مشاوره رایگان۰۹۳۵۹۷۳۳۲۰۶

طراحی سایت در شیراز

طراحی سایت در شیراز

طراحی سایت در شیراز : دیگر زمان کسب و کار سنتی گذشته است و همه کسب و کار ها به کسب و کار اینترنتی روی آورده اند که فقط از طریق طراحی سایت انجام می شود. طراحی سایت در شیراز یکی از راه هایی است که می توانید در شهر شیراز یک کسب و کار راه اندازی کنید. کسب و کار آنلاین موجب شده همه افراد به این کار روی آوردند. برای داشتن یک کسب و کار موفق نیاز است یک وب سایت داشته باشید. برای داشتن یک سایت خوب هم نیاز به طراحی حرفه ای دارد که موجب جذب کاربران سایت مورد نیاز شوند. تیم حرفه ای افرند وب با دارا بودن سابقه کاری در شیراز و داشتن کارکنان متخصص و کاربلد در تمامی زمینه های طراحی سایت با استفاده از جدید ترین و محبوب ترین متد های روز دنیا ، سئو سایت و بهینه سازی ، برنامه نویسی ، برندینگ ، طراحی اپلیکیشن و مشاوره رایگان در تمامی شهر های ایران الخصوص شهر شیراز به تمامی افراد خدمات ویژه را ارائه می دهند.
 

طراحی سایت در شیراز
person
super admin 15:55 1402 شهریور 28
5دقیقه
طراحی سایت در شیراز : دیگر زمان کسب و کار سنتی گذشته است و همه کسب و کار ها به کسب و کار اینترنتی روی آورده اند که فقط از طریق طراحی سایت انجام می شود. طراحی سایت در شیراز یکی از راه هایی است که می توانید در شهر شیراز یک کسب و کار راه اندازی کنید. کسب و کار آنلاین موجب شده همه افراد به این کار روی آوردند. برای داشتن یک کسب و کار موفق نیاز است یک وب سایت داشته باشید. برای داشتن یک سایت خوب هم نیاز به طراحی حرفه ای دارد که موجب جذب کاربران سایت مورد نیاز شوند. تیم حرفه ای افرند وب با دارا بودن سابقه کاری در شیراز و داشتن کارکنان متخصص و کاربلد در تمامی زمینه های طراحی سایت با استفاده از جدید ترین و محبوب ترین متد های روز دنیا ، سئو سایت و بهینه سازی ، برنامه نویسی ، برندینگ ، طراحی اپلیکیشن و مشاوره رایگان در تمامی شهر های ایران الخصوص شهر شیراز به تمامی افراد خدمات ویژه را ارائه می دهند.

طراحی سایت در شیراز  

 طراحی سایت در شیراز

مارکتینگ یا همان بازاریابی آنلاین تنها فقط از طریق سایت امکان پذیر است.طراحی سایت در شیراز دارای  وب دیزاین همان طراحی سایت است که برای معرفی شرکت ، برند شرکت ، معرفی و ارائه محصولات لازم و ضروری است.

تاریخچه طراحی وب سایت

اولین مخترع راه اندازی وب سایت تیم برنرزلی بودند که اختراع خود در تاریخ 1991 به ثبت رساند. در اولین وب سایت از ابرمتن و ارسال ایمیل استفاده کرده بود. برای ساخت وب سایت خود از گرافیک ، تصویر و رنگ بندی استفاده نکرده بود. در حال حاضر اولین وب سایت در تاریخ جهان در دسترس عموم مردم است.

