مشاوره رایگان۰۹۳۵۹۷۳۳۲۰۶

قیمت طراحی سایت با وردپرس

قیمت طراحی سایت با وردپرس

قیمت طراحی سایت با وردپرس؛ امروزه طراحی سایت به یکی از نیاز های اساسی و پایه در هر کسب و کاری تبدیل شده است. طراحی سایت به انواع و روش هایی طراحی می شوند که قیمت هر کدام متفاوت است. اگر تصمیم گرفته اید یک سایت برای کسب و کار خود راه اندازی نمایید ولی در مورد طراحی سایت اختصاصی یا وردپرس و تفاوت آن ها و همچنین قیمت طراحی سایت با وردپرس، اطلاعات کافی ندارید، توصیه می کنیم تا آخر این مقاله همراه ما باشید تا با این موارد آشنا شوید. آن چه در این مقاله در مورد قیمت طراحی سایت با وردپرس می خوانید:

قیمت طراحی سایت با وردپرس
person
super admin 14:08 1402 خرداد 02
5دقیقه
قیمت طراحی سایت با وردپرس؛ امروزه طراحی سایت به یکی از نیاز های اساسی و پایه در هر کسب و کاری تبدیل شده است. طراحی سایت به انواع و روش هایی طراحی می شوند که قیمت هر کدام متفاوت است. اگر تصمیم گرفته اید یک سایت برای کسب و کار خود راه اندازی نمایید ولی در مورد طراحی سایت اختصاصی یا وردپرس و تفاوت آن ها و همچنین قیمت طراحی سایت با وردپرس، اطلاعات کافی ندارید، توصیه می کنیم تا آخر این مقاله همراه ما باشید تا با این موارد آشنا شوید. آن چه در این مقاله در مورد قیمت طراحی سایت با وردپرس می خوانید:
 • طراحی سایت چیست؟
 • انواع طراحی سایت
 • طراحی سایت به روش اختصاصی
 • طراحی سایت با سیستم های مدیریت محتوا
 • برآورد قیمت طراحی سایت با وردپرس
 • سئو سایت
 • امکانات و قابلیت های طراحی سایت با وردپرس
 • مزایای طراحی سایت با وردپرس
 • قیمت طراحی سایت با وردپرس در افرند وب

طراحی سایت چیست؟

طراحی سایت به نوشته شدن کد ها و برنامه هایی از طریق زبان های برنامه نویسی گفته می شود که به منظور ایجاد صفحات وب برای معرفی کسب و کار و ارائه خدمات و ... ایجاد می شوند. طراحی سایت بخش ها و مراحل مختلفی دارد که هر قسمت از آن تخصصی بوده و به همین دلیل برای طراحی سایت به یک تیم طراحی سایت نیاز خواهد بود.  قیمت طراحی سایت با وردپرس 

انواع طراحی سایت

طراحی سایت معمولا به دو روش انجام می شود. روش اول، طراحی سایت به صورت اختصاصی است که این سایت فقط مختص کسب و کار شما بوده و کدنویسی و برنامه نویسی آن منحصرا برای سایت نوشته شده است. در روش بعدی طراحی سایت با سیستم مدیریت محتوای آماده ( قالب های آماده ) است، در این روش شرکت هایی قالب های کدنویسی شده را برای طراحی سایت ارائه می کنند و شخص یا تیم طراحی سایت با آن قالب های آماده سایت شما را طراحی می نماید.
 • در طراحی با سیستم مدیدریت محتوای آماده دیگر قالب سایت شما اختصاصی نبوده و ممکن است قالب سایت خود را در سایت دیگر نیز مشاهده کنید، زیرا ممولا این قالب های آماده محدودیتی نداشته و هرکسی که بخواهد می تواند از آن ها  برای طراحی سایت استفاده کند. در ادامه مقاله بیشتر با طراحی سایت به روش استفاده از قالب های آماده و مزایای این روش و قیمت طراحی سایت با وردپرس آشنا می شویم.

طراحی سایت به روش اختصاصی

طراحی سایت به صورت اختصاصی در چند مرحله انجام می شود. در طراحی اختصاصی تمام طراحی های ظاهری، گرافیک، تعاملات و روابط بین کاربر و سرور و ... همه موارد به صورت تخصصی توسط یک تیم طراحی سایت، کدنویسی می شوند، به همین دلیل طراحی سایت به این روش زمان بر خواهد و نیاز است برنامه نویسان در مدت زمان بیشتری با دقت و حوصله بیشتری به این بخش بپردازند.

