مشاوره رایگان۰۹۳۵۹۷۳۳۲۰۶

سفارش سایت شرکتی

سفارش سایت شرکتی

سفارش سایت شرکتی چیزی بسیار بیشتر از طراحی رنگ ، تصاویر و فونت های وب سایت است. سفارش سایت شرکتی به معنی فرایند یادگیری و درک کسب و کار شما و استفاده از استراتژی ، تجربه کاربر ، طراحی ، برنامه نویسی و بازاریابی برای ایجاد مشاغل آنلاین است.

سفارش سایت شرکتی
person
super admin 14:00 1402 خرداد 02
5دقیقه
سفارش سایت شرکتی چیزی بسیار بیشتر از طراحی رنگ ، تصاویر و فونت های وب سایت است. سفارش سایت شرکتی به معنی فرایند یادگیری و درک کسب و کار شما و استفاده از استراتژی ، تجربه کاربر ، طراحی ، برنامه نویسی و بازاریابی برای ایجاد مشاغل آنلاین است. سفارش سایت شرکتی 

تعریف سفارش سایت شرکتی

تمام بخش های وب سایت شما به طور خاص برای اهداف سازمانی شما ساخته شده است. ما معتقدیم که با سفارش سایت شرکتی برای کسب و کار خود می توانید قدم مهمی در جهت پیشرفت کار خود بردارید.

چگونه سفارش سایت شرکتی می تواند به تجارت شما کمک کند؟

 • شما بر اساس سفارشی سازی کامل وب سایت خود طراحی منحصر به فردی خواهید داشت. هیچ کس مانند شما وب سایت دقیقی نخواهد داشت. این یک مزیت بزرگ برای برجسته کردن نام تجاری شما در جهت مثبت است.
 • با سفارش سایت شرکتی ، می توانید هویت تجاری خود را از طریق اینترنت ایجاد کنید.
 • در وب سایت های سفارشی می توانید ویژگی هایی را که برای استفاده مشتریان از خدمات شما ضروری است ، اضافه کنید.
 • سایت های سفارشی بسیار دوستدار SEO هستند و برای بازاریابی آنلاین مناسب هستند. بنابراین ، آنها می توانند در موتورهای جستجو بسیار بهتر از سایت هایی که از قالب های آماده استفاده می کنند ، صعود کنند.
 • وب سایت سفارشی این امکان را فراهم می کند که وب سایت شما واقعاً "متعلق به شما" باشد. همچنین به مشتریان و سایر بازدیدکنندگان کمک می کند تا وب سایت شما را به خاطر بسپارند.
 • طراحی وب سایت سفارشی برای ایجاد وب سایتی که به وضوح نشان دهنده نام تجاری منحصر به فرد کسب و کار است بسیار مناسب است.
 • شما می توانید مقیاس پذیری را در نظر بگیرید. این بدان معناست که وب سایت شما می تواند همزمان با توسعه کسب و کار شما بدون استرس و پیچیدگی توسعه یابد.

چه کسی به سفارش سایت شرکتی نیاز دارد؟

طراحی وب سایت بخشی جدایی ناپذیر از تجارت در این عصر دیجیتال است. اما چه کسی واقعاً به یک وب سایت حرفه ای نیاز دارد؟ خوب ، آن دسته از شرکت هایی که باید حضور آنلاین غالب خود را تضمین کنند و مایل هستند که از رقبای خود جلوتر باشند ، به دنبال سفارش سایت شرکتی هستند. بنابراین ، تقریباً هر شرکتی آژانس طراحی لوگو ، آژانس طراحی وب سایت ، شرکت طراحی بروشور یا هر نوع شرکتی در بازار رقابتی سخت به دنبال وب سایت منحصر به فردی است که برجسته می شود. چنین وب سایتی دارای رنگ ها و فونت های نام تجاری ، تصاویر مربوط ، نمادها ، محتوا و غیره است که ارزش ها و پیام های تجاری شرکت را منعکس می کند. طراحی یک صفحه وب خوب و مورد نیاز برای جذب بازدیدکنندگان با ویژگی های کاربر پسند و تبدیل آنها به مشتریان احتمالی است.

