مشاوره رایگان۰۹۳۵۹۷۳۳۲۰۶

سفارش سئو سایت در تهران

سفارش سئو سایت در تهران

سفارش سئو سایت در تهران : امروزه خیلی از ما وقتی دنبال جواب یک سوال، یا یک ایده یا حتی یک محتوای خاص مثل فیلم و سریال می گردیم، اول از همه به گوگل مراجعه می کنیم. تقریبا همه ما انسان ها اینگونه هستیم. بطوری که سرچ های ما در سراسر جهان مجموعا به 3.5 میلیارد در روز نیز میرسد. به عبارتی گوگل بخشی جدایی ناپذیر از زندگی ما است.
 

سفارش سئو سایت در تهران
person
super admin 15:11 1402 خرداد 02
5دقیقه

سفارش سئو سایت در تهران

سفارش سئو سایت در تهران : امروزه خیلی از ما وقتی دنبال جواب یک سوال، یا یک ایده یا حتی یک محتوای خاص مثل فیلم و سریال می گردیم، اول از همه به گوگل مراجعه می کنیم. تقریبا همه ما انسان ها اینگونه هستیم. بطوری که سرچ های ما در سراسر جهان مجموعا به 3.5 میلیارد در روز نیز میرسد. به عبارتی گوگل بخشی جدایی ناپذیر از زندگی ما است.

سفارش سئو سایت در تهران 

سفارش سئو سایت در تهران

در دنیای دیجیتال مارکتینگ، شاخصی به نام ROI یا همان بازگشت سرمایه وجود دارد که برای محاسبه احتمال سودی که بعد از سرمایه گذاری بدست می آید، استفاده می شود. یا به عبارتی اگر ما بخواهیم از بین چندین روش تبلیغاتی، مثل سوشیال مدیا، سئو سایت و ... یکی را انتخاب کنیم، شاخص ROI این روش ها را بررسی می کنیم. بنابر آمار مجله موتور جستجو، از مجموع شاخص ROI روش های تبلیغاتی، 49 درصد به سئو سایت تعلق می گیرد.
 • به عبارت ساده تر، بازگشت سرمایه شما، وقتی که روی سئو سایت سرمایه گذاری کنید، خیلی بیشتر از روش های دیگر است. پس اگر شما میخواهید درمورد سئو سایت بدانید یا مطلع شوید که چگونه سفارس سئو سایت در تهران یا شهرهای دیگر انجام دهید، این مطلب را از دست ندهید.

سئو سایت چیست؟

سئو را می توان بصورت خلاصه در سه عبارت زیر تعریف و توصیف کرد:
 • سئو مجموعه ای از عملیات تکنیکالی است که بر روی صفحات وب سایت خود انجام می دهیم بطوری که با الگوریتم های مختلف گوگل سازگار باشد. هدف از این کار، رسیدن وب سایت خود به SERP یا صفحه نتایج موتور جستجو میباشد.
 • سئو فرآیندی برای بهبود ساختار و محتواهای وب سایت خود است بطوری که مردم بتوانند از طریق موتورجستوها بخصوص گوگل به چیزی که دنبالش می گردند، در وب سایت شما به آن دست پیدا کنند.
 • سئو، کاری است که باید انجام دهید تا به نتایج بالاتر گوگل برسید. هدف از این کار، افزایش هر چه بیشتر ترافیک و ورودی سایت است.  سفارش سئو سایت در تهران 1 

