مشاوره رایگان۰۹۳۵۹۷۳۳۲۰۶

طراحی سایت صنعتی

طراحی سایت صنعتی

طراحی سایت صنعتی : یکی از لازمه های هر کسب و کاری ست که در صنعت فعالیت دارد و کار شرکت به صورت خدمات دهی پیش می رود به شمارمی رود وامکان معرفی نوع وکارایی و کیفیت محصولات را برای عموم مردم فراهم می کند.بیش از 60% مردم از صاحب محصول انتظاردارند که محتوا و راه ارتباطی انلاین داشته باشند تا دسترسی شان برای خرید محصول محدود نشود. طراحی سایت مهمترین عامل افزایش درامد کسب و کارها در حوزه دیجیتالی بوده که بنا به استفاده از ویترینی بزرگ همانند گوگل تمامی مرزها را زیر پا میگذارد و هیچ محدودیتی برای جذب مشتریان ندارد لازم بذکر است که بهینه سازی سایت مهمترین پارامتر در ورود به این حوزه است.

طراحی سایت صنعتی
person
super admin 11:59 1402 شهریور 07
5دقیقه
طراحی سایت صنعتی : یکی از لازمه های هر کسب و کاری ست که در صنعت فعالیت دارد و کار شرکت به صورت خدمات دهی پیش می رود به شمارمی رود وامکان معرفی نوع وکارایی و کیفیت محصولات را برای عموم مردم فراهم می کند.بیش از 60% مردم از صاحب محصول انتظاردارند که محتوا و راه ارتباطی انلاین داشته باشند تا دسترسی شان برای خرید محصول محدود نشود. طراحی سایت مهمترین عامل افزایش درامد کسب و کارها در حوزه دیجیتالی بوده که بنا به استفاده از ویترینی بزرگ همانند گوگل تمامی مرزها را زیر پا میگذارد و هیچ محدودیتی برای جذب مشتریان ندارد لازم بذکر است که بهینه سازی سایت مهمترین پارامتر در ورود به این حوزه است.

طراحی سایت صنعتی

با طراحی سایت میتوان علاوه برافزایش درامد، باعث شد کارخانه یا شرکت در فضای مجازی جایگاه بسزایی پیداکند. اهمیت طراحی سایت زمانی پررنگ تر میشود که صاحب محصول تمام تلاش خودرا برای تولید با کیفیت محصول خود می گذارد و با تیرخلاص طراحی سایت توسط تیم متخصص حداکثر سود خود را از طریق فروش اینترنتی به دست می اورد. طراحی سایت نوع دیگری از بازاریابی محسوب میشود وبا قراردادن تمام اطلاعات مربوط به سابقه شرکت و معرفی دقیق محصولات باعث افزایش اعتبارواعتماد واستقبال مشتریان میشود.حتی برای افزایش سودهی شرکت میتوان باایجاد وبلاگ با کاربران درتعامل بود و باعث رشد و پیشرفت شرکت شد.درادامه می پردازیم به. 

طراحی سایت صنعتی 

مهم

 • ویژگی های مهم طراحی سایت صنعتی
 • امکانات طراحی سایت صنعتی
 • مدت زمان تحویل پروژه سایت صنعتی
 • تعرفه های طراحی سایت صنعتی
 • انواع طراحی سایت صنعتی
 • طراحی گرافیکی سایت
 • هدف از طراحی سایت

