مشاوره رایگان۰۹۳۵۹۷۳۳۲۰۶
سایت یوبیتکس

بیشتر با سایت یوبیتکس

اشتراک گذاری :
مشاهده وب سایت

سایت یوبیتکس

سایت یوبیتکس

زیستن در چنین جهانی، نیازمند هوش، دانش، بصیرت و هم ‌افزایی تمام ظرفیت ‌های انسانی و اجتماعی است. تحولات در حوزه صنعت بلاکچین و حوزه رمزارزی با قابلیت غیرمتمرکز بودن، ناشناس بودن، قراردادهای هوشمند، نقدشوندگی و... داستان پول را عوض کرده است. در پاسخ به اینکه ما کجای کار ایستاده ‌ایم و چه باید بکنیم! و چگونه باید از این ظرفیت ‌ها و فرصت ‌ها برای برون رفت از تنگناهای مبادلات پولی و بانکی ناشی از تحریم ‌ها استفاده کنیم و یا اینکه چگونه در فضای پر ابهام و پر ریسک به علت عدم آشنایی ایرانیان و مخاطرات ناشی از حفظ سرمایه مردم و با توجه به استقبال جوانان جویای موفقیت و باهوش در فضایی که قوانین روشن در آن وجود ندارد، یوبیتکس با هم ‌اندیشی صاحب ‌نظران اقتصادی، دانشگاهیان و افراد صاحب ‌نظر با راهکار و ایده نو با هدف اعتمادآفرینی و استفاده از ظرفیت‌های حوزه صنعت بلاکچین در قالب یک پلتفرم ایرانی و در تراز جهانی متولد شد.

سایت یوبیتکس توسط تیم افرند وب در سال 1398 طراحی شده است. برای مشاهده این سایت روی لینک کلیک کنید.

طراحی سایت هیوان نمونه کار بعدیطراحی سایت هیوان

افرند وب در یک نگاه


شرکت افرند وب یکی از پیشروان در زمینه طراحی سایت و سئو سایت در ایران است. این شرکت با تیمی مجرب، خدمات متنوعی از جمله طراحی سایت تخصصی و طراحی سایت وردپرسی ارائه می‌دهد که به کسب و کارها کمک می‌کند حضور آنلاین خود را تقویت کنند. افرند وب با استفاده از آخرین تکنولوژی‌ها و روش‌های مدرن، سایت‌هایی منحصربه‌فرد و با کیفیت بالا طراحی می‌کند که هم کاربری آسان و هم جذابیت بصری دارند.

افرند وب علاوه بر طراحی سایت، خدمات سفارش سئو سایت را نیز ارائه می‌دهد تا وب‌سایت‌ها در نتایج جستجوی گوگل رتبه بهتری کسب کنند. همچنین، برای کسب و کارهایی که به دنبال راه‌حل‌های مقرون به صرفه هستند، گزینه‌های طراحی سایت ارزان فراهم شده است. با افرند وب، می‌توانید تمام نیازهای خود در زمینه طراحی و توسعه وب‌سایت و بهینه‌سازی موتورهای جستجو را با کیفیت بالا و هزینه مناسب برآورده کنید