مزایا و اهمیت سئو سایت

یکی از ویژگی های مهم هر کسب و کاری این است که به نیاز های مردم و سوالات آنها پاسخ دهد و در این راستا، منبع یا بیزینسی باشد که مردم بتوانند به آنها اعتماد کنند. یکی از بسترهایی که شما می توانید به نیازها و سوال های مردم که مرتبط با کسب و کارتون هستند پی ببرید یا به آنها پاسخ دهید، گوگل، و ابزار تحقق آن سئو سایت است. در ادامه به برخی از فواید و مزایای سئو سایت می پردازیم:
 • افزایش ترافیک سایت: که به این معناست که هرچقدر وب سایت شما از نظر سئو بهینه تر شده باشد، ورودی سایت شما افزایش پیدا خواهد کرد که این به نوبه خود در شناخته شدن برند شما موثر است. سفارش سئو سایت در تهران
 • افزایش تعداد مشتری: اگر به خوبی روی کلمات کلیدی خود کار کنید، این امر باعث خواهد شد زمانی که کاربران این کلمات کلیدی را در گوگل سرچ می کنند تا نیازشان را رفع کنند، گوگل وب سایت شما را به آن ها پیشنهاد دهد که به دنبال آن، مراجعه کننده و مشتری شما افزایش می یابد.
 • ROI بالا: همانطور که در بالا گفتم، بازگشت سرمایه، وقتی شما روش مارکتینگ سئو سایت انتخاب می کنید، خیلی بیشتر از دیگر موارد مارکتینگ و تبلیغات است. سفارش سئو سایت در تهران

6 فاکتور مهم در افزایش سئو سایت

شما برای اینکه بتوانید سئو سایت خود را انجام دهید. باید یک سری فاکتورها را برای اینکه مطلب تان به نتایج اولیه گوگل برسد. رعایت کنید. این فاکتورها شامل 6 نوع سئو است. که شما برای سئو سایت یا سفارش سئو سایت در تهران باید به آنها توجه کنید.
 • سئوی داخلی: در سئوی داخلی، کیفیت محتواها و مقالات صفحات وب سایت. نوع کلمات کلیدی انتخابی و تگ های HTML اهمیت بالایی دارند.
سئوی خارجی: در این نوع سئو، از لینک صفحات وب سایت های دیگر در داخل صفحات خود استفاده میکنیم. همینطور بک لینک هایی که از رپورتاژها میگیریم. به عنوان سئوی خارجی محسوب می شوند.

مهم

 • سئوی تکنیکال: در این نوع سئو، سرعت لود شدن سایت و ساختار فنی آن مورد توجه قرار می گیرد.
 • سئوی محلی: در سئوی محلی، تلاش بر این است که در صفحه نتایج محلی موتور جستجو، وب سایت شما جز نتایج اولیه باشد. برای مثال اگر شما شرکتی در حوزه انجام سئو باشید. کاربران با سرچ سفارش سئو سایت در تهران، با تعدادی شرکت های محلی که ساکن تهران اند. در نتایج گوگل مواجه خواهند شد که در صورتی که سئوی محلی وب سایت شما درست انجام شده باشد. آدرس وب سایت شما نیز ممکن است. جز این نتایج باشد. سئوی نظرات کاربران وب سایت شما و پروفایل اختصاصی کسب و کارتان نیز جز این نوع سئو محاسبه می شود.
 • سفارش سئو سایت در تهران 11 
 • سئوی تصاویر: مجموعه اقداماتی است که در مشخصات و تنظیمات فنی تصویر های داخل وب سایت تان انجام می دهید. تا تصاویر شما، در قسمت جستجوی عکس های گوگل، جز نتایج اولیه باشد. شایان ذکر است اقدامات سئوی تصاویر، ترکیبی از اقدامات سئوی داخلی و سئوی تکنیکال است.
 • سئوی ویدیو: در سئوی ویدیو، شما تکنیک هایی انجام می دهید تا ویدیوی شما، جز نتایج اولیه یوتیوب یا سرچ ویدیوی گوگل باشد. اقدامات این نوع سئو نیز ترکیبی از اقدامات سئوی خارجی، سئوی داخلی و سئوی تکنیکال است. سفارش سئو سایت در تهران

نحوه عملکرد سئو در سایت

شاید سوال پیش بیاید که گوگل چگونه متوجه پیج ها یا صفحات مناسب برای کاربران می شود یا چگونه جستجوی کاربران تبدیل به ترافیکی برای وب سایت شما می شود. برای جواب به این سوال ها، بهتر است نحوه کارکرد سئو را بررسی کنیم.
 • احتمالا اسم خزنده های گوگل را شنیده اید. ربات هایی که میلیون ها صفحات وب را بطور پیوسته، بررسی و جمع آوری می کنند و محتواهای آنها را در دسته بندی های مشخص خود گوگل ذخیره می کنند. حال وقتی یک کاربر، کلمه ای را در گوگل سرچ می کند، نتایج را نه از خود وب سایت ها، بلکه از لیست ها و دسته بندی های شخصی خود جستجو کرده و در صفحه نتایج موتور جستجو نمایش می دهد. سفارش سئو سایت در تهران

