مشاوره رایگان۰۹۳۵۹۷۳۳۲۰۶

خرید قالب اختصاصی وردپرس

خرید قالب اختصاصی وردپرس

خرید قالب اختصاصی وردپرس : بهتر است یا قالب آماده رایگان وردپرسی؟ در این مقاله به این موضوع اشاره خواهیم کرد و اینکه چرا باید یک قالب اختصاصی برای سایت خود خود تهیه کنید را بررسی خواهیم کرد. اما ابتدا ببینم:
 

خرید قالب اختصاصی وردپرس
person
super admin 15:00 1402 خرداد 02
5دقیقه
خرید قالب اختصاصی وردپرس : بهتر است یا قالب آماده رایگان وردپرسی؟ در این مقاله به این موضوع اشاره خواهیم کرد و اینکه چرا باید یک قالب اختصاصی برای سایت خود خود تهیه کنید را بررسی خواهیم کرد. اما ابتدا ببینم:

خرید قالب اختصاصی وردپرس 

قالب وردپرس چیست؟

قالب وردپرس مجموعه‌ای از فایل‌های PHP و CSS است که ظاهر و گرافیک کلی سایت وردپرس، از جمله رنگ‌ها، طرح‌بندی، تایپوگرافی و دیگر عناصر سبک را تعیین می‌کند. وردپرس شامل یک یا چند قالب پیش فرض است. این قالب های پیش فرض عبارتند از: بیست و چهارده، بیست و پانزده، و بیست و شانزده و غیره. اگر فقط به یک سایت وبلاگی بسیار ساده نیاز دارید، این تم های پیش فرض خوب هستند. اما اگر به دنبال گزینه‌های بیشتر، طرح‌بندی‌ها و سبک‌های بهتر و پشتیبانی می‌گردید، باید به خرید قالب اختصاصی وردپرس فکر کنید.

قالب رایگان وردپرس

بسیاری از مردم به یک سایت دمو نگاه می کنند، به این نتیجه می رسند که 100٪ مطابق میل آنها نیست. شاید رنگ‌های پس‌زمینه آن چیزی نباشد که می‌خواستند، فونت‌ها صاف به نظر می‌رسند، یا شاید سایت دمو ویجت نوار کناری خاصی را که می‌خواستید ، نشان نمی‌دهد. اینجاست که سفارشی ساز وردپرس می تواند کمک کند. Customizer گزینه هایی را برای سفارشی کردن عناصر مختلف در اختیار شما قرار می دهد. تقریباً با هر قالب وردپرس ادغام می شود و به شما امکان کنترل عناصر زیر را میدهد:
 • لوگوی سایت
 • رنگ ها
 • تصویر هدر
 • تصویر پس زمینه
 • منوها
 • ابزارک ها

فاکتورهایی که باید در انتخاب قالب وردپرس در نظر گرفت

قبل از تصمیم گیری برای انتخاب قالب رایگان یا خرید قالب اختصاصی وردپرس ، باید چند نکته مهم را در نظر بگیرید. قالب وردپرس باید از کیفیت بالایی برخوردار باشد. مانند:
 • باید حداقل 3 سال برای شما کار کند.
 • هر بار که می خواهید موضوع را به روز کنید، وب سایت نباید از کار بیفتد
 • این قالب باید هر زمان که نیاز داشتید، به راحتی از تغییرات پشتیبانی کند.
 • باید سئو بهینه شده باشد
 • باید سریع باشد.
 • از خدمات پشتیبانی مشتری بهره مند باشد

قالب اختصاصی وردپرس

قالب اختصاصی وردپرسی قالبی است که توسط یک برنامه نویس حرفه ای طراحی میشود و ویژگی ها و امکانات مورد نظر شما را دارد. در این نوع قالب محدودیت خاصی وجود ندارد. با این حال در صورتی که بخواهید قالب اختصاصی خود را از تیم دولوپرس پرو تهیه کنید ، از پشتیبانی 24 ساعته بهره مند خواهید شد. با خرید قالب اختصاصی وردپرس ، می‌توانید از امکانات جذابی مانند انتخاب‌های طرح‌بندی متنوع، ابزارهای مختلف، قالب‌های زیبا و تنوع رنگی بهره ببرید.

چرا قالب اختصاصی وردپرس بخرید؟

این قالب ها مزایای بسیار زیادی دارند و برای همین اغلب کسب و کارها تلاش میکنند تا با خرید قالب اختصاصی وردپرس ، سایت خود را به بهترین شکل توسعه دهند. برخی از مزایای خرید قالب اختصاصی وردپرس عبارتند از:
 • امکانات زیادی در دسترس است.
 • اگر قالب می‌خرید، می‌توانید آن‌ها را تا جایی که نیاز دارید یا می‌خواهید شخصی‌سازی کنید.
 • وقتی برای استفاده از قالب وردپرس پول می دهید، همچنین حق دسترسی به پشتیبانی و به روز رسانی های خوب را در صورت لزوم و در مواقع ضروری خواهید داشت.
 • مردم برای قالب اختصاصی پول می پردازند، بنابراین همه از این قالب ها استفاده نمی کنند. این واقعیت به شما این امکان را می دهد که طراحی وب سایت منحصر به فردی را داشته باشید. در نتیجه وب سایت شما فرصت بهتری برای برجسته شدن پیدا می کند. خرید قالب اختصاصی وردپرس1 