مراحل طراحی وب سایت در شیراز

طراحی سایت در شیراز که همان دیزاین سایت است در کلمات زیر خلاصه می شوند: طراحی ، ساخت و راه اندازی وب سایت و یا بهبود سازی یک وب سایت قدیمی است. مراحل طراحی وب سایت در 4مرحله انجام می شود:
 • طراحی وایر فریم
 • طراحی گرافیک سایت
 • کدنویسی و برنامه نویسی
 • راه اندازی سایت

برای انجام طراحی سایت اختصاصی و سئوی سایت با ما تماس بگیرید تخفیفات جشنواره های ما رو از دست ندید

مرحله اول طراحی وایر فریم

در ابتدای مرحله اول طراحی سایت در شیراز با توجه به نیاز مشتری و نوع سایت یک نمای کلی از سایت انجام می دهیم. نمای کلی سایت یعنی استفاده از نقشه کلی تمامی صفحات سایت ، مشخص کردن جایگاه ها و دکوراسیون المان ها و دیگر اجزای مختلف سایت. طراحی سایت در شیراز

مرحله دوم طراحی گرافیک سایت

بعد از مشخص شدن اجزای سایت باید طراحی سایت را شروع کنیم. برای طراحی سایت در این مرحله باید با توجه به نوع کسب کار آنلاین و استفاده از نرم افزار های مشخص برای رنگ بندی و گرافیک سایت ، طراحی سایت انجام می شود.

مرحله سوم کدنویسی و برنامه نویسی

در این مرحله طراحی سایت در شیراز با توجه به خواسته مشتری استفاده از روش های مختلف برای مدیریت سایت مورد بررسی قرار می گیرد. دو نوع سیستم مدیریت محتوا داریم یکی از طریق وردپرس انجام می شود و یا از برنامه نویسی فریم ورک اختصاصی مورد استفاده قرار می گیرد. مشخص شدن این بخش با توجه به هزینه ها و خواسته مشتری صورت می پذیرد.

مرحله چهارم راه اندازی سایت

بعد از انجام سه مرحله قبل برای به راه انداختن سایت که در دسترس عموم قرار گیرد ، نیاز به تهیه هاست و نام دامنه مناسب است.

وظیفه طراحان سایت در شیراز

طراحی سایت در شیراز1
وظایف طراحان سایت بستگی به این دارد کدام قسمت طراحی سایت را انجام می دهند ، مسئولیت طراحی یا ساخت سایت را انجام می دهند.طراحی سایت در شیراز  برای انجام راه اندازی یک سایت حرفه ای نیاز است به دو تیم تقسیم بندی شوند و یک تیم مسئولیت طراحی ظاهر سایت و تیم دیگر برای طراحی کدنویسی و کدهای سرور که برای کاربران قابل نمایش نیست را انجام دهند. فرانت اند(front-end) و بک اند(back-end) هر دو را تیم های طراحان سایت انجام می دهند. فرانت اند همان طراحی ظاهر ، شکل و کدهای سایت است که در دید عموم مردم قرار می گیرد ولی بک اند کدنویسی است که برای کاربران سایت قابل مشاهده نیست. طراحی سایت در شیراز

انواع طراحی سایت در شیراز

سایت ها به دو دسته ایستاتیک(Static Website) و دینامیک( Dynamic Website)بخش بندی می شوند.

سایت های ایستاتیک یا ایستا

قسمت ظاهری سایت که توسط کاربران قابل نمایش است در این بخش انجام می شود. منظور این است که مطالب و محتواهای سایت فقط یکبار جمع آوری شده و هر بخش از سایت در جای خود قرار گرفته و طراحی شده و بارگذاری می شوند.

سایت های دینامیک یا پویا

طراحی سایت دینامیک از دو قسمت فرانت اند و بک اند برنامه نویسی استفاده می کنند. در سایت های دینامیک باتوجه تغییر تداوم مطالب و محتوا ها و کاربرد سایت ، طراحی و توسعه می یابد. در سایت های پویا برنامه نویس بک اند مشغول به انجام طراحی و پویا سازی وب سایت می باشد که باید برنامه های کوچک(اسکریپتی) را طراحی کند که به طور کامل سایت دینامیک باشد.

