مشاوره رایگان۰۹۳۵۹۷۳۳۲۰۶

سئو تهران

سئو تهران

سئو تهران فقط بخشی از خدمات تیم ما برای کسب و کارهایی هستند که در تهران فعالیت دارند و به دنبال ارتقاء سایت های خود هستند. برای همین ، اگر صاحب یک وب سایت هستید که به دنبال یک تیم حرفه ای برای سئو تهران سایت خود هستید ، در جای درستی قرار دارید.
 

سئو تهران
person
super admin 14:50 1402 خرداد 02
5دقیقه
سئو تهران فقط بخشی از خدمات تیم ما برای کسب و کارهایی هستند که در تهران فعالیت دارند و به دنبال ارتقاء سایت های خود هستند. برای همین ، اگر صاحب یک وب سایت هستید که به دنبال یک تیم حرفه ای برای سئو تهران سایت خود هستید ، در جای درستی قرار دارید.

سئو تهران 

سئو تهران

با سئو تهران ، می توانید کلمات کلیدی با ارزش و مورد نظر خود را به رتبه خوبی برسانید. سئو یکی از بهترین روش های بازاریابی است که می توانید برای تبلیغ سایت خود از آن استفاده کنید. اما در ادامه به یکی از مهم ترین بحث های موجود در سئو تهران یعنی الگوریتم های گوگل اشاره خواهیم کرد.

الگوریتم گوگل چیست؟

سئو تهران : الگوریتم جستجوی گوگل یک سیستم پیچیده است که به گوگل اجازه می دهد مرتبط ترین صفحات را برای یک جستجوی خاص پیدا کند ، رتبه بندی کرده و برگرداند. به طور دقیق ، کل سیستم رتبه بندی شامل الگوریتم های متعددی است که عوامل مختلفی مانند کیفیت ، ارتباط یا قابلیت استفاده از صفحه را در نظر می گیرد.

الگوریتم گوگل برای جستجو چیست؟

سئو تهران : الگوریتم اصلی Google برای هر جستجویی که در سایت انجام می شود استفاده می شود ، اما توسط جستجوگر شخصی می شود. به عنوان مثال ، فردی که "خرید کفش ورزشی" را وارد می کند ، نتایج بسیار متفاوتی از کسی که "فیلم گربه" را تایپ می کند ، می خواهد. این الگوریتم برای هر جستجو تنظیم شده است و می تواند با کوچکترین تغییر در املا و ترتیب کلمات تغییر کند.
 • سپس نتایج به کاربر داده می شود ، که می تواند تصمیم بگیرد از کدام سایت بازدید کند. علاوه بر این ، نشان می دهد که الگوریتم Google برای ارائه طیف گسترده ای از شخصی سازی طراحی شده است.

الگوریتم گوگل برای سئو تهران چیست؟

سئو تهران : الگوریتم گوگل تا حدی از کلمات کلیدی برای تعیین رتبه بندی صفحات استفاده می کند. بهترین راه برای رتبه بندی کلمات کلیدی خاص ، انجام SEO است. سئو تهران اساساً راهی است که به گوگل می گوید وب سایت یا صفحه وب مربوط به یک موضوع خاص است. سالها پیش ، برای بسیاری از سایتها عادی بود که محتوای خود را "کلمات کلیدی" بنویسند.

الگوریتم گوگل برای سئو تهران

در اصل ، آنها فرض کردند که الگوریتم گوگل فکر می کند که هرچه کلمات کلیدی بیشتری نوشته شود ، اهمیت صفحه باید بیشتر باشد. هنگامی که گوگل این موضوع را درک کرد ، آنها الگوریتم خود را برای مجازات سایت هایی که صفحات خود را با کلمات کلیدی پر می کنند ، و همچنین بسیاری از شیوه های دیگر سئو تهران کلاه سیاه تغییر دادند. به همین دلیل ، شما باید از هر گونه تاکتیکی که با هدف پیشبرد موتورهای جستجو انجام می شود ، اجتناب کنید.

آینده الگوریتم گوگل چیست؟

سئو تهران : گوگل به ندرت هیچ گونه تغییری در الگوریتم های خود ارائه می دهد مگر اینکه عمده باشند. تغییرات کوچکتر در داخل ایجاد می شوند و معمولاً جز به عنوان موج های کوچکتر احساس نمی شوند. مهم است که در جریان اعلامیه های الگوریتم گوگل باشید ، اما به همان اندازه مهم نیست که به الگوریتم ها زیاد فکر کنید. در عوض ، ضروری است که به سادگی قدرت الگوریتم Google را بشناسید و سعی کنید بهترین وب سایت ممکن را تولید کنید.

