مشاوره رایگان۰۹۳۵۹۷۳۳۲۰۶

انجام سئو سایت

انجام سئو سایت

انجام سئو سایت برای سایت هایی که طراحی شده اند واجب است. با انجام این عملیات شما میتوانید سایت خود را در دید قرار دهید و باعث افزایش بازدید و افزایش فروش و سود خود شوید. تیم متخصص افرند وب در این زمینه به شما کاربران گرامی یاری میرساند همچنین میتوانید از مشاوره رایگان این تیم بهره مند شوید.

انجام سئو سایت
person
super admin 13:29 1402 خرداد 02
5دقیقه
انجام سئو سایت برای سایت هایی که طراحی شده اند واجب است. با انجام این عملیات شما میتوانید سایت خود را در دید قرار دهید و باعث افزایش بازدید و افزایش فروش و سود خود شوید. تیم متخصص افرند وب در این زمینه به شما کاربران گرامی یاری میرساند همچنین میتوانید از مشاوره رایگان این تیم بهره مند شوید. انجام سئو سایت

تعریف سئو سایت

سئو یکی از زیر مجموعه های دیجیتال مارکتینگ هست که در فضای آنلاین کاربرد بسیار مهمی دارد. برای یادگیری سئو باید زمان و وقت کافی صرف کرد تا به بهترین صورت آن را آموزش دید. اگر سایت شما در صفحه اول گوگل قرار نگیرد، حضور شما در فضای آنلاین بیهوده است و باید روی انجام سئو سایت سرمایه گذاری کرد. در عصر حاضر داشتن وب سایت دیگر یک امر ضروری به حساب می آید و این به این معنی می باشد که انجام سئو وب سایت دیگر یک انتخاب و اختیاری نیست.

رشد وب سایت با انجام سئو سایت

انجام سئو برروی وب سایت شما باعث افزایش بازدیدکنندگان میشود. انجام سئو سایت باعث میشود سایت شما در صفحات اول جستجوهای گوگل نشان داده شود و در موتور های جستجوگر گوگل در رتبه بندی بهتر قرار بگیرد. که این نیز به افزایش فروش و سود شما همچنین افزایش ترافیک سایت شما کمک میکند. پس اگر به دنبال رونق کسب و کارتان هستید سئو وب سایت را جدی بگیرید.

روش های انجام سئو

مراحلی که در انجام سئو سایت شما طی میکنیم به صورت زیر است:
 • سئو داخلی
 • سئو خارجی
 • سئو تکنیکال

سئو داخلی

سئو داخلی، عمل بهینه سازی محتوای صفحه وب برای موتورهای جستجوگر و کاربران است. روش های رایج انجام سئو سایت در صفحه شامل بهینه سازی برچسب های عنوان، محتوا، لینک های داخلی و URL ها است. سئو داخلی بخش اساسی سئو روزمره است که میتوانند موفقیت انجام سئو سایت شما را ایجاد یا شکست دهند.

مراحل سئو داخلی

 • Meta title
 • Meta description
 • URL
 • Heading
 • Keyword

سئو خارجی

انجام سئو سایت خارجی شامل فعالیت هایی است که خارج از یک وب سایت در تلاش برای افزایش رتبه سایت در موتورهای جستجوگر انجام میشود. اقدامات و فعالیت های سئو خارجی شامل اشتراک گذاری در رسانه های اجتماعی، بک لینک ها و افزایش تعامل می باشد که پایه و اساس الگوریتم گوگل را تشکیل میدهند در واقعا ارتباط مستقیمی بین بک لینک ها و رتبه بندی گوگل وجود دارد.

لینک سازی خارجی

6 روش عالی برای لینک سازی خارجی در زیر بیان شده است
 • رپورتاژ
 • بک لینک
 • پست مهمان
 • بک لینک کامنتی
 • سوشیال بوک مارکتینگ
 • بک لینک فرومی

سئو تکنیکال

سئو تکنیکال نیز همانند سئو داخلی و سئو خارجی از اهمیت ویژه ای برخوردار است . این نوع سئو نوعی سئو فنی می باشد که یکی از روش های انجام سئو سایت می باشد. و به افزایش رتبه در موتورهای جستجوگر گوگل  کمک میکند. سئو تکنیکال با اعمال تکنیک هایی باعث افزایش سرعت لود و بارگذاری وب سایت نیز میشود. سئو تکنیکال

