مشاوره رایگان۰۹۳۵۹۷۳۳۲۰۶

آنالیز سئو

آنالیز سئو

آنالیز سئو و بررسی سایت شما اقدامی است که برای بدست آوردن رتبه در سایت انجام می شود و شرکت افرند وب با چند سال سابقه در این زمینه با ارائه بهترین خدمات به شما کاربران عزیز کمک میکند تا سایتتان در موتور های جستجوگر گوگل در رتبه بندی برتر قرار بگیرند و همچنین می توانید از مشاوره رایگان افرند وب بهره مند شوید. در ادامه می پردازیم به:

 • توضیحات آنالیز سئو
 • اهمیت سئو
 • انواع آنالیز سئو
 • سئو حرفه ای
 • مزایای استفاده از سئو
 • تحلیل و بررسی سئو
 • نکات تکمیلی

آنالیز سئو
person
super admin 13:33 1402 خرداد 02
5دقیقه
آنالیز سئو و بررسی سایت شما اقدامی است که برای بدست آوردن رتبه در سایت انجام می شود و شرکت افرند وب با چند سال سابقه در این زمینه با ارائه بهترین خدمات به شما کاربران عزیز کمک میکند تا سایتتان در موتور های جستجوگر گوگل در رتبه بندی برتر قرار بگیرند و همچنین می توانید از مشاوره رایگان افرند وب بهره مند شوید. در ادامه می پردازیم به:
 • توضیحات آنالیز سئو
 • اهمیت سئو
 • انواع آنالیز سئو
 • سئو حرفه ای
 • مزایای استفاده از سئو
 • تحلیل و بررسی سئو
 • نکات تکمیلی
آنالیز سئو

توضیحات آنالیز سئو

بررسی وب سایت شما در موتورهای جستجوگر از اهمیت ویژه ای برخوردار است. همه سایت ها باید نحوه واکنش کاربران و چگونگی نمایش سایت در گوگل را، مورد بررسی قرار دهند. برای برنامه ریزی امور، بررسی و آنالیز سئو سایت باید مداوم انجام شود. سپردن سایت خود به یکی از شرکت های حرفه ای در انجام امور سئو برای تحلیل وضعیت و صرفه جویی در زمان و شناسایی و اعلام مشکلات صفحات سایت شما و همچنین استفاده از ابزار های حرفه ای به شما کمک میکند تا بهینه سازی سایت شما با موفقیت انجام شود که بدین ترتیب وضعیت سئو شما در موتورهای جستجوگر در رتبه بندی بهتری قرار میگیرد و بازدید سایتتان افزایش پیدا میکند همچنین باعث رشد تجارتتان می شود.

اهمیت آنالیز سئو

گوگل بیش از 5.8 بیلیون جستجو در روز انجام میدهد و بیشترین ترافیک در موتورهای جستجوگر ایجاد می شود. برای اینکه سایت شما در جستجو های ایجاد شده پیدا شود و مورد بازدید قرار بگیرد باید سئو سایت شما در رتبه بندی بهتر قرار گرفته باشد و در صفحه اصلی فهرست بندی شده باشد. هر سال بین 16 تا 20 درصد از جستجو های گوگل کاملا جدید هست به طوری که قبلا هرگز جستجو نشده بودند و بیشتر افراد در گوگل به دنبال مکان های مورد نیاز خود یا محصولات و یا به دنبال غذا و کالای مورد نیاز خود هستند که بیش از 60 درصد جستجو ها در موتورهای جستجوگر گوگل با تلفن همراه انجام می شود.