الگوریتم جستجوی گوگل چگونه کار می کند؟

برای بازگرداندن نتایج مرتبط ، گوگل باید بفهمد کاربر دقیقاً در جستجوی چه چیزی است و قصد جستجوی او چیست. آنها باید چیزهای مختلف را درک کرده و ارزیابی کنند:
 • معنی کلمات - کلمات مورد استفاده در زبان طبیعی دقیقاً به چه معناست؟
 • هدف جستجو در پشت پرس و جو - کاربر با استفاده از پرس و جو خاص چه می خواهد - تعریف ، بررسی ، خرید ، یافتن یک وب سایت خاص؟
 • نیاز به تازه بودن محتوا-آیا پرس و جو حساس به زمان است و نیاز به اطلاعات تازه دارد؟
گاهی اوقات بسیار ساده است. اگر کسی از عبارت جستجو " قیمت آیفون جدید " استفاده کند ، در همه جنبه ها کاملاً واضح است.

ارتباط صفحات

موتور جستجو باید پیدا کند که چه صفحاتی مربوط به عبارت جستجو است. به عبارت دیگر ، برای پیدا کردن صفحاتی که به بهترین شکل ممکن به جستجوی کاربر پاسخ می دهند. این کار را با جستجو و فهرست بندی منظم تمام وب سایت های اینترنتی و تجزیه و تحلیل محتوای آنها انجام می دهد. کلمات کلیدی نقش کلیدی را ایفا می کنند. اگر عبارت جستجو و عبارات مربوط به عبارت جستجو در صفحه ظاهر شود ، احتمال زیاد وجود دارد که صفحه برای کاربر مناسب باشد.

کیفیت محتوا

احتمالاً میلیون ها صفحه برای هر عبارت جستجو وجود دارد ، بنابراین Google باید صفحاتی را که محتوای با کیفیت ارائه می دهند و نشان می دهد:
 • تجربه و تخصص
 • اقتدارپذیری
 • امانت
یکی از عناصر اصلی الگوریتم به اصطلاح PageRank است که کیفیت و کمیت پیوندهای اشاره شده به یک صفحه را در نظر می گیرد.

قابلیت استفاده از صفحات

اکنون که گوگل ارتباط و کیفیت محتوا را پوشش داده است ، باید مطمئن شود که وب سایت از قابلیت استفاده و کاربرپسندی خوبی برخوردار است. این شامل جنبه های فنی مانند:
 • پاسخگویی به صفحه
 • ظاهر صحیح در همه مرورگرها
 • سرعت صفحه
 • امنیت وب سایت
اینها ممکن است مهمترین فاکتورها نباشند اما مطمئناً وقتی عوامل دیگر (مانند ارتباط و کیفیت) با هم برابر هستند ، مورد توجه قرار می گیرند.

زمینه و تنظیمات

نکته آخر اینکه نتایج جستجو به شدت تحت تأثیر شرایط و ترجیحات شخصی کاربر است. این موارد ممکن است شامل مواردی مانند:
 • موقعیت مکانی کاربر
 • تاریخچه جستجوها
 • تنظیمات جستجو
 • سئو تهران1 

هدف الگوریتم موتورهای جستجو چیست؟

هدف از الگوریتم موتورهای جستجو ارائه مجموعه ای از نتایج جستجوی با کیفیت بالا است که پرسش / سوال کاربر را در اسرع وقت برآورده می کند. سپس کاربر گزینه ای را از لیست نتایج جستجو انتخاب می کند و این عمل به همراه فعالیت های بعدی ، سپس به آموخته های آینده می پردازد که می تواند بر رتبه بندی موتورهای جستجو در آینده تأثیر بگذارد.

وقتی جستجو انجام می شود چه اتفاقی می افتد؟

سئو تهران : هنگامی که یک عبارت جستجو توسط کاربر وارد موتور جستجو می شود ، همه صفحاتی که مرتبط تلقی می شوند از فهرست مشخص می شوند و از یک الگوریتم برای رتبه بندی سلسله مراتبی صفحات مربوطه در مجموعه ای از نتایج استفاده می شود. الگوریتم های مورد استفاده برای رتبه بندی مرتبط ترین نتایج برای هر موتور جستجو متفاوت است.