خدمات شرکت هنگام سفارش سایت شرکتی شما شامل چه مواردی است؟

سفارش سایت شرکتی : هر شرکت طراحی وب سایت حرفه ای متفاوت است ، به همین دلیل ضروری است که بدانید خدمات طراحی وب آنها شامل چه مواردی است. به این ترتیب ، کسب و کار شما می تواند قیمت ها و تاریخ تحویل ها را با یکدیگر مقایسه کند تا بهترین شرکت طراحی وب را برای شما انتخاب کند.

برخی از خدمات طراحی وب سایت شامل موارد زیر است:

 • مدیر پروژه اختصاصی
 • طراحی دلخواه
 • کپی نویسی حرفه ای
 • سئو
 • طراحی تعاملی
 • ادغام پایگاه داده
 • قابلیت تجارت الکترونیک
 • CMS

مدیر پروژه اختصاصی

سفارش سایت شرکتی : شرکت طراحی وب حرفه ای شما ، یک مدیر پروژه مجرب و ماهر را در اختیار شما قرار می دهد. مدیر پروژه خواسته های شما را یکپارچه می کند.  سفارش سایت شرکتی1 

طراحی دلخواه

یک طراحی سفارشی مزیت رقابتی را برای شرکت شما فراهم می کند. همچنین چندین نمونه اولیه از کارهای تیم طراحی داخلی را ببینید و با کمک آنها یک طرح اصلی برای خود انتخاب کنید.

سئو

سفارش سایت شرکتی : بیش از 90% از تجربیات آنلاین با یک موتور جستجو آغاز می شود ، به همین دلیل سئو اهمیت دارد. با SEO ، شرکت شما می تواند افرادی را که به دنبال محصولات یا خدمات شما هستند ، جذب کند ، خواه کسب و کار شما بصورت آنلاین یا آفلاین فعالیت کند. به همین دلیل تیم طراحی ، توسعه و SEO اطمینان می دهد که سایت شما بهترین شیوه ها را برای SEO دنبال می کند. از سرعت صفحه شما گرفته تا بهینه سازی سایت ، سئوی فنی و غیر فنی شما را تنظیم می کند.

طراحی تعاملی

سفارش سایت شرکتی : طراحی واکنش گرا بسیار حیاتی است زیرا بیش از 50 درصد ترافیک اینترنت از دستگاه های تلفن همراه ناشی می شود. ارائه وب سایت به کاربران که با دستگاه آنها سازگار نیست ، چه تلفن هوشمند و چه تبلت ، می تواند به ترافیک ارگانیک ، رتبه بندی SEO و درآمد وب سایت شما آسیب برساند. طراحی واکنش گرا بسیار حیاتی است زیرا بیش از 50 درصد ترافیک اینترنت از دستگاه های تلفن همراه ناشی می شود. به همین دلیل است که شرکت طراحی وب حرفه ای فقط طرح های واکنش گرا ایجاد می کند.

ادغام پایگاه داده

سفارش سایت شرکتی : پایگاه داده ، مانند سیستم پردازش پرداخت ، می تواند نقش مهمی در عملیات شرکت شما ایفا کند. به عنوان بخشی از خدمات طراحی وب سایت و همچنین خدمات طراحی مجدد ، یکپارچه سازی پایگاه داده را ارائه می دهد. خواه به دنبال راه حل های اساسی ، پیشرفته یا سفارشی هستید ، تیم توسعه می تواند از آن مراقبت کند.

محتوا نویسی حرفه ای

ممکن است کاربران از خواندن مطالب سایت صرف نظر کنند ، اما محتوا نقش فوق العاده ای در تصمیم گیری برای خرید آنها ایفا می کند. به همین دلیل است که شرکت طراحی وب سایت حرفه ای دارای تیم اختصاصی محتوا نویسی است. کپی رایترها در زمینه های مختلف ، از فنی تا غیر فنی ، می توانند محتوای بهینه شده توسط SEO و نام تجاری شما ایجاد کنند.

