مشاوره رایگان۰۹۳۵۹۷۳۳۲۰۶

طراحی سایت در تهران

طراحی سایت در تهران

طراحی سایت در تهران یکی از مهم ترین کارها در شهر بزرگ تهران به حساب می آید. استان تهران پایتخت کل کشور است که در خود افراد و کسب و کار های زیادی را جای داده است که با پیشرفت استفاده از فضای اینترنتی رقابت سنگینی در داشتن فعالیت در اینترنت به وجود آمده است و شما نیز باید برای پیشرفت در کسب و کار خود باید فعالیت خود را در اینترنت آغاز کنید و برای شروع اولین قدم طراحی سایت در تهران است که شما می توانید برای آشنا شدن با طراحی سایت در تهران با افرند وب همراه باشید .و سفارش خود را در ضمینه طراحی سایت در تهران به ما بسپارید .
 

طراحی سایت در تهران
person
super admin 10:07 1402 شهریور 06
5دقیقه

طراحی سایت در تهران

طراحی سایت در تهران یکی از مهم ترین کارها در شهر بزرگ تهران به حساب می آید. استان تهران پایتخت کل کشور است که در خود افراد و کسب و کار های زیادی را جای داده است که با پیشرفت استفاده از فضای اینترنتی رقابت سنگینی در داشتن فعالیت در اینترنت به وجود آمده است و شما نیز باید برای پیشرفت در کسب و کار خود باید فعالیت خود را در اینترنت آغاز کنید و برای شروع اولین قدم طراحی سایت در تهران است که شما می توانید برای آشنا شدن با طراحی سایت در تهران با افرند وب همراه باشید .و سفارش خود را در ضمینه طراحی سایت در تهران به ما بسپارید.
 

طراحی سایت در تهران

برای طراحی سایت در تهران ابتدا باید نوع شغل خود را مشخص کنید تا بر اساس نیاز خود به طراحی سایت در تهران اقدام به طراحی کنید هر شغل نیاز های متفاوتی در طراحی شغل دارد ما در افرند وب به دسته بندی و سپس اقدام به توضیح هر یک کرده ایم ما ما همراه باشید تا اطلاعات لازم را به دست بیاورید:
 • طراحی فروشگاه اینترنتی
 • طراحی وبسایت شرکتی
 • طراحی سایت شخصی
 • طراحی سایت خبری
 • طراحی سایت آموزشی
 • طراحی سایت ورزشی
 • طراحی سایت گردشگری

طراحی سایت در تهران برای وب سایت فروشگاه اینترنتی

طراحی سایت در تهران برای فروشگاه اینترنتی می تواند یکی از پر در آمد ترین راه ها در تهران برای شما باشد. اگر شما می خواهید کسب و کار خود را در اینترنت افزایش بدهید این کار را انجام دهید . شما با این کار یک فروشگاه 24 ساعته برای خود باز کرده اید که دائما در حال فعالیت برای شما است. و دارای امتیازات زیادی برای دارند گان این سایت است. از جمله : فعالیت 24 ساعته حتی در روز های تعطیل – انبار داری مرتب و آسان برای شما – اتوماتیک بدون فرایند فروش – حسابرسی دقیق و آسان، که ما در ادامه به توضیح همه این موارد پرداخته ایم.

طراحی سایت در تهران برای وبسایت شرکتی

طراحی سایت در تهران برای طراحی وبسایت شرکتی مخصوص شرکت ها و سازمان هایی است که از طریق ایجاد سایت می خواهند نمونه کارها ، سابقه و خدمات خود را به کاربران خود به نمایش بگذارند. یا از این طریق رویداد ها و اخبار شرکت را اطلاع رسانی کنند . با طراحی سایت در تهران برای وبسایت شرکتی یک پل ارتباطی بین کاربران یا شرکت های دیگر ایجاد می کنید. شما در طراحی سایت شرکتی نباید از رنگ های خیلی روشن استفاده کنید و باید یک سایت با رنگ تره در نظر بگیرید و حتما در سایت خود از دسته بندی خدمات و نمونه کار ها استفاده کنید .شرکت افرند وب با تجربه چند ساله و نمونه کار های قوی در این ضمینه می تواند طراحی سایت در تهران برای وبسایت شرکتی را برای شما انجام دهد .