مزایای سئو تکنیکال

انجام سئو فنی مزیت های زیر را برای سایت شما دارد:
 • افزایش سرعت سایت
 • بهینه سازی کدهای سایت
 • استفاده از کش یا Gzip
 • بهینه سازی فایل های txt
 • ساخت نقشه سایت
 • واکنشگرا بودن سایت

مزایای انجام سئو سایت

انجام سئو سایت برای وب سایت شما خیلی موثر است بعنوان مثال از مزایای سئو میتوان به موارد زیر اشاره کرد:
 • کاهش هزینه تبلیغات
 • جذب تعداد زیاد کاربران
 • توسعه کسب و کار
 • آمدن به صفحه اول نتایج گوگل
 • پیشی گرفتن از رقبا
 • افزایش فروش
 • افزایش اعتبار

هزینه سئو

انجام سئو سایت برای اکثر کسب و کار ها مفید است و به رشد و رونق فروش شما کاربران عزیز کمک میکند اما در اینباره هزینه انجام سئو، برای بیشتر کاربران مهم است و ذهنشان را درگیر میکند . هزینه سئو وب سایت به عوامل مختلفی بستگی دارد که پس از بررسی وب سایت شما مشخص میشود. چرا که ویژگی های هر سایت با سایت دیگر متفاوت است.

اهمیت انجام سئو سایت

SEO مخفف کلمه search engine optimization می باشد که با استفاده از این روش شما میتوانید بر روی کلمه کلیدی خود، کار کرده به صفحه اول گوگل برسانید. سئو یک منبع درآمد می باشد. برای فردی که درآمد بیشتری میخواهد، انجام سئو بهترین گزینه است. افزایش فروش و افزایش مشتری مهمترین مسئله ای است که صاحب کسب و کارها به آن توجه دارند. سئو

روش یادگیری انجام سئو سایت

بهترین روش برای یادگیری، شرکت کردن در دوره های آموزش حضوری یا مجازی می باشد و کمک میکند اطلاعات پایه ای را بدانید. برای شروع شما میتوانید با شرکت در این دوره ها البته نه هر دوره ای، بروی سایت خود کار کنید و به صورت عملی یاد بگیرید به این نکته توجه داشته باشید که با شرکت در این دوره ها شما علم آن را به دست می آورید اما یادگیری به صورت عملی و قرار گرفتن در افت و خیز های آن بسیار مهم است. شما میتوانید پس از یادگیری پروژه بگیرید و به درآمد ماهی 25 ملیون تومن برسید.

انواع انجام سئو سایت

تکنیک های سئو را میتوان به سه دسته کلی تقسیم کرد، که شامل موارد زیر می باشد.
 • سئو کلاه سفید: سئو اصولی و استاندارد می باشد. که به وسیله انجام این نوع از سئو سایت میتوان بسیار اصولی کاربران را وارد سایت کرد. که این روش هیچ خطری برای وب سایت شما ندارد. به طور کلی اگر در انجام سئو سایت مبتدی هستید بهترین روش و کارآمد ترین روش سئو کلاه سفید میباشد.
 • سئو کلاه سیاه : برای انجام سریعتر سئو سایت از سئو کلاه سیاه استفاده میکنند که بسیار خطرناک است و جریمه هایی در پی دارد. که برای انجام آن باید بسیار دقیق عمل کرد. به طور کلی گوگل قوانین خاص خود را دارد که اگر رعایت نشود از نتایج موتور های جستجوگر حذف و پنالتی خواهید شد.
 • سئو کلاه خاکستری: سئو کلاه خاکستری ما بین سئو کلاه سفید و سئو کلاه سیاه قرار دارد. در این روش از تمامی قوانین گوگل پیروی میکند و گاها از تکنیک هایی برای فریب کاربران و مخاطبان استفاده میشود. و به دلیل صرفه جویی در زمان و هزینه بیشتر افراد متخصص سئو از این روش استفاده میکنند.

آموزش سئو سایت حرفه ای

همانطور که میدانید در بحث آموزش و یادگیری انجام سئو سایت حد و مرزی وجود ندارد و هر چقدر زمان کافی برای یادگیری آن بگذارید باز هم با مباحث جدیدی روبرو میشوید که نیاز به یادگیری دارند. و نمیتوان گفت که متخصص حرفه ای چه شخصی است. در اینجا شما میتوانید انتخاب کنید که از چه شخصی و چه تیمی آموزش ببینید و خودتان را در مسیر درست قرار دهید. آموزش های سئو هر ساله یا حتی هر ماه و هفته ای با نکات جدیدی همراه میشوند. پس شما باید به طور دائم در یادگیری سئو سایت باشید تا یک متخصص سئو شوید.