 ویژگی های مهم طراحی سایت صنعتی

برای ساخت و طراحی ورونق یک وبسایت شرکتی ویژگی هایی را باید در نظر بگیریم تا بازدهی مناسب را داشته باشد. و اگر این ویژگی ها اولویت قرار داده نشود. سایت طراحی شده با بازدهی مورد انتظار روبرو نخواهد شد.
 • امنیت سایت:یکی از مهمترین ویژگی هایی که باید مورد توجه قرارداد امنیت سایت می باشد. که به دلیل فروش انلاین و در نتیجه استفاده ازدرگاه های بانکی و ردوبدل شدن پول و اطلاعات محرمانه اهمیت بسزایی پیدا کرده است.
 • پشتیبانی ازچندزبان: درصورت استفاده درکشورهای خارجی مشکلی پیش نیاید.
 • داشتن طرح ها و قالب های اختصاصی: سایت ازحالت سنتی خارج شود.
 • مهارت بالا درتوسعه وبسایت توسط:CSS،HTML،BACKEND
 • در دسترس بودن بدون محدودیت زمانی
 • کاهش مراجعات حضوری و سفارش انلاین
 • سرعت بالای وبسایت و استفاده راحتتر کاربرطوری باشد که برای دیدن عکس و فیلم محصول دچار مشکل نشوند.
 • ریسپانسیو بودن یا واکنش گرایی سایت :ازطریق این ویژگی کاربرمیتواند با گوشی لپ تاپ وازهرطریقی به سایت دسترسی داشته باشد.عدم توجه به این ویژگی سبب ازدست رفتن قابل توجهی ازمشتریان میشود.
 • ارزیابی اقدامات و نتیجه بخشی مربوطه تا موفقیت های کسب شده حفظ شود.

 امکانات طراحی سایت صنعتی

همانطور که می دانید برای اینکه یک سایت کارایی خودش را به بهترین شکل نشان دهد باید یک سری امکانات را درراستای تحقق نیاز کاربر رعایت کند که در این صورت هم در گوگل در رتبه بالاتری قرار میگیرد هم باافزایش بازدید افزایش فروش هم به دنبال خواهد داشت.

طراحی سایت صنعتی1 
 • امکان تبلیغ محصولات برای مشتریان دور ونزدیک
 • معرفی شرکت یا کارخانه با قراردادن رزومه وترغیب خرید از سوی مشتری
 • ایجاد سرویس پشتیبانی ومشاوره
 • معرفی وتوضیح دقیق استفاده از هرمحصول
 • طراحی متناسب با استانداردهای گوگل
 • امکان دریافت انتقادات وپیشنهادات کاربران درراستای بهبود خدمات رسانی
 • پشتیبانی انلاین 24 ساعته به خریداران تا در صورت بسته بودن شرکت مشتریان مطلع شوند.
 • سایت با کیفیت ودرعین سادگی و زیبایی با کاربری اسان
 • امکان فروش بین المللی وصادرات به خارج از کشور درکوتاهترین زمان
 • به حداقل رساندن هزینه:ایجاد یک دفتر،دکور وغیره وتمرکز برای رشد وارتقای سایت
 • مدیریت هزینه باتوجه به بودجه کارفرما

مدت زمان تحویل پروژه طراحی سایت

تیم متخصص باید تمام کدنویسی و وردپرس های مربوط به سایت را با توجه به حجم پروژه را  در مدت زمان مشخصی را به اتمام رسانده وبا کیفیت مناسب تحویل دهد. به طور میانگین پروژه ها بین 40 تا 60 روزکاری تحویل داده میشوند درصورتی که قالب های سایت اماده باشند و نیازبه تغییرهای چندانی نداشته باشند بین 20 تا 30 روز کاری اماده تحویل به مشتری می باشند.چنانچه مشتری طی این مدت پیشنهادهایی برای عوض شدن یا اضافه شدن به سایت داشته باشد این زمان بسته به حجم پروژه تغییرخواهد کرد.

انواع طراحی سایت صنعتی

با پیشرفت علم و گسترده تر شدن کارهای تولیدی صنعت به شاخه های مختلف ازجمله صنایع غذایی ،صنایع پتروشیمی ،صنایع اهن فولاد،صنایع الکترونیک ،صنایع ساختمانی تقسیم شده است که دررفع نیازهای مردم  نقش مهمی ایفا می کند.
 • هرکدام ازصنعت هایی که به ان اشاره شد دارای حجم بسیارزیادی از اطلاعات می باشند به همین خاطر طراحی سایت مختص هرکدام باید ایجاد شود تا با دربرگرفتن جامع اطلاعات امکان کافی برای خرید غیرحضوری فراهم شود.با پویا نگه داشتن سایت و به روزرسانی مطالب مربوط به قیمت محصولات شرکت،اتمام یا موجودی محصول مورد نیاز،اخبار مربوط به شرکت وغیره درصد بازدیدکنندگان سایت افزایش می یابد.

