مشاوره رایگان۰۹۳۵۹۷۳۳۲۰۶

سئوسایت

سئوسایت

سئوسایت یکی از راه های بهینه برای بیشتر دیده شدن سایت ها و افزایش بازدیدها است. برای همین ما در این مقاله به روش های مختلفی که می توانید سئوی سایت خود را افزایش دهید ، اشاره خواهیم کرد.

سئوسایت
person
super admin 13:16 1402 خرداد 03
5دقیقه
سئوسایت یکی از راه های بهینه برای بیشتر دیده شدن سایت ها و افزایش بازدیدها است. برای همین ما در این مقاله به روش های مختلفی که می توانید سئوی سایت خود را افزایش دهید ، اشاره خواهیم کرد.
سئوسایت

سئوسایت

سئوسایت : برای افزایش اثربخشی تلاش های SEO خود و افزایش ترافیک موتورهای جستجو ، فقط می توانید محتوای قدیمی خود را به روز کنید و رتبه خود را در گوگل افزایش دهید. هنگامی که به Google می گویید محتوای شما جدید است ، شاهد افزایش ترافیک خواهید بود که باعث می شود مقدار کمی از کار مورد نیاز ارزش آن را داشته باشد.

سئوی سایت

سئوسایت : بهینه سازی موتور جستجو کاری است که شما برای افزایش دید خود در صفحات نتایج موتورهای جستجو انجام می دهید. هرچه رتبه وب سایت شما بالاتر باشد ، بهتر است - این بدان معناست که افراد بیشتری هنگام جستجوی یک عبارت مربوطه صفحه شما را مشاهده می کنند ، روی وب سایت شما کلیک می کنند ، مطالب شما را می خوانند و با برند شما آشنا می شوند. این یک علم دقیق نیست و بهترین شیوه ها به طور مکرر تغییر می کنند ، اما بهینه سازی محتوا و ساختار وب سایت شما در نهایت می تواند بیش از سایر تلاش های بازاریابی دیجیتال شما تبدیل کند.

چگونه تاثیر سئو را کنترل می کنید؟

سئوسایت : راه اندازی وب سایت خود برای SEO بدان معنا نیست که وب سایت خود را تغییر دهید. در اینجا ، ما با برخی از ابزارهای موجود شروع می کنیم ، که بسیاری از آنها رایگان هستند یا از خود موتورهای جستجو هستند. با استفاده از این موارد می توانیم به اتفاقاتی که در حال حاضر در حال رخ دادن است ، نگاهی بیندازیم و اطلاعاتی در مورد کارهای بعدی خود بدست آوریم. به عنوان یک رشته ، سئو مملو از ابزار است و دانستن اینکه از کدام استفاده کند و در چه موقعیتی حتی برای متخصصان با تجربه مین گذاری می کند. با این حال ، ابزارهای زیر در هر کمپین ضروری هستند ، چه این اولین سایت شما باشد و چه هزارمین سایت شما مفید است.
 1. Google Analytics (GA) را برای ردیابی ترافیک وب سایت تنظیم کنید:

 • اگر کار دیگری انجام نمی دهید ، نصب نرم افزار تجزیه و تحلیل تنها نکته SEO است که باید امتحان کنید. رایگان ، انعطاف پذیر و قدرتمند ، Google Analytics به شما امکان می دهد تعداد افرادی را که از وب سایت شما استفاده می کنند ، و زمانی که آنها در آنجا هستند انجام دهند ، ردیابی کنید.
 • این می تواند میزان فروش ، محتوای مورد علاقه مخاطبان شما و نحوه یافتن مخاطبان شما را پیگیری کند. شروع به کار با Google Analytics نیاز به کمی دانش فنی دارد ، اما اگر از یکی از محبوب ترین سیستم های مدیریت محتوا (CMS) مانند وردپرس استفاده می کنید ، ابزارها و توصیه های عمیقی برای ایجاد آن وجود دارد.
 1. Google Search Console (GSC) را تنظیم کنید تا نتیجه Google را ببینید:

سئوسایت : اگر بخواهم به شما بگویم گوگل مجموعه قدرتمندی از ابزارها را دارد که به شما می گوید دقیقاً هر چند وقت یکبار سایت شما را بررسی می کنند که در مورد چه چیزی است و حتی پیشنهاداتی در مورد مواردی که با آن مشکل دارند؟ و اینکه شما می توانید آن را داشته باشید یا نه؟ خوب ، کنسول جستجوی Google یک سرویس رایگان است که به نظارت و بهینه سازی عملکرد سایت شما در نتایج جستجو کمک می کند. این اساساً توصیه رایگان کسانی است که سعی می کنیم آنها را تحت تأثیر قرار دهیم. شروع کار ساده است. شما با افزودن یک متا تگ به کد HTML صفحه اصلی خود ، بارگذاری یک فایل در یک سرور یا از طریق تنظیمات Google Analytics یا Google Tag Manager خود ، مالک یا سرپرست یک سایت را تأیید می کنید.
 • از Search Console برای اطمینان از اینکه Google می تواند محتوای شما را بفهمد استفاده کنید ، ببینید کدام درخواست ها باعث افزایش ترافیک می شوند.
 1. برای بدست آوردن اطلاعات بیشتر از Bing Webmaster Tools استفاده کنید:

سئوسایت : در بریتانیا ، گوگل تا کنون در بازار موتورهای جستجو رتبه اول را دارد. با این حال ، میلیون ها جستجو روزانه با استفاده از موتور جستجوی مایکروسافت انجام می شود. درک دیدگاه آنها در مورد سایت شما راه دیگری برای تلاش های SEO شما است. درست مانند گوگل ، آنها یک ابزار عالی ، Bing Webmaster Tools ، با اطلاعات رایگان دارند. از آنجا که داده های متفاوتی به Search Console می دهد ، همچنین می توانید ایده های متفاوتی در مورد نحوه وب سایت خود دریافت کنید. حتی با گزارشات SEO و یک SEO Analyzer همراه است تا بتوانید توصیه های عملی را شروع کنید. درست مانند Search Console ، روشهای مختلفی برای تأیید سایت شما برای ثبت نام و راه اندازی وجود دارد. سئوسایت1

سئوسایت با ویدیو

سئوسایت : احتمالاً شما یکبار کلمه بهینه سازی موتور جستجو (SEO) را شنیده اید. اما آیا می دانستید که افزودن ویدئو به وب سایت شما می تواند تلاش های SEO شما را به شدت افزایش دهد و افراد بیشتری را به وب سایت شما سوق دهد؟ ویدئو به سرعت در حال تبدیل شدن به یکی از مهمترین اشکال بازاریابی محتوا است و حضور آن می تواند تلاش های بهینه سازی شما را شکست دهد.

رابطه ویدئو و سئو

سئوسایت : اساس SEO این است که استراتژی محتوای داخلی شما را با الگوریتم موتور جستجو در اولویت قرار دهد. و در حالی که ما همیشه شفافیت گوگل را نداریم تا بدانیم دقیقاً به دنبال چه چیزی هستند ، می دانیم که ویدئو یک ابزار قدرتمند برای SEO است.

چگونه گوگل با محبوبیت فزاینده ویدیوها سازگار می شود

در پاسخ به همه این روندهای رفتار کاربر، گوگل در سال 2013 با انتشار یک الگوریتم جستجوی جدید به نام مرغ مگس خوار اقدام کرد . این الگوریتم تمرکز را از کلمات کلیدی به درک هدف کاربر در پشت پرس و جوی جستجوی خود تغییر داد. بنابراین، این برای ویدیوها چه معنایی داشت؟ خوب، آنها بیشتر در نتایج جستجو ظاهر شدند، با حدود 606.7 هزار SERP در ایالات متحده که اکنون ویدیوها را نشان می دهند.  در مراحل اولیه راه اندازی مرغ مگس خوار، ویژگی های SERP ویدیویی هنوز در حال توسعه بودند. اما زمانی که چرخ فلک های ویدیویی در ژوئن 2018 منتشر شد، این ویژگی ها برخی از اصول اساسی جستجوی معنایی مرغ مگس خوار را در خود جای دادند. امروزه ویژگی‌های SERP ویدئویی در ارائه نتایج ویدئویی مرتبط به کاربران برجسته‌تر و موثرتر هستند و نقش کلیدی در اکوسیستم جستجوی گوگل دارند.