طراحی سایت با سیستم های مدیریت محتوا

امروزه طراحی سایت با سیستم های آماده رواج بیشتری دارد. از سیستم های مدیریت محتوای آماده می توان به جوملا، دروپال، وردپرس و ... که از میان معروف ترین و پرکاربردترین آن ها، طراحی سایت با وردپرس است. وردپرس انواع قالب ها و پلاگین های مورد نیاز برای یک طراحی سایت خوب را دارد و تقریبا تمام نیازهای یک طراحی سایت خوب و کامل را برآورده می کند. همچنین کار با این سیستم مدیریت راحت تر بوده و پیچیدگی زیادی ندارد. به همین دلیل از محبوبیت بالایی بین کاربران برخوردار است.  قیمت طراحی سایت با وردپرس 1 

برآورد قیمت طراحی سایت با وردپرس

در تعیین هزینه ها و قیمت طراحی سایت با وردپرس، شرایط و عواملی تاثیر گذار هستند و هر کدام نقشی در برآورد هزینه طراحی سایت خواهند داشت، در ادامه مطالب این عوامل و مواردی که در تعیین  قیمت طراحی سایت با وردپرس تاثیر دارند، صحبت می کنیم، از جمله این عوامل عبارتند از: خرید دامنه، هاست، طراحی قالب و ... .

خرید دامنه

دامنه همان آدرس و یا نام سایت است که برای سایت خود انتخاب می کنید و کاربر با وارد کردن این آدرس یا دامنه وارد سایت شما می شود. ثبت دامنه نیازمند پرداخت هزینه ای خواهد بود و بعدها در مدت 6 ماهه یا سالیانه و یا مدت زمان بیشتر، نیاز به تمدید دارد که برای تمدید آن هزینه ای پرداخت نمایید. عدم پرداخت هزینه برای تمدید دامنه به منزله عدم استفاده شما از آن دامنه است و شرکتی که دامنه از آن خریداری شده، اختیار این را دارد که دامنه شما را به سایت های دیگر بفروشد.

خرید هاست

هاست بخشی از یک سرور است که این سرور یک کامپیوتر همیشه و به صورت 24 ساعته آنلاین است و اطلاعات و فایل های سایت شما را ذخیره کرده و در صورت ورود کاربر در هر ساعت از شبانه روز، محتوای سایت شما را به وی نمایش داده و امکان استفاده و خرید از سایت شما را در هر لحظه فراهم می کند. ثبت هاست نیز مستلزم پرداخت هزینه بوده و نیاز به تمدید اشتراک دارد که باید برای تمدید آن هزینه پرداخت شود.

نصب وردپرس

پس از ثبت دامنه و هاست، طراح سایت، سیستم مدیریت محتوای وردپرس را روی هاست نصب می کند و سایت مورد نظر را با استفاده از قالب ها و افزونه های مورد نیاز و درخواست کارفرما، طراحی می کند. که برای استفاده از برخی افزونه ها نیاز به پرداخت هزینه خرید افزونه خواهد بود. پس از نصب قالب ها و افزونه ها، سایت شما پیکربندی شده و در دسترس کاربران قرار می گیرد. انجام تمام این قسمت های نیاز به آشنایی با وردپرس دارد و شخص متخصص در این زمینه این اقدامات را انجام خواهد داد. قیمت طراحی سایت با وردپرس 2 

سفارشی سازی سایت

طراحی سایت به روش وردپرس با استفاده از قالب های آماده و از پیش طراحی شده است، ولی در صورت نیاز شما، امکان افزودن امکانات مورد نیاز شما به سایت وجود دارد، و در واقع طراح سایت، سایت شما را شخصی سازی می کند، که این موضوع نسبت به قابلیت ها و امکاناتی که می خواهید اضافه شوند، در قیمت طراحی سایت با وردپرس تاثیر خواهند داشت.

سایر موارد موثر در قیمت طراحی سایت با وردپرس

قیمت طراحی سایت در حال کلی به عواملی از جمله: حجم و نوع هاست ثبت شده، چندزبانه بودن سایت ظاهر سایت، سئو ومحتوای اولیه سایت، ظاهر سایت، داینامیک یا استاتیک بودن سایت، واکنش گرایی یا ریسپانسیو بودن سایت، سیستم مدیریت محتوای به کار برده شده و ... بسنگی دارد.

سئو سایت

شما پس از طراحی سایت خود نیاز به انجام سئوی سایت دارید تا سایت شما در رتبه های اول گوگل قرار گیرد. سئو یا بهینه سازی سایت به منظور افزایش رتبه و مورد تایید قرار گرفتن موتور های جستجو، انجام می شود. سئوی صحیح و اصولی سایت به سایت شما کمک می کند تا به کاربران بیشتری نمایش داده شده و در نتیجه فروش شما افزایش یابد. سئوی سایت به صورت مداوم و پشتیبانی نیز هزینه ای دارد که این هزینه جدا از هزینه های طراحی سایت خواهد بود. برای اطلاعات بیشتر درباره سئو سایت به مقاله مربوطه را مطالعه نمایید. قیمت طراحی سایت با وردپرس 3 

امکانات و قابلیت های طراحی سایت با وردپرس

 • ایجاد فهرستی برای علاقه مندی ها
 • گالری و اسلاید تصاویر
 • وجود درگاه های بانکی و فعال شدن به محض انجام خرید
 • امکان مدیریت مشتری ها
 • امکان نظرسنجی برای مشتری ها
 • مدیریت انبار محصولات
 • قابلیت های شمارش معکوس ( در تخفیفات و فروش های شگفت انگیز )
 • قابلیت زوم روی عکس ها
 • امنیت
 • صفحه درباره ما
 • نقشه و آدرس و راه های ارتباطی با شما