قابلیت تجارت الکترونیک

سفارش سایت شرکتی : برای مشاغل تجارت الکترونیک و همچنین شرکت هایی که پرداخت آنلاین خدمات آفلاین را می پذیرند ، داشتن یک راه حل امن تجارت الکترونیکی ضروری است. این که آیا شرکت شما به یک راه حل در سطح سازمان یا سیستم بدون سر و صدا نیاز دارد ، تیم توسعه داخلی می تواند از عهده آن برآید. به عنوان بخشی از خدمات ، آزمایش عمیقی از سیستم شما انجام می شود. این مرحله فعال نه تنها امنیت سیستم شما ، بلکه عملکرد آن را نیز تضمین می کند. به این ترتیب ، شرکت شما می تواند سایتی آماده برای سفارش و پردازش پرداخت راه اندازی کند.

CMS

با توجه به اینکه بیش از 50 درصد مشاغل از بازاریابی محتوا استفاده می کنند ، به CMS نیاز دارید. CMS می تواند به تیم شما در انتشار ، مدیریت و به روز رسانی محتوا بدون داشتن هیچ تخصصی کمک کند.
سفارش سایت شرکتی2 ]

روند کار در سفارش سایت شرکتی چگونه است؟

به عنوان شریک شما ، شرکت طراحی وب حرفه ای قصد دارد یک فرایند بدون دردسر و راحت را برای تیم شما ارائه دهد. مراحل شش مرحله ای را مرور کنید تا ببینید مراحل کار چگونه است:

مشاوره

هنگامی که یک شرکت طراحی وب سایت حرفه ای را انتخاب می کنید ، یک مدیر پروژه اختصاصی با شما همکاری می کند. مدیر پروژه شما به عنوان یک نقطه تماس اختصاصی برای تیم شما عمل می کند و هر سوال ، نظر یا هر چیزی که در ذهن شما باشد ، می توانید با او در میان بگذارید. در ابتدای کار ، با مدیر پروژه خود ملاقات می کنید ، چه بصورت حضوری و چه از طریق تلفن. این مشاوره به مدیر پروژه اختصاصی شما اجازه می دهد تا در مورد کسب و کار ، نام تجاری ، چشم انداز و اهداف وب سایت شما اطلاعات بیشتری کسب کند.

ماکت

پس از ملاقات شما ، تیم طراحی شروع به ساختن مجموعه ای از ماکت ها و نمونه های اولیه برای سایت شما می کند. هنگامی که تیم شما این نمونه های اولیه را مشاهده کرد ، می توانید نمونه ای را انتخاب کنید که مناسب سلیقه و نیازهای شما باشد.

طراحی

سفارش سایت شرکتی : با انتخاب طرح کلی شما ، طراحان و توسعه دهندگان ، روند ایجاد سایت شما را آغاز می کنند. از طراحی صفحه اصلی شما تا توسعه CMS ، تیم طراحی با کارآمدی و دقت برای آماده سازی وب سایت شما و اطمینان از بهینه سازی آن برای SEO کار می کند. در طول این فرآیند ، شما به روزرسانی های معمول را از مدیر پروژه خود دریافت می کنید. در بیشتر موارد ، تیم شما همچنین با مدیر پروژه اختصاصی شما ملاقات می کند تا پیشرفت سایت شما را مورد بررسی قرار دهد. این جلسات و همچنین به روز رسانی های معمول ، به شرکت طراحی وب حرفه ای اجازه می دهد تا اطمینان حاصل کند که وب سایت شما انتظارات و خواسته های شما را برآورده می کند.

آزمایش

سفارش سایت شرکتی : هنگام سفارش سایت شرکتی ، انتظار یک وب سایت بی عیب و نقص را دارید. به همین دلیل تیم طراحی و توسعه ، آزمایشات کاملی را انجام می دهد. عملکرد ناوبری ، سیستم پایگاه داده ، راه حل تجارت الکترونیک و موارد دیگر را بررسی می کند. همچنین سرعت و عملکرد سایت شما را ارزیابی می کند تا تجربه کاربری و رتبه بندی وب سایت شما را به حداکثر برساند.

راه اندازی کنید

سفارش سایت شرکتی : در تاریخ راه اندازی دلخواه شما ، مدیران پروژه ، توسعه دهندگان و طراحان شرکت ، فرایند راه اندازی وب سایت شما را انجام می دهند. پس از راه اندازی سایت شما ، شرکت طراحی وب سایت برای بار دیگر بررسی های لازم را انجام می دهد تا مطمئن شود وب سایت شما عاری از خطا است. اگر در مورد نحوه بازاریابی سایت خود و به حداکثر رساندن عملکرد آن سوالی دارید ، همیشه می توانید با مدیر پروژه خود صحبت کنید. همچنین می توانید قبل از شروع طراحی وب سایت خود با صحبت با یک استراتژیست مجرب ، مشاوره فوری دریافت کنید.