هزینه طراحی سایت در شیراز

هزینه طراحی سایت در شیراز شامل مبلغی که برای طراحی سایت پرداخت می شود تاثیر عوامل مختلفی است که در زیاد شدن هزینه موثر است:

دامنه

دامنه آدرس سایتی است که می تواند دارای پسوند های متفاوتی باشد ، مانند: .com ، .ir، .coو... که هزینه هر کدام متفاوت است.

 هاست

هاست کامپیوتری است که به صورت شبانه روز به اینترنت متصل است به همین دلیل وقتی سایت شما در هاست قرار می گیرد به همه جا و همه جهت دسترسی دارد. هزینه هاست بستگی دارد که روی چه هاستی سایت طراحی شده و هاست طراحی شده در کجا قرار داد ، ایران یا کشورهای دیگر. این عامل در هزینه پرداختی تاثیرگذار است.

 نوع طراحی سایت

طراحی سایت به دو روش انجام می شود: طراحی سایت بااستفاده از متد کدنویسی و طراحی سایت با استفاده از سیستم های آماده. انتخاب هرکدام از این دو سایت بستگی به کسب و کاری که میخواهید انجام دهید دارد.

 امکانات مورد نیاز

استفاده از امکانات بستگی به خواسته مشتری و نوع کسب و کار دارد که در حال تغییر است. به عنوان مثال استفاده از درگاه پرداخت ، ثبت نام عضویت و... در هزینه طراحی سایت تاثیرگذار است.

 پشتیبانی

بعد از تحویل طراحی سایت در شیراز  و استارت فعالیت در سایت ممکن است دچار اشکلات و مشکلاتی شوید که نیاز به پشتیبانی است. تیم افرندوب با سابقه بی نظیری که در سیستم جمعی طراحان سایت و پشتیبانی دارند ، می توانند پشتیبانی سایت شما را انجام دهند.

 آموزش

بعد از تحویل سایت از تیم طراحان وب نیاز است برای مدیریت سایت دوره آموزش را بگذرانید تا کنترل لازم را در سایت داشته باشید. بعد از گذراندن دوره آموزشی توانایی این را دارید تا سایت خود را کنترل کرده ، وارد کردن محصولات جدید ، به روز رسانی محصولات قلبی و ....
طراحی سایت در شیراز2

طراحی سایت با وردپرس در شیراز

  ورد پرس(WordPress) نرم افزار اوپن سورس(Open source)است که توانایی ساخت وب سایت ، وبلاگ و اپلیکیشن را دارید. اوپن سورس بودن این امکان را به کاربران می دهد تا به راحتی به کد ها دسترسی داشته باشند.

ویژگی وردپرس

 • ارزان بودن
 • استفاده ساده
 • امکان استفاده از قالب های مختلف
 • منعطف بودن
 • امکان بروز رسانی و استفاده از افزونه ها
 • دارای ابزار های مختلف برای نشر مطالب
 •  تطبیق با آخرین استاندارهای وب

 وب سایت شرکتی

استفاده از ورد پرس در طراحی سایت در شیراز برای وب سایت های شرکتی که برای طراحی سایت مورد استفاده قرار میگیرد که از چند صفحه برای معرفی کسب و کار تشکیل شده است.

 وب سایت نمونه کار

استفاده از ورد پرس برای نمایش و معرفی کسب و کارها در قسمت های مختلف.

زبان برنامه نویسی در وردپرس

ورد پرس توسعه یافته از زبان های مختلف برنامه نویسی از جمله phpاست. وردپرس همچنین از زبان های ، css ، HTML و JavaScript مورد استفاده قرار می گیرد.

قالب وردپرس

قالب وردپرس برای تغییر دکوراسیون و طراح بندی وب سایت مورد استفاده قرار می گیرد. این ابزار این دسترسی را به شما می دهد تا ظاهر سایت خود را که شامل: طرح ، تایپوگرافی ، رنگ و سایز تجیهیزات انجام دهید.