چرا ویدئو به رتبه بندی SEO کمک می کند؟

سئوسایت : اول ، ما می دانیم که وقتی گوگل یک تصویر کوچک ویدئویی را در کنار یک نتیجه جستجو نشان می دهد ، کاربران به احتمال زیاد ، روی آن کلیک می کنند. ما همچنین می دانیم که گوگل گفته است که نتایج جستجو را با نتایج بالای ویدیو بدون ویدئو در اولویت قرار می دهد. در حالی که گوگل به صراحت این ایده را تأیید نکرده است ، بسیاری از بازاریابان موافق هستند که نتایج SEO آنها نشان می دهد که این ایده درست است. دو مورد از مهمترین معیارهای سئو زمان صرف شده توسط کاربران در صفحه یا سایت شما و تعداد پیوندهای برگشتی به دامنه شما است و ویدیو تقریباً هر دوی این ارقام را می بخشد. مطالعات نشان می دهد که افراد بیش از دو برابر مدت زمان بیشتری را در یک صفحه با ویدیو صرف می کنند و هرچه کیفیت محتوای شما بالاتر باشد ، احتمال دریافت بک لینک بیشتر است.

چگونه ویدیویی با کیفیت بالا ایجاد کنیم که SEO شما را افزایش دهد؟

سئوسایت : کلید استفاده از ویدئو به عنوان بخشی از استراتژی SEO شما این است که برای ایجاد محتوای با کیفیت بالا و با هدف خاص وقت بگذارید. به هر حال ، ویدئو به تنهایی نمی تواند به سئو سایت شما کمک کند.
 1. از فیلم ها در وب سایت خود استفاده کنید.

سئوسایت : ایجاد ویدئوها کافی نیست ، شما باید در واقع ویدئوهای خود را در سایت خود منتشر کنید. فقط مطمئن شوید که محل قرار گیری منطقی است. یک ویدئوی تجاری به خوبی در صفحه وب سایت "درباره ما" یا صفحه اصلی شما قرار می گیرد. ویدئوی محصول یک دارایی عالی برای پلتفرم تجارت الکترونیک شما یا توضیحات محصول وب سایت شما است. ویدئوهای توصیفی بسیار قدرتمند هستند و می توانند تقریباً در هرجایی از سایت شما کار کنند.
 1. به ویدئوی خود متن اضافه کنید.

سئوسایت : انتشار ویدیوی شما در یک صفحه خالی در غیر این صورت کار چندانی نمی کند. مطمئن شوید که ویدئوی خود را در جایی که منطقی است قرار دهید و آن را با سایر محتوای نوشتاری و تصویری مرتبط احاطه کنید. حتی ممکن است یک رونویسی از ویدئوی خود را برای هدف قرار دادن کلمات کلیدی بیشتر و تبدیل هرگونه گرافیک بصری مورد استفاده به JPEG قابل بارگیری قرار دهید. هرچه گوگل بیشتر بفهمد ویدئوی شما چگونه با محتوای درون صفحه مطابقت دارد ، نتایج شما بهتر خواهد بود.
 1. مطمئن باشید که ویدیوی شما مفهومی را آموزش می دهد.

سئوسایت : اگر مشتری احتمالی شما در مورد نام تجاری ، خدمات ، محصولات یا صنعت شما سوالی دارد ، پاسخ به این سوالات در قالب آموزش می تواند آنها را ترغیب به خرید از شما کند. اگر به سوالات آنها به طور مداوم پاسخ دهید ، به دلیل ارزشی که ارائه می دهید ، صاحب قدرت می شوید و اعتبار می گیرید. موتورهای جستجو این را می بینند و شروع به تقویت صفحات شما می کنند. یک ویدیو پرسش و پاسخ یا نمایشی از محصولات خود را در حال اجرا برای صفحات محصول خود در نظر بگیرید. همچنین می توانید از ویدئو در صفحات آموزشی مانند وبلاگ خود برای جایگزینی برای خواندن متن طولانی استفاده کنید.
 1. ثابت قدم باشید.

سئوسایت : نمی توانید یک بار به باشگاه بروید و انتظار شکم شش تکه داشته باشید. در مورد بازاریابی ویدیویی هم همینطور است! ثبات و فداکاری کلید است. به طور مداوم برای ارائه ارزش تلاش کنید و در رتبه بندی نه تنها برای یک کلمه کلیدی ، بلکه برای کلمات کلیدی متعدد مرتبط با هدف جستجوی مشتریان خود کار کنید. خبر خوب این است که وقتی می بینید که چقدر خوب کار می کند ، انگیزه ایجاد محتوای بیشتری را خواهید داشت! سئوسایت2 
 1. جزئیات فنی را فراموش نکنید.

سئوسایت : بارگذاری ویدئوی خود در سایتی مانند YouTube یا Vimeo تازه شروع کار است. فراموش نکنید که اطلاعات درست را در پس زمینه وارد کنید تا خزنده های موتور جستجو بدانند که چگونه ویدیوی خود را دسته بندی و اولویت بندی کنند.