به عنوان مثال

صفحه ای که در جستجوی جستجوی Google رتبه بالایی دارد ، ممکن است برای همان پرس و جو در بینگ رتبه بالایی نداشته باشد. علاوه بر عبارت جستجو ، موتورهای جستجو از سایر داده های مرتبط برای بازگرداندن نتایج استفاده می کنند ، از جمله:
 • مکان - برخی از عبارتهای جستجو وابسته به مکان هستند ، به عنوان مثال "کافه های نزدیک من" یا "زمان فیلم".
 • زبان تشخیص داده شده - موتورهای جستجو در صورت تشخیص می توانند نتایج را به زبان کاربر بازگردانند.
 • سابقه جستجوی قبلی - موتورهای جستجو نتایج متفاوتی را برای یک پرس و جو بسته به آنچه کاربر قبلاً جستجو کرده است ، نشان می دهند.
 • دستگاه - ممکن است مجموعه ای متفاوت از نتایج بر اساس دستگاهی که پرس و جو از آن ایجاد شده است ، بازگردانده شود.

چرا ممکن است یک صفحه فهرست بندی نشود؟

تعدادی از شرایط وجود دارد که در آن URL توسط یک موتور جستجو نمایه نمی شود. این ممکن است به دلیل:
 • موارد حذف txt - فایلی که به موتورهای جستجو می گوید که در سایت شما نباید از چه چیزی دیدن کنند.
 • دستورالعمل های موجود در صفحه وب به موتورهای جستجو می گویند آن صفحه را فهرست بندی نکنید (برچسب noindex) یا صفحه مشابه دیگری (برچسب متعارف) را فهرست بندی نکنید.
 • الگوریتم های موتورهای جستجو که صفحه را با کیفیت پایین ، محتوای نازک یا محتوای تکراری ارزیابی می کنند.
 • نشانی اینترنتی صفحه خطا را برمی گرداند (به عنوان مثال 404 کد پاسخ HTTP یافت نشد).

11 نکته سئو تهران برای صرفه جویی در هزینه

سئو تهران به زمان و هزینه نیاز دارد. اگر وقت کم دارید اما پول دارید ، یک آژانس یا مشاور یک گزینه است. اگر از نظر مالی کمبود دارید ، از این نکات به دست آمده برای افزایش رتبه بندی ارگانیک سایت خود استفاده کنید.

بهبود عنوان برچسب ها

سئو تهران : به بالاترین سطح صفحات دسته بندی خود نگاه کنید. تحقیقات من نشان می دهد که صفحات دسته بندی تجارت الکترونیک باید تا 32 درصد بیشتر از صفحات محصول ، ترافیک جستجوی ارگانیک را هدایت کنند. گاهی اوقات یک تغییر کوچک و عقل سلیم روی برچسب عنوان می تواند تفاوت بزرگی ایجاد کند ، به ویژه اگر پلت فرم تجارت الکترونیکی شما عناوین پیش فرض را بر اساس برچسب های طبقه بندی شما و نام سایت ایجاد کند. این می تواند منجر به برچسب های عنوان شود.

آیا برچسب های عنوان شما منطقی هستند؟

آیا می توانید آنها را خاص تر یا مرتبط تر کنید؟ برای مثال ، افزودن "کفش" به برچسب عنوان بالا می تواند یک ترفند عادی باشد: "کفش زنان-[سایت شما]".

جستجوی کلید اصلی

یک برنامه سئو تهران صحیح متکی بر تحقیق کلمات کلیدی است:
 • کلمات و عبارات جستجوگران واقعی را بشناسید ،
 • تعیین کنید کدام کلمات کلیدی را مورد هدف قرار دهید ،
 • اندازه گیری تقاضا برای محصولات شما

تذکر مهم

سئو تهران : بازاریابان تمایل دارند از اصطلاحات صنعت و برند خود استفاده کنند. تصور نکنید که می دانید مصرف کنندگان چه می خواهند و چگونه جستجو می کنند - تحقیق کنید. بهترین ابزارهای کلمه کلیدی برای هر موضوع نمره تقاضا را ارائه می دهند. Google Keyword Planner یک ابزار تحقیق رایگان و کلیدواژه است ، اگرچه برای دسترسی به مفیدترین داده ها به یک کمپین فعال Google Ads نیاز دارید. اکثر ابزارهای کلیدی کلیدی کمی نیاز به یک اشتراک پولی دارند.