معایب قالب های رایگان وردپرس

برخی از معایب رایج استفاده از قالب وردپرس رایگان عبارتند از:
 • گزینه‌های پشتیبانی محدود

  – توسعه‌دهندگان پوسته وردپرس رایگان از طریق انجمن‌های وردپرس پشتیبانی ارائه می‌کنند، اما موظف نیستند به درخواست‌های پشتیبانی پاسخ دهند.
 • ویژگی‌ها و کارکرد محدود

  – حتی اگر تم‌های رایگان از اکثر ویژگی‌های استاندارد وردپرس پشتیبانی می‌کنند، بسیاری از آنها ویژگی‌های اضافی مانند ایجاد دکمه‌ها، استفاده از کدهای کوتاه، ایجاد صفحات فرود و غیره را ارائه نمی‌دهند.
 • منحصر به فرد نیستند

  - تم های رایگان توسط بسیاری از وب سایت ها و وبلاگ ها استفاده می شود، بنابراین وب سایت شما طراحی منحصر به فردی نخواهد داشت. همچنین معمولاً گزینه های محدودی برای سفارشی کردن ظاهر بصری تم های رایگان وجود دارد.
 • بدون گارانتی

  – تم های رایگان بدون ضمانت توزیع می شوند، بنابراین اگر مشکلی پیش بیاید، تقریباً خودتان به تنهایی باید مدیریت کنید.

داشتن درک کافی از خرید قالب اختصاصی وردپرس

به یاد داشته باشید که هنگام خرید قالب اختصاصی وردپرس ، آن فروشنده یا توسعه دهنده قالب را استخدام نمی کنید تا آن را برای شما تنظیم کند. شما همچنین مجوز انحصاری ندارید و توسعه دهنده قالب هیچ ضمانتی ارائه نمی دهد. اکثر فروشگاه های تم خوب به شما امکان دسترسی به اسناد و انجمن های پشتیبانی خود را می دهند که در صورت نیاز می توانید کمک بیشتری دریافت کنید. این پشتیبانی در واقع همان چیزی است که شما برای آن پول پرداخت می کنید.

بایدها و نبایدهای انتخاب قالب وردپرس

قبل از خرید یک پوسته یا صرف وقت خود برای سفارشی کردن آن، حتماً این لیست بایدها و نبایدها را هنگام انتخاب قالب وردپرس کامل مطالعه کنید.

لیستی از ویژگی هایی که می خواهید را از قبل تهیه کنید

قبل از انتخاب یک قالب، بسیار مهم است که مشخص کنید کدام ویژگی‌ها ضروری هستند و می‌توانید بدون کدام یک زندگی کنید. مهم است که قبل از انتخاب، طرح مورد نظر خود را در ذهن داشته باشید. به عنوان مثال، باید آماده باشید که بدانید آیا می خواهید سایت شما یک ستون یا چند ستون داشته باشد. وقتی صحبت از قالب های وردپرس می شود، کمتر همیشه بیشتر است. به این معنی که قالب شما باید فقط دارای ویژگی‌هایی باشد که به شما در دستیابی به هدف سایتتان کمک می‌کند، نه موارد غیرضروری که قالب شما را به هم می‌ریزد.

قالب شلوغ انتخاب نکنید

نکته مهم در اینجا این است که شما نباید قالبی پر از ویژگی های مختلف انتخاب کنید. این کار در دراز مدت به شما آسیب می رساند. یک قالب غنی از ویژگی ممکن است خوب باشد، اما همچنین می تواند تأثیرات بدی بر عملکرد سایت داشته باشد. در حالی که پخش‌کننده‌های موسیقی فانتزی یا قابلیت‌های بازی ممکن است جذاب باشند، می‌توانند سایت شما را نیز کند کنند.
خرید قالب اختصاصی وردپرس2 

یک قالب واکنشگرا انتخاب کنید

طراحی واکنش گرا به سادگی به این معناست که استفاده از سایت شما بسیار آسان باشد – نه فقط در لپ تاپ، بلکه در چندین دستگاه. این به این معنی است که با موبایل سازگار است و منوها و سایر ابزارک‌هایی دارد که به راحتی قابل پیمایش هستند. به دنبال ویژگی هایی مانند شبکه سیال سایت و تصاویر منعطف باشید که با سایر دستگاه ها نیز مطابقت دارند. نمونه‌ای از یک تم واکنش‌گرا می‌تواند به راحتی بر روی یک دستگاه تلفن همراه بدون هیچ مشکلی قابل استفاده باشد.
 • رنگ را در نظر داشته باشید