طراحی سایت در تهران برای سایت شخصی

طراحی سایت در تهران برای سایت شخصی برای کسانی که از رزومه کاری خوبی برخوردارند و می خواهند آن را به اطلاع دیگران برسانند گزینه مناسبی است . شما می توانید با طراحی سایت در تهران برای سایت شخصی اطلاعات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید در این زمینه باید مواردی را نیز رعایت کنید . شما ابتدا باید با زبان های برنامه نویسی آشنایی داشته باشید . و برای افزایش بازدید از سایت خود آن را بهینه کنید. به همین منظور در سایت خود از کلمات کلیدی استفاده کنید و برای سرعت سایت خود از عکس ها و فیلم های با کیفیت حجم کم بارگذاری کنید و سپس به صورت روتین سایت خود را به روزرسانی کنید . ودر کنار همه این موارد باید به سئو سایت خود نیز دقت کنید تا بتوانید یک سایت حرفه ای و موفق داشته باشید.
 
طراحی سایت در تهران 1

طراحی سایت در تهران برای سایت خبری

طراحی سایت در تهران برای سایت خبری یک طراحی سایت پر هیجان است مخصوصا اگر این سایت دارای حجم بالا ومحتوای زیاد باشد برای طراحی سایت در تهران برای سایت خبری نیز باید به چند نکته توجه کنید که ما در اینجا برایتان شرح می دهیم : برای طراحی سایت در تهران برای سایت خبری باید یک سایت برای خود ایجاد کنید که به آسانی بتواند مطالب خبری را به نمایش بگذارد و قابلیت نمایش محتوای با حجم بالا و محتوای زیاد را داشته باشد. و مهم ترین چیز در طراحی سایت در تهران برای سایت خبری بهینه سازی و سئو سایت خبری است به همین منظور از کلمات کلید استفاده کنید و عکس ها و فیلم ها با کیفیت با سرعت بارگذاری بالا استفاده کنید .به روز رسانی نیز باید مرتب باسد تا کاربران با اخبار و رویداد های جدید روبرو باشند. در کل باید در طراحی سایت خبری از دانش بالای برخوردار باشید و

طراحی سایت در تهران برای سایت آموزشی

طراحی سایت در تهران برای سایت آموزشی یکی از مهم ترین سایت ها در استان تهران است چون همانطور که گفتیم تهران پایتخت کشورمان ایران است و از همه شهر ها به این استان برای آموزش های اصلی می آیند و اگر شما در استان تهران دارای آموزش خاصی هستید همین امروز اقدام به طراحی سایت در تهران برای سایت آموزشی بکنید ودر این راه باید به نکاتی توجه کنید : طرح سایت خود را بر اساس یک طرح آموزشی مناسب خود انتخاب کنید. سایت شما باید به آسانی مسائل آموزشی را به نمایش بگذارد . برای ارتباط با کربران خود از فرم تماس ونظرات کاربران استفاده کنید. همچنین به مسائل سئو سایت و کلمات کلیدی نیز اهمیت دهید و محتوای آموزشی به روز را در سایت خود قرار دهید تا سایت شما برای کاربرانتان جذابیت داشته باشد.

طراحی سایت در تهران برای سایت ورزشی

طراحی سایت در تهران برای سایت ورزشی می تواند گزینه خوبی برای به نمایش گذاشتن ورزش به خصوصی که انجام می دهید باشد و شما را به محبوبیت خاص خود برساند شما می توانید به تبلیغ باشگاه خود نیز بپردازید و اخبار و اطلاعیه های ورزشی را نیز در آن قرار دهید. در طراحی سایت ورزشی نیز باید به نکاتی توجه کنید : باید سایتی طراحی کنید که به خوبی بتواند مطالب را به کاربران نمایش دهد و از سرعت نمایش بالا با کیفیت مناسب ویدیو و عکس برخوردار باشد و به سئو سایت و کلمات کلیدی مناسب در سایت ارزش دهید تا در این ضمیته موفق باشید.

