مشاوره رایگان۰۹۳۵۹۷۳۳۲۰۶

طراحی سایت جواهرات

طراحی سایت جواهرات

طراحی سایت جواهرات : به‌عنوان یک صاحب کسب‌وکار کوچک، اکنون راحت‌تر از همیشه می‌توانید با مخاطبان آنلاین ارتباط برقرار کنید و با تعداد زیادی از مشتریان جدید بالقوه ارتباط برقرار کنید. بدون شک بهترین راه برای فروش آنلاین جواهرات، ساختن وب سایت خود است.
 

طراحی سایت جواهرات
person
super admin 14:49 1402 خرداد 02
5دقیقه
طراحی سایت جواهرات : به‌عنوان یک صاحب کسب‌وکار کوچک، اکنون راحت‌تر از همیشه می‌توانید با مخاطبان آنلاین ارتباط برقرار کنید و با تعداد زیادی از مشتریان جدید بالقوه ارتباط برقرار کنید. بدون شک بهترین راه برای فروش آنلاین جواهرات، ساختن وب سایت خود است.

طراحی سایت جواهرات 

طراحی سایت جواهرات

طراحی سایت جواهرات : با یک نام تجاری واضح و یک سایت تجارت الکترونیک کاملاً کارآمد که در آن مشتریان می توانند با فشار دادن یک دکمه از شما خرید کنند، کسب و کار جواهرات آنلاین شما باید از قدرت بیشتری برخوردار شود. اما چگونه می توان به آن نقطه رسید؟ یک وب سایت تجارت الکترونیک کاملاً کارآمد که در آن می توانید جواهرات را به صورت آنلاین بفروشید و به راحتی با مشتریان خود ارتباط برقرار کنید؟ در اینجا 4 نکته برتر ما برای ساختن طراحی سایت جواهرات دست ساز شما، از طراحی و عملکرد گرفته تا مدیریت بودجه، و بدست آوردن دقیقا همان چیزی که از سایت می خواهید، آورده شده است.

دامنه بخرید

آیا از قبل یک نام دامنه در ذهن دارید؟ قبل از شروع ایجاد یک وب سایت برای کسب و کار خود، ابتدا آن را بررسی کنید، به خصوص اگر سایت و نام تجاری شما به شدت بر اساس نام دامنه ای است که انتخاب کرده اید. هیچ چیز بدتر از ایجاد یک ایده پیچیده از سایت خود در ذهن شما نیست تا متوجه شوید که نام دامنه ایده آل شما قبلاً توسط شخص دیگری خریداری شده است.

یک ارائه دهنده میزبانی وب معتبر انتخاب کنید

در مورد میزبانی وب سایت خود تکالیف خود را انجام دهید. اگر قصد دارید جواهرات دست ساز را به صورت آنلاین بفروشید، به یک میزبان وب قابل اعتماد نیاز دارید که از عملکرد صحیح و سریع سایت شما اطمینان حاصل کند. اگر سایت شما در فرآیند پرداخت مشتری به کندی بارگیری می‌شود، این می‌تواند نرخ پرش را افزایش دهد و به فروش و اعتبار شما آسیب برساند، بنابراین برای درست کردن آن باید هزینه کنید.هزینه بیش از حد به احتمال زیاد بر اساس میزان ترافیکی است که انتظار دارید به سایت شما وارد شود. این بستگی به میزان فضای ذخیره سازی مورد نیاز و پهنای باند استفاده شده دارد.

طراحی سایت جواهرات

طراحی سایت جواهرات : بنابراین در مورد موارد زیر که در حال حاضر دارید صادق باشید. اگر در حال حاضر یک پایگاه مشتری بزرگ دارید که شما را در سایت دنبال می کند، از همان ابتدا به ارائه دهنده میزبانی وب خود اطلاع دهید. به همین ترتیب، اگر این احتمال وجود دارد که به حمایت بیشتری از آنها نیاز داشته باشید، از قبل به آنها اطلاع دهید. آیا مایلید اطمینان بیشتری داشته باشید که آنها پشتیبانی دائمی را ارائه می دهند؟ اگر به یک پشتیبانی فنی 24 ساعته نیاز دارید، انتظارات خود را در آنجا تنظیم کنید. به این ترتیب دیگر هزینه های بعدی را مشاهده نخواهید کرد.