پنج راه برای سئو سایت (SEO)

سئوسایت : برای بهینه سازی موتورهای جستجو (SEO) ، این پیشنهادات را دنبال کنید و مشاهده کنید که وب سایت شما در رتبه های بالای موتورهای جستجو قرار می گیرد.
 1. انتشار مطالب مرتبط و معتبر

سئوسایت : محتوای با کیفیت و معتبر ، محرک شماره یک رتبه بندی موتورهای جستجو شما است و هیچ جایگزینی برای محتوای عالی وجود ندارد. محتوای با کیفیتی که به طور خاص برای کاربر مورد نظر شما ایجاد شده است ، ترافیک سایت را افزایش می دهد ، که این امر اعتبار و ارتباط سایت شما را می بخشد. مهارت های نوشتاری در وب خود را به طور دقیق تنظیم کنید و خود را به عنوان صاحب نظر در موضوعی که در مورد آن می نویسید معرفی کنید.
 1. محتوای خود را به طور مرتب به روز کنید

سئوسایت : احتمالاً متوجه شده اید که ما نسبت به محتوا بسیار قوی هستیم. موتورهای جستجو نیز چنین می کنند. محتوای به روز شده به طور منظم به عنوان یکی از بهترین شاخص های ارتباط سایت در نظر گرفته می شود ، بنابراین مطمئن باشید که آن را تازه نگه می دارید. محتوای خود را بر اساس یک برنامه مشخص (به عنوان مثال نیمسال) بررسی کنید و در صورت لزوم به روز رسانی کنید.
 1. فراداده

سئوسایت : هنگام طراحی وب سایت خود ، هر صفحه دارای فاصله ای بین برچسب های <head> برای درج فراداده یا اطلاعات مربوط به محتویات صفحه شما است. اگر یک سایت CMS دارید که در اصل توسط تیم وب UMC تولید شده است ، این داده ها را برای شما از قبل پر کرده است. با این حال ، مرور و به روز رسانی فراداده ها برای شما مهم است زیرا سایت شما در طول زمان تغییر می کند.
 1. یک سایت دارای لینک مناسب داشته باشید

سئوسایت : یک صفحه وب غنی از محتوا ، معتبر ، بی طرف و به بازدیدکنندگان کمک می کند تا در مورد آنچه که به آن علاقه دارند بیشتر بیاموزند ، به احتمال زیاد پیوندهایی را از وب سایت های دیگر جذب می کند که بهینه سازی موتورهای جستجو را می بخشد. با افزودن پیوندهای مربوطه در متن ، اعتبار و اعتبار خود را افزایش دهید.
 1. از تگ های alt استفاده کنید

سئوسایت : همیشه رسانه تصویری و تصویری خود را با استفاده از تگ های alt یا توضیحات متنی جایگزین توصیف کنید. آنها به موتورهای جستجو اجازه می دهند صفحه شما را پیدا کنند ، که بسیار مهم است مخصوصاً برای کسانی که از مرورگرهای متن یا خواننده صفحه استفاده می کنند.

سئو داخلی برای سئو سایت چگونه انجام می شود؟

سئوسایت : از بین تمام پیشرفت های SEO که می توانید انجام دهید ، یکی از مواردی که بیشترین کنترل را بر آن دارید ، بهینه سازی روی صفحه است. تاکتیک صفحات شما برای به دست آوردن ترافیک بیشتر از طریق مرتبط بودن بیشتر با جستجوهای جستجو ، SEO در صفحه کاری است که همه می توانند انجام دهند. هدف ما ایجاد صفحه ای است که به جستجوگر در رسیدن به هدف خود کمک می کند و به جستجوی آنها پاسخ می دهد. تلاشهای شما باید بر این باشد که تا حد امکان مرتبط و مفید باشید. وب سایت ها در همه اشکال و اندازه ها وجود دارند ، اما صرف نظر از موضوع یا طرح صفحه ، مجموعه ای از اصول روی صفحه که در زیر توضیح داده شده است ، اعمال می شود. سئوسایت3
 1. ایجاد برچسب های عنوان بهتر

سئوسایت : یکی از اولین چیزهایی که هر جستجوگری از سایت شما می بیند در خود صفحه قابل مشاهده نیست. برچسب عنوان به عنوان پیوند آبی در نتایج جستجو نمایش داده می شود و به عنوان عنوان اصلی هنگام به اشتراک گذاری صفحه در رسانه های اجتماعی نمایش داده می شود. این به ما امکان می دهد آن را از دو جهت بهینه سازی کنیم.