تعرفه های طراحی سایت صنعتی

درواقع استاندارد خاصی برای براورد تعرفه وجود ندارد .هرشرکت باتوجه به امکاناتی که برای سایت درنظرگرفته میشود مثلا ایا سایت به پشتیبانی نیاز خواهد داشت؟ ایا نیاز به پنل مدیریت حساب کاربران خواهید داشت؟ همچنین باتوجه به نوع دامنه ای که انتخاب می کنید com ,ir ,org و مورد دوم هاست مورد استفاده (درداخل کشور باشد یا خارج،امنیت مربوط به ان و میزان سرعت) هزینه طراحی سایت میتواند متفاوت باشد.

گرافیکی سایت

شما میتوانید دیده شوید و سایت خود  را به بهترین شکل به مردم معرفی کنید. از جمله مواردی که در جذب مخاطب کاربرد بسیار موثری دارد! طراحی گرافیکی سایت می باشد. شما تنها فرصتی که دارید تا کاربررا بیش از60 ثانیه در سایت نگه دارید. با اراستگی و زیبایی وسادگی سایت براورده میشود. طراحی که صورت می گیرد باید کاربرمحور باشد وباعث جلب توجه و ترغیب مخاطب برای خواندن ادامه مطلب شود.اما به گونه ای نباشد که محتوا اصلی دراین میان گم شود.

هدف از طراحی سایت

بازاریابی از طریق طراحی سایت به صورت انلاین و حرفه ای درراستای اگاهی وجذب مردم نسبت به تولیدات میتواند شرکت را به فروش عالی برساند.همچنین طراحی سایت با برند سازی محصولات یک شرکت محبوبیت لازم را دربین افراد ایجاد می کند تا بتوانند به اسانی و با اطمینان خاطرخرید خودراانجام دهند. 

طراحی سایت صنعتی2
کلام اخر
اگربه دنبال طراحی سایت خود هستید میتوانید با کارشناسان ما در افرند در تماس باشید و مشاوره رایگان دریافت کنید.
منبع: افرند وب

نظرات

اولین نفر برای نظرات باشید!
دیدگاه خود را به اشتراک بگذارید
آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد، قسمت‌های مورد نیاز با * علامت گذاری شده‌اند

تعرفه خدمات سئو سایت

پایه پیشرفته حرفه ای سفارشی
طراحی قالب اختصاصی
طراحی صفحه ویژه محصولات
مدیریت مقالات
طراحی بنر اختصاصی ندارد 1 بنر 2 بنر 3 بنر
پشتیبانی سایت 3 ماه 6 ماه 8 ماه 1 سال
یک سال میزبانی هاست رایگان
ثبت دامنه رایگان ( سال اول ) --- ir. ir. , com. , org. , net. ir. , com. , org. , net.
مدیریت منو های سایت
سیستم عضویت (ورود و خروج اعضاء )
ورود اطلاعات اولیه
آمار تفضیلی بازدید های سایت
سیستم نظرسنجی
ریسپانسیو بودن سایت
گالری تصاویر
امکان نظر سنجی در پایان هر مطلب
نقشه سایت
صفحه درباره ما و معرفی
صفحه تماس با ما
زمان تحویل 15 روزه 20 روزه 30 روزه تماس بگیرید
شروع قیمت از 11,9 میلیون تومان 15,9 میلیون تومان 23,9 میلیون تومان تماس بگیرید
نمونه کارهای  مرتبط

افرند وب در یک نگاه

شرکت ایده پردازان هوشمند افرند با نام تجاری افرند وب در زمینه فناوری اطلاعات و دیجیتال مارکتینگ در شاخه طراحی سایت با توجه به نیاز روز کسب و کارها به طراحی سایت فروشگاهی ، طراحی سایت اختصاصی ، طراحی سایت با وردپرس و سفارش طراحی سایت با کاهش هزینه ها بنا به دلایل اقتصادی این روزها در تلاش است که در کنار هموطنان عزیزمان بعنوان کوچکترین عضو این جامعه خدمت رسانی کند. در زمینه سئو سایت و بهینه سازی سایت با کادری مجرب حاظر به خدمت رسانی و ثبت سفارش سئو سایت و سئو حرفه ای برای رونق بخشیدن به تمامی کسب و کار ها میباشد. شما میتوانید با طراحی اپلیکیشن به راحتی روی گوشی خدمات و محصولات خود را به اشتراک بگذارید سفارش طراحی اپلیکیشن خود را به ما بسپارید.