مشاوره رایگان۰۹۳۵۹۷۳۳۲۰۶

سئو وبسایت

سئو وبسایت

سئو وبسایت یکی از ترفندهای مهم برای دیده شدن کسب و کارهای آنلاین ، سئو وبسایت است. اگر یک سایت دارید و میخواهید درآمدزایی خود را افزایش دهید، حتما باید روی سئو سایت خود سرمایه گذاری کنید. برای همین لازم است قبل از هر چیزی اصول اولیه سئو را یاد بگیرید. بیایید شما را با سئو بیشتر آشنا کنیم.

سئو وبسایت
person
super admin 15:16 1402 خرداد 02
5دقیقه
سئو وبسایت یکی از ترفندهای مهم برای دیده شدن کسب و کارهای آنلاین ، سئو وبسایت است. اگر یک سایت دارید و میخواهید درآمدزایی خود را افزایش دهید، حتما باید روی سئو سایت خود سرمایه گذاری کنید. برای همین لازم است قبل از هر چیزی اصول اولیه سئو را یاد بگیرید. بیایید شما را با سئو بیشتر آشنا کنیم. سئو وبسایت 

سئو چیست؟

SEO مخفف Search Engine Optimization (بهینه سازی موتور جستجو) است که مجموعه ای از اقدامات طراحی شده برای بهبود ظاهر و موقعیت صفحات وب در نتایج جستجوی ارگانیک است. از آنجایی که جستجوی ارگانیک برجسته ترین راه برای افراد، برای کشف و دسترسی به محتوای آنلاین است، یک استراتژی SEO خوب برای بهبود کیفیت و کمیت ترافیک وب سایت شما ضروری است.

سئو چگونه کار می کند؟

سئو وبسایت : موتورهای جستجو مانند گوگل و بینگ از خزنده‌هایی که گاهی ربات یا عنکبوت نیز نامیده می‌شوند، برای جمع‌آوری اطلاعات درباره تمام محتوایی که می‌توانند در اینترنت پیدا کنند، استفاده می‌کنند. خزنده از یک صفحه وب شناخته شده شروع می شود و پیوندهای داخلی به صفحات آن سایت و همچنین پیوندهای خارجی به صفحات سایر سایت ها را دنبال می کند. محتوای موجود در آن صفحات، به‌علاوه زمینه پیوندهایی که دنبال می‌کند، به خزنده کمک می‌کند تا بفهمد هر صفحه درباره چیست و چگونه از نظر معنایی به همه صفحات دیگر در پایگاه داده عظیم موتور جستجو، به نام فهرست، متصل است. سئو وبسایت : هنگامی که کاربر یک موضوع را در کادر جستجو تایپ می کند یا بیان می کند، موتور جستجو از الگوریتم های پیچیده استفاده می کند تا آنچه را که معتقد است دقیق ترین و مفیدترین لیست نتایج برای آن پرس و جو است، بیرون بیاورد. این نتایج ارگانیک می‌تواند شامل صفحات وب پر از متن، مقاله‌های خبری، تصاویر، ویدیوها، فهرست‌های کسب‌وکار محلی و انواع محتوای خاص باشد.

اهمیت سئو چیست؟

سئو وبسایت : یک دلیل مهم دیگر وجود دارد که چرا باید از سئو استفاده کنید. این استراتژی به شما کمک می کند تا برند خود را توسعه دهید. به نوبه خود، سئو می تواند اطمینان حاصل کند که استراتژی های بازاریابی شما با رفتار خرید مشتریان مطابقت دارد. 92٪ از جستجوهای اینترنتی در Google انجام می شود. سئو وبسایت : کاربران از گوگل برای یافتن اطلاعات در مورد مشکل خود استفاده می کنند. سپس، آنها جایگزین های موجود را بر اساس بررسی ها یا تبلیغات رسانه های اجتماعی قبل از پرس و جو از یک شرکت ارزیابی می کنند. اما این پس از اتمام تمام منابع اطلاعاتی اتفاق می افتد. بنابراین، تنها فرصتی که مشتریان متوجه شما شوند و شما را برای خرید انتخاب میکنند، این است که در نتایج جستجوی خود ظاهر شوند.