9 نکته در سفارش سایت شرکتی در گوگل

نکات مهم سفارش سایت شرکتی به صورت اختصاصی مرور کنید.

طرح و قالب شما منعکس کننده کار شما باشد

سفارش سایت شرکتی : وب سایت شما نشان دهنده برند شما است ، بنابراین طراحی آن باید نشان دهنده برند شما باشد. مهم این است که شما طرحی را انتخاب کنید که متناسب با نام تجاری شما باشد زیرا مردم شما را با آن به یاد خواهند آورد. نوع کسب و کار شما ، طراحی شما را تعیین می کند. اگر شما یک شرکت طراحی گرافیک هستید ، ممکن است یک طراحی وب داشته باشید که دقیق تر است. از طرف دیگر ، مطب پزشک دارای طرحی است که ساده و منعکس کننده تجارت آنها است. با انتخاب یک طرح تمیز و مدرن که نشان دهنده شرکت شما باشد ، مشتریان بیشتری را در صفحه خود حفظ خواهید کرد.

یک صفحه اصلی ساده و جذاب ایجاد کنید

سفارش سایت شرکتی : چه از تبلیغات بهینه سازی موتورهای جستجو (SEO) و چه از پرداخت به ازای کلیک (PPC) استفاده کنید ، معمولاً افراد را برای اطلاع از کسب و کار خود به صفحه اصلی خود هدایت می کنید. هنگامی که آنها در آنجا هستند ، می توانند در وب سایت شما حرکت کنند تا اطلاعات عمیق تری را بیاموزند. با این حال ، صفحه اصلی نمایشی اولیه از نام تجاری شما است ، بنابراین منبع مفیدی برای اطلاع از مشتریان در مورد شرکت شما است. این مهم است که شما یک صفحه اصلی ساده اما موثر طراحی کنید. شما نمی خواهید بازدیدکنندگان خود را با اطلاعات فراوان غرق کنید. اگر وب سایت شما بیش از حد شلوغ است ، شما را از هدف اصلی خود باز می دارد.  سفارش سایت شرکتی3 

نکات حرفه ای در سفارش سایت شرکتی

به جای بلوک های متنی ، می توانید عناصر بصری ایجاد کنید که به صفحات با اطلاعات بیشتر پیوند دارند. این به خوانندگان کمک می کند تا جنبه های مختلف کسب و کار شما را ببینند و به آنها امکان می دهد تصمیم بگیرند که در آینده به چه چیزی نگاه کنند.

یک ناوبری کاربردی ایجاد کنید

ناوبری شما یکی از مهمترین بخش های وب سایت شما است. وقتی افراد می خواهند اطلاعاتی در سایت شما پیدا کنند ، از ناوبری شما استفاده می کنند. شما می خواهید مردم بدون مشکل صفحات مناسب را پیدا کنند. وقتی ناوبری خود را طراحی می کنید ، باید اطمینان حاصل کنید که استفاده از آن ساده و آسان است. شما می خواهید عناوین گسترده ای ایجاد کنید که می تواند شامل زیرنویس های خاص باشد. این به شما کمک می کند وب سایت خود را منظم نگه دارید و همچنین به بازدیدکنندگان خود در پیدا کردن اطلاعات کمک می کند. اگر ناوبری ضعیفی دارید ، کاربران اطلاعاتی را پیدا نمی کنند. آنها برای یافتن صفحات مناسب تلاش می کنند. این باعث می شود آنها سایت شما را ترک کرده و سایت رقیب را انتخاب کنند.

طراحی واکنش گرا

یکی از مهم ترین مواردی که برای وب سایت خود نیاز دارید طراحی ریسپانسیو است. طراحی واکنش گرا بسیار مهم است زیرا بر تجربه کاربران از سایت شما تأثیر می گذارد. وقتی وب سایت شما طراحی ریسپانسیو داشته باشد ، با دستگاهی که کاربر از آن استفاده می کند سازگار می شود. چه تلفن همراه باشد یا لپ تاپ ، هر دو کاربر سایت شما را به گونه ای می بینند که متناسب با دستگاه آنها باشد. این امر برای حفظ تعامل کاربران در سایت شما بسیار مهم است.