مزایای طراحی سایت با وردپرس

 • مدیریت و کنترل وب سایت از هر سیستمی و بروز رسانی
 • نیاز به ویرایشhtml یا نرم افزار ftp ندارد.
 • امکان دسترسی پلاگین ها و افزونه های رایگان
 • افزودن تعدا زیاد از وبلاگ ها در سایت
 • بهینه سازی کلمات خاص کلیدی در هر پست و تصویر
 • افزودن صفحات سایت ، تصاویر و پست ها.
طراحی سایت در شیراز3

انواع خدمات طراحی سایت در شیراز

  تمامی خدماتی که مرحله اول طراحی وب سایت تا مرحله آخرش که انجام شده است خدمات طراحی سایت می گویند. طراحی سایت در شیراز شامل کارهای مختلفی است که نیازمند یک طراحی سایت است را انجام می دهد. افرادی که خدمات طراحی سایت را انجام می دهند طراح سایت(designer) و به برنامه نویس(developer) سایت می گویند. شرکت افرندوب تمامی خدمات از صفر تا صد طراحی سایت را با دارا بودن بهترین و حرفه ای ترین تیم خود خدمات طراحی سایت را انجام می دهد.

مراحل راه اندازی سایت در شیراز

مراحل راه اندازی یک وب سایت تخصصی

 مرحله اول تشخیص هدف

اولین روش برای راه اندازی یک کسب و کار باید اهداف خود را مشخص کنید.

مرحله دوم انتخاب نام دامنه

قدم بعدی برای راه اندازی طراحی سایت در شیراز انتخاب نام دامنه است که به صورت انگلیسی نوشته می شود. دامنه ها دارای تنوع بالایی هستند و انواع مختلفی دارند که با توجه به کسب و کار و خدماتی که برای طراحی سایت نیاز است ، مورد استفاده قرار می گیرد. انواع دامنه ها: .ir، .com، .org، .netو....

برای انجام طراحی سایت ارزان و بهینه سازی وب سایت با ما تماس بگیرید تخفیفات جشنواره های ما رو از دست ندید

 مرحله سوم خرید هاست

سومین مرحله برای طراحی سایت در شیراز نیاز به خرید هاست است. هاست بخشی از سرور است که برای ذخیره و بازیابی اطلاعات و داده های سایت مورد استفاده قرار می گیرد. برای خرید هاست باید به نیاز سایت که دارای میزان پهنای باند ، فضای میزبان ، مقدار ram از شرکت های هاستینگ خریداری می شود. هاست نقش بسیار مهمی در ارتباط سایت با کاربران دارد. انواع هاست: اشتراکی ، سرور مجازی ، ابری ، وردپرس و اختصاصی.

مرحله چهارم انتخاب روش راه اندازی سایت

طراحی سایت در شیراز انواع مختلفی دارد که برای هرکدام توضیحی در اختیارتان قرار می دهیم
طراحی سایت اختصاصی
ایجاد سایت اختصاصی هزینه بالایی دارد. سایت zoomit.ir یک نوع سایت اختصاصی است.
طراحی سایت وردپرسی
وردپرس هزینه کمتری نسبت به سایر طراحی سایت انجام می دهد. وردپرس سیستم های مدیریت محتوایی هستند که دارای ویژگی های خاصی هستند که برای سایت های مختلف بر اساس سلیقه مشتریان طراحی سایت می کنند.

مرحله پنجم مشخص کردن قالب

استفاده از قالب مناسب و خوب تاثیر زیادی در کسب و کار و محبوبیت سایت بین کاربران خواهد داشت.

مرحله ششم ایجاد صفحات اصلی

home page یا همان صفحه اصلی نشان دهنده نوع فعالیت و معرفی کسب و کار برای کاربران می باشد. طراحی سایت در شیراز اجزای اصلی صفحه اصلی شامل: لوگو ، منوی سایت ، عنوان ، ورود کاربر ، عکس پس زمینه ، قابلیت جست وجو ، لینک شبکه های اجتماعی و... که بستگی به نوع کسب و کارتان دارد.

