مشاوره رایگان۰۹۳۵۹۷۳۳۲۰۶

طراحی سایت در اتریش

طراحی سایت در اتریش

طراحی سایت در اتریش ؛ امروزه با گسترش بازاریابی های آنلاین و فروش و ارائه خدمات به صورت غیر حضوری، نیاز به طراحی سایت یکی از ملزومات توسعه کسب و کار به شمار می رود. اگر شما نیز برای گسترش کسب و کار خود در اتریش نیاز به طراحی سایت دارید، در این مقاله همراه ما باشید تا با طراحی سایت در اتریش و مزایا و نحوه طراحی سایت در اتریش آشنا شوید. آن چه در این مقاله در مورد طراحی سایت در اتریش می خوانید:

طراحی سایت در اتریش
person
super admin 14:32 1402 خرداد 02
5دقیقه
طراحی سایت در اتریش ؛ امروزه با گسترش بازاریابی های آنلاین و فروش و ارائه خدمات به صورت غیر حضوری، نیاز به طراحی سایت یکی از ملزومات توسعه کسب و کار به شمار می رود. اگر شما نیز برای گسترش کسب و کار خود در اتریش نیاز به طراحی سایت دارید، در این مقاله همراه ما باشید تا با طراحی سایت در اتریش و مزایا و نحوه طراحی سایت در اتریش آشنا شوید. آن چه در این مقاله در مورد طراحی سایت در اتریش می خوانید:
 • طراحی سایت
 • اهمیت طراحی سایت در اتریش
 • ضرورت ایجاد سایت در اتریش
 • شرایط مورد نیاز برای طراحی سایت
 • انواع طراحی سایت
 • مراحل طراحی سایت
 • سئو سایت در اتریش
 • ویژگی های یک سایت خوب
 • سایر مزایای طراحی سایت در اتریش
 • هزینه طراحی سایت در اتریش
طراحی سایت در اتریش 

طراحی سایت

طراحی سایت به ایجاد صفحات وب گفته می شود که این صفحات شامل اطلاعات و فایل ها و خدمات شما بوده که به یک پایگاه اینترنتی وصل هستند و به طور همیشه در دسترس عموم قرار دارند. و کاربران هر زمانی که نیاز بود می توانند وارد سایت شما شده و نیاز خود را برطرف نمایند.

اهمیت طراحی سایت در اتریش

با کشیده شدن همه کسب و کارها به سمت خدمات و بازارهای آنلاین، طراحی سایت گسترش زیادی یافته است، در واقع طراحی و ایجاد یک سایت، پایه و اساس توسعه یک کسب و کار اینترنتی است. سایت به شما کمک می کند تا کسب و کار خود را به همه معرفی کنید و همه شما را بشناسند تا در نتیجه فروش و درآمدتان افزایش چشمگیری پیدا خواهد کرد.

ضرورت ایجاد سایت در اتریش

امروزه با پیشرفت تکنولوژی تقریبا دیگر بدون استفاده از سایت و فروش های غیر حضوری، پیشرفت در کسب وکار برای شما کاری مشکل خواهد شد. شما برای رقابت با همکاران خود و عقب نماندن از این رقابت باید اقدام به طراحی سایت نمایید. به همین دلیل تمام کسب و کارها برای توسعه شغل خود، طراحی سایت را امری ضروری و مهم تلقی می کنند. [caption طراحی سایت در اتریش 1 

شرایط مورد نیاز برای طراحی سایت

برای طراحی سایت نیاز به شرایطی می باشد، از مهم ترین شرایط لازم برای طراحی سایت تهیه دامنه و هاست است که باید آن هارا از شرکت های فروش دامنه و هاست و یا شرکت های طراحی سایت ها تهیه نمایید. در زیر در مورد دامنه و هاست به طور اختصار توضیح داده ایم:

دامنه:

برای طراحی سایت ابتدا باید یک دامنه برای سایت خود انتخاب نمایید. یک دامنه در واقع آدرسی است که شما برای سایت خود در نظر گرفته اید. برای تشکیل این آدرس از یک نام برای سایت خود انتخاب می کنید که قبل از نام سایت یک پروتکل http یا  https قرار می گیرد و بعد از نام انتخابی یکی از پیشوندهای .ir, .com , .co , … می آیند.

هاست:

برای پیکر بندی و راه اندازی یک وب سایت نیاز است تا هاست خریداری شود. هاست به بخشی از یک سرور گفته می شود که این سرور همیشه آنلاین بوده و اطلاعات و محتوای سایت شما را نگه داری و سایت تان را به صورت آنلاین برای استفاده عموم نگه می دارد. تا مشتریان شما بتوانند در هر لحظه و از هرجا بدون نیاز با ارتباط با شما و فروشنگان خرید خورد را انجام دهند. شما می توانید هاست را از شرکت های هاستینگ و یا شرکتی که طراحی سایت شما را بر عهده دارد، دریافت نمایید و سالانه برای تمدید آن مبلغی را پرداخت کنید.