قرار دادن خلاصه مطالب برای مرور

بسیاری از سرنخ ها سایت شما را برای یافتن اطلاعات محدود می کنند. آنها به دنبال اطلاعات خاصی هستند ، بنابراین به سرعت در سایت شما جستجو می کنند تا آن را پیدا کنند. این امر به ویژه در مورد کاربران تلفن همراه صادق است. شما باید طرحی ایجاد کنید که بتواند صفحات شما را برای کاربر آسان کند. مهم است که آنها به سرعت اطلاعات مناسب را پیدا کنند. شما می توانید وب سایت خود را طوری طراحی کنید که مخاطبین شما بتوانند سایت شما را به راحتی تردد کنند.

نکات حرفه ای در سفارش سایت شرکتی

در اینجا برخی از بهترین شیوه هایی که می توانید به عنوان طراحی وب سایت خود دنبال کنید وجود دارد:
 • در پاراگراف های کوچک بنویسید. هنگامی که پاراگراف ها کوچک هستند ، کاربران می توانند به راحتی حرکت کرده و اطلاعات را انتخاب کنند.
 • از گرافیک برای کمک به برجسته سازی اطلاعات مهم استفاده کنید. این امر توجه آنها را جلب می کند و آنها را قادر می سازد تا اطلاعات را به سرعت مشاهده کنند.
 • فونتی را انتخاب کنید که خواندن آن آسان باشد. اگر فونت پیچیده ای را انتخاب کنید ، خوانندگان شما برای خواندن اطلاعات سایت شما دچار مشکل می شوند.
اینها تنها چند راه است که می توانید به وب سایت خود کمک کنید تا راحت تر مرور شود. با ایجاد وب سایتی که امکان جستجوی آن آسان است ، می توانید مهمترین اطلاعاتی را که می تواند به آنها در تبدیل کمک کند ، در اختیار مشتریان خود قرار دهید.

شامل عناصر تصویری باشد

عناصر تصویری بخش مهمی از طراحی شما هستند. شما نمی خواهید سایت شما با متن دچار مشکل شود. این می تواند سرنخ ها را دور کند. با درج عناصر بصری مانند عکس ، فیلم و اینفوگرافیک ، توجه بازدیدکنندگان را به خود جلب می کنید زیرا آنها برای بررسی عناصر بصری وقت می گذارند. این یک روش عالی برای شکستن متن و علاقه مندی آنها به صفحه شما است. یکی از بهترین عناصری که می توانید در صفحه خود قرار دهید ، ویدئو است که می تواند تأثیر بسزایی در مخاطبان شما داشته باشد. در حقیقت ، مصرف کنندگان 10 برابر بیشتر از متن متنی با یک ویدیو تعامل دارند.

گنجاندن آیکون های رسانه های اجتماعی

رسانه های اجتماعی یک راه عالی برای کمک به مشتریان ارتباط شما با کسب و کار شما است. هنگامی که طراحی خود را ایجاد می کنید ، می خواهید آیکون های رسانه های اجتماعی را نیز شامل شود. اگر مخاطبین شما در رسانه های اجتماعی هستند ، راهی سریع برای اتصال مستقیم آنها به صفحه شما است. در صورت علاقه می توانند صفحه شما را دنبال کنند. رسانه های اجتماعی به شما در ایجاد ارتباط مستقیم با سرنخ ها کمک می کند ، بنابراین مهم است که این دکمه ها را در سایت خود قرار دهید. از دکمه های رسانه های اجتماعی استفاده کنید تا به کسب و کار خود کمک کنید تا با سرنخ های بهتری ارتباط برقرار کند که می تواند به شما تبدیل شود.