رقابت خود را درک کنید

رقبای جستجوی ارگانیک خود را مشخص کنید. نه لزوماً سایتهایی که محصولات و خدمات دقیق را می فروشند ، بلکه سایتهای اطلاعاتی و خرده فروشان عظیمی که برای عبارات مشابه رقابت می کنند. ویکی پدیا ، مجله Vogue و Walmart اگر در صفحه نتایج جستجو جای خود را اشغال کنند ، رقبای شما هستند. از خودت بپرس:
 • آنها در جستجوی ارگانیک چه کار خوبی انجام می دهند؟
 • شامل چه موضوعات محتوایی است که شما ندارید؟
 • چگونه سایت خود را برای هدف قرار دادن کلمات کلیدی ارزشمند طراحی می کنند؟
 • چگونه خریداران را جذب می کنند؟
همچنین ، نظرات و فعالیت رسانه های اجتماعی آنها را مطالعه کنید تا محصولات یا اطلاعات سایت را شناسایی کنید که می تواند پیشنهادات و تجربه کاربر شما را بهبود بخشد.

کلید واژه های نقشه

سئو تهران : با آگاهی از خواسته های مصرف کنندگان و عبارات جستجوی مورد استفاده ، کلمات کلیدی را در هر صفحه در سایت خود ترسیم کنید. یک صفحه گسترده از همه صفحات مهم در ناوبری سایت خود ایجاد کنید و کلمات کلیدی اصلی و ثانویه منحصر به فرد را برای هر یک ترسیم کنید. صفحات جدیدی را برای کلمات کلیدی با ارزش بالا تعیین نشده ایجاد کنید. در پست های وبلاگ ، صفحات متداول و صفحات محصول ، از موضوعات کلید واژه بلند استفاده کنید که جستجوهای کمتری را انجام می دهند و معمولاً خاص تر هستند.  سئو تهران2 

سایت خود را بهینه کنید

با در دست داشتن نقشه کلمات کلیدی خود ، مرحله بعدی پیاده سازی سئو تهران در صفحه است ، از جمله:
 • به روز رسانی محتوای صفحات با استفاده از کلمات کلیدی ؛
 • ایجاد صفحات جدید (برای کلمات کلیدی اختصاص داده نشده) با متن و به طور بالقوه گرافیک ، صدا و ویدئو ؛
 • راه اندازی یک بخش جدید و غنی از کلمات کلیدی ، مانند یک وبلاگ یا پورتال آموزشی.
 • بر ارتباط عناصر متنی هر صفحه - برچسب عنوان ، توضیحات متا ، سرفصل ها ، محتوای اصلی - با موضوعات کلید واژه ای که جستجوگران استفاده می کنند ، تمرکز کنید.

تولید محتوای منظم

محتوای مداوم متناسب با مخاطبان خود ایجاد کنید. نیازی نیست که هر روز یک پست جدید وبلاگ یا مطالب دیگر را حذف کنید. این برای بسیاری از سایت های تجارت الکترونیک غیر واقعی است. فقط محتوای منحصر به فرد را حداقل هر ماه ، اگر نه هفتگی ، منتشر کنید. ثبات کلید است. "محتوا" نیازی به نوشتن ندارد. از تصاویر ، عکس های محصول ، نحوه تهیه ویدئوها یا هر محتوای دیگری که به خریداران کمک می کند استفاده کنید.
 • ارائه ارزش حیاتی است. اگر محتوا نیازی را برآورده نمی کند یا مشتریان و مشتریان احتمالی شما را درگیر نمی کند ، وقت خود و آنها را هدر داده اید. سئو تهران

افزایش ارزش ویژه لینک

سئو تهران : ارزش ویژه پیوند ، تعداد سایتهای با کیفیت بالا و مرتبط با موضوعی است که به سایت شما پیوند می دهند. ارزش ویژه پیوند و ارتباط متنی دو عامل اصلی رتبه بندی ارگانیک هستند. به طور ترکیبی ، جذب لینک و بازاریابی محتوا ارزش پیوند شما را به طور طبیعی افزایش می دهد. بازاریابی محتوا برای SEO شامل ایجاد مقاله ، ویدئوها و پادکست هایی است که افراد می خواهند به اشتراک بگذارند و به آنها لینک دهند.
 • با افزایش تعداد افرادی که در معرض محتوا هستند ، احتمال ایجاد پیوند نیز افزایش می یابد. سئو تهران