مراحل ایجاد برچسب ها

 • سئوسایت : در مرحله اول ، ما می توانیم هدف (های) کلید واژه کلیدی خود را در آن قرار دهیم تا به موتورهای جستجو نشان دهیم این صفحه درباره چه چیزی است ، ترجیحاً در ابتدا.
 • سئوسایت : ثانیاً ، ما می توانیم عناوین بسیار جالبی بسازیم که توجه را به خود جلب کند. برجسته شدن در نتایج جستجو از این طریق می تواند به ما در کسب کلیک بیشتر کمک کند. البته این که چه چیزی به این نتیجه برسد بستگی به مخاطبان شما و نوع صفحه مورد نظر دارد. یک صفحه توضیحات محصول و یک پست وبلاگ دارای برچسب های عنوان بسیار متفاوتی هستند.
 1. از توضیحات متا جالب تر استفاده کنید

سئوسایت : مشابه برچسب های عنوان شما ، توضیحات متا یک راه ساده ، اما بسیار موثر برای سئو سایت شما است. توضیحات متا برای ایجاد پاراگراف کوچکی از متن که در زیر عنوان یک صفحه در نتایج جستجو ظاهر می شود ، استفاده می شود. آنها شرح مختصری از مطالب صفحه هستند. اگرچه آنها به عنوان یک عامل رتبه بندی محسوب نمی شوند ، اما بر میزان کلیک تأثیر می گذارند-یک توضیح فوق العاده کمک می کند تا نتیجه در بین همتایان خود برجسته شود! در نتیجه ، وقت گذاشتن برای بررسی توضیحات متا و نوشتن بهترین توصیفات ممکن یک بهینه سازی کلیدی است - اینها اساساً تبلیغاتی برای صفحه شما هستند ، بنابراین آنها را تا آنجا که ممکن است جذاب کنید!
 1. نگران برچسب کلمه کلیدی meta نباشید

سئوسایت : توصیه ای که از کنار رفتن آن خودداری می کند - با وجود آنچه برخی از راهنماها می گویند ، نگران استفاده از برچسب کلمات کلیدی meta نباشید ، این امر برای سئو مفید نیست.
 1. دارای URL های معقول

سئوسایت : یک موضوع فنی تر ، اکثر سایت ها می توانند آدرس های اینترنتی خود را بررسی و بهینه سازی کنند ، به ویژه هنگام ایجاد صفحات جدید. ایجاد URL کوتاه ، خوانا و غنی از کلمات کلیدی یک راه ساده برای استفاده بیشتر از آنها است. چند اصل مهم وجود دارد ، مانند استفاده از خط فاصله به جای خط برجسته و افزودن هدف کلید واژه اصلی مخصوصاً در چند کلمه اول. در صورت امکان ، کوتاه و ساده نگه داشتن سلسله مراتب سایت بهتر است. یکی از اشتباهات رایج استفاده از URL های تولید شده به صورت خودکار در بسیاری از CMS ها است. اینها می توانند از کدها برای توصیف محصولی استفاده کنند که در آن می خواهیم متن توصیفی داشته باشیم.
 1. از تصاویر خود حداکثر استفاده را ببرید

سئوسایت : اطمینان حاصل کنید که آنها را تا حد ممکن با کاهش اندازه (چه از نظر داده و چه از نظر اندازه فیزیکی) تا حد امکان بارگذاری کرده اید. سپس ، از نام فایل توصیفی استفاده کنید و از تگ های alt برای ارائه متن توصیفی استفاده کنید تا موتورهای جستجو بفهمند تصویر از چیست.
 1. دارای سرفصل های واضح

سئوسایت : عنوان اصلی صفحه شما به بازدیدکنندگان ، از جمله موتورهای جستجو ، می گوید که صفحه در مورد چیست. برچسب های عنوان به ما اجازه می دهد تا عنوان یا زیر عنوان را در صفحه مشخص کنیم ، و می توانیم از تگ h1 برای نشان دادن سرصفحه اصلی استفاده کنیم. اکثر CMS ها این کار را به صورت خودکار انجام می دهند. یک راه عالی برای کنار گذاشتن افراد از صفحه این است که یک چیز را با تگ عنوان به آنها بگویید ، و سپس انتظارات آنها را با عنوان اصلی شما مطابقت ندهید. کلمات کلیدی را در عناوین فرعی خود تکرار نکنید. از تنوع و زبان طبیعی برای توصیف محتوای خود استفاده کنید.
سئوسایت4 
 1. محتوای خود را بهبود بخشید