شامل فراخوان برای اقدام (CTA)

بسیاری از مشاغل اشتباه می کنند که فراخوان اقدام (CTA) را در صفحات خود حذف می کنند. این یکی از مهمترین بخشهای سایت شما است زیرا باعث می شود شما اقدام کنید. علاوه بر این ، هنگامی که کاربران به سایت شما می آیند و اطلاعاتی را که می بینند دوست دارند ، ممکن است ندانند در مرحله بعد چه اقدامی باید انجام دهند. با ادغام دکمه های CTA ، می توانید آنها را به مرحله بعدی هدایت کنید تا آنها را به سمت تبدیل سوق دهید.

صفحات خود را آزمایش کنید

وقتی همه عناصر مورد نیاز برای طراحی وب سایت حرفه ای خود را دارید ، مهم است که صفحات خود را آزمایش کنید. این یک راه عالی برای ایجاد سایتی است که مناسب بازار هدف شما باشد. می توانید ببینید که کاربران در استفاده از سایت شما با چه مشکلاتی مواجه می شوند تا تنظیم بر اساس این مسائل آسان تر شود. با آزمایش صفحات خود ، سایتی ایجاد خواهید کرد که به شما در کسب امتیاز بیشتر و تبدیل بیشتر کمک می کند. سفارش سایت شرکتی4 

8 نوع وب سایت مختلف در سفارش سایت شرکتی

در اینجا 8 نوع مختلف وب سایت وجود دارد:

صفحه های اصلی

صفحه اصلی مرکز اصلی سایت شما است و به عنوان چهره یک نام تجاری عمل می کند. صفحه اصلی شما به بازدیدکنندگان سایت در دسترسی به مناطق مختلف سایت کمک می کند. از آنجا که اکثر مردم از طریق صفحه اصلی شما به شما مراجعه می کنند ، اینجاست که طراحی بیشترین اهمیت را دارد. یک صفحه اصلی می تواند شکل های مختلفی داشته باشد ، اما هنگام طراحی ، به یاد داشته باشید که هدف از صفحه اصلی به عنوان ناوبری اصلی و مورد توجه بازدیدکنندگان سایت است. از پالت رنگ ، لوگو و تصاویر نام تجاری خود استفاده کنید که بسیار مرتبط با تجارت است.

وب سایت های مجله و ژورنال

یک وب سایت مجله شامل مقالات ، عکس ها و فیلم های آموزنده است. در بیست سال گذشته ، صنعت مجلات از یک پلت فرم فقط قابل چاپ به فرمت عمدتا دیجیتالی تبدیل شده است. نوع وب سایت مجله برای وب سایتهای اطلاعاتی ، به ویژه نشریات دانشگاهها و سازمانها ، خوب کار می کند. همانطور که در مورد سفارش سایت شرکتی مجله فکر می کنید ، با ایجاد یک چارچوب اساسی شروع کنید. صرف نظر از روزی که در صفحه اصلی شما قرار می گیرند ، کاربران باید یک طرح مشابه را ببینند و هر مقاله باید دارای طرح بندی و ناوبری مشابه باشد.

وب سایت های تجارت الکترونیک

وب سایت تجارت الکترونیک مقصد خرید آنلاین است که کاربران می توانند محصولات یا خدمات را از شرکت شما خریداری کنند. یک وب سایت تجارت الکترونیک قوی ، مرور محصولات ، فیلتر بر اساس دسته ها ، برجسته کردن فروش ویژه و خرید را آسان می کند.

وبلاگ ها

یک وبلاگ به طور مرتب مقالات ، عکس ها و ویدئوها را به روز می کند. وبلاگها در مقایسه با مجلات با محتوای شخصی و معمولی شروع به کار کردند. اما در حال حاضر بسیار عادی است که برند ها و مشاغل اصلی وبلاگ خود را داشته باشند. افزودن محتوای متخصص اعتبار کلی یک شرکت یا فرد را بهبود می بخشد. وبلاگ ها همچنین مطالبی را برای پست های رسانه های اجتماعی و کمپین های ایمیل ارائه می دهند. با این حال ، یک وبلاگ همچنین می تواند برای شرکت های کوچکتر دست و پا گیر باشد. قبل از شروع راه اندازی یک تیم و استراتژی برای تازه نگه داشتن محتوا ، مطمئن شوید. در واقع بهتر است وبلاگ نداشته باشید و در عوض چند ویدیو یا راهنما ارائه دهید تا داشتن یک وبلاگ ناامید کننده قدیمی.