 انواع آنالیز سئو

انواع مختلف بهینه سازی سایت وجود دارد که به چند مورد از آنها می پردازیم:
 • سئو داخلی یا on page: بهینه سازی محتوای صفحات سایت را سئو داخلی می نامند. با بهینه سازی صفحات سایت موتورهای جستجوگر به راحتی می توانند محتوای سایت را درک کنند. در آنالیز سئو داخلی تولید محتوا بسیار مهم است و باعث افزایش مخاطبان سایتتان می شود.
 • سئو خارجی یا of page: متخصصین سئو با اموری که در بیرون از سایت انجام میدهند تا سایت شما در رتبه بندی بهتر قرار بگیرد. که انواع مختلفی دارد که مهمترین آن می توان به لینک سازی و خرید رپورتاژ آگهی اشاره کرد که این دو از تکنیک های سئو خارجی می باشد.
 • سئو سایت تکنیکال: سئو تکنیکال نوعی سئو فنی می باشد که باعث افزایش ترافیک و سرعت و بهبود سایت شما می شود و اقداماتی مانند بهینه سازی کد ها و تگ ها یا بهینه سازی سرعت لود سایت انجام می شود.

دریافت آنالیز سئو متناسب با اهداف سایت خود

اگر به دنبال سئو حرفه ای برای سایتتان هستید باید از مواردی که در آن دخیل هستند و یا اینکه چگونه بر روی کسب و کارتان تاثیر می گذارند آگاهی کامل داشته باشید. برای پرسیدن سوالات مناسب و درک ارزش آنالیز آنها، باید حتما بدانید که یک آژانس سئو سایت چکاری انجام میدهد تا سایت شما را بهینه سازی بکند. دریافت آنالیز سئو به این معنی است که بدانید تیم شما میتواند با تیم متخصص سئو کار کند تا سایت شما به حد امکان بهبود یابد و شما اطمینان کامل حاصل کنید که تیم سئو شما از اهداف شرکت با خبر است. آنالیز سئو خوب در افزایش ترافیک و بازدید سایت و رشد فروش و موارد دیگر به شما کمک می کند به طوری که همراه شما ارزش داشته باشد. آنالیز سئو سایت

آنالیز سئو حرفه ای

بررسی سئو حرفه ای چیزی است که هر کسب و کار آنلاینی باید آن را انجام دهد تا تجارتش رونق پیدا کند و محصولاتش مورد دید عام قرار بگیرد و فروش بیشتری بدست بیاورد. هنگامی که کاری را برای اولین بار شروع میکنید احتمال این هست که زمان کمی را در اختیار داشته باشید تا آن را وقف بهینه سازی وب سایت خود کنید تا در موتورهای جستجوگر گوگل در رتبه های برتر و صفحات اول قرار بگیرید چرا که به احتمال زیاد بعد از رونق کسب و کارتان دیگر زمان کافی نخواهید داشت تا این مورد را بررسی کنید.

آنالیز سئو در شرکت برتر

شما در حال حاضر یک سایت طراحی شده در دست دارید که باید محتوای آن را بر اساس مخاطبان خود که مورد پسند قرار بگیرد ایجاد کنید و از کلمات کلیدی استفاده کنید و مطمعن شوید که سایت شما آماده استفاده در موبایل است. انجام این امور برای بسیاری از شرکت ها وقتگیر و زمان بر است برای همین بسیاری از آن ها تصمیم میگیرند تا سئو وب سایت خود را برون سپاری کنند و یک آژانس که ارائه دهنده آنالیز سئو است، استخدام کنند. یک شرکت برتر در زمینه بهینه سازی موتورهای جستجوگر به شما کمک میکند تا رتبه بهتری کسب کنید همچنین آنها نه تنها ترافیک سایت شما را افزایش میدهند بلکه از طریق تاکتیک های کلاه سفید، این ترافیک را ایجاد میکنند.

مزایای استفاده از آنالیز سئو

 • روی رشد تمرکز می کند.
 • موقعیت سریعتری به دست می آورید.
 • اطلاعات خود را درک میکنید.