کسب لینک شامل موارد زیر است:

 • شناسایی صفحات یا سایتهای با ارزش بالا که از نظر موضعی مرتبط هستند.
 • کشف چگونگی ارزش گذاری محتوای خود برای آن صاحب سایت ؛ سئو تهران
 • دسترسی مستقیم به درخواست پیوند یا ترتیبی که منجر به پیوند شود ، مانند پست مهمان یا مصاحبه.

سئو تهران گوگل

به صاحبان سایت توصیه می کند که وب سایت های قانع کننده ای بسازند که کاربران می خواهند درباره آنها به دوستان خود اطلاع دهند. این رویکرد مشارکت محتوا در SEO پاسخ گوگل به این است که "چگونه می توانم از نظر اخلاقی پیوندهای بیشتری دریافت کنم؟" تحقیقات کلید واژه ای در مرحله 2 در بالا بسیار مفید است زیرا ایده ای از تأثیرگذارترین و رتبه بندی ترین سایت ها برای دسترسی ارائه می دهد.

شبکه رسانه اجتماعی خود را بسازید

رسانه های اجتماعی به شما این امکان را می دهند که با مخاطبان خود ارتباط برقرار کنید. پرورش آن روابط ، قرار گرفتن در معرض محتوای شما را افزایش می دهد ، بنابراین احتمال اینکه برخی در مورد آن وبلاگ ایجاد کنند یا به آن پیوند دهند افزایش می یابد. مشاغل رو به مصرف کننده احتمالاً بیشترین ارزش را در فیس بوک و توییتر خواهند یافت. شرکتهای B2B معمولاً بر روی توییتر و LinkedIn تمرکز می کنند و فیس بوک نیز در ترکیب آن قرار دارد. اگر تصاویر جذابی دارید ، اینستاگرام یا Pinterest را به لیست اضافه کنید. اگر آماده ایجاد فیلم هستید ، حتماً از YouTube استفاده کنید.

درک تجزیه و تحلیل

شما نمی توانید آنچه را که اندازه گیری نمی کنید بهینه سازی کنید. سئو تهران نیازمند درک اولیه از Google Analytics (یا معادل آن) است تا بدانید کدام صفحات را بهینه کنید و کدام صفحات قوی عمل می کنند. در Google Analytics ، به Acquisition> All Traffic> Channels بروید. روی "جستجوی ارگانیک" کلیک کنید و سپس بعد اصلی را به "صفحه فرود" تغییر دهید. سپس می توانید عملکرد SEO خود را تجزیه و تحلیل کنید.
 • با این حال ، از بعد "کلمه کلیدی" مراقب باشید. هیچ برنامه تجزیه و تحلیل نمی تواند به طور دقیق ردیابی کند که کدام کلمات کلیدی ترافیک جستجوی ارگانیک را به سایت شما ارجاع داده است. فقط تجزیه و تحلیل برای هر موتور جستجو ، مانند گزارش عملکرد Google Search Console ، می تواند این کار را انجام دهد.

پست های SEO را بخوانید

سایر راهنماهای مفید و رایگان سئو مبتدی را از گوگل نگاه کنید و به خوبی آنها را یاد بگیرید. همچنین می توانید وبلاگ های معتبر سئو را بخوانید.

سوال بپرسید

اگر گیر کرده اید ، در یکی از جوامع مختلف SEO سوال بپرسید. تالار گفتمان مدیران وب گوگل مکان مفیدی برای شروع است. شرکت کنندگان شامل کارکنان Google ، متخصصان SEO ، بازاریابان و توسعه دهندگان هستند. دیگر انجمن های محبوب عبارتند از WebmasterWorld Forum و انجمن پرسش و پاسخ Moz فیس بوک و LinkedIn همچنین دارای انجمن های سئو تهران هستند.
سئو تهران3 

اگر با بروزرسانی الگوریتم Google مواجه شدید ، چه باید بکنید؟

 • صبور باشید - اکثر به روزرسانی های اصلی چندین روز منتشر می شوند ، بنابراین همیشه خوب است منتظر بمانید تا گرد و غبار برطرف شود. عجله در "رفع سریع" می تواند بیشتر از فایده آسیب برساند.
 • به منابع معتبر اعتماد کنید - به هر "متخصص" انجمن با توصیه "100٪ تأیید شده" که پیدا خواهید کرد اعتماد نکنید (بسیاری از آنها وجود دارد). در عوض ، منتظر تجزیه و تحلیل کارشناسان معتبر و نشریاتی مانند Search Engine Journal یا Moz باشید.