خدمات سئو

سئو وبسایت : بنابراین برای دیده شدن خدمات و کسب و کار خود باید به بهبود سئو وبسایت خود فکر کنید. به همین منظور افرند وب خدمات مختلفی را به شما ارائه میدهد تا بتوانید خیلی سریعتر از بقیه به نتیجه برسید و تا مدت ها در رتبه های برتر گوگل باقی بمانید.

سئو فنی

سئو فنی به فرآیند بهینه سازی وب سایت بک اند اشاره دارد. این فرآیند شامل عناصر نامرئی وب سایت شما می شود که باعث می شود برای گوگل جذاب تر شود. استراتژی های مهم سئو فنی که برای کسب و کار کوچک شما نیاز دارد عبارتند از:
 • معماری / ساختار وب سایت
 • ساختار URL
 • ذخیره سازی
 • بهینه سازی سرعت صفحه
 • تشخیص و تعمیر خطا ها
 • تجزیه و تحلیل فایل لاگ
 • فشرده سازی تصویر
 • سئو وبسایت1 
سئو وبسایت : در طول طراحی وب سایت خود، استفاده از این استراتژی های فنی سئو می تواند از بروز مشکلات بعدی جلوگیری کند و در دراز مدت باعث صرفه جویی در زمان و هزینه اضافی شما شود.

بازاریابی محتوا

محتوا قلب استراتژی بازاریابی دیجیتال شماست. همچنین می تواند استراتژی سئوی شما را به موفقیت یا شکست محکوم کند. بهینه سازی محتوای وب سایت شما ضروری است، چه آن محتوا متن، تصویر یا ویدیو باشد. محتوای شما موتورهای جستجو و مشتریان بالقوه را از ارزشی که ارائه می‌دهید آگاه می‌کند و این می‌تواند شما را در صفحات نتایج موتورهای جستجو (SERP) بالاتر ببرد. سئو وبسایت : برای ایجاد آن محتوای ارزشمند، با تحقیق کلمات کلیدی شروع کنید. فقط بر روی کلمات کلیدی کوتاه تمرکز نکنید، بلکه روی کلمات کلیدی چند کلمه ای نیز تمرکز کنید که رقابت کمتری دارند. منابع آنلاین بسیار مفیدی برای کمک به این موضوع وجود دارد، از جمله بسیاری از آنها که رایگان هستند. برخی از ابزارهای آنلاین تحقیق کلمات کلیدی عبارتند از:
 • پیشنهاد خودکار گوگل
 • Google Keyword Planner
 • KeywordTool
 • SEMrush
 • KWFinder

لینک سازی

لینک ها یک عنصر قابل تشخیص و ارزشمند سئو هستند. با این حال، لینک سازی فرآیند ساده ای نیست که در آن تعیین کنید چه کسی به وب سایت شما لینک خواهد داد. در عوض، باید یک استراتژی لینک سازی ایجاد کنید که شامل لینک های داخلی و خارجی باشد، سپس به نظارت بر این پیوندها ادامه دهید تا مطمئن شوید که مرتبط باقی می مانند و در طول زمان به کار خود ادامه می دهند. موارد زیر را در استراتژی خود بررسی کنید:
 • لینک سازی های رقبا را تحقیق کنید

سئو وبسایت : با تجزیه و تحلیل اینکه چه کسب و کارهای دیگری در زمینه یا جایگاه شما به چه چیزی لینک دارند، به خصوص آن دسته از مشاغلی که قبلاً در نتایج موتورهای جستجو رتبه بالایی دارند، شروع کنید. با کارهایی که رقبای شما درست انجام می دهند آشنا شوید و این به شما کمک می کند استراتژی خود را بهبود ببخشید. برای کمک در این مورد، یکی از ابزارهای موجود برای تجزیه و تحلیل بک لینک آنلاین، مانند ابزار ارائه شده توسط CognitiveSEO را پیدا کنید.
 • پیوند به منابع با کیفیت بالا

