مشاوره رایگان۰۹۳۵۹۷۳۳۲۰۶

انجام سئو

انجام سئو

انجام سئو یا بهینه سازی سایت برای هر فردی که در حوزه آنلاین میخواهد کار خود را شروع کند مهم است چرا که بدون انجام آن ، وب سایت شما در دید قرار نمیگیرد. برای همین شرکت افرند وب با قرار دادن تیم متخصص خود در اختیار شما دوستان و کاربران گرامی به شما تا آخر این مقاله یاری میرساند. تیم افرند وب در این زمینه مشاوره کاملا حرفه ای به شما ارائه میدهد.
 

انجام سئو
person
super admin 13:30 1402 خرداد 02
5دقیقه
انجام سئو یا بهینه سازی سایت برای هر فردی که در حوزه آنلاین میخواهد کار خود را شروع کند مهم است چرا که بدون انجام آن ، وب سایت شما در دید قرار نمیگیرد. برای همین شرکت افرند وب با قرار دادن تیم متخصص خود در اختیار شما دوستان و کاربران گرامی به شما تا آخر این مقاله یاری میرساند. تیم افرند وب در این زمینه مشاوره کاملا حرفه ای به شما ارائه میدهد.
انجام سئو

تعریف سئو

سئو به فرایند بهینه سازی وب سایت که باعث میشود سایت شما در موتورهای جستجوگر گوگل در رتبه های برتر نشان داده شود گفته میشود. که از طریق آن کاربران و بازدید کنندگان سایت شما افزایش می یابد و این نیز باعث رونق افزایش کسب و کار شما میشود. با انجام سئو کاربرانی جذب سایت شما میشوند که مرتبط با شغل شما باشند و وقتی کلمات کلیدی را جستجو کنند سایت شما نمایش داده می شود.

مراحل انجام سئو

افراد بسیاری هستند که دارای وب سایت هستند اما درباره انجام مراحل سئو و اهمیت آن اطلاعات کافی را ندارند.  سئو باعث می شود که سایت شما در رتبه بندی  صفحات اول گوگل قرار بگیرد و انجام آن 6 ماه تا یک سال طول میکشد.  سئو مراحل مختلفی دارد که با استفاده از هرکدام میتوان به بهینه سازی سایت کمک کرد. به چند مورد از این مراحل اشاره میکنیم :
 • تحقیق کلمه کلیدی
 • بهینه سازی تگ های عنوان
 • META TITLES
 • آنالیز رقبا
 • بهینه سازی سئو داخلی
 • بهینه سازی سئو خارجی
 • سئو تکنیکال
 • استفاده از URL های مناسب
 • لینک دهی
 • افزایش سرعت سایت
در ادامه به توضیحات این موارد می پردازیم:

تحقیق کلمه کلیدی

این مرحله یکی از فرایند های مهم انجام سئو می باشد. ابزارهای جستجو کلمات کلیدی که وجود دارند، به ما در پیدا کردن کلمات کلیدی کمک میکنند. میتوان با کلمات کلیدی طولانی کار خود را شروع کرد، این کلمات ازسه یا تعداد بیشتر کلمه تشکیل شده اند. این کلمات از ترافیک کمتری در موتورهای جستجوگر برخوردار هستند اما به دلیل بیان موضوع خاص به مراتب به دست آوردن رتبه برای آنها راحت تر است.

بهینه سازی تگ های عنوان

عنوان اولین چیزی است که هنگام نمایش سایت شما در موتورهای جستجوگر افراد می بینند . بنابراین سعی کنید عنوان شما کوتاه و قابل درک باشد. پس از اینکه تحقیق کلمات کلیدی خود را انجام دادید بهترین مکان برای قرار دادن کلمه کلیدی شما تگ عنوان می باشد. بر اساس عملکرد هوش مصنوعی قرار دادن کلمه کلیدی در عنوان می تواند مفید می باشد.

عنوان های متا

پس از عنوان، توضیحات متا دومین چیزی است که مورد دید بازدید کنندگان قرار میگیرد. باید برای توضیحات خود وقت بگذارید و توضیحات مرتبط با عنوان خود بنویسید وگرنه کاربر پسند نخواهد بود و افراد بروی وب سایت شما کلیک نخواهند کرد و سرانجام باعث کاهش رتبه شما در موتورهای جستجوگر گوگل می شود. و انجام سئو شما بی نتیجه میماند. انجام سئو1

تحلیل و بررسی رقبا

بررسی و آنالیز رقبا برای موفقیت در انجام سئو میتواند بسیار مفید باشد چرا که مدام باید به این مورد توجه داشت زیرا از تغییرات به وجود آمده میتوان باخبر شد. با آنالیز رقیب های خود میتوان نقاط قوت و ضعف خود را پیدا کرد که این امر در بهینه سازی سایت شما و افزایش رتبه در گوگل کمک میکند.