وب سایت های نمونه کار

یک وب سایت نمونه کار به متخصصان خلاق مکانی برای نمایش بهترین آثار خود می دهد. این برای هنرمندان ، نویسندگان ، طراحان ، فیلمسازان ، مبلمان سازان مناسب است. هنگام ایجاد نمونه کارها ، نیازی به افزودن تک پروژه ای که تا به حال روی آن کار کرده اید نیست. در عوض ، بر ایجاد دسته بندی اقلام و برجسته کردن بهترین آثار از هر دسته تمرکز کنید. یک وب سایت نمونه کارها طبیعتاً کمی خلاق تر است ، بنابراین این مکان برای آزمایش طرح های منحصر به فرد و افزودن ویژگی های جالب است.

صفحات فرود

صفحه فرود یک نوع صفحه خاص است که برای یک کمپین بازاریابی ایجاد شده است و بازدیدکنندگان را به انجام یک اقدام خاص سوق می دهد. محتوای صفحه فرود باید محدود باشد و به سمت فراخوانی برای اقدام (CTA) که می خواهید کاربر انجام دهد ، اشاره کند. مقدار زیادی فضای سفید در اطراف CTA خود بگذارید و عناصری که به هدف آن کمپین مربوط نمی شوند را برای سایر صفحات ذخیره کنید.

وب سایت های رسانه های اجتماعی

سفارش سایت شرکتی : تقریبا 2.77 میلیارد نفر در شبکه های اجتماعی با ده ها پلتفرم مختلف در دسترس هستند. مهم نیست مخاطبان شما چه کسانی هستند ، احتمالاً آنها را در فیس بوک یا توییتر یا اینستاگرام یا Snapchat یا LinkedIn پیدا خواهید کرد. اگرچه نمی توانید خود پلتفرم ها را دوباره طراحی کنید ، اما بر ظاهر صفحه خود کنترل دارید و می توانید محتوایی ایجاد کنید که باعث اشتراک گذاری رسانه های اجتماعی شود. هنگام ایجاد محتوا ، بر مواردی تمرکز کنید که پتانسیل بالایی برای به اشتراک گذاشتن در رسانه های اجتماعی دارند ، مانند فیلم های سرگرم کننده ، اینفوگرافیک ها ، الگوهای رفتاری ، گزارشات عمیق و پیشنهادات رایگان. سفارش سایت شرکتی5 

فهرست و صفحات تماس

سفارش سایت شرکتی : یک فهرست یا صفحه تماس مکانی است که کاربران می توانند با شما یا دیگران ارتباط برقرار کنند. وقتی می خواهید مخزنی از مشاغل یا افراد درون یک سازمان را فهرست کنید ، این نوع وب سایت به خوبی کار می کند. به عنوان مثال ، یک فهرست رستوران محلی دارای غذاخوری هایی در این منطقه با منوها ، محدوده قیمت ، شماره تلفن و نظرات است. ماهیت یک سازمان فرصتی برای وب سایت فهرست راهنما ایجاد می کند. به عنوان مثال ، انجمن دندانپزشکان محلی در یک شهر ممکن است هر یک از اعضا ، حوزه تخصص و اطلاعات تماس آنها را لیست کند.

مواردی که باید قبل از سفارش سایت شرکتی در نظر بگیرید

 • بودجه من چقدر است؟
 • بازه زمانی من چقدر است؟
 • چقدر زمان برای سرمایه گذاری در پروژه طراحی وب سایت دارم؟
 • چقدر رقابت آنلاین دارم؟

چگونه می توان هزینه وب سایت را بر اساس اهداف خود برآورد کرد؟

برای این که بدانید هزینه تقریبی شما هنگام سفارش سایت شرکتی چقدر است ، ابتدا باید موراد زیر را در نظر بگیرید.

بودجه شما چقدر است؟

قبل از شروع به سفارش سایت شرکتی ، بودجه خود را مشخص کنید. قبل از هزینه کردن در افزونه ها و افزونه های برتر بودجه خود را بررسی کنید. بهترین کار این است که هزینه را در حین شروع کار پایین نگه دارید. همیشه می توانید بعداً افزونه هایی را به وب سایت جدید خود اضافه کنید.