 مرحله هفتم تجربه کاربری

تجربه کاری یا همان ux طراحی سایت در شیراز به دست آوردن تمامی احساسات ، باور ها ، اولویت ها ، تمامی واکنش های کاربران را در حال استفاده از سایت را مورد استفاده قرار می گیرد. Ux تاثیر بسیاری درseo دارد. استفاده از مقالات مفید و درست ، بکار بردن کلمات کلیدی خاص ، خوانا ، با کیفیت بودن و ساده بودن از هدف های اصلی uxوseo هستند.

مرحله هشتم تولید محتوا

برای داشتن یک سایت موفق نیاز به تولید محتوای قوی و مفید است. تولید محتوا نباید کپی باشد ، تا جای ممکن باید خودتان بنویسید.محتوای مورد نظر باید مرتبط با کسب و کارتان باشد. محتوای خوب محتوایی است که در کمترین زمان و مفید ترین اطلاعات در دسترس کاربران قرار دهید.

 مرحله نهم بررسی نهایی سایت

قبل از انتشار سایت حتما سایت تصور شخص حرفه ای دیگر مورد بررسی قرار گیرد.

 مرحله دهم انتشار سایت

بعد از اتمام طراحی سایت در شیراز باید آن را انتشار دهید. اما باید توجه کنید این شروع ماجراست چون باید به نکاتی توجه کنیم: رتبه سایت در گوگل ، تعداد بازدید های سایت ، میزان ترافیک از کلمات کلیدی و توجه کاربران به قسمت هایی از سایت. سئو سایت یا همان بهینه سازی سایت یکی از موارد مهم در راه اندازی سایت است. طراحی سایت در شیراز4

مزایای طراحی سایت برای کسب و کار ها

داشتن یک وب سایت یکی از روش هایی است که می توانید در دنیای دیجیتال مارکتینگ( بازاریابی اینترنتی) فعالیت داشته باشید و به پول برسید.

مزایای طراحی سایت

 •  کاهش هزینه ها
 •  آسان شدن افزایش دسترسی
 •  بیشتر شدن قابلیت دسترسی
 •  بازاریابی فراگیر و گسترده
 •  طراحی سایت و افزایش اعتبار در کسب و کار
 •  بروز شدن اطلاعات
 •  ارائه خدمات با کیفیت تر و بیشتر

خدمات و پشتیبانی طراحی سایت در شیراز

پشتیبانی از سایت یکی از ضروری ترین و مهم ترین اقداماتی است که طراحی سایت در شیراز باید انجام دهد. در بازه هایی از زمان برای رفع خطایی از برای سایت ایجاد شده را انجام می دهند. پشتیبانی تیم افرند در شیراز دارای متخصصان کاربلد و حرفه ای را انجام می دهند. تیم افرندوب با سوابق کاری مفید و خوب ، انجام تمامی خدمات طراحی سایت ، بهینه سازی و سئو سایت ، نگهداری و پشتیبانی از سایت را انجام می دهند فقط کافی است وارد سایت افرند وب شوید و از سوابق کاری تیم افرندوب بازدید کنید.

انواع خدمات پشتیبانی

 • بارگذاری و اپلود محتوا
 • تولید محتوا استاندارد
 • نصب انواع ماژول ها
 • طراحی و دیزاین صفحات
 • آپدیت cms ها و ماژول ها
 • رفع مشکلات امنیتی و فنی
 • پشتیبانی 24 ساعته
 • بک آپ گرفتن به طور منظم
 • کنترل سیستم مدیریت

رفع مشکلات فنی برای سایت مفید

 • برای راه اندازی طراحی سایت در شیراز بهتر است در صورت بروز مشکل سریع آن را برطرف کنید.انواع مشکلات فنی :
 • عدم نمایش صحیح صفحات در موبایل
 • صفحات تکراری
 • لینک های نامناسب و شکسته
 • ایندکس نشدن صفحات سایت
 • استفاده از کد های نادرست
طراحی سایت در شیراز5

سئوسایت در شیراز

  سئو یعنی به طور کلی استفاده از روش ها و تکنیک هایی است که موجب رشد ، افزایش و اعتبار سایت در نزد موتورهای جستجوگر و کاربران می باشد.طراحی سایت در شیراز ساده ترین تعریفی از سئو می توان کرد این است که موجب افزایش رتبه است.