انواع طراحی سایت

طراحی سایت در نوع استاتیک یا ایستا و داینامیک یا پویا، بسته به نوع سایت و هدف شما از ایجاد این سایت می تواند طراحی شود. امروزه معمولا بیشتر سایت ها به صورت داینامیک طراحی می شوند که کاربرد و استفاده راحت تری دارد. در زیر در مورد طراحی استاتیک و داینامیک صحبت می کنیم:

طراحی به صورت استاتیک یا ایستا:

در این نوع طراحی، محتوای بارگذاری شده در سایت ثابت می مانند و هیچ گونه تغییری نمی توان در این محتوا ایجاد کرد. فقط در صورتی می توان محتوا را تغییر داد که برای تغییر آن کد نویسی انجام شود.

طراحی به صورت داینامیک یا پویا:

در این روش که رایج تر بوده، امکان تغییر محتوا برای مدیر سایت یا ادمین سایت به راحتی وجود خواهد داشت‌ و شما می توانید هر گونه تغییر و ویرایش را در سایت انجام دهید و در آینده بتوانید سایت خود را بدون کد نویسی دوباره ارتقاء دهید.

مراحل طراحی سایت

 • در قدم اول یک طرحی از اجزا و عناصر سایت و نقشه کلی بنا به نوع سایت و درخواست و هدف شما از طراحی سایت، ایجاد می شود تا شما در جریان کلیات سایت قرار بگیرید.
 • در مرحله بعدی پس از تایید طرح کلی سایت توسط شما، ظاهر و گرافیک سایت با استفاده از ابزارهای گرافیک مخصوص طراحی می شود. در انتخاب رنگ و چیدمان ظاهری سایت باید دقت زیادی شود تا بتواند نظر کاربران را جلب کند و نباید طوری طراحی شود که برای کاربر کسل کننده باشد و درنتیجه باعث شود کاربر صفحه را ترک نماید.
 • پس از طراحی ظاهر سایت به قسمت برنامه نویسی سایت می رسیم. این قسمت بنا به درخواست کارفرما ممکن است متفاوت باشد. اگر کارفرما درخواست ایجاد یک سایت اختصاصی را داشته باشد نیاز به یک نفر کد نویس و یک نفر برنامه نویس خواهد بود. که کد نویس کارهای مربوط به ظاهر سایت و طراحی قالب سایت را انجام می دهد، به این بخش فرانت اند یا برنامه نویسی سمت کاربر گفته می شود و معمولا با استفاده از زبان های جاوا اسکریپت، CSS ، HTML و ... کد نویسی می شود. شخص برنامه نویس نیز تعاملات ارتباط بین کاربر و سرور را انجام می دهد که به این بخش نیز بک اند کار یا برنامه نویسی سمت سرور گفته می شود و معمولا با استفاده از زبان های پایتون، پریل، پی اچ پی و ... برنامه نویسی انجام می شود.
 • در برخی مواقع ممکن است کارفرما درخواست طراحی سایت با استفاده از قالب های آماده را داشته باشد. از رایج ترین سیستم های مدیریت محتوا می توان به وردپرس، جوملا و ... اشاره کرد. در این بخش نیز شخص ورد پرس کار مجموعه سایت مورد نظر شما با استفاده از وردپرس طراحی می کند و افزونه های قابل استفاده و مورد نیاز برای سایت شما را نصب می کند.
 • در مرحله آخر پس از طراحی سایت، نوبت راه اندازی سایت است که پس از تهیه هاست سایت پیکربندی شده و در دسترس قرار می گیرد.

سئو سایت در اتریش

برای داشتن یک سایت خوب و موفق، پس از طراحی آن باید به فکر انجام سئوی سایت نیز باشید. سئوی سایت به معنی بهینه سازی سایت است که طی عملیاتی طبق قوانین گوگل، سایت برای موتورهای جست و جو بهینه می شود. زمانی که سایت شما مورد توجه موتورهای جست و جو قرار گیرد، سایت تان را به کاربران معرفی می کنند در نتیجه سایت شما در صفحات اول گوگل قرار گرفته و با نمایش به کاربران، مشتریان شما افزایش می یابد. طراحی سایت در اتریش 2 

ویژگی های یک سایت خوب

یک سایت خوب امکانات و شرایطی دارد که کاربر را به استفاده از سایت ترغیب می کند، هر سایت بسته به هدفی که دارد امکاناتی را باید داشته باشد، در زیر به برخی از ویژگی ها و امکانات یک سایت خوب اشاره می کنیم:
 • در یک سایت خوب همه موارد اعم از خدمات یا محصولات به صورت دسته بندی شده در سایت قرار می گیرد تا کاربر بتواند محصول مورد نظر خود را به راحتی پیدا کند.
 • در یک سایت باید امکان جستجو وجود داشته باشد تا کاربر بتواند چیزی را که به دنبال آن است به راحتی از طریق جستجو، پیدا کند.
 • در سایت ها به ویژه سایت های فروشگاهی و سایت هایی که با خرید و فروش محصولات یا کالا سر و کار دارند، حتما باید به درگاه های بانکی متصل باشند تا کاربر بتواند پس از انجام خرید به درگاه متصل شده و مبلغ خرید را واریز نماید.
 • بهتر است در سایت تان از عکس های متنوع و جذاب، همچنین مربوط به کسب و کار خودتان در سایت قرار دهید تا بیشتر کاربران را جذب کند.
 • باید بخشی را برای معرفی کسب و کار خود برای اطمینان دادن به مشتری در نظر بگیرید.
 • سایت فروشگاهی باید سبد خرید داشته باشد تا کاربر بتواند محصولات خود را در سبد مشاهده نماید و در صورت نیاز بتواند محصولی را حذف و یا اضافه کند.

