مشاوره رایگان۰۹۳۵۹۷۳۳۲۰۶

خدمات SEO

خدمات SEO

خدمات SEO شامل مواردی از جمله سئو داخلی، خارجی و تکنیکال می باشد، که تمامی موارد در رابطه با خدمات سئو به صورت کاملا حرفه ای در این مقاله توضیح داده شده است. شرکت افرند وب نیز در این زمینه خدمات سئو خود را به شما عزیزان ارائه می دهد توجه داشته باشید که مشاوره با کارشناسان تیم سئو افرند وب کاملا رایگان می باشد. در ادامه می پردازیم به چگونگی ارائه خدمات سئو سایت در شرکت افرند وب .
 

خدمات SEO
person
super admin 13:45 1402 خرداد 04
5دقیقه
خدمات SEO شامل مواردی از جمله سئو داخلی، خارجی و تکنیکال می باشد، که تمامی موارد در رابطه با خدمات سئو به صورت کاملا حرفه ای در این مقاله توضیح داده شده است. شرکت افرند وب نیز در این زمینه خدمات سئو خود را به شما عزیزان ارائه می دهد توجه داشته باشید که مشاوره با کارشناسان تیم سئو افرند وب کاملا رایگان می باشد. در ادامه می پردازیم به چگونگی ارائه خدمات سئو سایت در شرکت افرند وب .
خدمات SEO

خدمات  seo / سئو شامل موارد زیر است

خدمات سئو عبارتند از:
 • سئو داخلی{  seo On page}
 • سئو خارجی {seo of page}
 • سئو تکنیکال

سئو داخلی (seo on page)

کار هایی که یک سئوکار میتواند به آن دسترسی پیدا کند و تحت کنترل خود بگیرد تا رتبه بهتری داشته باشد . درخدمات /seo سئو داخلی تولید محتوا بسیار مهم می باشد که میتواند به صورت متن عکس ویدیو یا پادکست باشد. به ایده های جذاب و موضوعی که ایجاد میشود تولید محتوا گفته میشود. تولید محتوا باعث افزایش مخاطب می شود که موجب درگیر شدن آنها و باعث رشد تجارتتان می شود.

مزایای سئو داخلی

با توجه به رقابت زیادی که در بازار دیجیتال وجود دارد خدمات سئو داخلی یکی از دلایل مهم خدمات seo می باشد. بهبود ساختار ومحتوای سایت سئو داخلی کمک می کند تا به بهبود تجربه کاربری و جلب نظر کاربران و همچنین اعتماد آن ها کمک کنید. می توان از مزایای آن به موارد زیر اشاره کرد:
 • جذب ترافیک سئو داخلی باعث افزایش نرخ ترافیک می شود.
 • کسب رتبه بهتر در گوگل مهمترین دلیل سئو داخلی محسوب می شود.

سئو خارجی ( seo of pag)

سئو خارجی یا آف پیج مربوط به پیوند هایی است که از سایت های دیگر به سایت شما اشاره میکند و خارج از سایت انجام میشود سئو خارجی بیشتر بر روی بیلدینگ تمرکز دارد و همچنین نسبت به سئو داخلی قدرت بیشتری دارد.

مزایای سئو خارجی

در مدیریت سئو خارجی از روش های متنوعی استفاده می شود اما از مهمترین خدمات seo می توان به لینک سازی و خرید رپورتاژ آگهی اشاره کرد این دو از تکنیک های سئو خارجی می باشند پس می توان گفت سئو خارجی برای اعتبار سایت از اهمیت بالایی برخوردار است اما سئو خارجی زمانی  تاثیر مثبتی خواهد داشت که سایت شما از لحاظ سئو داخلی وضع خوبی داشته باشد .
 • کسب جایگاه بهتر
 • افزایش اعتبار وب سایت
 • افزایش ترافیک سایت
خدمات سئو