لیست خدمات سئو

 • بهینه سازی لینک
 • سئو داخلی
 • سئو خارجی
 • سئو فنی یا تکنیکال
 • تدوین استراتژی سئو
 • ارائه گزارش هفتگی و ماهانه
 • سئو محتوایی
سخن آخر
برای طراحی سایت در شیراز و آشنایی با مزایا و عملکرد های طراحی سایت می توانید به این مقاله رجوع کنید. این مقاله شناخت شما را نسبت به طراحی سایت و زیر شاخه های آن آشنا می کند و اطلاعات خود را در این مورد افزایش می دهد. برای بالا بردن آگهی خود درباره طراحی سایت و داشتن تمامی اطلاعات کامل و جامع می توانید این مقاله را مطالعه کنید. تیم افرند وب شما را برای داشتن یک وب سایت خوب و حرفه ای کمک میکند. برای ارتباط با تیم پیشتیبانی افرندوب با شماره 33481841-044 می توانید در 24 ساعت از شبانه روز تماس بگیرید.

نظرات

اولین نفر برای نظرات باشید!
دیدگاه خود را به اشتراک بگذارید
آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد، قسمت‌های مورد نیاز با * علامت گذاری شده‌اند

تعرفه خدمات سئو سایت

پایه پیشرفته حرفه ای سفارشی
طراحی قالب اختصاصی
طراحی صفحه ویژه محصولات
مدیریت مقالات
طراحی بنر اختصاصی ندارد 1 بنر 2 بنر 3 بنر
پشتیبانی سایت 3 ماه 6 ماه 8 ماه 1 سال
یک سال میزبانی هاست رایگان
ثبت دامنه رایگان ( سال اول ) --- ir. ir. , com. , org. , net. ir. , com. , org. , net.
مدیریت منو های سایت
سیستم عضویت (ورود و خروج اعضاء )
ورود اطلاعات اولیه
آمار تفضیلی بازدید های سایت
سیستم نظرسنجی
ریسپانسیو بودن سایت
گالری تصاویر
امکان نظر سنجی در پایان هر مطلب
نقشه سایت
صفحه درباره ما و معرفی
صفحه تماس با ما
زمان تحویل 15 روزه 20 روزه 30 روزه تماس بگیرید
شروع قیمت از 13,9 میلیون تومان 19,9 میلیون تومان 35,9 میلیون تومان تماس بگیرید
نمونه کارهای  مرتبط

افرند وب در یک نگاه

شرکت ایده پردازان هوشمند افرند با نام تجاری افرند وب در زمینه فناوری اطلاعات و دیجیتال مارکتینگ در شاخه طراحی سایت با توجه به نیاز روز کسب و کارها به طراحی سایت فروشگاهی ، طراحی سایت اختصاصی ، طراحی سایت با وردپرس و سفارش طراحی سایت با کاهش هزینه ها بنا به دلایل اقتصادی این روزها در تلاش است که در کنار هموطنان عزیزمان بعنوان کوچکترین عضو این جامعه خدمت رسانی کند. در زمینه سئو سایت و بهینه سازی سایت با کادری مجرب حاظر به خدمت رسانی و ثبت سفارش سئو سایت و سئو حرفه ای برای رونق بخشیدن به تمامی کسب و کار ها میباشد. شما میتوانید با طراحی اپلیکیشن به راحتی روی گوشی خدمات و محصولات خود را به اشتراک بگذارید سفارش طراحی اپلیکیشن خود را به ما بسپارید.