سئوسایت : یک موضوع مهم در سئو سایت این است که محتوای سایت را به طور مدارم دهید. به همین دلیل باید بررسی کنید که:
 • آیا موضوع مورد بحث را به طور کامل پوشش می دهد؟
 • آیا همه تغییرات کلیدواژه مربوطه را که می توانید پیدا کنید ، برطرف می کند؟
 • آیا به سوالات رایج مخاطبان پاسخ می دهد؟
 • آیا تا حد امکان برای تعامل نوشته شده است؟
سئوسایت : موتورهای جستجو محتواهای با کیفیت را دوست دارند ، بنابراین باید هر بار صفحه خود را تا حد ممکن خوب کنید. ببینید چه کسانی از نظر کلمات کلیدی شما رتبه خوبی دارند و چگونه می توانید منبعی ایجاد کنید که به وضوح بسیار بهتر است؟

نقش به روز رسانی محتوای قدیمی در سئو سایت

سئوسایت : اگر تقریباً هر اصطلاح را در گوگل جستجو کنید ، به سرعت متوجه می شوید که نتایج برتر معمولاً در سال گذشته منتشر شده است. متوجه خواهید شد که قدیمی ترین آنها تاریخ 28 جولای 2016 دارند ، در حالی که جدیدترین آنها در مارس 2017 منتشر شده است.حقیقت این است که برای بسیاری از موضوعات ، از جمله SEO ، زمان به سرعت تغییر می کند. اطلاعاتی که چند ماه پیش دقیق بود ممکن است اکنون کاملاً متفاوت باشد. اما این فقط در مورد موضوعی مانند SEO نیست.
 1. رفع اشکالات گرامری و املایی

سئوسایت : ما در حال خواندن یک پست قدیمی هستیم که ماه ها یا حتی سال ها پیش نوشتیم و متوجه یک اشتباه املایی بسیار بزرگ می شویم. به جای این که فقط آن را نادیده بگیرید و به بهترین ها امیدوار باشید ، کمی زمان صرف کنید تا خطاها را اصلاح کنید.
 1. به Google نشان دهید که محتوای شما تازه است

سئوسایت : بر هیچ کس پوشیده نیست که گوگل محتوای تازه را دوست دارد. محتوای منتشر شده جدید رتبه بالاتری را کسب می کند ، به ویژه برای موضوعاتی که اغلب تغییر می کنند. بنابراین اگر فقط محتوای جدید منتشر می کنید ، یک فرصت بزرگ را از دست می دهید. قطعات قدیمی شما در رتبه بندی موتورهای جستجو به آرامی می میرند.
 1. دقت مطالب خود را افزایش دهید

سئوسایت : در پایان روز ، هر به روزرسانی Google حول یک چیز متمرکز می شود: تجربه کاربر. اگر سایت شما برای ایجاد تجربه کاربری عالی طراحی شده است ، با تغییر چندین الگوریتم Google و اصلاح مداوم عوامل رتبه بندی آنها موفق خواهید شد. شما می توانید با به روزرسانی مطالب خود برای ارائه اطلاعات جدید یا محتوای به روز ، مطالب خود را برای بازدیدکنندگان مفیدتر و مفیدتر کنید.
 1. طراوت کل سایت خود را بخشید

سئوسایت : این یک واقعیت است: سایت های تازه رتبه بهتری دارند. از نظر همه موارد مساوی ، Google اولویت بالاتری را برای سایت هایی که محتوای خود را مرتباً به روز می کنند ، قرار می دهد. این یکی از دلایلی است که سایت های متروکه پس از چند سال رتبه خوبی ندارند ، حتی برای مقالاتی که در غیر این صورت بسیار مفید خواهند بود. اگر گوگل تشخیص دهد که سایت شما اخیراً به روز نمی شود ، به رتبه بندی تمام صفحات سایت شما آسیب می رساند.
 1. با حذف پیوندهای شکسته ، ارزش خود را نشان دهید

سئوسایت : یکی از ناامید کننده ترین بخش های محتوای قدیمی ، یافتن پیوندهای شکسته است. اغلب اوقات ، منابع مفیدی که در مقاله اصلی به آنها پیوند داده اید دیگر وجود ندارد. شاید وب سایت تعطیل شده یا URL تغییر کرده است. در هر صورت ، به رتبه شما در گوگل آسیب می رساند و شما را بیشتر به پایین صفحه نتایج موتورهای جستجو می کشاند.
 1. پیوند به منابع جدیدتر و بهتر