به یاد داشته باشید، بسیاری از بازاریابی های آنلاین مبتنی بر ظاهر بصری است و رنگ ها نیز شناخت برند را افزایش می دهند. اگر لوگو دارید، سعی کنید با طرح رنگ آن لوگو هماهنگ شوید. اگر به رنگ‌های خنثی پایبند باشید، ممکن است سای شما کسل کننده به نظر برسد اما استفاده از یک یا دو رنگ زیبا میتواند سایت شما را بهتر کند.
 • به خرید قالب اختصاصی وردپرس فکر کنید

قالب های رایگان وردپرسی برای کسانی که بودجه محدودی دارند، گزینه بسیار خوبی است. با این حال محدودیت های زیادی دارد و امکانات زیادی ندارد. قالب های اختصاصی پویا هستند و معمولاً ویژگی‌های بیشتری را نسبت به تم‌های رایگان ارائه می‌دهند که می‌تواند به شما کمک کند از بقیه متمایز شوید.
 • قالبی با فونت خوانا انتخاب کنید

این به جلب توجه بازدیدکنندگان شما بستگی دارد تا آنها سایت شما را ترک نکنند. می‌خواهید تا حد امکان برای مخاطبانتان آسان‌تر کنید تا در سایت شما حرکت کنند و آنچه را که به دنبال آن هستند بیابند. فونت های خود را ساده و خوانا کنید. اگر با CSS آشنایی دارید، ورود به آن و تنظیم فونت تم باید آسان باشد، اگرچه ممکن است برخی از تم های رایگان در هنگام سفارشی سازی محدود باشند – چیزی که باید در طول فرآیند انتخاب تم به خاطر داشته باشید.
 • قالب را به طور کامل تست کنید

برای آزمایش کارایی یک پوسته، نصب افزونه Theme Check بهتر است. این قالب بررسی می کند که آیا تم شما مطابق با استانداردهای فعلی وردپرس است یا خیر. هنگامی که تمام محتوای خود را آپلود کردید، سایت خود را قبل از انتشار آن بازبینی کنید. همه مطالب خود را دوباره بخوانید، سایت خود را در موبایل بررسی کنید و مطمئن شوید که همه تصاویر شما به درستی بارگیری می شوند.
خرید قالب اختصاصی وردپرس3
سخن آخر
اگر به یک قالب خوب و حرفه ای برای وب سایت خود نیاز دارید، نمونه کارهای ما را بررسی کنید. برای خرید قالب اختصاصی وردپرس خود میتوانید با کارشناسان ما در افرند وب تماس بگیرید.
منبع: افرند وب

نظرات

اولین نفر برای نظرات باشید!
دیدگاه خود را به اشتراک بگذارید
آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد، قسمت‌های مورد نیاز با * علامت گذاری شده‌اند

تعرفه خدمات سئو سایت

پایه پیشرفته حرفه ای سفارشی
طراحی قالب اختصاصی
طراحی صفحه ویژه محصولات
مدیریت مقالات
طراحی بنر اختصاصی ندارد 1 بنر 2 بنر 3 بنر
پشتیبانی سایت 3 ماه 6 ماه 8 ماه 1 سال
یک سال میزبانی هاست رایگان
ثبت دامنه رایگان ( سال اول ) --- ir. ir. , com. , org. , net. ir. , com. , org. , net.
مدیریت منو های سایت
سیستم عضویت (ورود و خروج اعضاء )
ورود اطلاعات اولیه
آمار تفضیلی بازدید های سایت
سیستم نظرسنجی
ریسپانسیو بودن سایت
گالری تصاویر
امکان نظر سنجی در پایان هر مطلب
نقشه سایت
صفحه درباره ما و معرفی
صفحه تماس با ما
زمان تحویل 15 روزه 20 روزه 30 روزه تماس بگیرید
شروع قیمت از 13,9 میلیون تومان 19,9 میلیون تومان 35,9 میلیون تومان تماس بگیرید
نمونه کارهای  مرتبط

افرند وب در یک نگاه

شرکت ایده پردازان هوشمند افرند با نام تجاری افرند وب در زمینه فناوری اطلاعات و دیجیتال مارکتینگ در شاخه طراحی سایت با توجه به نیاز روز کسب و کارها به طراحی سایت فروشگاهی ، طراحی سایت اختصاصی ، طراحی سایت با وردپرس و سفارش طراحی سایت با کاهش هزینه ها بنا به دلایل اقتصادی این روزها در تلاش است که در کنار هموطنان عزیزمان بعنوان کوچکترین عضو این جامعه خدمت رسانی کند. در زمینه سئو سایت و بهینه سازی سایت با کادری مجرب حاظر به خدمت رسانی و ثبت سفارش سئو سایت و سئو حرفه ای برای رونق بخشیدن به تمامی کسب و کار ها میباشد. شما میتوانید با طراحی اپلیکیشن به راحتی روی گوشی خدمات و محصولات خود را به اشتراک بگذارید سفارش طراحی اپلیکیشن خود را به ما بسپارید.