طراحی سایت در تهران برای سایت گردشگری

طراحی سایت در تهران برای سایت گردشگری برای کسانی که در زمینه گردشگری و تور های مسافرتی در حال فعالیت هستند یکی از مهم ترین کار ها است تا خود را به همه معرفی کنند تا در جذب مشتری و توریست برای بردن به گردش موفق باشند برای طراحی سایت در تهران برای سایت گردشگری نیز باید نکاتی را رعایت کرد مثلا باید سایت شما از سئو قوی بر خوردار باشد. و کلمات کلیدی به صورت صحیح در مطالب سایتتان مورد استفاده قرار بگیرد و مطالب گردشگری را به خوبی توضیح داده و به معرفی مکان های خاص گردشگری در تهران بپردازید.شما می توانید برای جذابیت در سایت خود از نقشه و مسیر یابی نیز استفاده کنید

ابزار های طراحی سایت در تهران

شما برای طراحی سایت در تهران به ابزار ها و پلتفرم های به خصوصی نیاز دارید تا بتوانید یک سایت حرفه ای برای خود بسازید این ابزار ها و پلتفرم ها به سه دسته تقسیم بندی می شوند .1-ادیتور های کد 2-فریمورک ها 3- سیستم مدیریت محتوا که ادیتور های کد به شما کمک می کنند تا کد های خود را ویرایش کنید و به صورت صحیح بنویسید ادیتور ها شامل sublime text و atom را می توان نام برد. و فریمورک ها با استفاده از کتابخانه ها و ابزار های برنامه نویسی به شما کد های آماده برنامه نویسی را می دهند و کار شما را راحت می کنند بوت استرپ و لاراول از محبوب ترین فریم ورک ها هستند . اگر شما قصد و دانش کد نویسی را ندارید می توانید از سیتم های مدیریت محتوا مانند : ورد پرس ، جوملا ، دروپال استفاده کنید .
 
طراحی سایت در تهران 4

روش های طراحی سایت در تهران

روش های طراحی سایت در تهران به پنج بخش تقسیم می شود که هر بخش روش های متفاتی را برای طراحی سایت در تهران را برای شما ارائه خواهد کرد با افرند وب همراه باشید تا این پنج بخش را به شما توضیح دهیم : طراحی با قالب های آماده – طراحی با استفاده ازطراحی سایت سیستم مدیریت محتوا- طراحی سایت بدون کد نویسی - – طراحی با استفاده از کد نویسی – طراحی وب سایت واکنش گرا – طراحی با فریم ورک ها که بعضی از این روش ها نیاز به دانش خاصی برای طراحی سایت دارند.

طراحی سایت با قالب آماده

طراحی سایت در تهران با قالب آماده یکی از روش های آسان برای طراحی سایت است . بعضی از شرکت های طراحی سایت قالب های سایت را به صورت آماده درست کرده اند و یک قالب را به چند نفر می فروشند و شما می توانید این قالب ها را بدونه نیاز به هیچ کد نویسی خریده و بر روی سایت خود نصب کنید. قالب ها آماده را به صورت رایگان نیز می توانید خرید کنید که ما در افرند وب این روش را به شما توصیه نمی کنیم .

طراحی سایت بدون کد نویسی

شما برای طراحی سایت در تهران بدون کد نویسی می توانید از ابزار های مختلفی همچون ، سایت ساز ایرانی ، سایت سازی با هوش مصنوعی ، سایت آماده با قالب آماده ، استفاده از ورد پرس ، اپلیکیشن ها ، خرید پروژه ها ،پرستا شاپ ، جوملا ، دروپال و... استفاده کنید و یک سایت با ظاهری مناسب و طرح دلخواه بدون کد نویسی را داشته باشید. ولی در کل برای داشتن طراحی سایت در تهران بدون کد نویسی نیاز به دانش استفاده از برنامه های بدون کد و بهینه سازی آن ها برای موتور های جستجو گر را دارید.

طراحی سایت با استفاده از سیستم مدیریت محتوا

طراحی سایت در تهران با استفاده از سیستم مد یریت محتوا یک روش است که شما بدون نیاز به کد نویسی می تواند مطالب سایت خود را به روز رسانی و مدیریت کنید شما با استفاده از سیستم مدیریت محتوا به صورت آنلاین به سایت خود دسترسی پیدا می کنید و تغییرات لازم را می دهید. سیستم مدیریت محتوا دارای قالب های متفاوتی است که شما با استفاده از آن قالب ها سایت مخصوص خود را دارید. و می توانید سایت خود را شخصی سازی کرده و تعغیرات مرتبط با سایت خود را بدهید. سیستم مدیریت محتوا در طراحی سایت تهران با سه مدیریت محتوا وردپرس ، جوملا و دروپال انجام می شود که هر سه را برای شما توضیح داده ایم .