الگوریتم های گوگل

گوگل با استفاده از الگوریتم های پیچیده ای، این نتایج را در صفحه نتایج موتور جستجو یا SERP رتبه بندی می کند که این رتبه بندی، به کیفیت محتواهای صفحات، ارتباط محتواها با کلمه ای که کاربر جستجو کرده و دامنه آن وب سایت بستگی دارد. تعاملی که کاربران، با نتایج گوگل انجام می دهند (مثلا زمان ماندگاری کاربر در یک وب سایت یا خروج فوری کاربر به محض ورود) در سنجیدن وب سایت ها توسط گوگل و الگوریتم های موثر است.
 • به عبارتی هرچقدر کاربر مدت زمان بیشتری را در یک وب سایت سپری کند و سراغ صفحات زیادی از آن وبسایت برود، گوگل آن سایت را به عنوان یک مرجع یا رفرنس تشخیص می دهد و در نتایج خود، جایگاه بهتری به آن تخصیص می دهد. سفارش سئو سایت در تهران

هزینه سئو سایت

سایت های سئو شده در صورتی که بتوانند به رتبه های اولیه گوگل دست یابد، اغلب با افزایش ترافیک و فروش روبرو می شوند. اما محقق شدن این امر، نیازمند پرداخت هزینه است. میزان هزینه ای که شما برای سفارش سئو تضمینی سایت خود پرداخت می کنید، به عوامل متعددی مثل سطح تخصص تیم سئو، مدت زمانی که نیاز است تا کلمه موردنظر رتبه پیدا کند، سطح شرکتی که کار سئو سایت به آن سپرده شده و نوع کلمه کلیدی بستگی دارد. سفارش سئو سایت در تهران 112 

درصد اهمیت فاکتورهای سئو سایت

در مطالب بالا به فاکتورهای مهم در سئو سایت یا سفارش سئو سایت پرداختیم. اما اگر بخواهیم صادق باشیم، هزاران فاکتور دیگر نیز برای سئو سایت موجود است و علت آن، بهبود روزانه و هرچه بهتر الگوریتم ها توسط گوگل است تا بتواند هرچه دقیق تر نتایج کاربران را به نمایش بگذارد. سفارش سئو سایت در تهران

در ادامه میخواهیم به 10 عامل و فاکتور مهم به ترتیب اولویت و درصد اهمیت اشاره کنیم:

 1. انتشار پیوسته محتوای باکیفیت (30%)
 2. کلمات کلیدی در تگ متای عنوان یا meta title tag (20%)
 3. بک لینک ها (17%)
 4. تعامل کاربر (15%)
 5. لینک سازی داخلی (6%)
 6. ریسپانسیو بودن سایت (6%)
 7. سرعت سایت (2%)
 8. امنیت سایت و SSL (2%)
 9. کلمات کلیدی در URL (1%)
 10. کلمه کلیدی در تگ های H1 (1%)
نتیجه گیری
تمامی مطالبی که در بالا به آنها اشاره شد، درصورتی که پیوسته توسط شما انجام بگیرد، میتواند تاثیر چشمگیری در کسب رتبه های اولیه گوگل داشته باشد. اما چنانچه تخصص و فرصت آن را ندارید، شما می توانید برای سفارش سئو سایت در تهران با ما تماس بگیرید و رتبه های اول گوگل را فتح کنید.

نظرات

person
روژین فرهادی 1402 دی 20

سئو سایت اینهمه هم که شما نوشتید راحت نیست من خودم الان نزدیک ۱سال که رو سایتم سئو کار میکنم ولی به جایی نرسیدم. اگه شما واقعا میتونید با این سبک بهینه سازی وبسایت رو انجام دهید من حتما مشتاق همکاری باشما هستم. سئو تضمینی سایت انجام میدید دیگه درسته؟

person
پریساحسیبی 1402 دی 25

سلام از آشناها تعریف شرکت شمارو شنیدم که کار سئوی تضمینی انجام میدین اسم سایتمو براتون بفرستم تا چه مدت برام سئو میکنید و هزینه شو هم برام بفرستید