اگر با بروزرسانی الگوریتم Google مواجه شدید ، چه باید کرد

 • اطمینان حاصل کنید که به تعمیر نیاز دارید - گاهی اوقات ، بهترین کاری که می توانید بعد از بروزرسانی الگوریتم انجام دهید ، این است که هیچ کاری انجام ندهید. بسیاری از به روز رسانی ها پس از چند هفته کمی بهبود یافته یا بازگردانده می شوند ، بنابراین مطمئن شوید که مواردی را که نیازی به تعمیر ندارند اصلاح نکنید.
 • بهبود - آخرین نکته مهم ، اگر متوجه شدید که مشکلی در وب سایت شما وجود دارد که ممکن است دلیل افت رتبه شما باشد ، زمان رفع آن رسیده است. یا شاید کل استراتژی SEO خود را دوباره در نظر بگیرید تا بیشتر بر کیفیت تمرکز کنید تا کمیت.

امتیاز سئو چیست: راهنمای درک امتیازات سئو

این روزها همه در مورد امتیازات سئو وب سایت خود و نحوه بهبود آنها صحبت می کنند. شاید برای شما این سوال پیش آمده باشد که امتیاز سئو چیست و چرا برای توسعه آینده کسب و کار شما بسیار مهم است؟ شما برای یافتن پاسخ همه سوالاتی که ممکن است در مورد این موضوع داشته باشید ، به مکان مناسب آمده اید.

امتیاز سئو وب سایت شما چقدر است؟

قبل از اینکه به این سوالات پیچیده پاسخ دهیم ، باید چیزی را به شما بگوییم که بسیاری از مردم نمی دانند. درک این نکته ضروری است که فقط گوگل اطلاعات کاملی در مورد امتیازات سئو وب سایت شما دارد. صفحه رتبه در گذشته برای تعیین همه امتیازات SEO برای یک وب سایت خاص استفاده می شد ، اما دیگر اینطور نیست. PageRank دریافت به روز رسانی توسط Google را متوقف کرد.

امتیاز سئو وب سایت شما

بنابراین دیگر امتیازات خود را در اینجا پیدا نمی کنید. با این اوصاف ، حتی اگر فقط Google تمام اطلاعات مربوط به امتیازات شما را داشته باشد ، معیارهایی وجود دارد که نشان می دهد وب سایت شما چقدر خوب کار می کند. نشان داده شده است که این معیارها تأثیر زیادی بر امتیازات سئو تهران شما دارند. در حالی که ما دقیقاً نمی دانیم میزان تأثیر آن چقدر است ، هنوز وجود دارد.

امتیاز سئو چیست: معیارهای امتیازات سئو من

بنابراین ، امتیازات سئو چیست؟ امتیازات SEO نشان دهنده نتیجه نهایی فرایند اندازه گیری همه جنبه های وب سایت شما است. جنبه هایی که در اینجا اندازه گیری می شود مواردی هستند که به رتبه بندی نتایج کسب و کار شما در موتورهای جستجو کمک می کنند. دو دسته اساسی که می توانیم این فرایند را تقسیم بندی کنیم اندازه گیری جنبه های کاربر و جنبه های فنی هستند.
 • اما ، ما می توانیم یک قدم جلوتر برویم. چهار زیر گروه اصلی وجود دارد که بر نمرات نهایی رتبه بندی وب سایت شما تأثیر می گذارد. این زیر شاخه ها عبارتند از: محتوا ، فنی ، تجربه کاربر و تلفن همراه.