سئوسایت : اگر محتوای قدیمی خود را می بخشید ، می توانید پیوندهای جدیدی را به منابع بهتر اضافه کنید.  اگر به محتوای قدیمی برگردید ، می توانید به راحتی پیوندهایی را به این محتوای جدید اضافه کنید. از آنجا که این منابع در ابتدای نوشتن این قطعه در دسترس نبوده است ، ارزش جدید زیادی به آن می افزاید. همچنین باعث می شود محتوای شما برای گوگل بسیار ارزشمندتر به نظر برسد. از آنجا که پیوندهای خروجی یک عامل مهم رتبه بندی هستند ، می توانید از این طریق منبع ارزشمندی را ایجاد کنید. پیوند به بهترین محتوای وب و Google توجه شما را جلب خواهد کرد. به جای پیوند دادن به آن منابع ، صفحه شما به مرکز اطلاعات دیگران تبدیل می شود.
 1. برای رتبه بندی بهتر از چند رسانه مختلف استفاده کنید

سئوسایت : یکی از بهترین راه ها برای رتبه بندی موتورهای جستجو ، افزودن انواع مختلف رسانه است. با افزایش تنوع محتوای آنلاین ، امتیاز خاصی برای محتوای جدید در نظر گرفته می شود که شامل انواع مختلف تصاویر ، به علاوه صدا و تصویر است. ایده خوبی است که برای هر 350 کلمه یا بیشتر ، یک تصویر اضافه کنید. مهم نیست از چه تصاویری می خواهید استفاده کنید ، باید پیوندی به محتوای اصلی وارد کنید. این امر باعث می شود که دیگران بدانند تصویر از کجا آمده است. همچنین به شما امکان می دهد تصاویر را مرور کرده و در صورت نیاز بعداً به راحتی قطعات به روز شده را پیدا کنید.
سئوسایت5 
 1. تعداد دفعاتی که گوگل سایت شما را فهرست بندی می کند ، دهید

همانطور که برای محتوای قدیمی که در وب سایت خود منتشر کرده اید کار می کنید ، در واقع مزایای کل مجموعه محتوا را مشاهده خواهید کرد ، نه فقط در مقالاتی که به روز کرده اید. دلیل این امر این است که Google برای مشاهده آخرین به روزرسانی های شما به کل سایت شما نگاه می کند. این مورد بعنوان معیاری برای تعیین این که گوگل چقدر وقت برای خزیدن سایت شما اختصاص می دهد ، مورد استفاده قرار می گیرد.
 1. برای کلمات کلیدی مناسب بهینه سازی کنید

سئوسایت : این احتمال وجود دارد که هنگام انتشار پست اصلی خود به اندازه کافی در مورد کلمات کلیدی تحقیق نکرده اید ، یا شاید به روش صحیح آن را انجام نداده اید. در هر صورت ، ممکن است متوجه شوید محتوای قدیمی که منتشر کرده اید در کلمات کلیدی که انتظارش را نداشتید بهتر اجرا می شود. به جای اینکه تمرکز کلمه کلیدی را یکسان بگذارید و به بهترین ها امیدوار باشید ، می توانید اقدامات پیشگیرانه ای را برای تمرکز کلمات کلیدی در قطعات ایجاد شده انجام دهید.
 1. مطالب خود را به اشتراک بگذارید و دوباره تبلیغ کنید

اکنون که پست قدیمی خود را به روز کرده اید ، وقت آن است که آن را مانند جدید تبلیغ کنید. برای شروع ، مطمئن شوید که تعداد زیادی دکمه اشتراک گذاری در صفحه دارید. این تضمین می کند که اگر مقاله بین مخاطبان شما محبوب باشد ، می توانید دامنه آن را گسترش دهید. بدون دکمه های اشتراک گذاری ، می توانید تمام پتانسیلی را که پست شما برای ویروسی شدن دارد از بین ببرید. اجازه ندهید این اتفاق بیفتد
 1. مشکلات مربوط به به روزرسانی های اخیر Google را برطرف کنید