person
علیرضا خلیلی 1402 دی 25

سلام بنده در تهران سکونت دارم و طراحی سایت خودم رو به گروه افرند وب سپردم و خدارو شکر نتایج خیلی بهتر و رشد بسیار خوبی از کسب کارم داشتم ممنون از طراحی سئو سایت افرند وب

person
سهیل مرادی 1402 دی 25

سئو سایت در تهران فقط مخصوص تهران هست یا برای شهرهای دیگه هم سفارش سئو سایت انجام میدید؟

person
حسام نادری 1402 دی 25

چند سالی بود که سایت داشتم و سئو نشده بود. معتقد بودم بدون سئو هم میشه از سایتم درآمد کسب کنم. تا اینکه یکی از دوستان، شرکت افرند وب رو بهم معرفی کرد. با سفارش سئو سایت در تهران سایتم خیلی زود تو نتایج جستجوی گوگل بالا اومد و درآمدم چندین برابر شد. خوشحالم که با این شرکت آشنا شدم.

person
پریساحسیبی 1402 دی 26

سلام من اهل کرج هستم و فروشگاه پلی استیشن دارم لطف میکنید برام شرایط سفارش سئو سایت رو برام بفرستین؟

person
فرزانه عبادی پور 1402 بهمن 01

سفارش سئو سایت معمولا چقدر زمان میبره؟ من سایت خدماتی دارم اما سئو نشده. میخوام برام سئو کنید.

person
دنیز رحمانی 1402 بهمن 01

سلام،برای شهرستان هم سفارش سئو سایت انجام میدین؟ من اهل تبریزم،سایت فرش فروشی دارم که میخوام برام سئوش کنید،ممنوون میشم باهم همکاری داشته باشیم

دیدگاه خود را به اشتراک بگذارید
آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد، قسمت‌های مورد نیاز با * علامت گذاری شده‌اند

تعرفه خدمات سئو سایت

پایه پیشرفته حرفه ای سفارشی
تولید محتوا 8 مقاله 12 مقاله 16 مقاله 20 مقاله
تحقیق کلمات کلیدی 20کلمه 30کلمه 45کلمه 60کلمه
افزایش رتبه کلمات کلیدی 3 کلمه 5 کلمه 8 کلمه 12 کلمه
آنالیز url ها
آنالیز بک لینک ها
آنالیز محتوا های تکراری
انالیز رقبا
بهینه سازی عنوان صفحات
بهینه سازی دیسکریپشن
بهینه سازی لینک های داخلی
بهینه سازی تصاویر
لینک سازی خارجی 5 لینک 10 لینک 15 لینک 20 لینک
استراتژی ریپورتاژ اگهی
ساخت شبکه های اجتماعی 1 2 4 6
ثبت سایت در سرچ کنسول
ثبت نقشه سایت
بهبود سرعت وب سایت
مشاوره رایگان سئو تا 45 دقیقه تا 1 ساعت تا 2 ساعت تا 3 ساعت
قیمت ماهانه پروژه 5,9 میلیون تومان 8,9 میلیون تومان 13,9 میلیون تومان تماس بگیرید
نمونه کارهای  مرتبط

افرند وب در یک نگاه

شرکت ایده پردازان هوشمند افرند با نام تجاری افرند وب در زمینه فناوری اطلاعات و دیجیتال مارکتینگ در شاخه طراحی سایت با توجه به نیاز روز کسب و کارها به طراحی سایت فروشگاهی ، طراحی سایت اختصاصی ، طراحی سایت با وردپرس و سفارش طراحی سایت با کاهش هزینه ها بنا به دلایل اقتصادی این روزها در تلاش است که در کنار هموطنان عزیزمان بعنوان کوچکترین عضو این جامعه خدمت رسانی کند. در زمینه سئو سایت و بهینه سازی سایت با کادری مجرب حاظر به خدمت رسانی و ثبت سفارش سئو سایت و سئو حرفه ای برای رونق بخشیدن به تمامی کسب و کار ها میباشد. شما میتوانید با طراحی اپلیکیشن به راحتی روی گوشی خدمات و محصولات خود را به اشتراک بگذارید سفارش طراحی اپلیکیشن خود را به ما بسپارید.