امتیاز سئو چیست: امتیازات فنی من

امتیازات فنی وب سایت شما چند است؟ امتیازات فنی شامل تمام عناصر فنی وب سایت شما است. آن عناصر فنی عبارتند از:
 • بازدیدکنندگان و خزنده های موتورهای جستجو به چه سادگی می توانند به وب سایت شما دسترسی داشته باشند؟
 • موتورهای جستجو چقدر سریع و کارآمد می توانند در وب سایت شما حرکت کنند؟
 • آیا موتورهای جستجو می توانند وب سایت شما را به درستی فهرست بندی کنند؟

امتیاز سئو چیست: امتیازات من 2

اگر وب سایت شما به درستی فهرست بندی نشود ، در صفحات نتایج موتورهای جستجو نشان داده نمی شود. برای حل این مشکل هیچ مقدار بهینه سازی و بهبود محتوای درون صفحه ای وجود ندارد. SEO فنی پایه و اساس ترافیک ارگانیک وب سایت شما است - مطمئن شوید که این کار را به درستی انجام می دهید. اکثر مردم اغلب SEO فنی را نادیده می گیرند و وقتی وب سایت فعال شد آن را تنظیم می کنند.
 • این بزرگترین رویکرد نیست ، زیرا با برنامه ریزی دقیق و در نظر گرفتن آنها در اولین مراحل توسعه وب سایت خود می توان از تمام مسائلی که در طول ممیزی سئو تهران پیدا می کنیم جلوگیری کرد.

امتیاز SEO چیست: اختیارات دامنه من

اختیارات دامنه (همچنین به عنوان رهبری فکری شناخته می شود) وب سایت شما توضیح می دهد که چقدر مربوط به یک منطقه خاص است که کسب و کار شما در آن قرار دارد. این معیار از شخص ثالثی گرفته شده است. Moz ، شرکتی که ابزارهایی برای SEO ، ایجاد لینک ، بازاریابی ورودی تولید می کند و بازاریابی محتوا این یکی از معیارهای قابل تشخیص و پرکاربرد برای هر بازاریاب دیجیتال است. این زیرمجموعه SEO فنی را می توان از چهار جنبه به بهترین نحو توصیف کرد:
 • اعتبار نویسندگان شما و خود وب سایت
 • کیفیتی که در اختیار خوانندگان خود قرار می دهید چقدر است
 • مرکزیت و اطلاعات وب سایت
 • رقابت در مورد یک موضوع خاص

ادامه امتیاز سئو

وقتی همه این عوامل را در نظر بگیرید ، بینش بهتری در مورد نمره قدرت دامنه خود کسب خواهید کرد.( سئو تهران  ) وب سایت های زیادی وجود دارند که می توانند به شما در دستیابی به امتیازات دامنه خود کمک کنند - محبوب ترین وب سایت برای صفحات وب ، Page Authority است.  سئو تهران4 

امتیاز SEO چیست - رتبه بندی جهانی Alexa من

رتبه جهانی Alexa یکی از بهترین معیارها برای سنجش میزان بازدید وب سایت شما است. این معیار فقط نمره نمره شما را نمی دهد ، بلکه نمرات شما را با سایر وب سایت های دیگر مقایسه می کند. آنچه الکسا به کاربران خود ارائه می دهد دو سیستم رتبه بندی است که می توانند از بین آنها انتخاب کنند: جهانی و کشوری. اینکه کدام یک از این دو سیستم رتبه بندی را می خواهید اولویت بندی کنید تنها به اهداف کسب و کار شما بستگی دارد. سئو تهران
 • اگر مشاغل محلی را اداره می کنید. می خواهید بر رتبه بندی کشورها تمرکز کنید ، زیرا تقریباً همه مشتریان شما از کشور شما هستند. از سوی دیگر ، اگر شما شغلی را اداره می کنید که خدمات خود را به کل جهان ارائه می دهد ، می خواهید بر رتبه بندی جهانی تمرکز کنید. این انتخاب فقط به نوع شغلی که در حال راه اندازی آن هستید بستگی دارد. سئو تهران

امتیاز SEO چیست؟

غیر قابل تغییر بودن وب سایت شما ، شانس نمایش وب سایت شما در صفحات نتایج موتورهای جستجو را تعیین می کند. برای کسب نمره کامل در نمایه سازی ، وب سایت شما باید به نمایه سازی کامل برسد. این به ربات های موتور جستجو کمک می کند تا در هر قسمت از وب سایت شما حرکت کرده و اطلاعات ارزشمندی را که بعداً در پایگاه داده موتور جستجو ذخیره می شوند ، جمع آوری کنند.