سالانه بیش از 600 به روزرسانی گوگل وجود دارد که هر کدام بر الگوریتم و تغییر عوامل رتبه بندی برای تعدادی از سایت های مختلف تمرکز دارند. جدیدترین به روزرسانی ، تأیید نشده با نام مستعار "فرد" ، باعث آسیب گسترده به سایت هایی با مقالات کوتاه و محتوای پر از کلمات کلیدی شد.
 1. محتوای خود را برای بک لینک های بیشتر تغییر دهید

سئوسایت : برای به دست آوردن بیشترین تأثیر از مقاله قدیمی که به روز می کنید ، باید انواع مختلفی از محتوای اصلی را که انجام داده اید ایجاد کنید. به جای بازگشت و یافتن اطلاعات جدید ، فقط تحقیقاتی را که قبلاً انجام داده اید ، مجدداً مورد استفاده قرار دهید. روش های بی شماری برای استفاده مجدد از مطالب قدیمی وجود دارد ، و من توصیه می کنم هر کاری را که با آن راحت تر هستید انجام دهید.
 1. از ارزش محتوای قدیمی خود استفاده کنید

یک دقیقه به این فکر کنید که چقدر از محتوای شما قدیمی است در مقابل چقدر جدید است. به احتمال زیاد ، 90% یا بیشتر محتوای شما بیش از چند ماه قدمت دارد. و هر دقیقه با تازه تر شدن ، ارزش خود را از دست می دهد. راه حل این است که ارزش جدیدی را به محتوای قدیمی خود تزریق کنید. آن پست های قدیمی در حال حاضر به عنوان منابع جامد دارای ارزش هستند. شما تحقیقات را انجام داده اید و چیزی را ایجاد کرده اید که ارزشش را دارد. سئوسایت6 

نتیجه

سئوسایت : با سئو سایت افرند وب ، رتبه سایت خود را افزایش دهید و در صفحه اول مرورگر ها قرار بگیرید تا مشتریان و بازدیدکننده بیشتری جذب کنید. جهت سفارش پروژه سئو برای سایت خود و استعلام قیمت با کارشناسان ما در افرند وب تماس حاصل فرمایید.
منبع: افرند وب

نظرات

اولین نفر برای نظرات باشید!
دیدگاه خود را به اشتراک بگذارید
آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد، قسمت‌های مورد نیاز با * علامت گذاری شده‌اند

تعرفه خدمات سئو سایت

پایه پیشرفته حرفه ای سفارشی
تولید محتوا 8 مقاله 12 مقاله 16 مقاله 20 مقاله
تحقیق کلمات کلیدی 20کلمه 30کلمه 45کلمه 60کلمه
افزایش رتبه کلمات کلیدی 3 کلمه 5 کلمه 8 کلمه 12 کلمه
آنالیز url ها
آنالیز بک لینک ها
آنالیز محتوا های تکراری
انالیز رقبا
بهینه سازی عنوان صفحات
بهینه سازی دیسکریپشن
بهینه سازی لینک های داخلی
بهینه سازی تصاویر
لینک سازی خارجی 5 لینک 10 لینک 15 لینک 20 لینک
استراتژی ریپورتاژ اگهی
ساخت شبکه های اجتماعی 1 2 4 6
ثبت سایت در سرچ کنسول
ثبت نقشه سایت
بهبود سرعت وب سایت
مشاوره رایگان سئو تا 45 دقیقه تا 1 ساعت تا 2 ساعت تا 3 ساعت
قیمت ماهانه پروژه 5,9 میلیون تومان 8,9 میلیون تومان 13,9 میلیون تومان تماس بگیرید
نمونه کارهای  مرتبط

افرند وب در یک نگاه

شرکت ایده پردازان هوشمند افرند با نام تجاری افرند وب در زمینه فناوری اطلاعات و دیجیتال مارکتینگ در شاخه طراحی سایت با توجه به نیاز روز کسب و کارها به طراحی سایت فروشگاهی ، طراحی سایت اختصاصی ، طراحی سایت با وردپرس و سفارش طراحی سایت با کاهش هزینه ها بنا به دلایل اقتصادی این روزها در تلاش است که در کنار هموطنان عزیزمان بعنوان کوچکترین عضو این جامعه خدمت رسانی کند. در زمینه سئو سایت و بهینه سازی سایت با کادری مجرب حاظر به خدمت رسانی و ثبت سفارش سئو سایت و سئو حرفه ای برای رونق بخشیدن به تمامی کسب و کار ها میباشد. شما میتوانید با طراحی اپلیکیشن به راحتی روی گوشی خدمات و محصولات خود را به اشتراک بگذارید سفارش طراحی اپلیکیشن خود را به ما بسپارید.