بهینه سازی سئو داخلی ( SEO on page)

سئو داخلی یکی از خدمات مهم انجام سئو می باشد. با استفاده از این روش صفحات سایت شما به یکدیگر مرتبط می شوند و بین آنها پیوندی بوجود می آید. با انجام سئو داخلی به مراتب وب سایت شما بهبود یافته و در رتبه بندی بهتری قرار میگیرد. مزایای این نوع از سئو، میتوان به جذب ترافیک و جلب اعتماد کاربران و کسب رتبه برتر در گوگل اشاره کرد.

بهینه سازی سئو خارجی (  SEO of page)

سئو خارجی نیز اندازه سئو داخلی از اهمیت ویژه ای برخوردار است و مربوط به پیوند هایی است که از سایت دیگر به سایت شما اشاره میکند و خارج از سایت انجام میشود و نسبت به سئو داخلی قدرت بیشتری دارد. از مزایای این نو از انجام سئو می توان به افزایش اعتبار وب سایت، کسب جایگاه بهتر و نیز افزایش ترافیک سایت اشاره کرد .

سئو تکنیکال

نوعی سئو فنی می باشد که آنالیز سایت ها، بهینه سازی کد ها و تگ ها و بهینه سازی سرعت سایت در این نوع از سئو انجام می شود. سئو تکنیکال نیز همانند سئو آن پیج و سئو آف پیج تاثیر بسیار مهمی بر روی وب سایت دارد و باعث افزایش سرعت لود سایت میشود تا رتبه بهتری در موتورهای جستجوگر گوگل بدست آورید.

استفاده از URL های مناسب

کلمه کلیدی که برای محتوای خود انتخاب کرده اید را در URL خود استفاده کنید که اینکار باعث جلب توجه کاربران میشود. آدرس URL شما نشان دهنده هویت سایت شما می باشد. در بهینه سازی URL سایت باید به خوانا بودن ، کوتاه بودن، استفاده از کلمات کلیدی و موارد دیگر توجه کرد.

لینک دهی

لینک سازی یا همان لینک دهی یعنی صفحه ای از وب سایت را به صفحه دیگر از همان سایت متصل کنیم. انواع لینک سازی داریم برای مثال لینک سازی داخلی مانند لینک سازی روی عکس، لینک سازی روی متن یا لینک سازی در منو. هم کاربران و هم موتورهای جستجوگر پس از انجام سئو، از طریق لینک های موجود در وب سایت به سایت شما دسترسی پیدا میکنند.

افزایش سرعت سایت

منظور از سرعت سایت مدت زمان لازم برای سرعت لود یک صفحه می باشد و سرعت هر صفحه فقط بر آن صفحه تاثیرگذار است. سعی کنید از هاست ارزان استفاده نکنید تا سرعتتان کم نشود زیرا بازدید کنندگان منتظر بارگیری صفحه شما نمیمانند واین ناامید کننده است. بر اساس تحقیقات نشان داده شده سرعت فقط 100 میلی ثانیه، کافی است تا رونق کسب و کار را 1 درصد کاهش دهد.

انجام سئو حرفه ای

چه محتوا بازاریابی خود را تولید کنید یا نه، تعداد کلیک ها در صفحه شما مهم است. وقتی ترافیک ارگانیک افزایش می یابد، درآمد نیز افزایش پیدا می کند . سرمایه گذاری زمان برای تبدیل شدن به یک متخصص در سئو یکی از ضروریت های هر طرح بازاریابی تجاری موفق است.  موتور جستجوگر گوگل 74% از کل جستجو های اینترنتی را به خود اختصاص داده است. اگر محتوای خود را به روشی که گوگل پسند نباشد انجام دهید بیشتر مخاطبان خود را از دست خواهید داد. با انجام سئو حرفه ای می توانید سایت خود را بالا برده و بازدید سایت را افزایش دهید.

انواع خدمات سئو

انجام سئو موارد زیر را نیز شامل می شود:
 • سئو کلاه سفید: این نوع از انجام سئو مطابق با قوانین و ضوابط گوگل پیش میرود. سئو کلاه سفید برعکس سئو کلاه سیاه است. هر عملی که رتبه شما را در گوگل افزایش دهد و در عین حال نیاز به صبر و شکیبایی دارد.در صورتی که از دستورات سئو کلاه سفید سرپیچی کنید خطرات جدی بر سایت شما وارد میکند.
 • سئو کلاه سیاه: این نوع سئو، باعث افزایش رتبه وب سایت شما در موتورهای جستجوگر میشود اما قوانین موتورهای جستجوگر را نقض میکند و این فعالیت ها باعث جریمه شدن و گاهی حذف سایت شما از گوگل می شود.
 • سئو خاکستری: این نوع سئو نه از تکنیک های کلاه سفید و نه از تکنیک های کلاه سیاه پیروی میکند و از روش هایی برای افزایش رتبه در سایت استفاده میکند. و به دلیل صرفه جویی در زمان و هزینه، این روش خیلی برای متخصصین سئو مهم است.