خدمات آنالیز سئو

با تجزیه و تحلیل سایت سئو خود با فرصت های موجود برای بهینه سازی آن روبرو میشویم که شرکت از آن ها استفاده لازم را میکند. با آنالیز سئو می توانید موانع را که از افزایش سایت شما در موتور های جستجوگر جلوگیری می کنند راشناسایی و با استفاده از تکنینک ها به بهبود وب سایت خود بپردازید. درک و بینشی که از آنالیز سایت به دست می آورید به شما این امکان را میدهد که تجربه بهتری را برای کابران و بازدیدکنندگان به ارمغان بیاورید. این درک به محتوای سایت شما نیز کمک میکند و باعث بهتر شدن روابط سایت شما با موتور جستجوگر گوگل می شود.

اثربخش بودن آنالیز سئو

آنالیز سئو دیدگاه کامل و جامعی در مورد عملکرد وب سایت شما در صفحات جستجو گوگل در اختیار شما قرار می دهد. همچنین انجام آنالیز سئو این امکان را به شما میدهد تا تاثیر تاکتیک های مختلف در انواع سئو مانند سئو داخلی، سئو خارجی یا سئو فنی را شناسایی کنید و با تحلیل مفید بودن یا نبودن آنها در دستیابی به اهداف کسب و کار، درستی یا نادرستی آن روش ها را تشخیص دهید.  ترافیک جستجو ارگانیک یکی از قدرتمندترین کانال های فروش و بازاریابی در عصر دیجیتال است. تجزیه و تحلیل سئو روشی است که با استفاده از آن میتوانید اطمینان حاصل کنید که کسب و کار شما برای مصرف کننده امروزی قابل مشاهده است.

آگاهی از بروزرسانی های الگوریتم گوگل در سئو

گوگل به طور دائم در پی بروزرسانی الگوریتم های رتبه بندی خود می باشد. آنالیز سئو، سایت شما را از آخرین تغییرات و بروز رسانی های بوجود آمده با خبر نگه میدارد تا بتوانید از هماهنگی بخش های مختلف وب سایت خود با تغییرات به وجود آمده مطمعن شوید. انجام آنالیز سئو روشی آسان و ساده برای نظارت بر چگونگی عملکرد وب سایتتان است. بنابراین تجزیه و تحلیل سئو شامل استفاده از یک ردیاب رتبه کلمه کلیدی یا یک ردیاب SERP برای اندازه گیری مداوم تلاش های سئو شما در برابر داده های صنعت، رقبا و سایر معیارها می شود.

تحلیل و بررسی سئو

مهمترین دلیل آنالیز سئو، فراهم کردن منبع ارزشمندی از اطلاعات در مورد عملکرد وب سایت و نتایج آن می باشد. علاوه بر آن شما برای اطمینان از میزان درستی راه حل مورد استفاده، در چگونگی بهبود سایت، باید مدام آن را بررسی کنید و میتوانید نهایت استفاده را از میزان تحلیل و بررسی سئو ببرید. و این را بخاطر بسپارید که برای موفقیت در انجام خدمات سئو باید آنالیز سئو را جدی بگیرید و تغییرات قبل و بعد از انجام سئو وب سایت را بررسی کنید.

 پیدا کردن فرصت های رشد وب سایت

آنالیز سئو علاوه بر مواردی که تاکنون درموردشان به بحث پرداخته ایم روشی است که با استفاده از آن می توان به ایده هایی پی برد که با استفاده از آن ایده ها به بهبود بهتر وب سایت پرداخت. و یا با استفاده از ابزار های بررسی و آنالیز سئو میتوان به بررسی سایت رقیب نیز پرداخت و از طریق این بررسی، در مورد رتبه بندی کلمه کلیدی اطلاعاتی بدست آورد و از آنها نهایت استفاده را برد. .  ترافیک ارجاع ارگانیک یکی از معیارهای اساسی سئو است که بازاریابان به عنوان بخشی از برنامه کلی آنها اندازه گیری میکنند .  