سیستم مدیریت محتوا وردپرس

ورد پرس در طراحی سایت در تهران یک سیستم مدیریت محتوای رایگان و متن باز است که شما می توانید در طراحی وب سایت های مختلف از آن استفاده کنید .و برای استفاده از سیستم مدیریت محتوای ورد پرس به هیچ گونه دانش برنامه نویسی نیاز ندارید و به راحتی می توانید سایت خود را مدیریت کنید این سیستک مدیریت محتوا یعنی ورد پرس بر اساس زبام برنامه نویسی phpنوشته شده است. که پایگاه داده آن MYSQL است .60% از بازار طراحی سایت به ورد پرس تعلق دارد به همین دلیل پر طرفدارترین سیستم مدیریت محتوا است. شما با استفاده از سیستم مدیریت محتوا ورد پرس می توانید یک طراحی سایت در تهران با قدرت بالا داشته باشید .
 
طراحی سایت در تهران 5

قالب سیستم مدیریت محتوا ورد پرس

طراحی سایت در تهران با استفاده از ورد پرس می تواند قالب به صورت آماده و دستی را در بر گیرد اگر شما دانش لازم برای درست کردن قالب ورد پرس ندارید می توانید از قالب ساز ورد پرس بدون داشتن هیچگونه دانشی استفاده کنید. و قالب خود را به راحتی تغییر دهید برای درست کردن قالب دستی شما باید به زبان های برنامه نویسی html ، php وcss آشنا باشیبد تا بتوانید یک قالب با استاندارد های موجود درست کنید .برای همین از قالب ساز های آماده برای سایت خود استفاده می کنیم .

سیستم مدیریت محتوا جوملا

طراحی سایت در تهران با استفاده از سیستم مدیریت محتوا جوملا یکی دیگر از روش های طراحی سایت است . که این سیستم مدیریت محتوا متن باز بوده و با استفاده از زبان php و پایگاه داده MYSQL ساخته شده است . با جوملا نیز شما می توانید برای طراحی سایت در تهران اقدام کنید و با استفاده از قالب های آماده که برای آن درست شده است سایت خود را به خوبی مدیریت کنید .با استفاده از سیستم مدیریت محتوای جوملا شما می توانید یک سایت قدرتمند و با کیفیت بالا داشته باشید.

سیستم مدیریت محتوا دروپال

یکی دیگر از روش های طراحی سایت در تهران که می شود به آن اشاره کرد سیستم مدیریت محتوای دروپال است که این سیستم مدیریت محتوا نیز با زبان php نوشته شده است و پایگاه داده آن نیز MY SQL است و شما با استفاده از سیستم مدیریت محتوا دروپال نیز می توانید از قالب ساز های مخصوص آن استفاده کرده و سایت خود را به خوبی مدیریت و با خواسته های خود تعغییر دهید شما با استفاده از سیستم مدیریت محتوا دروپال در طراحی سایت در تهران نیز می توانید یک سایت خوب و پر قدرت برای خود بسازید.

بهینه سازی سرعت بارگذاری

یکی از مهم ترین مسائل در طراحی سایت در تهران بهینه سازی سرعت بار گذاری است . چون این کار در رتبه بندی سایت در موتور های جستجو گر تاثیر دارد. که برای بهینه سازی سرعت بارگذاری می توان از چند روش استفاده کرد : بهینه سازی تصاویر در اندازه و حجم عکس ها ، استفاده از شبکه های تحویل محتوا ، استفاده از حافظه نهان ، استفاده از کد های بهینه ، css ، html ، java script ، بررسی محتویات و.. می توانند به بهبود سرعت سایت شما در طراحی سایت تهران کمک کنند. شما می توانید برای مشاوره در مورد بهینه سازی سایت خود با کارشناسان افرند وب به صورت 24 ساعته در تماس باشید.