سئو تکنیکال

این نوع سئو که نوعی خدمات seo فنی می باشد و می توان به اقداماتی که در آن انجام می شود اشاره کرد:
 • آنالیز کامل سایت
 • بهینه سازی کد ها و تگ ها
 • بهینه سازی سرعت سایت

مزایای سئو تکنیکال

سئو داخلی یا سئو خارجی شما هر چقدر اصولی و قوی و از اهمیت بیشتری برخوردار باشد اما نمیتوان از اهمیت سئو تکنیکال چشم پوشی کرد نقش سئو تکنیکال در ایجاد ترافیک بسیار مهم است. چرا که سئو تکنیکال باعث بهبود سئو سایت شما، سریع تر شدن سرعت لود سایت و بسیاری از موارد ریز دیگر کمک می کند تا رتبه بهتری در موتور های جستجوگر گوگل کسب کنید.

اهمیت خدمات seo سایت

خدمات seo توسط شرکت های خصوصی انجام می شود و به کسانی که اینکار را انجام می دهند سئوکار گفته میشود. خدمات seo سلسله فعالیت هایی است که با هدف بهینه سازی سایت برای موتور های جستجوگر انجام می شود. دریافت خدمات سئو سایت در موتورهای جستجوگر برای قرار گرفتن درردیف بالا لازمه رونق هرکسب و کاری پس از طراحی سایت است که باعث افزایش بازدید سایت و رونق آن می شود.

خدمات seo افرند وب

شرکت افرند وب افراد متخصص رو به عنوان مشاور سئو برای شما معرفی میکند و این نیز موجب رشد کسب کار شما می شود . شما برای اینکه کار خود را به  شرکت بسپارید ابتدا باید آن را به خوبی تحلیل کنید به عنوان مثال می توانید نمونه کار های شرکت را بررسی کنید هرچقدر  شرکت بتواند به رده بندی بهتر در موتور جستجوگر برسد  به همان اندازاه دانش و تخصص بیشتری دارد و این امر باعث اطمینان خاطر شما می شود که با یک شرکت معتبر سر و کار دارید.

خدمات seo سایت افرند وب با مجوز رسمی

قبل از هرچیز باید مجوز شرکت را بررسی کنید تمامی شرکت ها معتبر دارای مجوز رسمی می باشند که روی سایت نمایش داده می شود. اگر مجوز در وب سایت یک شرکت قرار نگیرد ممکن است قابل اعتماد نباشد. روش دیگر که میتواند به شما اطمینان دهد که یک شرکت سئو قابل اطمینان است و میتوان کار خود را به آن سپرد مطالعه نظرات دیگران است. همچنین باید سایت شما را بررسی کند و پس از آن برنامه هایش را ارائه دهد.

هزینه خدمات seo

هزینه بالای خدمات seo لزوما به معنای ارائه بهترین خدمات نیست. هزینه خدمات سئو به نوع نیاز و هدف از بهینه سازی سایت بستگی دارد. سئو داخلی یکی از خدمات مهم در قیمت سئو سایت است هزینه خدمات سئو می تواند به چند صورت زیر باشد:

نکات هزینه خدمات سئو

 • سئو ساعتی که در آن افراد به دنبال کسب و کار خودشان هستند و این روش نتایج نا مشخصی دارد.
 • سئو ماهانه که بستگی به تعداد کار ها در ماه دارد و نتایج آن مشخص و پایدار است.
 • سئو بر اساس کلمه کلیدی که بر اساس سختی کلمه تغییر میکند و نتایح آن نسبتا پایدار است.
 • سئو پروژه ای که به مدت زمان بستگی دارد و در کوتاه مدت نتایج مشخصی دارد.

