مشاوره رایگان۰۹۳۵۹۷۳۳۲۰۶

طراحی سایت وکالت

طراحی سایت وکالت

طراحی سایت وکالت همان خدماتی است که ازسوی گروه طراحی سایت حرفه ای ارائه می شود. افراد برای اینکه طراح سایت وکالت مورد نظر خود را انتخاب کنند، نیاز به توضیحات و پی بردن به نتایج پرونده های قبلی دارند. تیم افرند وب در این زمینه توضیحات تکمیلی را در اختیار شما قرار میدهد و با مشاوره رایگان در این خصوص به شما مخاطبان عزیز یاری میرساند. با ما تا آخر این مقاله با توضیحات کامل طراحی سایت وکالت همراه باشید.

طراحی سایت وکالت
person
super admin 12:17 1402 شهریور 05
5دقیقه

طراحی سایت وکالت همان خدماتی است که ازسوی گروه طراحی سایت حرفه ای ارائه می شود. افراد برای اینکه طراح سایت وکالت مورد نظر خود را انتخاب کنند، نیاز به توضیحات و پی بردن به نتایج پرونده های قبلی دارند. تیم افرند وب در این زمینه توضیحات تکمیلی را در اختیار شما قرار میدهد و با مشاوره رایگان در این خصوص به شما مخاطبان عزیز یاری میرساند. با ما تا آخر این مقاله با توضیحات کامل طراحی سایت وکالت همراه باشید.

 

سفارش طراحی سایت وکالت کلیک کنید.

طراحی سایت وکالت

در اولین مرحله با ایجاد طراحی سایت، وکلا میتوانند با معرفی خود به طور رسمی در این وب سایت و نشان دادن رزومه های کاری خود باعث شوند، افراد یا اشخاص به راحتی از سایت  آنها بازدید کنند و این امر به تصمیم گیری مخاطبان در انتخاب وکیل مورد نظرشان کمک میکند. چرا که افراد در جستجوی وکیل باتجربه و ماهر می باشند و به این سبب با ایجاد یک وب سایت جذاب برای مخاطبانتان، می توانید به آنها کمک کنید. همچنین این امر باعث افزایش بازدید سایتتان شده و در نتیجه شما در صدر جستجوها قرار میگیرید.

ارتباط با مخاطبان

بسیاری از افراد در رابطه با قوانین دادگستری یا سوالات مربوط به دادگاه و به طور کلی کارهای وکالتی، سوالاتی ذهنشان را درگیر کرده است، این افراد به هرشکلی دچار مشکل شده اند و با صرف مدت زمان زیادی در اینترنت و جستجو، خسته و نا امید شده اند و متاسفانه بسیاری از وکلا نمیدانند که با داشتن سایت چه مزیتی نسیب انها می شود. با طراحی سایت یک فرصت بسیار مناسب برای وکلا به وجود می آید. این امر باعث میشود افراد بتوانند با وکلا ارتباط بگیرند و با مشاهده سایت آنها به شناخت کافی درباره مهارتشان برسند. و همچنین باعث افزایش کسب درآمد میشود.

طراحی سایت وکالت حرفه ای

در حال حاضر در عصر تکنولوژی زندگی میکنیم و همه کسب و کار ها به یک وبسایت نیاز دارند تا بهتر با مخاطبان هدف خود ارتباط برقرار کنند، اگر همواره ارتباطات خود را در حوزه میدانی نگه دارید طیف عظیمی از مخاطبان خود را از دست میدهید. عموما نیز مشاوران حقوقی با قشر بیشتری از افراد جامعه در ارتباط هستند که این ارتباط احتیاج به یک راه متصل کننده قوی دارد. برای اینکه این طیف عظیم را گردهم  بیاوریم نیازمند یک سایت حرفه ای هستیم. طراحی سایت وکالت می تواند تمامی کارهایی که وکیل در طول روز انجام میدهد را به صورت اینترنتی در بیاورد که این امر باعث میشود تا مشاوره های حقوقی وکلا بصورت آنلاین انجام شود.

بهینه سازی سئو سایت

اگر سایتتان به بهترین شکل ممکن و با جامع ترین محتوا طراحی کنید ولی بهینه سازی سایت بر روی آن انجام نشود، سایت شما دیده نخواهد شد و تنها درصورتی این امکان وجود دارد که آدرس سایت به صورت کامل وارد شود. برای اینکه هزینه ای که کردید بی نتیجه نماند باید آن را در اختیار متخصصان سئو قرار دهید تا با انجام تکنیک هایی روی آن، سایت را در موتورهای جستجوگر بالا آورده و باعث افزایش رتبه در سایت شود. که این امر نیز باعث افزایش بازدید سایت شما شده و باعث رونق کسب و کارتان میشود و موسسه شما در دید تعداد بیشماری از کاربران قرار میگیرد.