 
طراحی سایت در تهران 6

طراحی سایت با استفاده از کد نویسی

طراحی سایت در تهران با استفاده از کد نویسی نیاز به دانش خاص خود را دارد . و در این روش طراح سایت طراحی وب سایت شما را با استفاده از کد ها و به صورت دستی طراحی می کند . این برنامه نویس از زبان های برنامه نویسی ، css ، html ، java script ،برای طراحی سایت شما می کند . css ، html دو زبا مطرح در برنامه نویسی با کد هستند .html به عنوان زبان برنامه نویسی ساختاری و css به عنوان زبان برنامه نویسی قالب بندی در طراحی سایت در تهران به کار گرفته می شود . طراحی سایت با استفاده از این دو کد باعث بهینه سازی سایت شما برای موتور های جستجو گر می شود . شما می توانید برای سفارش سایت اختصاصی خود با کد نویسی با شرکت افرند وب در تماس باشد تا ما برای شما یک سایت با کد نویسی تحویل دهیم.

طراحی وب سایت واکنش گرا

شما در طراحی سایت در تهران می توانید سایت خود را وب سایت واکنش گرا طراحی کنید اما وب سایت واکنش گرا چیست :برای تعیین نوع مرور گر و و دستگاه مورد استفاده کاربر از زبان برنامه نویسی css ،و java script استفاده می کنند. و خود را با صفحه مورد استفاده کاربر تطبیق می دهند سایت شما باید جوری طراحی بشود که در همه مرور گر های گوگل و همه نوع صفحه نمایش قابل دیدن باشد . تا همه به راحتی بتوانند از آن استفاده کنند .
 
طراحی سایت در تهران 3

دلیل طراحی سایت واکنش گرا

چرا شما باید طراحی سایت خود در تهران را طوری طراحی کنید که با مرور گر ها و صفحه نمایش ها سازگار باشد :
 • امروز مرورگر های زیادی در حال توسعه هستند و شما نمی توانید کاربر خود را مجبور کنید تا از مرور گر های استفاده کند که سایت شما را به خوبی نشان می دهند
 • کاربرد گوشی های همراه به دلیل همه گیر بودن و جابجایی آسان زیاد است به همین دلیل حتما باید با آن ها سازگار باشد
 • سایت های واکنشگرا به سرعت در صفحات موبایل بار گیری می شوند
 • بیشتر افراد از موبایل برای استفاده از اینترنت استفاده می کنند
 • صفحه نمایش های موبایل همیشه ودر همه جا قابل نمایش هستند

طراحی با فریم ورک ها

در طراحی سایت در تهران وقتی شما سایت خود را به صورت تخصصی طراحی می کنید می توانید برای سهولت در طراحی و نظم دادن به کد های خود از فریم ورک های معروف در این ضمینه استفاده کنید این فریم ورک ها در کتابخانه های خود کد های آماده برای استفاده شما را دارند و به کار شما سرعت می دهند از معروف ترین فریم ورک ها می توان به :لاراول ، کد ایگنایتر و فریم ورک سیمفونی اشاره کرد. که استفاده از این فریم ورک ها به تخصص خاص خود نیاز دارد که شما برای طراحی سایت در تهران باید وقت زیادی را صرف آن بکنید پس بهتر است سفارش طراحی سایت تخصصی خود را به ما در شرکت افرند بسپارید تا متخصصین این زمینه سفارش شما را آماده کنند.

چه زمانی به خدمات طراحی وب سایت نیاز دارید؟

در اینجا موقعیت هایی وجود دارد که شما حتما باید برای خدمات یک شرکت طراحی سایت حرفه ای هزینه کنید.

شما یک طراحی وب سایت قدیمی دارید

وقتی یک سایت قدیمی دارید، می تواند به سئو سایت شما آسیب برساند. و استفاده و پیدا کردن آن برای کاربران دشوار باشد. شرکت های طراحی وب همیشه در صدر آخرین روندها هستند. و بهترین روش هایی را که می تواند تحربه کاربر را بهبود بخشد، درک می کنند. آنها می تواند ظاهری بهتر و زیبایی را به سایت شما بدهند و به درستی از آن استفاده کنند.