مزایای طراحی سایت با وردپرس

 • قیمت پایین تر نسبت به طراحی سایت به صورت اختصاصی
 • ورد پرس یک منبع باز است.
 • برای طراحی سایت با وردپرس نیازی به هیچ گونه برنامه نویسی نیست.
 • نسبت به طراحی سایت اختصاصی زمان کم تری نیاز دارد.
 • قالب های انعطاف پذیر و با قابلیت توسعه پذیری دارد.
 • عملکرد خوبی دارند و اگر در انتخاب قالب دقت نمایید، سرعت آن بالا بوده، مشکل امنیتی نخواهد داشت و برای به روز رسانی نیز نیاز به شرکت تولید کننده نخواهید داشت.
 • قیمت طراحی سایت با وردپرس 4 

قیمت طراحی سایت با وردپرس در افرند وب

شرکت افرند وب مجموعه ای از یک تیم متخصص و با تجربه است که طراحی سایت شما را چه به صورت اختصاصی و چه به صورت استفاده از قالب های وردپرس، انجام می دهد. برای مشاهده سوابق و نمونه کارهای این مجموعه می توانید وارد قسمت نمونه کارها شده و در آن جا با کارهای انجام شده توسط افرند وب آشنا شوید و یا با کارشناسان ما تماس بگیرید تا طی دریافت یک مشاوره رایگان با طراحی سایت وردپرس و اختصاصی آشنا شده و پس از تصمیم گیری درخواست و هدف خود از طراحی سایت از قیمت طراحی سایت با وردپرس، مطلع شوید و سپس اقدام به طراحی سایت نمایید.
جمع بندی
در حالت کلی طراحی سایت وردپرس برای شما به صرفه تر بوده و کار با آن نیز پیچیده نیست. اگر برای طراحی سایت قیمت طراحی سایت با وردپرس با شرایط فعلی شما متناسب تر است می توانید اقدام به طراحی سایت با وردپرس نمایید. ولی در فروشگاه های بزرگ و با تعداد محصولات بیشتر بهتر است از طراحی سایت را به صورت اختصاصی سفارش دهید. برای اطلاع دقیق از قیمت طراحی سایت با وردپرس و با اختصاصی یا کارشناسان ما در تماس باشید.
منبع : افرند وب

نظرات

اولین نفر برای نظرات باشید!
دیدگاه خود را به اشتراک بگذارید
آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد، قسمت‌های مورد نیاز با * علامت گذاری شده‌اند

تعرفه خدمات سئو سایت

پایه پیشرفته حرفه ای سفارشی
طراحی قالب اختصاصی
طراحی صفحه ویژه محصولات
مدیریت مقالات
طراحی بنر اختصاصی ندارد 1 بنر 2 بنر 3 بنر
پشتیبانی سایت 3 ماه 6 ماه 8 ماه 1 سال
یک سال میزبانی هاست رایگان
ثبت دامنه رایگان ( سال اول ) --- ir. ir. , com. , org. , net. ir. , com. , org. , net.
مدیریت منو های سایت
سیستم عضویت (ورود و خروج اعضاء )
ورود اطلاعات اولیه
آمار تفضیلی بازدید های سایت
سیستم نظرسنجی
ریسپانسیو بودن سایت
گالری تصاویر
امکان نظر سنجی در پایان هر مطلب
نقشه سایت
صفحه درباره ما و معرفی
صفحه تماس با ما
زمان تحویل 15 روزه 20 روزه 30 روزه تماس بگیرید
شروع قیمت از 13,9 میلیون تومان 19,9 میلیون تومان 35,9 میلیون تومان تماس بگیرید
نمونه کارهای  مرتبط

افرند وب در یک نگاه

شرکت ایده پردازان هوشمند افرند با نام تجاری افرند وب در زمینه فناوری اطلاعات و دیجیتال مارکتینگ در شاخه طراحی سایت با توجه به نیاز روز کسب و کارها به طراحی سایت فروشگاهی ، طراحی سایت اختصاصی ، طراحی سایت با وردپرس و سفارش طراحی سایت با کاهش هزینه ها بنا به دلایل اقتصادی این روزها در تلاش است که در کنار هموطنان عزیزمان بعنوان کوچکترین عضو این جامعه خدمت رسانی کند. در زمینه سئو سایت و بهینه سازی سایت با کادری مجرب حاظر به خدمت رسانی و ثبت سفارش سئو سایت و سئو حرفه ای برای رونق بخشیدن به تمامی کسب و کار ها میباشد. شما میتوانید با طراحی اپلیکیشن به راحتی روی گوشی خدمات و محصولات خود را به اشتراک بگذارید سفارش طراحی اپلیکیشن خود را به ما بسپارید.