ویژگی طراحی سایت وکالت

طراحی سایت وکالت باید از ویژگی های زیر برخوردار باشد:
 • پنل مدیریت ساده با تجربه کاربری آسان
 • داشتن مدیریت سطوح گروه ها و کاربران
 • داشتن صفحه وکالت آنلاین
 • داشتن صفحه رزومه وکیل
 • داشتن صفحه اخبار حقوقی
 • رزرو آنلاین برای مشاوره
 • سیستم عضویت موکلان

امکانات طراحی سایت وکالت

از امکانات طراحی سایت وکلا میتوان به موارد زیر اشاره کرد:
 • مشاوره حقوقی آنلاین
 • آموزش های حقوقی
 • پرداخت آنلاین
 • دسترسی به رزومه وکیل
 • پرسش و پاسخ
 • حساب کاربری برای هریک از کاربران
 • پنل ارسال پیامک و ایمیل بصورت گسترده
طراحی وبسایت وکالت

خدمات طراحی سایت

مواردی که برای ساخت و طراحی یک وب سایت عالی نیاز داریم:
 • ایجاد کردن طرح اصولی و چشمگیر
 • رعایت کردن استاندارد ها
 • امکانات کامل و جامع
 • آموزش دادن و پشتیبانی هدفمند

اهمیت طراحی سایت وکالت

اولین کاری که برای انتخاب یک شرکت معتبر طراحی سایت انجام میدهیم، بررسی نمونه کارهای طراحی سایت آن شرکت می باشد. برای طراحی سایت وکالت نیز باید در جستجو شرکت معتبر و ماهر در این زمینه باشیم. طراحی سایت وکالت از اهمیت ویژه ای برخوردار است چرا که استفاده از روش های قدیمی برای مشاوره حقوقی، دیگر کاربر پسند نیست و بیشتر وکلا از مزیت های وب سایت بی خبر هستند. برای مثال میتوان آدرس دفتر وکالت خود را در سایت قرار داد یا می توانند پرونده خود را بصورت آنلاین پیش ببرند.

قیمت طراحی سایت وکالت

قیمت طراحی سایت برای وب سایت های مختلف متفاوت است زیرا امکانات و ویژگی هایی که در هر وب سایت وجود دارد باهم فرق دارند. یکی از موضوعات مهمی که در هزینه طراحی سایت وکالت و مشاوره حقوقی وجود دارد، پنل ارتباط با مشتری است که از طریق آن وکیل میتواند مدارک مورد نیاز خود را از موکلان خود بگیرد و با آن ها در ارتباط باشد. به طور خلاصه امکاناتی که در هزینه طراحی سایت وکالت موثر است به صورت زیر می باشد :
 • پنل ارتباط با موکلان
 • ایجاد درگاه پرداخت روی وب سایت
 • طراحی انجمن های پرسش و پاسخ های حقوقی
 • افزایش امنیت وب سایت
 • افزایش سرعت وب سایت
 • سئو پایه وب سایت
 • دیگر امکانات موردنظر

اهداف طراحی سایت

 • جذب موکل از گوگل بصورت ارگانیک: با ایجاد تولید محتوای عالی و سئو سایت خود، باعث ایجاد رشد سایت و قرار گرفتن در رتبه برتر در موتورهای جستجوگر میشوید. پس از گذشت این دوره که به مدت 6 ماه تا یکسال طول میکشد تخصص شما به عنوان یک وکیل به خوبی در اینترنت دیده میشود و موکلان بدون هیچگونه تبلیغاتی به سمت شما جذب میشوند.
 • کاهش هزینه های بازاریابی و برندینگ: از دیگر مزایای طراحی سایت وکالت میتوان به صرفه جویی در هزینه تبلیغات اشاره کرد. توجه کنید که بودجه لازم برای تبلیغات چیزی بین 50 الی 500 میلیون می باشد.
 • بیمه کردن آینده کاری در دنیای پر رقابت آنلاین: در هفته چندین وکیل ایرانی شروع به راه اندازی وب سایت خود میکنند. این بدین منظور است که در آینده ای نه چندان دور، فعالیت های حقوقی بصورت اینترنتی انجام خواهد شد. و این را میدانیم که کاربران تمایل زیادی به استفاده از خدمات آنلاین دارند و اگر امروز بر روی وب سایت خود کار نکنید تا چند سال آینده از صحنه رقابت ها حذف خواهید شد.