طرحی را انتخاب کنید که نشان دهنده کسب و کار جواهرات شما باشد

طراحی سایت جواهرات : چه از یک طراح وب استفاده کنید و چه از یک سرویس کاملاً مدیریت شده استفاده می کنید که یک الگو برای شما می سازد، طراحی سایت جواهرات دست ساز شما باید به وضوح نشان دهنده برند شما باشد. به این فکر کنید که مخاطب شما چه کسی است و چگونه می خواهید برند خود را شکل دهید. هنگامی که یک ایده واضح از ظاهر برند خود به دست آوردید، طراحی وب شما باید به سرعت انجام شود. در اینجا چند نکته طراحی وب برای کسب و کار آنلاین جواهرات شما آورده شده است:

مهم

 • فرآیند پرداخت خود را تا حد امکان ساده کنید. هر چیزی که مشتری شما را از خرید با کلیک یک دکمه ، باز دارد، ممکن است به این معنی باشد که آنها به جای دیگری می روند، که مانع از خرید می شود.
 • پیمایش اصلی شما باید حداقل با متنی واضح باشد که مشتری با کلیک روی آن پیدا کند.
 • محصولات شما باید جذابیت داشته باشند. همیشه از تصاویر با وضوح بالا در سایت خود استفاده کنید و بدانید که چگونه از جواهرات خود عکس بگیرید تا بهترین تصاویر ممکن را در وب سایت جواهرات خود داشته باشید.
 • آیا سایت شما موبایل فرندلی است؟ تعداد بیشتری از مشتریان شما در مورد گوشی های هوشمند خود تحقیق می کنند، بنابراین مطمئن شوید که وب سایت شما پاسخگو باشد. این بدان معنی است که به اندازه صفحه نمایش کاربر پاسخ می دهد و به آنها کمک می کند تا سایت شما را واضح تر ببینند چه روی دسکتاپ، تبلت یا گوشی هوشمند خود باشند.
 • اگر مشتری شما جواهری را که می خواهد ، پیدا کرده است و آماده خرید از کسب و کار آنلاین جواهرات شما است، آیا گام بعدی روشنی وجود دارد؟ مطمئن شوید که سایت شما دارای یک فراخوان برای اقدام واضح است تا مشتریان شما را به سمت پرداخت سوق دهد. 
 •  
 • طراحی سایت جواهرات1 

برای وب سایت جواهرات خود بودجه تعیین کنید و به آن پایبند باشید

طراحی سایت جواهرات : ایجاد یک وب سایت برای کسب و کار شما به طور اجتناب ناپذیری هزینه دارد. اگر کسب و کار آنلاین جواهرات خود را از ابتدا شروع می کنید، باید هزینه ها را به حداقل ممکن برسانید. میزان هزینه مورد نیاز به اندازه کسب و کار فعلی شما و میزان سرمایه گذاری شما بستگی دارد. قبل از اینکه این فرآیند را شروع کنید، بودجه ای را به همراه یک برنامه احتمالی کوچک برای خود تعیین کنید.

طراحی سایت جواهرات

و به آن بچسبید. همانطور که تجارت آنلاین جواهرات شما رشد می کند، وب سایت شما نیز تکامل می یابد. و همانطور که درآمد بیشتری کسب می کنید، می توانید به این فکر کنید که آن را دوباره به تعمیر و نگهداری وب سایت جواهرات دست ساز خود متصل کنید.

مراحل راه اندازی کسب و کار جواهرات

در اینجا یک راهنمای گام به گام برای راه اندازی کسب و کار جواهرات آورده شده است:
 • فروشگاه آنلاین خود را ایجاد کنید
 • منابع خود را تهیه کنید
 • در مورد مدل کسب و کار تصمیم بگیرید
 • نام کسب و کار جواهرات خود را انتخاب کنید
 • هرگونه مشکل قانونی را حل کنید
 • مخاطب خود را درک کنید
 • بازه قیمت خود را تعیین کنید
 • محل فروش جواهرات خود را انتخاب کنید
 • برند و لوگوی جواهرات طراحی کنید
 • از جواهرات خود عکس های بزرگ و واضح بگیرید
 • صفحات محصول و دسته بندی را در وب سایت خود بهینه کنید
 • یک استراتژی بازاریابی رایگان بسازید
 • تبلیغات آنلاین را در نظر بگیرید

نحوه طراحی سایت جواهرات

همانطور که اشاره کردیم، این روزها برای راه اندازی یک وب سایت منحصر به فرد نیازی به تجربه طراحی وب ندارید. تنها کاری که باید انجام دهید این است که از بین قالب های یک وب سایت جواهرات حرفه ای انتخاب کنید و می توانید وب سایت خود را به راحتی از آنجا سفارشی کنید.