نکات تکمیلی در آنالیز سئو

تا این قسمت از مطلب یاد گرفتیم که آنالیز سئو چیست و از اهمیت و مزایای آن نیز آشنا شدیم. در ادامه با چند نکته تکمیلی آشنا میشویم که در آنالیز دقیق سئو به ما کمک میکنند:
 • بهبود وضعیت لینک های داخلی.
 • بهبود وضعیت لینک های خارجی.
 • استفاده از ابزارهای آنالیز سایت.
 • بهینه سازی پاسخ های ویژه.
 • محتوای اصلی و با کیفیت بنویسید.
 • عنوان صفحه و توضیحات متا خود را بهینه کنید.
 • کلیدواژه های اولیه و ثانویه مرتبط را هدف قرار دهید.
 • ازURL های کوتاه و توصیفی استفاده کنید.
 سئو سایت
کلام آخر
با آنالیز سئو میتوانید نقاط قوت و ضعف وب سایت را پیدا کنید و بفهمید که کدام بخش از وب سایت مشکل پیدا کرده است با بررسی مشکلات و رفع آنها میتوانید بازدید سایتتان را افزایش دهید. تیم متخصص افرند وب با ارائه خدمات انالیز سئو، در خدمت شما کاربران گرامی بوده و با مشاوره رایگان به شما عزیزان در این زمینه یاری می رساند.
منبع : افرند وب

نظرات

اولین نفر برای نظرات باشید!
دیدگاه خود را به اشتراک بگذارید
آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد، قسمت‌های مورد نیاز با * علامت گذاری شده‌اند

تعرفه خدمات سئو سایت

پایه پیشرفته حرفه ای سفارشی
تولید محتوا 8 مقاله 12 مقاله 16 مقاله 20 مقاله
تحقیق کلمات کلیدی 20کلمه 30کلمه 45کلمه 60کلمه
افزایش رتبه کلمات کلیدی 3 کلمه 5 کلمه 8 کلمه 12 کلمه
آنالیز url ها
آنالیز بک لینک ها
آنالیز محتوا های تکراری
انالیز رقبا
بهینه سازی عنوان صفحات
بهینه سازی دیسکریپشن
بهینه سازی لینک های داخلی
بهینه سازی تصاویر
لینک سازی خارجی 5 لینک 10 لینک 15 لینک 20 لینک
استراتژی ریپورتاژ اگهی
ساخت شبکه های اجتماعی 1 2 4 6
ثبت سایت در سرچ کنسول
ثبت نقشه سایت
بهبود سرعت وب سایت
مشاوره رایگان سئو تا 45 دقیقه تا 1 ساعت تا 2 ساعت تا 3 ساعت
قیمت ماهانه پروژه 5,9 میلیون تومان 8,9 میلیون تومان 13,9 میلیون تومان تماس بگیرید
نمونه کارهای  مرتبط

افرند وب در یک نگاه

شرکت ایده پردازان هوشمند افرند با نام تجاری افرند وب در زمینه فناوری اطلاعات و دیجیتال مارکتینگ در شاخه طراحی سایت با توجه به نیاز روز کسب و کارها به طراحی سایت فروشگاهی ، طراحی سایت اختصاصی ، طراحی سایت با وردپرس و سفارش طراحی سایت با کاهش هزینه ها بنا به دلایل اقتصادی این روزها در تلاش است که در کنار هموطنان عزیزمان بعنوان کوچکترین عضو این جامعه خدمت رسانی کند. در زمینه سئو سایت و بهینه سازی سایت با کادری مجرب حاظر به خدمت رسانی و ثبت سفارش سئو سایت و سئو حرفه ای برای رونق بخشیدن به تمامی کسب و کار ها میباشد. شما میتوانید با طراحی اپلیکیشن به راحتی روی گوشی خدمات و محصولات خود را به اشتراک بگذارید سفارش طراحی اپلیکیشن خود را به ما بسپارید.