اهمیت انجام سئو

سئو به دلیل ارتباط با کابران، تبلیغ رایگان، هزینه مناسب با سود بالا، افزایش فروش و اعتماد و اعتبار از اهمیت ویژه ای برخوردار است که خیلی از افراد از مزیت های آن خبر ندارند. بیشتر جستجو های اینترنتی را گوگل انجام میدهد شما با انجام سئو حرفه ای میتوانید رتبه سایتتان را بهتر کنید ووب سایت خود را به کاربرانی که جستجوهای مرتبط انجام میدهند نمایش دهید. همچنین باعث میشود که روی رشد تمرکز کنید و و موقعیت سریعتری به دست آورید.

هزینه انجام سئو

هزینه سئو یکی از سوال هایی است که ذهن اکثر افراد، که به دنبال انجام آن هستند را به خود مشغول می کند. انجام سئو برای کسب و کارهای آنلاین تبدیل به یک امر ضروری شده است تا باعث رونق فروش خود شوند. از این رو هزینه انجام سئو برای وب سایت های مختلف متفاوت است زیرا ویژگی های هر سایت با یکدیگر فرق دارد. انجام سئو سایت کلام آخر در این مقاله با توضیحات تکمیلی انجام سئو آشنا شدیم، افرند وب به عنوان بهترین شرکت سئو در ایران با داشتن بیش از چند سال سابقه در این زمینه آماده ارائه خدمات به شما کاربران گرامی می باشد. اگر به دنبال انجام سئو حرفه ای هستید میتوانید با کارشناسان متخصص افرند وب تماس بگیرید و از مشاوره کاملا رایگان بهره مند شوید. منبع : افرند وب

نظرات

اولین نفر برای نظرات باشید!
دیدگاه خود را به اشتراک بگذارید
آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد، قسمت‌های مورد نیاز با * علامت گذاری شده‌اند

تعرفه خدمات سئو سایت

پایه پیشرفته حرفه ای سفارشی
تولید محتوا 8 مقاله 12 مقاله 16 مقاله 20 مقاله
تحقیق کلمات کلیدی 20کلمه 30کلمه 45کلمه 60کلمه
افزایش رتبه کلمات کلیدی 3 کلمه 5 کلمه 8 کلمه 12 کلمه
آنالیز url ها
آنالیز بک لینک ها
آنالیز محتوا های تکراری
انالیز رقبا
بهینه سازی عنوان صفحات
بهینه سازی دیسکریپشن
بهینه سازی لینک های داخلی
بهینه سازی تصاویر
لینک سازی خارجی 5 لینک 10 لینک 15 لینک 20 لینک
استراتژی ریپورتاژ اگهی
ساخت شبکه های اجتماعی 1 2 4 6
ثبت سایت در سرچ کنسول
ثبت نقشه سایت
بهبود سرعت وب سایت
مشاوره رایگان سئو تا 45 دقیقه تا 1 ساعت تا 2 ساعت تا 3 ساعت
قیمت ماهانه پروژه 5,9 میلیون تومان 8,9 میلیون تومان 13,9 میلیون تومان تماس بگیرید
نمونه کارهای  مرتبط

افرند وب در یک نگاه

شرکت ایده پردازان هوشمند افرند با نام تجاری افرند وب در زمینه فناوری اطلاعات و دیجیتال مارکتینگ در شاخه طراحی سایت با توجه به نیاز روز کسب و کارها به طراحی سایت فروشگاهی ، طراحی سایت اختصاصی ، طراحی سایت با وردپرس و سفارش طراحی سایت با کاهش هزینه ها بنا به دلایل اقتصادی این روزها در تلاش است که در کنار هموطنان عزیزمان بعنوان کوچکترین عضو این جامعه خدمت رسانی کند. در زمینه سئو سایت و بهینه سازی سایت با کادری مجرب حاظر به خدمت رسانی و ثبت سفارش سئو سایت و سئو حرفه ای برای رونق بخشیدن به تمامی کسب و کار ها میباشد. شما میتوانید با طراحی اپلیکیشن به راحتی روی گوشی خدمات و محصولات خود را به اشتراک بگذارید سفارش طراحی اپلیکیشن خود را به ما بسپارید.