دارای گزینه های پرداخت باشد

انجام خریدهای بزرگ مستلزم سطح معینی از اعتماد به فروشگاهی است که مصرف کننده از آن خرید می کند. جواهرات گران هستند، بنابراین شما می خواهید به خریداران خود حس اعتماد دهید و از حقوق آنها محافظت کنید.

راه اندازی یک سرویس باربری

طراحی سایت جواهرات : معامله با کالاهای گران قیمت به این معنی است که باید سطح خاصی از اعتماد به ارائه دهنده حمل و نقل خود داشته باشید. همکاری با پست ، تیپاکس یا شریک حمل و نقل مورد اعتماد دیگر بهترین راه برای انجام آن است. سپس، می‌توانید نرم‌ افزار سبد خرید خود را طوری پیکربندی کنید که با محموله شما مطابقت داشته باشد تا پردازش سفارش آسان‌تر شود.

چرا هر کسب و کاری به یک وب سایت نیاز دارد؟

حضور آنلاین یک کسب و کار، صرف نظر از صنعت آن ، می تواند تأثیر زیادی بر موفقیت آن داشته باشد. در عصر حاضر، برخی از کسب و کارها هنوز متوجه نیستند که اکثر مشتریان آنها قبل از خرید از وب سایت آنها بازدید می کنند. داشتن یک حضور آنلاین قوی، به‌ویژه یک وب‌سایت، می‌تواند باعث ایجاد درآمد بیشتر شود. بله، کیفیت وب سایت شما بر نتایج تأثیر می گذارد، اما هدف این مقاله تأکید بر اهمیت اطمینان از داشتن وب سایت است. طراحی سایت جواهرات2 

اعتبار

طراحی سایت جواهرات : یکی از دلایل اصلی که باید برای کسب و کار خود وب سایت داشته باشید، افزایش اعتبار سازمان است. به احتمال زیاد چندین ارائه دهنده خدمات مشابهی را به شما ارائه می دهند. یکی از راه‌هایی که می‌توانید متمایز شوید این است که وب‌سایتی داشته باشید که ظاهر خوبی داشته باشد و اطلاعات با کیفیت را به وضوح به مشتریانتان منتقل کند. بدون وب سایت، مردم ممکن است مشروعیت شما را به عنوان یک تجارت زیر سوال ببرند. داشتن یک وب سایت فرصتی برای ایجاد یک تاثیر اولیه عالی است و به مردم آرامش می دهد که شما یک تجارت واقعی هستید.

نام تجاری

یکی از مهم ترین کارهایی که می توانید انجام دهید، نشان دادن نام تجاری خود به مشتریان احتمالی خود است. با مشخص کردن واضح اینکه چه کسی هستید، چه چیزی را نمایندگی می کنید و چه چیزی را مطرح می کنید، شانس خرید مشتریان از شما را افزایش می دهید. این نیز چیزی است که می تواند شما را از رقبای خود متمایز کند. بدون وب سایت، انجام این کار می تواند بسیار چالش برانگیز باشد زیرا مردم نمی توانند به راحتی اطلاعات باکیفیت و قابل اعتماد در مورد کسب و کار شما پیدا کنند.

افزایش مشتریان

شاید یکی از جذاب ترین دلایل برای داشتن یک وب سایت برای کسب و کار شما این باشد که می تواند شانس شما را برای به دست آوردن مشتری افزایش دهد. هنگامی که مردم شما را آنلاین پیدا کردند، به محصول یا خدمات شما علاقه مند شدند و می خواهند بیشتر بدانند، به لطف اطلاعات موجود در وب سایت شما، این فرصت را می دهد تا فروش خود را افزایش دهید، می دانند چگونه با شما تماس بگیرند. حتی اگر وب‌سایت‌ها هزینه دارند، اما در صورت استفاده صحیح، بازگشت سرمایه مثبتی دارند.

ترافیک ارگانیک

هنگامی که آنلاین هستید و یک وب سایت بهینه شده برای سئو دارید، شانس حضور در نتایج جستجوی گوگل را خواهید داشت. این به این معنی است که وقتی مردم در جستجوی یک محصول یا خدمات هستند، این احتمال وجود دارد که وب سایت شما در نتایج نشان داده شود. این به شما این فرصت را می دهد که پایگاه مشتریان خود را به شدت افزایش دهید.