پیش نیاز طراحی سایت وکالت

 • ایجاد طرح لوگو برای وب سایت: ایده های خود را در صفحات جداگانه ثبت کنید، با مشتری خود و زمینه شغلی آنها آشنا شوید. از نام تجاری شرکت در نهایی کردن طرح خود استفاده کنید.
 • پیدا کردن هاست و دامین مناسب: دامنه و هاست باهمدیگر همکاری میکنند و این همکاری باعث نمایش سایت میشود.
 • آماده کردن تصاویر مناسب و محتوای متنی اولیه برای سایت : این بدین معنی می باشد که چگونه محتوایی برای سایتتان بنویسید که کاربر و موتور های جستجوگر دوست داشته باشند که یکی از اولویت های طراحی سایت برای جذب مخاطب است.

مراحل طراحی سایت وکالت

در این مرحله برای طراحی سایت وکلا اقدامات زیر را انجام میدهیم:
 • خرید هاست: عملکرد هاست را می توان مانند درایو های کامپیوتر در نظر گرفت، که اطلاعات وب سایت را ذخیره میکنند. باید در خرید هاست به مواردی مانند سرعت بالا، پشتیبانی مناسب، امنیت بالا و منابع کافی دقت نمود. سعی کنید از شرکت معتبر، هاست خود را خریداری کنید.
 • خرید دامنه: باید نام مناسبی برای دامنه خود انتخاب کنید که نماد موسسه یا برند شما را نشان دهد. سعی کنید از کاراکترهای ساده برای نام سایتتان استفاده کنید. همچنین سعی کنید کوتاه باشد تا بخاطر سپردن آن راحت باشد، سعی کنید از عدد و آندرلاین استفاده نکنید، از مخفف کلمات پشت سر هم استفاده نکنید، سعی کنید نهایتا دو کلمه ای باشد، فراموش نکنید که نام دامین شما هویت و اعتبار شماست.
 • تنظیم DNS : بعد از خرید هاست و دامنه، نوبت به ست کردن DNS هاست برای دامنه میرسد تا بهم متصل شوند و شما بتوانید طراحی سایت وکالت خود را شروع کنید .

ساخت صفحات مهم در سایت وکالت

امروزه وکلا برای دفاتر وکالت خود وب سایتی طراحی میکنند تا علاوه بر اینکه پذیرش حضوری انجام میدهند، با بهره مندی از امکانات طراحی سایت به مراجعه کنندگان خود اضافه کنند. صفحاتی مهمی که در این طراحی مورد نیاز می باشد به شرح زیر می باشد:
 • صفحه درباره ما در وب سایت
 • بخش وبلاگ
 • صفحه خدمات ما
 • صفحه پرسش و پاسخ برای کاربران
 • صفحه تماس با ما

قالب وب سایت شرکت حقوقی

به شما این امکان را میدهد که با کمترین سرمایه گذاری در کمترین زمان وب سایتی برای موسسه حقوقی خود بسازید و راه اندازی کنید. طراحی های سایت وکالت، به گونه ای طراحی شده اند که اقتدار و گرانش جایگاه شما را منعکس کنند. آنها همچنین شامل صفحات معمولی و حوزه های محتوایی هستند که یک شرکت حقوقی به آن نیاز دارد، به این معنی که کار کمتری برای شما خواهد بود. همه این قالب های وب سایت حقوقی، سایت های کاملا عملیاتی هستند که سریع بارگذاری میشوند. طراحی سایت وکالت1

چرا یک وکیل به سایت نیاز دارد؟

احتمالا از خودتان می‌پرسید چرا یک وکیل باید سایت اینترنتی داشته باشد؟ علت پرسیدن چنین سوالی این است که با مزایای سایت اینترنتی و تاثیر آن روی کسب و کارتان آشنایی ندارید. مدتی قبل با یکی از دوستان که وکیل بود در مورد مزایای داشتن سایت صحبت می‌کردیم. دوست‌مان معتقد بود که سایت اینترنتی به درد وکلا نمی‌خورد و برای کارشان کاربردی ندارد. به همین دلیل تصمیم گرفتیم مزایای راه‌اندازی سایت برای وکلا را به او بگوییم.

