌کند که هم کاربری آسان و هم جذابیت بصری دارند.

افرند وب علاوه بر طراحی سایت، خدمات سفارش سئو سایت را نیز ارائه می‌دهد تا وب‌سایت‌ها در نتایج جستجوی گوگل رتبه بهتری کسب کنند. همچنین، برای کسب و کارهایی که به دنبال راه‌حل‌های مقرون به صرفه هستند، گزینه‌های طراحی سایت ارزان فراهم شده است. با افرند وب، می‌توانید تمام نیازهای خود در زمینه طراحی و توسعه وب‌سایت و بهینه‌سازی موتورهای جستجو را با کیفیت بالا و هزینه مناسب برآورده کنید