صرفه جویی در وقت شما + خدمات مشتری

طراحی سایت جواهرات : بسیاری از کسب‌وکارها از مشتریان بالقوه یا مشتریان فعلی تماس می‌گیرند که سؤالات ساده‌ای درباره مکان و ساعات کار می‌پرسند. اگر تماسی را از دست بدهید، مشتری ناراضی می ماند. تماس‌ها همچنین می‌توانند حواس پرسنل شما را از تمرکز بر مهم‌ترین بخش‌های کسب‌وکارتان منحرف کنند. یک وب سایت می تواند این تماس ها را کاهش دهد و بهره وری داخلی را افزایش دهد. در عین حال، به مشتریان کمک می کند بدون نیاز به تماس، اطلاعات مفیدی را پیدا کنند، که در نهایت تجربه کاربری بهتری را ارائه می دهد.

به روز رسانی ها و اطلاعیه ها

طراحی سایت جواهرات: از آنجایی که وب سایت شما 24/7 است، ارسال به روز رسانی ها و اطلاعیه ها برای مشتریان آسان است. این راهی است که آنها را در مورد هر کاری که انجام می دهید به روز نگه دارید. وقتی چیزی مخصوصاً به آنها مربوط می شود، احتمال اینکه بتوانید آنها را بفروشید ، افزایش می دهد.

بازاریابی دیجیتال

طراحی سایت جواهرات : اگر قصد دارید از بازاریابی دیجیتال برای افزایش مشتریان و رشد کسب و کار خود استفاده کنید، احتمالاً می خواهید ترافیک را به یک وب سایت یا صفحه فرود هدایت کنید. برای انجام این کار به طور موثر، از ترافیک تاریخی که به وب سایت شما می رود استفاده کنید تا بتوانید واجد شرایط ترین مشتریان را هدف قرار دهید و بهترین بازگشت سرمایه را برای هزینه تبلیغات خود دریافت کنید.
طراحی سایت جواهرات3 
 سخن آخر
بنابراین برای کسانی که در زمینه جواهرات مشغول به کار هستند ، طراحی سایت جواهرات میتواند روش خوبی برای ارتقا کارشان باشد. اگر شماهم به دنبال طراحی سایت برای کسب و کار خود هستید. می توانید با ما تماس بگیرید.
منبع‌ : افرند وب

نظرات

اولین نفر برای نظرات باشید!
دیدگاه خود را به اشتراک بگذارید
آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد، قسمت‌های مورد نیاز با * علامت گذاری شده‌اند

تعرفه خدمات سئو سایت

پایه پیشرفته حرفه ای سفارشی
طراحی قالب اختصاصی
طراحی صفحه ویژه محصولات
مدیریت مقالات
طراحی بنر اختصاصی ندارد 1 بنر 2 بنر 3 بنر
پشتیبانی سایت 3 ماه 6 ماه 8 ماه 1 سال
یک سال میزبانی هاست رایگان
ثبت دامنه رایگان ( سال اول ) --- ir. ir. , com. , org. , net. ir. , com. , org. , net.
مدیریت منو های سایت
سیستم عضویت (ورود و خروج اعضاء )
ورود اطلاعات اولیه
آمار تفضیلی بازدید های سایت
سیستم نظرسنجی
ریسپانسیو بودن سایت
گالری تصاویر
امکان نظر سنجی در پایان هر مطلب
نقشه سایت
صفحه درباره ما و معرفی
صفحه تماس با ما
زمان تحویل 15 روزه 20 روزه 30 روزه تماس بگیرید
شروع قیمت از 13,9 میلیون تومان 19,9 میلیون تومان 35,9 میلیون تومان تماس بگیرید
نمونه کارهای  مرتبط

افرند وب در یک نگاه

شرکت ایده پردازان هوشمند افرند با نام تجاری افرند وب در زمینه فناوری اطلاعات و دیجیتال مارکتینگ در شاخه طراحی سایت با توجه به نیاز روز کسب و کارها به طراحی سایت فروشگاهی ، طراحی سایت اختصاصی ، طراحی سایت با وردپرس و سفارش طراحی سایت با کاهش هزینه ها بنا به دلایل اقتصادی این روزها در تلاش است که در کنار هموطنان عزیزمان بعنوان کوچکترین عضو این جامعه خدمت رسانی کند. در زمینه سئو سایت و بهینه سازی سایت با کادری مجرب حاظر به خدمت رسانی و ثبت سفارش سئو سایت و سئو حرفه ای برای رونق بخشیدن به تمامی کسب و کار ها میباشد. شما میتوانید با طراحی اپلیکیشن به راحتی روی گوشی خدمات و محصولات خود را به اشتراک بگذارید سفارش طراحی اپلیکیشن خود را به ما بسپارید.