کلام آخر
ایجاد یک وب سایت برای یک شرکت حقوقی می تواند طاقت فرسا باشد. دنیای بازاریابی اینترنتی نیز همینطور است. اکثر وکلا می خواهند یک وب سایت محکم داشته باشند که بتوانند از طریق آن نتیجه های خوبی بگیرند. در این مقاله به بررسی طراحی سایت وکالت پرداخیم و از شما کاربران عزیز نهایت تشکر و سپاسگذاری را داریم که ما را تا اینجا همراهی کردید. اگر به دنبال طراحی سایت وکالت هستید میتوانید با کارشناسان ما در افرند وب در تماس باشید. 

نظرات

person
رضا فطین آذر 1402 دی 20

هر کسی را بهر کاری ساختند. درود به تیم فهیم افرند وب. طراحی سایت وکالت شاید به دید کاربران زیاد پیچیدگی نداشته باشه ولی اینکه طراحی اپلیکیشن انلاین وکیل رو به همراه سایت و سئو سایت تضمینی طی چند ماه و کاملا موفق از پس کم شرکتی برمیومد. تشکر از زحماتتون دکتر ابراهیمی

person
دکتر علی رزم جو 1402 بهمن 12

سلام و عرض ادب من چند سالی هست که تو حوزه وکالت فعالیت دارم و روزمه کاری خوبی تو این زمینه دارم. اما متاسفانه وقت و تجربه کافی در رابطه با طراحی سایت ندارم. میخواستم از شما بپرسم طراحی سایت وکالت در چه مدت زمانی آماده میشه و چه اقداماتی نیاز هست انجام شود؟ با تشکر

person
ali cheraghi 1402 بهمن 13

سلام و عرض ادب.خب شما در مورد طراحی سایت وکالت کلی توضیح دادید ولی اصلا تاکییدی نداشتین بهش که طراحی سایت با وردپرس انجام بگیره یا طراحی سایت اختصاصی؟!

دیدگاه خود را به اشتراک بگذارید
آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد، قسمت‌های مورد نیاز با * علامت گذاری شده‌اند

تعرفه خدمات سئو سایت

پایه پیشرفته حرفه ای سفارشی
طراحی قالب اختصاصی
طراحی صفحه ویژه محصولات
مدیریت مقالات
طراحی بنر اختصاصی ندارد 1 بنر 2 بنر 3 بنر
پشتیبانی سایت 3 ماه 6 ماه 8 ماه 1 سال
یک سال میزبانی هاست رایگان
ثبت دامنه رایگان ( سال اول ) --- ir. ir. , com. , org. , net. ir. , com. , org. , net.
مدیریت منو های سایت
سیستم عضویت (ورود و خروج اعضاء )
ورود اطلاعات اولیه
آمار تفضیلی بازدید های سایت
سیستم نظرسنجی
ریسپانسیو بودن سایت
گالری تصاویر
امکان نظر سنجی در پایان هر مطلب
نقشه سایت
صفحه درباره ما و معرفی
صفحه تماس با ما
زمان تحویل 15 روزه 20 روزه 30 روزه تماس بگیرید
شروع قیمت از 13,9 میلیون تومان 19,9 میلیون تومان 35,9 میلیون تومان تماس بگیرید
نمونه کارهای  مرتبط

افرند وب در یک نگاه

شرکت ایده پردازان هوشمند افرند با نام تجاری افرند وب در زمینه فناوری اطلاعات و دیجیتال مارکتینگ در شاخه طراحی سایت با توجه به نیاز روز کسب و کارها به طراحی سایت فروشگاهی ، طراحی سایت اختصاصی ، طراحی سایت با وردپرس و سفارش طراحی سایت با کاهش هزینه ها بنا به دلایل اقتصادی این روزها در تلاش است که در کنار هموطنان عزیزمان بعنوان کوچکترین عضو این جامعه خدمت رسانی کند. در زمینه سئو سایت و بهینه سازی سایت با کادری مجرب حاظر به خدمت رسانی و ثبت سفارش سئو سایت و سئو حرفه ای برای رونق بخشیدن به تمامی کسب و کار ها میباشد. شما میتوانید با طراحی اپلیکیشن به راحتی روی گوشی خدمات و محصولات خود را به اشتراک بگذارید سفارش طراحی اپلیکیشن خود را به ما بسپارید.