انجام سئو سایت یوتیوب

یوتیوب بعد از گوگل دومین رتبه در موتورهای جستجوگر را دارد. که توسط گوگل خریداری شده است. بنابراین میتوان به این مورد پی برد که هوش مصنوعی ان نیز همانند گوگل از الگوریتم های یکسانی پیروی میکند تا ویدیو های تولید شده را کنترل کند . با استفاده از سئو یوتیوب میتوانید ویدیو مورد نظر خود را مورد دید قرار داده و بازدید آن را افزایش دهید.

استفاده از ویدیو در سایت

استفاده از ویدیو، پادکست و تصاویر در صفحات سایت باعث ماندگاری بیشتر و جلب کاربران بیشتر در سایت میشود. در نتیجه تاثیر مثبتی در انجام سئو سایت ایجاد میکند. ویدیو نیز اهمیت زیادی دارد چرا که میتوان طریقه استفاده محصول را به کاربران خود آموزش دهد و بدین ترتیب بازدیدکنندگان سایت خود را نیز افزایش میدهد. سئو سایت
کلام آخر
در این مقاله سعی کردیم به اهمیت انجام سئو سایت بپردازیم و شما کاربران عزیز را از تاثیر سئو سایت در دیده شدن آگاه کنیم. تیم متخصص افرند وب در این زمینه تلاش خود را میکند تا به مخاطبان گرامی یاری برساند و بهترین خدمات را به شما ارائه دهد. اگر به دنبال انجام سئو سایت برای وب سایت خود هستید میتوانید با کارشناسان ما در افرند وب تماس بگیرید. منبع : افرند وب

نظرات

اولین نفر برای نظرات باشید!
دیدگاه خود را به اشتراک بگذارید
آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد، قسمت‌های مورد نیاز با * علامت گذاری شده‌اند

تعرفه خدمات سئو سایت

پایه پیشرفته حرفه ای سفارشی
تولید محتوا 8 مقاله 12 مقاله 16 مقاله 20 مقاله
تحقیق کلمات کلیدی 20کلمه 30کلمه 45کلمه 60کلمه
افزایش رتبه کلمات کلیدی 3 کلمه 5 کلمه 8 کلمه 12 کلمه
آنالیز url ها
آنالیز بک لینک ها
آنالیز محتوا های تکراری
انالیز رقبا
بهینه سازی عنوان صفحات
بهینه سازی دیسکریپشن
بهینه سازی لینک های داخلی
بهینه سازی تصاویر
لینک سازی خارجی 5 لینک 10 لینک 15 لینک 20 لینک
استراتژی ریپورتاژ اگهی
ساخت شبکه های اجتماعی 1 2 4 6
ثبت سایت در سرچ کنسول
ثبت نقشه سایت
بهبود سرعت وب سایت
مشاوره رایگان سئو تا 45 دقیقه تا 1 ساعت تا 2 ساعت تا 3 ساعت
قیمت ماهانه پروژه 5,9 میلیون تومان 8,9 میلیون تومان 13,9 میلیون تومان تماس بگیرید
نمونه کارهای  مرتبط

افرند وب در یک نگاه

شرکت ایده پردازان هوشمند افرند با نام تجاری افرند وب در زمینه فناوری اطلاعات و دیجیتال مارکتینگ در شاخه طراحی سایت با توجه به نیاز روز کسب و کارها به طراحی سایت فروشگاهی ، طراحی سایت اختصاصی ، طراحی سایت با وردپرس و سفارش طراحی سایت با کاهش هزینه ها بنا به دلایل اقتصادی این روزها در تلاش است که در کنار هموطنان عزیزمان بعنوان کوچکترین عضو این جامعه خدمت رسانی کند. در زمینه سئو سایت و بهینه سازی سایت با کادری مجرب حاظر به خدمت رسانی و ثبت سفارش سئو سایت و سئو حرفه ای برای رونق بخشیدن به تمامی کسب و کار ها میباشد. شما میتوانید با طراحی اپلیکیشن به راحتی روی گوشی خدمات و محصولات خود را به اشتراک بگذارید سفارش طراحی اپلیکیشن خود را به ما بسپارید.