سایر مزایای طراحی سایت در اتریش

شما با ایجاد یک سایت به مشتری این امکان را می دهید تا مشتری در هر جایی که باشد بتواند اقدام به خرید کند. با طراحی سایت می توانید تخفیفات خود را در سایت اعلام کنید تا همه مشتریان بتوانند از این تخفیفات استفاده کنند. در خرید غیرحضوری مشتری می تواند محصول دلخواه خود را در سایت بررسی کند و سایز و رنگ دلخواهش را انتخاب نماید، در صورتی که در خرید حضوری ممکن است مشتری پس از مراجعه به فروشگاه متوجه شود جنسی که به دنبال آن است موجود نیست. طراحی سایت در اتریش 3 

هزینه طراحی سایت در اتریش

در مورد هزینه طراحی سایت در اتریش نمی توان نظر دقیقی داد، زیرا قیمت طراحی سایت به عوامل زیاد بستگی دارد، از جمله این عوامل نوع سایت، حجم مطالب، چند زبانه بودن سایت و ... را می توان نام برد که هر یک در تعیین قیمت برای طراحی سایت تاثیر گذار هستند. مهم ترین عامل تعیین کننده قیمت نیز اختصاصی یا ورد پرس بودن سایت است که طراحی اختصاصی هزینه بالاتری خواهد داشت. برای اطلاع از قیمت دقیق طراحی سایت در اتریش با ما در تماس باشید.
سخن آخر
در این مقاله با طراحی سایت در اتریش و مزایای طراحی سایت و روش ایجاد آن آشنا شدید. اگر تصمیم به طراحی سایت در اتریش گرفته اید، می توانید به تیم افرند وب اعتماد کنید. مجموعه افرند وب با سابقه چندین ساله خود آماده طراحی سایت در اتریش برای شما طبق سلیقه و درخواست شماست. برای کسب اطلاعات بیشتر و یا دریافت مشاوره رایگان با کارشناسان ما در ارتباط باشید.
منبع : افرند وب

نظرات

اولین نفر برای نظرات باشید!
دیدگاه خود را به اشتراک بگذارید
آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد، قسمت‌های مورد نیاز با * علامت گذاری شده‌اند

تعرفه خدمات سئو سایت

پایه پیشرفته حرفه ای سفارشی
طراحی قالب اختصاصی
طراحی صفحه ویژه محصولات
مدیریت مقالات
طراحی بنر اختصاصی ندارد 1 بنر 2 بنر 3 بنر
پشتیبانی سایت 3 ماه 6 ماه 8 ماه 1 سال
یک سال میزبانی هاست رایگان
ثبت دامنه رایگان ( سال اول ) --- ir. ir. , com. , org. , net. ir. , com. , org. , net.
مدیریت منو های سایت
سیستم عضویت (ورود و خروج اعضاء )
ورود اطلاعات اولیه
آمار تفضیلی بازدید های سایت
سیستم نظرسنجی
ریسپانسیو بودن سایت
گالری تصاویر
امکان نظر سنجی در پایان هر مطلب
نقشه سایت
صفحه درباره ما و معرفی
صفحه تماس با ما
زمان تحویل 15 روزه 20 روزه 30 روزه تماس بگیرید
شروع قیمت از 13,9 میلیون تومان 19,9 میلیون تومان 35,9 میلیون تومان تماس بگیرید
نمونه کارهای  مرتبط

افرند وب در یک نگاه

شرکت ایده پردازان هوشمند افرند با نام تجاری افرند وب در زمینه فناوری اطلاعات و دیجیتال مارکتینگ در شاخه طراحی سایت با توجه به نیاز روز کسب و کارها به طراحی سایت فروشگاهی ، طراحی سایت اختصاصی ، طراحی سایت با وردپرس و سفارش طراحی سایت با کاهش هزینه ها بنا به دلایل اقتصادی این روزها در تلاش است که در کنار هموطنان عزیزمان بعنوان کوچکترین عضو این جامعه خدمت رسانی کند. در زمینه سئو سایت و بهینه سازی سایت با کادری مجرب حاظر به خدمت رسانی و ثبت سفارش سئو سایت و سئو حرفه ای برای رونق بخشیدن به تمامی کسب و کار ها میباشد. شما میتوانید با طراحی اپلیکیشن به راحتی روی گوشی خدمات و محصولات خود را به اشتراک بگذارید سفارش طراحی اپلیکیشن خود را به ما بسپارید.