شما خیلی از رقبای خود عقب هستید

یک شرکت طراحی وب سایت به ابزارهای پرفیوم و گران قیمت دسترسی دارند، که داده های معنا داری در مورد عملکرد برند، مخاطبان و رقابت شما در اختیار آن ها قرار می دهد. بنابراین بر اساس این گزارش های تحلیلی، می توانند استراتژی های موثری ایجاد کنند. و شما را یک قدم جلوتر از رقبای خود ببرند.

شما به فروش مورد انتظار نمی رسید

شرکت های طراحی وب دارای مهارت های نوآورانه، دانش فنی هستند و زمینه های تخصصی منحصر به فرد و اثبات شده ای را در ساخت وب سایت ارائه می دهند. در نتیجه آن ها می توانند نتایج مطلوب را برای شما به ارمغان بیاورند، و انتظارات شما را براورده کنند.

مزایای انتخاب شرکت طراحی سایت در تهران

صرفه جویی در زمان و هزینه
دسترسی به تخصص و تجربه
پشتیبانی و گارانتی

نکات مهم در طراحی سایت در تهران

طراحی سایت یک فرآیند پیچیده می باشد که نیاز مهارت و تجربه دارد. که باید به موارد زیر توجه داشته باشید.

شناخت مخاطب هدف

اولین قدم در طراحی سایت، شناخت مخاطب هدف است. باید بدانید که سایت برای چه کسانی طراحی می شود و نیازهای آن ها چیست.

هدف سایت

حتما باید هدف سایت را مشخص کنید. آیا قصد دارید سایت را برای معرفی کسب و کار خود، فروش محصولات یا خدمات، ارائه اطلاعات یا ارئه خدمات آنلاین طراحی کنید؟

طراحی گرافیکی

طراحی گرافیکی سایت باید جذاب، خلاقانه و کاربردی باشد. باید از رنگ ها، تصاویر و المان های گرافیکی به طور موثری استفاده کنید تا توجه مخاطب را جلب کنید.

ساختار و محتوا

ساختار سایت باید منطقی و کاربر پسند باشد. محتوای سایت نیز باید کامل، دقیق و به روزرسانی شده باشد.

بهینه سازی برای موتورهای جست جو

باید وب سایت را بهینه سازی کنید، تا در نتایج جستجو گوگل و سایر موتورهای جستجو نمایش داده شود.

تحلیل نیازها و اهداف کسب و کارها توسط شرکت طراحی سایت در تهران

بهترین شرکت طراحی سایت در تهران با توجه به اهمیت تحلیل نیازها و اهداف کسب و کارها، با متخصصین و تیم فنی مجرب خود، اقدام به جمع آوری و تحلیل دقیق نیازها و اهداف کسب و کارهای مشتریان می کند.
این فرآیند توسط شرکت طراحی سایت در تهران، نزدیک مشتریان انجام می پذیرد. و اطلاعات مفصلی درباره نیازها، محصولات و خدمات، مشتریان هدف و رقبا به دست می آید. با این اطلاعات شرکت می تواند سایت هایی با طراحی و محتوای مناسب و دقیق برای کسب و کارها ایجاد کند، تا به طور کامل نیازها و اهداف آن ها را برآورده کند.
با توجه به این تحلیل دقیق،  سایت ها می توانند به عنوان ابزاری قدرتمند برای تبلیغ و توسعه کسب و کارها به کمک شرکت طراحی سایت در تهران عمل کنند . از این طریق به موفقیت و رشد کسب و کارها کمک بسیاری کنند.

چرا افرند وب برای طراحی سایت در تهران

شرکت ایده پردازان افرند با سابقه طولانی در طراحی سایت در تهران و بهینه سازی سایت می تواند بهترین گزینه برای همراهی شما در طراحی سایت باشد این شرکت برای رضایت شما سروران گرامی فعالیت های زیر را در نظر گرفته است .
 • پشتیبانی 24 ساعته
 • آموزش مدیریت سایت
 • بهینه سازی سایت
 • طراحی سایت ارزان
 • طراحی سایت تخصصی
 • طراحی سایت اختصاصی
کلام آخر
ما در شرکت ایده پردازان افرند وب در تلاش هستیم تا شما را با طراحی سایت در تهران آشنا کنیم و تجربیات خود را در اختیار شما همراهان گرامی قرار دهیم شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه طراحی سایت در تهران با کارشناسان افرند وب که به صورت 24 ساعته در اختیار شما هستند تماس گرفته و اطلاعات لازم را در زمینه طراحی سایت به دست آورید.