خدمات seo  حرفه ای

کلیه فعالیت هایی که داخل یک سایت و خارج از یک وب سایت انجام می شود تا سایت  خود را به صفحه اول گوگل برسانیم و کلمات کلیدی مشخص را بهبود دهیم خدمات seo گفته می شود . خدمات سئو را به دو صورت حرفه ای ارائه میدهیم روش اول به این صورت می باشد که سئو سایت شما را صفر تا صد خودمان انجام می دهیم و این تضمین را به شما می دهیم که تمام کلمات کلیدی مشخص شده را در زمان تعیین شده به صدر نتایج گوگل برسانیم روش دوم به این صورت است که خدمات سئو وب سایت را به بخش های مجزا مانند استراتژی سئو و مشاوره سئو و خرید بک لینک ها تقسیم کرده ایم و شما می توانید متناسب با نیازسئو سایت خودتان یکی از آن ها را انتخاب کنید.

انواع خدمات seo

خدمات سئو شامل موارد زیر می باشد :
 • سئو کلاه سیاه
 • سئو کلاه سفید
 • سئو کلاه خاکستری که هرکدام از موارد بالا را به طور جداگانه در ادامه شرح میدهیم.

سئو کلاه سیاه (black hat seo)

مجموعه ای از تکنیک هایی است که با ترفند هایی در جهت فریب موتور های جستجوگر مخصوصا گوگل برای به دست آوردن جایگاه موقت در نتایج جستجو انجام می شود این فعالیت ها موجب جریمه شدن و گاهی حذف کلیه کلمات کلیدی سایت در گوگل خواهد شد. بر خلاف تصور عموم  تکنیک های کلاه سیاه فقط مختص لینک سازی خارجی نیست بلکه حتی در آموزش تولید محتوا و لینک سازی داخلی و سئو تکنیکال نیز روش های کلاه سیاه متعددی وجود دارند.

معایب سئو کلاه سیاه

عموما در فضای کامپیوتری به افراد هکر که دست به اقدامات مخرب مانند هک و تولید کنندگان ویروس میزنند کلاه سیاه گفته می شود. سئو کلاه سیاه در کوتاه مدت باعث افزایش رتبه شما در موتورهای جستجوگر می شود اما در بلند مدت تاثیر منفی بر وب سایت شما خواهد داشت که باعث جریمه شدن و جبران آن نیاز به زمان و تلاش بیشتر دارد.

سئو کلاه سفید (white hat seo)

نوعی از استراتژی سایت هست که توسط گوگل تعیین می شود وکاری که شما باید انجام دهید  این است که بهترین نتیجه را برای کاربران خود فراهم کنید همچنین به تکنیک های بهینه سازی سایت که گامی بلند در جهت خدمات seo می باشد گفته می شود که با قوانین موتورهای جستجوگر مطابقت دارد و این روش به صبر و شکیبایی زیادی نیاز دارد.

مزایا سئو کلاه سفید

سئو کلاه سفید درصورت تلاش کافی بدون هیچ گونه خطری به وب سایت شما کمک میکند که در موتور های جستجوگر برای افزایش بازدید در رتبه های برتر قرار بگیرد در حالی که اگر از دستورات سئو کلاه سفید سرپیچی کنید خطرات جدی برای سایت شما بوجود می آورد.

معایب سئو کلاه سفید

سئو کلاه سفید علاوه بر مزایایی که دارد معایبی نیز به همراه دارد که  از جمله این معایب میتوان گفت که محدود به تولید محتوا و سئو داخلی سایت می باشد و همچنین باعث کاهش سرعت رقابت سایت شما در فضای رقابتی می شود.

سئو سایت کلاه خاکستری (Gray Hat seo)

سئو کلاه خاکستری میانه سئو کلاه سفید و سئو کلاه سیاه است زیرا که نه از تکنیک های سئو کلاه سیاه استفاده میکند و نه پیرو راهکار های سئو کلاه سفید است و از روش هایی برای افزایش رتبه سایت و بازدید سایت استفاده می کند. متخصص سئو کلاه خاکستری به دنبال تکنیک هایی می باشد که کاربر پسند باشد و از قوانین موتور جستجوگر پیروی کند.