امتیاز SEO چیه

وقتی موتورهای جستجو نمایه بودن وب سایت شما را تعیین می کنند ، چه عواملی باید در نظر گرفته شوند؟ در اینجا لیستی از مهمترین عوامل و نحوه استفاده بهینه از آنها آمده است:
 • داشتن ساختار سایت خوب
 • داشتن ساختار پیوند داخلی خوب
 • اجتناب از تغییر مسیرهای حلقه ای سئو تهران
 • رفع هرگونه خطای سرور که ممکن است داشته باشید
 • از داشتن اسکریپت های پشتیبانی نشده در وب سایت خود اجتناب کنید
 • داشتن یک فایل txt که به درستی پیکربندی شده است سئو تهران
 • داشتن یک فایل نقشه سایت XML که به درستی پیکربندی شده است
 • اطمینان حاصل کنید که خزنده ها را مجبور به عبور از مسیرهای منحرف نمی کنید
 • از داشتن محتوای تکراری در هر یک از صفحات وب خود خودداری کنید

امتیاز سئو چیست: آدرس های اینترنتی در وب سایت من

آدرس های اینترنتی که در وب سایت خود استفاده می کنید می تواند تأثیر زیادی بر امتیازات SEO شما داشته باشد. چگونه می توانید تعیین کنید که امتیاز سئو تهران URL های شما چقدر است؟ در حالی که واقعاً نمی توانید یک عدد دقیق از امتیازات URL های SEO خود بدست آورید ، اما اگر آنها را به درستی قالب بندی کنید ، می توانید نتایج آنها را مشاهده کنید.
سئو تهران5
نتیجه
ما با انجام سئو تهران می توانیم تمامی سایت های موجود در تهران و شهرستان های اطراف را به رتبه و درجه خوبی برسانیم. بنابراین اگر به کار سئو سایت خود نیاز دارید ، حتما با ما تماس بگیرید.
منبع : افرند وب

نظرات

اولین نفر برای نظرات باشید!
دیدگاه خود را به اشتراک بگذارید
آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد، قسمت‌های مورد نیاز با * علامت گذاری شده‌اند

تعرفه خدمات سئو سایت

پایه پیشرفته حرفه ای سفارشی
تولید محتوا 8 مقاله 12 مقاله 16 مقاله 20 مقاله
تحقیق کلمات کلیدی 20کلمه 30کلمه 45کلمه 60کلمه
افزایش رتبه کلمات کلیدی 3 کلمه 5 کلمه 8 کلمه 12 کلمه
آنالیز url ها
آنالیز بک لینک ها
آنالیز محتوا های تکراری
انالیز رقبا
بهینه سازی عنوان صفحات
بهینه سازی دیسکریپشن
بهینه سازی لینک های داخلی
بهینه سازی تصاویر
لینک سازی خارجی 5 لینک 10 لینک 15 لینک 20 لینک
استراتژی ریپورتاژ اگهی
ساخت شبکه های اجتماعی 1 2 4 6
ثبت سایت در سرچ کنسول
ثبت نقشه سایت
بهبود سرعت وب سایت
مشاوره رایگان سئو تا 45 دقیقه تا 1 ساعت تا 2 ساعت تا 3 ساعت
قیمت ماهانه پروژه 5,9 میلیون تومان 8,9 میلیون تومان 13,9 میلیون تومان تماس بگیرید
نمونه کارهای  مرتبط

افرند وب در یک نگاه

شرکت ایده پردازان هوشمند افرند با نام تجاری افرند وب در زمینه فناوری اطلاعات و دیجیتال مارکتینگ در شاخه طراحی سایت با توجه به نیاز روز کسب و کارها به طراحی سایت فروشگاهی ، طراحی سایت اختصاصی ، طراحی سایت با وردپرس و سفارش طراحی سایت با کاهش هزینه ها بنا به دلایل اقتصادی این روزها در تلاش است که در کنار هموطنان عزیزمان بعنوان کوچکترین عضو این جامعه خدمت رسانی کند. در زمینه سئو سایت و بهینه سازی سایت با کادری مجرب حاظر به خدمت رسانی و ثبت سفارش سئو سایت و سئو حرفه ای برای رونق بخشیدن به تمامی کسب و کار ها میباشد. شما میتوانید با طراحی اپلیکیشن به راحتی روی گوشی خدمات و محصولات خود را به اشتراک بگذارید سفارش طراحی اپلیکیشن خود را به ما بسپارید.