آیا نیازی به سفارش سایت شرکتی وجود دارد؟

سفارش سایت شرکتی : با قالب های از پیش ساخته شده وردپرس ، نیازی نیست که یک توسعه دهنده وردپرس استخدام کنید و در هزینه های زیادی صرفه جویی کنید. به علاوه ، قالب های وردپرس نیز ساده ترین راه برای راه اندازی وب سایت هستند. با این حال ، اگر می خواهید تصاویری منحصر به فرد به وب سایت خود ارائه دهید ، باید یک قالب وردپرس سفارشی را خودتان یا از طریق توسعه دهنده وب بسازید.

به چه ویژگی ها و امکاناتی نیاز دارید؟

اگر که تازه شروع کرده اید ، نیازی به آن ویژگی های درخشان که در وب سایت های جالب مشاهده می کنید ، ندارید. اگر ویژگی هایی را که برای افزایش عملکرد کل وب سایت نیاز دارید لیست کنید ، به شما کمک می کند. این به شما امکان می دهد مهم ترین ویژگی هایی را که می توانند به روند توسعه وب کمک کرده و هزینه وب سایت را کاهش دهند ، اولویت بندی کنید.
سفارش سایت شرکتی6 
 نتیجه
سفارش سایت شرکتی می تواند مزایا و سود زیادی را برای شما به ارمغان بیاورد. بنابراین اگر یک کسب و کار خوبی دارید ، میتوانید برای خود یک سایت حرفه ای و خوب سفارش دهید. که برای سفارش می توانید با کارشناسان ما در افرند وب تماس بگیرید.
منبع: افرند وب

نظرات

اولین نفر برای نظرات باشید!
دیدگاه خود را به اشتراک بگذارید
آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد، قسمت‌های مورد نیاز با * علامت گذاری شده‌اند

تعرفه خدمات سئو سایت

پایه پیشرفته حرفه ای سفارشی
طراحی قالب اختصاصی
طراحی صفحه ویژه محصولات
مدیریت مقالات
طراحی بنر اختصاصی ندارد 1 بنر 2 بنر 3 بنر
پشتیبانی سایت 3 ماه 6 ماه 8 ماه 1 سال
یک سال میزبانی هاست رایگان
ثبت دامنه رایگان ( سال اول ) --- ir. ir. , com. , org. , net. ir. , com. , org. , net.
مدیریت منو های سایت
سیستم عضویت (ورود و خروج اعضاء )
ورود اطلاعات اولیه
آمار تفضیلی بازدید های سایت
سیستم نظرسنجی
ریسپانسیو بودن سایت
گالری تصاویر
امکان نظر سنجی در پایان هر مطلب
نقشه سایت
صفحه درباره ما و معرفی
صفحه تماس با ما
زمان تحویل 15 روزه 20 روزه 30 روزه تماس بگیرید
شروع قیمت از 13,9 میلیون تومان 19,9 میلیون تومان 35,9 میلیون تومان تماس بگیرید
نمونه کارهای  مرتبط

افرند وب در یک نگاه


شرکت افرند وب یکی از پیشروان در زمینه طراحی سایت و سئو سایت در ایران است. این شرکت با تیمی مجرب، خدمات متنوعی از جمله طراحی سایت تخصصی و طراحی سایت وردپرسی ارائه می‌دهد که به کسب و کارها کمک می‌کند حضور آنلاین خود را تقویت کنند. افرند وب با استفاده از آخرین تکنولوژی‌ها و روش‌های مدرن، سایت‌هایی منحصربه‌فرد و با کیفیت بالا طراحی می‌کند که هم کاربری آسان و هم جذابیت بصری دارند.

افرند وب علاوه بر طراحی سایت، خدمات سفارش سئو سایت را نیز ارائه می‌دهد تا وب‌سایت‌ها در نتایج جستجوی گوگل رتبه بهتری کسب کنند. همچنین، برای کسب و کارهایی که به دنبال راه‌حل‌های مقرون به صرفه هستند، گزینه‌های طراحی سایت ارزان فراهم شده است. با افرند وب، می‌توانید تمام نیازهای خود در زمینه طراحی و توسعه وب‌سایت و بهینه‌سازی موتورهای جستجو را با کیفیت بالا و هزینه مناسب برآورده کنید