مزایای سئو کلاه خاکستری

سئو کلاه خاکستری یکی از مزیت هایی که دارد و خیلی برای سئوکاران مهم است صرفه جویی در زمان و هزینه میباشد و اگر از این خدمات seo برای سایتتان استفاده میکنید نسبت به سئو سفید زمان کمتر و هزینه کمتری خرج میکنید و نسبت به سئو کلاه سیاه ریسک کمتر و خطر پنالتی شدن را کاهش میدهید.

معایب سئو کلاه خاکستری

از معایب سئو کلاه خاکستری می توان به این مورد اشاره کرد که دیر یا زود موتور جستجوگر گوگل متوجه استفاده از تکنیک های این نوع از خدمات seo می شود و باعث جریمه شدن یا افت شدید رتبه سایتتان می شود.
خدمات سئو سایت
سخن آخر
در این مقاله با چگونگی خدمات seo کاملا آشنا شدید، افرند وب با بیش از 10 سال سابقه در زمینه سئو سایت و مجوز های رسمی در این زمینه اماده ارائه خدمات سئو خود به شما کاربران گرامی می باشد، اگر به دنبال خدمات حرفه ای سئو هستید! می توانید با کارشناسان تیم سئو افرند وب تماس بگیرید و مشاوره کاملا رایگان دریافت کنید.
منبع : افرند وب

نظرات

اولین نفر برای نظرات باشید!
دیدگاه خود را به اشتراک بگذارید
آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد، قسمت‌های مورد نیاز با * علامت گذاری شده‌اند

تعرفه خدمات سئو سایت

پایه پیشرفته حرفه ای سفارشی
تولید محتوا 8 مقاله 12 مقاله 16 مقاله 20 مقاله
تحقیق کلمات کلیدی 20کلمه 30کلمه 45کلمه 60کلمه
افزایش رتبه کلمات کلیدی 3 کلمه 5 کلمه 8 کلمه 12 کلمه
آنالیز url ها
آنالیز بک لینک ها
آنالیز محتوا های تکراری
انالیز رقبا
بهینه سازی عنوان صفحات
بهینه سازی دیسکریپشن
بهینه سازی لینک های داخلی
بهینه سازی تصاویر
لینک سازی خارجی 5 لینک 10 لینک 15 لینک 20 لینک
استراتژی ریپورتاژ اگهی
ساخت شبکه های اجتماعی 1 2 4 6
ثبت سایت در سرچ کنسول
ثبت نقشه سایت
بهبود سرعت وب سایت
مشاوره رایگان سئو تا 45 دقیقه تا 1 ساعت تا 2 ساعت تا 3 ساعت
قیمت ماهانه پروژه 5,9 میلیون تومان 8,9 میلیون تومان 13,9 میلیون تومان تماس بگیرید
نمونه کارهای  مرتبط

افرند وب در یک نگاه


شرکت افرند وب یکی از پیشروان در زمینه طراحی سایت و سئو سایت در ایران است. این شرکت با تیمی مجرب، خدمات متنوعی از جمله طراحی سایت تخصصی و طراحی سایت وردپرسی ارائه می‌دهد که به کسب و کارها کمک می‌کند حضور آنلاین خود را تقویت کنند. افرند وب با استفاده از آخرین تکنولوژی‌ها و روش‌های مدرن، سایت‌هایی منحصربه‌فرد و با کیفیت بالا طراحی می‌کند که هم کاربری آسان و هم جذابیت بصری دارند.

افرند وب علاوه بر طراحی سایت، خدمات سفارش سئو سایت را نیز ارائه می‌دهد تا وب‌سایت‌ها در نتایج جستجوی گوگل رتبه بهتری کسب کنند. همچنین، برای کسب و کارهایی که به دنبال راه‌حل‌های مقرون به صرفه هستند، گزینه‌های طراحی سایت ارزان فراهم شده است. با افرند وب، می‌توانید تمام نیازهای خود در زمینه طراحی و توسعه وب‌سایت و بهینه‌سازی موتورهای جستجو را با کیفیت بالا و هزینه مناسب برآورده کنید