نظرات

person
حمید رضا نوروزی 1402 دی 11

مطالب جالب و نکات قابل تاملی در زمینه طراحی سایت تخصصی نوشته بودید. من آژانس مسافرتی دارم میخواستم هم طراحی سایت اختصاصی انجام بدم و همینطور در زمینه بهینه سازی وب سایت و سئو سایت باهاتون مشورت کنم میشه راهنمایی کنید به چه صورت وقت مشاوره میدید

person
عرفان مولایی 1402 دی 21

برای سفارش طراحی سایت در تهران چطور میتونم با شما هماهنگ بشم؟ میخوام یه کسب و کار الکترونیکی راه بندازم و از طریق سایت اقدام به فروش محصولاتم کنم. متاسفانه هیچ تجربه ای در این زمینه ندارم.

person
سحر میرزایی 1402 دی 22

آیا طراحی سایت باعث بهبود تجربه کاری و جلب مشتریان بیشتر میشه؟ چه ویژگی در طراحی سایت باید مورد توجه قرار بگیره که به نتایج بهتری برسیم؟

person
سامان خدایاری 1402 بهمن 14

یکی از بهترین شرکتها در زمینه طراحی و سئوی سایت شرکت افرند وب هستش. برای پروژه بنده نهایت تلاششون رو کردن. از این تیم نهایت تشکر رو دارم.

دیدگاه خود را به اشتراک بگذارید
آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد، قسمت‌های مورد نیاز با * علامت گذاری شده‌اند

تعرفه خدمات سئو سایت

پایه پیشرفته حرفه ای سفارشی
طراحی قالب اختصاصی
طراحی صفحه ویژه محصولات
مدیریت مقالات
طراحی بنر اختصاصی ندارد 1 بنر 2 بنر 3 بنر
پشتیبانی سایت 3 ماه 6 ماه 8 ماه 1 سال
یک سال میزبانی هاست رایگان
ثبت دامنه رایگان ( سال اول ) --- ir. ir. , com. , org. , net. ir. , com. , org. , net.
مدیریت منو های سایت
سیستم عضویت (ورود و خروج اعضاء )
ورود اطلاعات اولیه
آمار تفضیلی بازدید های سایت
سیستم نظرسنجی
ریسپانسیو بودن سایت
گالری تصاویر
امکان نظر سنجی در پایان هر مطلب
نقشه سایت
صفحه درباره ما و معرفی
صفحه تماس با ما
زمان تحویل 15 روزه 20 روزه 30 روزه تماس بگیرید
شروع قیمت از 13,9 میلیون تومان 19,9 میلیون تومان 35,9 میلیون تومان تماس بگیرید
نمونه کارهای  مرتبط

افرند وب در یک نگاه


شرکت افرند وب یکی از پیشروان در زمینه طراحی سایت و سئو سایت در ایران است. این شرکت با تیمی مجرب، خدمات متنوعی از جمله طراحی سایت تخصصی و طراحی سایت وردپرسی ارائه می‌دهد که به کسب و کارها کمک می‌کند حضور آنلاین خود را تقویت کنند. افرند وب با استفاده از آخرین تکنولوژی‌ها و روش‌های مدرن، سایت‌هایی منحصربه‌فرد و با کیفیت بالا طراحی می‌کند که هم کاربری آسان و هم جذابیت بصری دارند.

افرند وب علاوه بر طراحی سایت، خدمات سفارش سئو سایت را نیز ارائه می‌دهد تا وب‌سایت‌ها در نتایج جستجوی گوگل رتبه بهتری کسب کنند. همچنین، برای کسب و کارهایی که به دنبال راه‌حل‌های مقرون به صرفه هستند، گزینه‌های طراحی سایت ارزان فراهم شده است. با افرند وب، می‌توانید تمام نیازهای خود در زمینه طراحی و توسعه وب‌سایت و بهینه‌سازی موتورهای جستجو را با کیفیت بالا و هزینه مناسب برآورده کنید