در محتوای خود، مانند پست های وبلاگ، همیشه به منابع مرتبط و با کیفیت بالا پیوند دهید.
 • لینک های داخلی

  سئو وبسایت2 

   

از پیوندهای داخلی در محتوای خود استفاده کنید تا مشتریان بالقوه را به سایر اطلاعات موجود در وب سایت خود هدایت کنید. این لینک داخلی همچنین به موتورهای جستجو کمک می کند محتوای سایت شما را فهرست کنند.
 • پست مهمان را امتحان کنید

سئو وبسایت : پست مهمان فرآیند ایجاد محتوا برای انتشار در وب سایتی است که متعلق به شخص دیگری است. همراه با محتوا، می‌توانید نام خود و معمولاً پیوندی به وب‌سایت خود وارد کنید. این تاکتیک باعث می‌شود مخاطبان بیشتری شما را شناسایی کنند.
 • در مورد سایر وب سایت ها یا وبلاگ ها نظر دهید

سئو وبسایت : در وبلاگ ها یا وب سایت های دیگر در مورد موضوعات مرتبط با کسب و کار خود به نحوی نظر دهید. با انجام این کار، می توانید روابط ایجاد کنید و فرصت های بالقوه ای را برای دیگران ایجاد کنید تا وب سایت کسب و کار کوچک خود را تبلیغ کنند. به عبارت دیگر، نظر دادن به شما امکان می دهد نام تجاری خود را ذکر کنید و بینندگان را به وب سایت خود جذب کنید.

SEO بازاریابی ویدیویی

سئو وبسایت : بازاریابی ویدیویی امروزه بسیار گسترده است، اما لازم نیست کسب و کار بزرگی باشید تا از آن سود ببرید. با این حال، قبل از شروع ساختن ویدیوهای خود، با تحقیق در مورد کلمات کلیدی خود شروع کنید. از آنجا، ویدیوهایی را در مورد آنچه مردم قبلاً جستجو می‌کنند ایجاد کنید و آنچه را که ارائه می‌دهید به نمایش بگذارید. ساختن این ویدیوها امروز می تواند به آسانی برداشتن گوشی هوشمند شما باشد. چند نکته برای بهینه سازی بهتر ویدیوهای خود عبارتند از:
 • کلمات کلیدی را به عنوان و توضیحات هر ویدیو (و شاید لینک منبع) اضافه کنید.
 • محتوا را به قالب ویدیویی، مانند یک وبلاگ یا قسمت پادکست محبوب، تغییر دهید. برای تاثیرگذاری بیشتر این دو را به هم متصل کنید.
 • استفاده از تصاویر جذاب.

سئوی پلتفرم های رسانه های اجتماعی

با توجه به اینکه امروزه کاربران زیادی از رسانه های اجتماعی استفاده می کنند، نباید این پلتفرم ها را از استراتژی سئوی خود کنار بگذارید. یک استراتژی بازاریابی شبکه های اجتماعی که به خوبی برنامه ریزی شده باشد. می تواند تعداد بازدیدکنندگان وب سایت شما را افزایش دهد و سئوی شما را بهبود بخشد. برای موفقیت، پروفایل های کامل و ثابتی را در پلتفرم های انتخابی خود ایجاد کنید که به احتمال زیاد فیس بوک را شامل می شود. با ارائه محتوای مفید، جذاب یا سرگرم کننده و با پاسخ دادن به نظرات، یک جامعه در این پلتفرم های رسانه های اجتماعی بسازید.

سئوی محلی

سئو وبسایت : موتورهای جستجو برای ارائه نتایج محلی به کاربران برای درخواست هایشان ارزش قائل هستند. برای اینکه مطمئن شوید یکی از این نتایج هستید، باید برای سئوی محلی بهینه سازی کنید. در اینجا روش های خاصی وجود دارد که می توانید این کار را انجام دهید:
 • پروفایل رایگان «Google برای کسب‌وکار من» خود را ایجاد و به‌روزرسانی کنید.
 • از مشتریان بخواهید نظرات خود را ارسال کنند.
 • از بازاریابی شبکه های اجتماعی استفاده کنید.
 • اطمینان حاصل کنید که نقل‌قول‌های )نام، آدرس، تلفن) در همه پلتفرم‌ها سازگار است.
 • برای تبلیغات یا بک لینک با یک تجارت محلی دیگر شریک شوید. سئو وبسایت2 

سئو وبسایت

تعیین هزینه مشخص برای سئو سایت ممکن نیست چون همه کسب و کارها یکسان نیستند. عوامل متعددی در قیمت سئو وبسایت تاثیر دارند از جمله:
 • نوع کسب و کار
 • جنس کلمات کلیدی
 • سختی کلمات کلیدی
 • و ...
سخن آخر با توجه به موارد گفته شده اگر دوست دارید که وبسایت خود را بهینه سازی کنید ، حتما با کارشناسان ما تماس بگیرید تا پس از مشاوره قیمت دقیق پروژه های شما را تعیین کنند. منبع: افرند وب

نظرات

اولین نفر برای نظرات باشید!
دیدگاه خود را به اشتراک بگذارید
آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد، قسمت‌های مورد نیاز با * علامت گذاری شده‌اند

تعرفه خدمات سئو سایت

پایه پیشرفته حرفه ای سفارشی
تولید محتوا 8 مقاله 12 مقاله 16 مقاله 20 مقاله
تحقیق کلمات کلیدی 20کلمه 30کلمه 45کلمه 60کلمه
افزایش رتبه کلمات کلیدی 3 کلمه 5 کلمه 8 کلمه 12 کلمه
آنالیز url ها
آنالیز بک لینک ها
آنالیز محتوا های تکراری
انالیز رقبا
بهینه سازی عنوان صفحات
بهینه سازی دیسکریپشن
بهینه سازی لینک های داخلی
بهینه سازی تصاویر
لینک سازی خارجی 5 لینک 10 لینک 15 لینک 20 لینک
استراتژی ریپورتاژ اگهی
ساخت شبکه های اجتماعی 1 2 4 6
ثبت سایت در سرچ کنسول
ثبت نقشه سایت
بهبود سرعت وب سایت
مشاوره رایگان سئو تا 45 دقیقه تا 1 ساعت تا 2 ساعت تا 3 ساعت
قیمت ماهانه پروژه 5,9 میلیون تومان 8,9 میلیون تومان 13,9 میلیون تومان تماس بگیرید
نمونه کارهای  مرتبط

افرند وب در یک نگاه


شرکت افرند وب یکی از پیشروان در زمینه طراحی سایت و سئو سایت در ایران است. این شرکت با تیمی مجرب، خدمات متنوعی از جمله طراحی سایت تخصصی و طراحی سایت وردپرسی ارائه می‌دهد که به کسب و کارها کمک می‌کند حضور آنلاین خود را تقویت کنند. افرند وب با استفاده از آخرین تکنولوژی‌ها و روش‌های مدرن، سایت‌هایی منحصربه‌فرد و با کیفیت بالا طراحی می‌کند که هم کاربری آسان و هم جذابیت بصری دارند.

افرند وب علاوه بر طراحی سایت، خدمات سفارش سئو سایت را نیز ارائه می‌دهد تا وب‌سایت‌ها در نتایج جستجوی گوگل رتبه بهتری کسب کنند. همچنین، برای کسب و کارهایی که به دنبال راه‌حل‌های مقرون به صرفه هستند، گزینه‌های طراحی سایت ارزان فراهم شده است. با افرند وب، می‌توانید تمام نیازهای خود در زمینه طراحی و توسعه وب‌سایت و بهینه‌سازی موتورهای جستجو را با کیفیت بالا و هزینه مناسب برآورده کنید